Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Baby check mini test - treba mi netko s iskustvom korištenja :D

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    1

    Početno Baby check mini test - treba mi netko s iskustvom korištenja :D

    Lijep pozdrav drage dame
    Ciklus mi inače traje 29. ili 30. dana, danas već prolazi 31. dan i jos nisam dobila menstruaciju. Iskreno Vam mogu reći da nisam oduševljena idejom trudnoće, ali kako mi je menstruacija inače redovna, odlučila sam napraviti test jer postoji mogućnost za to. Kupila sam baby check mini test za trudnocu, popiškila se u čašu i pazila sam da ne pređe crveni dio kako piše na uputama, ali sam vidjela da se tekućina penje preko toga crvenog dijela (znate kada namočite samo dio neke tkanine, ali tekućina svejedno zahvati još jedan dio, tako se meni dogodilo s tim štapićem. Znači nisam ga uronila preko crte, ali je tekućina zahvatila dio preko crvenog pravkutnika) i druga stvar, odlijepila sam kao neku naljepnicu sa spužvicom na kojoj je bio nacrtan crveni pravokutnik (pravokutnik preko kojeg ne smije ići mokraća) jer na uputama piše 'bacite vrećicu sa sredstvom za isušivanje.' Jesam li uopće smjela išta odlijepiti sa štapića nakon što sam ga izvadila iz vrećice? Dobila sam vrlo jasnu kontrolnu crtu, ali crveni kvadratić je postao skroz svijetao i kao da se pojavila još jedna crtica blizu kvadratića (a ne blizu kontorlne crte kako je nacrtano u primjeru) jakjako blijeda, jedva prepoznatljiva. Imam još jedan neiskorišteni štapić pa prije nego li ga upotrijebim za par dana, ukoliko ne dođe menstruacija, možete li me posavjetovati jesam li dobro koristila test s obzirom da ga radim prvi put.

    Nemam nikakvih simptoma ni trudnoće, ali ni menstruacije. Inače mi se pred menstuaciju grudi povećaju, ali skorz malo, tek toliko da na opip budu ljepšeg oblika, a mensturalni bolovi mi se pojave 10ak minuta prije nego procurim. Grudi mi jesu prije par dana poprimile taj oblik pred menstruaciju i onda ponovno splasnule, a jutros sam imala bol u stomaku kao da ću dobiti, popila sam lekadol, malo se ugrijala i bol je samo nestala nakon pola sata (a to mi se nikad ne doagada, 10ak minuta nakon takve boli mi bašbaš uvijek dođe menstruacija i bol postane blaža, ali je još uvijek osjetim par dana dok traje menstruacija). Jedino što mi pada na pamet je to što sam bila na moru prije 3 dana pa je moguće da mi kasni zbog promjene klime. Napomenut ću još da sam imala odnos za vrijeme kada pretpostavljam da je trebala biti ovulacija (15. dan ciklusa) i taj odnos nije bio u potpunosti zaštičen, da preciziram odnos je počeo bez ikakve kontracepcije, ali se nastavio s prezervativom. Jedini znak moguće trudnoće je kašnjenje menstrucije 2 i pol dana.

    Bila bih Vam zahvalna na svim informacijama u vezi korištenja testa te pretpostavkama koje mi možete reći vezanim za moguću trudnoću, a da su temeljeni na iskustvu. Hvala Vam najljepše

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Nikad nisam odljepljivala nista sa testova koje sam radila, a probala sam razne vrste. Vrecica za isusivanje je onaj dodatak koji dodje uz razne proizvode a ne nesto sto je zalijepljeno na proizvod.
    A sad, nagadjati o siptomima i trudnoci - opet ti nista ne znaci i nije sigurno. Na tvom mjestu bih ponovila test tacno po uputama na kutiji.

  3. #3
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Cuj ovo da ti prelazi tu crtu ti je normalno, ti umocis do crte a ona onda ide sama i tako ocitava rezultat. Sa samog stapica se ne bi smjelo nista odljepljivat. Probaj ponovo pa vidi, i najmanje blijeda linija na mjestu gdje u uputi pise da se ocitava test ti znaci trudnocu, a kontrolna linija je obicno jako crvena i nje mora biti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •