Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 116 od 116

Tema: jedinstveno tijelo vještačenja

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Dobila sam dopis od hzmo za djecji da im dostavim novo rjesenje o njezi, predala sam papire u klovicevu prije mj dana .... Do 25.10 mi je rok za hzmo,sto naoravit u situaciji ako mi novo rjesenje ne stigne do tada?

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nazovi i kaži da su sad papiri na komisiji, kad dobiš papire ako su pozitivni onda treba odmah nazvat da si dobila i eventualno faxsirat ( ali i oni papire dobijaju čak 2-3 tjedna prije nas), ako je negativno onda ih nazovi sljedeće jutro i kaži kad si dobila ( vole gledat datum pisanja rješenja koji ćesto zna bit i više od mjesec dan pisan nek ti dobiš), tak ćeš dobiti lovu do zadnjeg dana, svakak na kuvertu napiši datum kad si dobila( ćesto poštari ostave u kasliću, mada bi trebali osobno predat)

  3. #103

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Jos cu pricekat malo, rok mi je do 25.10. Nije mi se dogadjalo nikad da mi rjesnje puno kasni pa mozda nece ni sad.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    stiglo mi je rješenje bome su brži sad kad je jtv nego prije.. .))) doma smo još godinu dana..... nisam uopće predavala puno papira, jako im znači nalaz sa ERF-a

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Pozdrav...vidim da vas ima dosta cija djeca ostvaruju pravo na osobnu invalidninu..da li je cije dijete dobilo osobnu invalidninu na temelju ovih dijagnoza: G24.9 (neuromotorno odstupanje) i G33.9(cista koroidnog pleksusa)? S tim da nam cista stalno raste..Da li mi se isplati predavati papire?

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Probaj predat nitko ti od nas ne može garantirat ni da ćeš dobit ni da će te odbit

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Nisam ni mislila da mi itko od vas to moze garantirart niti sam to trazila.. Zanimalo me da li je netko sa slicnom situacijom ostvario to pravo..ne znam da li se uopce moze ostvariti oi na temelju ovih dijagnoza...nisam upucena u nista tako da sam totalno van svega...

  8. #108
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A imaš li koje drugo pravo njegu ili skračeno radno vrijeme
    Kolko je dete staro?

  9. #109

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Imam njegu i povecani djecji doplatak..star je 18 mj.

  10. #110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Probaj nemaš kaj izgubit

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Tak si i ja mislim...to idem na hzzo ili na socijal?

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kolko sam skužila da to radi sad hzzo, ali moji nemaju inval pa nisam ziher, valjda će se neko javit ko je radio skoro da ti toč.o kaže
    Sretno

  13. #113

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Hvala..

  14. #114
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Koliko ja znam ideš na CZSS kao i do sada, oni šalju na JTV.

  15. #115
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Mi smo trazili na CZSS. Postoje 2 kategorije: pomoc za dijete s teskocama i osobna invalidnina. Ja sam trazila ovo prvo jer mi se cinilo da teskoce nisu tako velike, a nakon vjestacenja sam dobila prijedlog da ako zelim prihvatim osobnu invalidninu jer oni to smatraju tezim poteskocama. Za istu stvar neki dobe; a drugi ne. Ovisi kome dodje u ruke vas slucaj i kakav valjda dojam ostavis.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    17

    Početno

    Hvala vam puno..Ja sam cula da ako primam njegu za dijete ne mogu traziti tu pomoc za dijete s teskocama...da mogu ostvariti jedino osobnu invalidninu..a sad ne znam da li je to tocno..

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •