Stranica 2 od 16 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 789

Tema: Odbrojavanje 7/2015

  1. #51
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    I ja sam cula da nije dobar andol al sam nekako vjerovala dr s obzirom da je dosta cijenjena, radi u bolnici, privatno, na faksu. Ipak sam na kraju odlucila se posavjetovat s hematologom. Nadam se da nisam nesto pogresno napravila uzimajuci andol. Pikanje nije strasno i ne boli. Daje mi neku sigurnost.

  2. #52
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam cula da nije dobar andol al sam nekako vjerovala dr s obzirom da je dosta cijenjena, radi u bolnici, privatno, na faksu. Ipak sam na kraju odlucila se posavjetovat s hematologom. Nadam se da nisam nesto pogresno napravila uzimajuci andol. Pikanje nije strasno i ne boli. Daje mi neku sigurnost.
    Mislim da nemas brige puno njih to uzima i do poroda al eto ipak bolje izbjec

  3. #53
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Šiškica vjeruj mi nisi jedina sve kad tad uhvatimo sebe u takvim situacijama van svake pameti..al eto

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    124

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    javim se kad stigne M , za dan - dva
    Mozda ne dode

  5. #55
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Šiškice ~~~~~~~~~~~~~ vibram da ne dodje. Dobro ti LadyB kaze..sve smo mi tako racunale termine xD
    Sve je to za ljude. Ja sam recimo sacuvala testove koji su mi pokazali ovulaciju, cisto da se podsjetim kako bi izgledao test za trudnocu da je pozitivan.. tko nam moze zabranit da budemo lude.. bar to možemo bit kad hoćemo

    Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Cure super ste, uz vas se ne osjećam kao neka cudakinja, hahah!!!

    Ja drugi tjedan imam pregled krajem tjedna bit ce skoro 12tt i užasno se bojim jer mi je taj pregled prošli put bio i zadnji.. Tako me strahovi peru da je to strasno..! Nadam se da ce biti sve ok, izludit cu do tada

  7. #57
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Dominik, ma jaka si ti ! Strah je sasvim opravdan, ali nemoj da te on kontrolira. Probaj se opustiti koliko god možeš..i samo pozitivne misli molim!! Bit će sve ok. Samo hrabro.

    Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

  8. #58
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Draga dominik, sa strahom ili bez, bit ce sto biti mora, a kod tebe ce biti 10 prstica na nogicama i rukicama. Kako Ives kaze, samo pozitivno, mila

  9. #59
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    Jutro curke di ste jutros?

  10. #60
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Jutro, curice!

    Pije se kavica na terasi dok još nije upeklo sunce

    Ima li kakvih simptoma za prijaviti?

  11. #61
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Šiškica, kakva je danas temperatura?

  12. #62
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 3.7.2015.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~



    (NE)ČEKALICE:





    ankica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~43.dc
    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 37.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    *sunshine*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~25.dc







    ODBROJAVALICE:





    ives000
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    wannahavenoah ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 18.dc
    romeo85
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    ladyB
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~11.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 7.dc

    tayla
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 5.dc

  13. #63
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Pozdrav svima. Evo i mene na kavicu

    Petticoat, ooleot ,
    *sunshine*dobro došle u ljubičice nadamo se uskoro pozitivnim vijestima


    Ajmo u nove pobjede baš sam nešto dobre volje danas
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 03.07.2015. at 10:47

  14. #64
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj <mišica> prvotno napisa Vidi poruku
    Bokić svima
    Tanita, ne znam što bih ti rekla, osim samo hrabro...
    Ja dolazim s pregleda, sutra nam je 15tt, bebica je živahna, pliva, okreće se, svašta se već vidi, brojala sam prstiće
    Doduše, malo je bila i preživahna jer nismo uspjeli vidjeti jel curica ili dečko
    Pozdravljam vas sve i posipam vas s puuuuuuuuuuuuuno trudničke prašine, da gradite betonske blokove i mazite svoje buše
    pa mi smo u dan,ja sam danas s pregleda i točno 15tt...
    malo je isto rano za reći sa sigurnošću,još je moj dr ziceraš i neće zucnut dok nije 100% siguran...sa prvom smo sa 16TT znali,ovaj put eto radi datuma pregleda će to biti nešto kasnije....

  15. #65
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Evo i mene na kavici...

    Uh zadnjih nekoliko dana smo ranije krenuli pokrivat svaki dan i mislim da ću do O bit preumorna a moj M bez potrebnog materijala

    Mišica i zasadskulirana tako lijepe vijesti od vas baš ste me razveselile

    Dominik potpuno razumljivo, i nije ni za očekvati drugačije, pokušaj prihvatiti taj strah i nekako usprkos njemu vjerovati da je ovaj put sve uredu. Ja mislim da je ovaj put TO za tebe i da ćeš nam brzo biti okrugla i spremna za kotrljanje

  16. #66
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    LadyB, vama je ovo prvi pokušaj nakon ab?

    Ja sam se sinoć raspala pod tušem oko jedan u noći... sama pomisao da nam je do bebice trebalo godinu i pol ciljanih odnosa, pretraga, vitamina, trakica, toplomjera me u tom trenutku više bacila u bed nego sam spontani. Znam da je o tome sad prerano razmišljati, možda nas čak i pogodi sreća, pa uspijemo ubrzo u novom pokušaju, ali... jednostavno me to skršilo
    Posljednje uređivanje od Tanita14 : 03.07.2015. at 11:40

  17. #67
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    LadyB, vama je ovo prvi pokušaj nakon ab?

    Ja sam se sinoć raspala pod tušem oko jedan u noći... sama pomisao da nam je do bebice trebalo godinu i pol ciljanih odnosa, pretraga, vitamina, trakica, toplomjera me u tom trenutku više bacila u bed nego sam spontani. Znam da je o tome sad prerano razmišljati, možda nas čak i pogodi sreća, pa uspijemo ubrzo u novom pokušaju, ali... jednostavno me to skršilo
    Da...iako je gin nakon pregleda rekao da možemo i već prošli (koji bi bio prvi ciklus nakon) nekako nisam bila sposobna razmišljat o tome...baš o tome u smislu sve iznova pazit, brojat, čekat, ciljat, kalkulirat...a mi smo još imali sreće da se i brzo uhvatilo...ali meni se činila vječnost jer sam bila nestrpljiva...

    Znam sve, ja sam se raspadala i sakupljala svako toliko...ali bih nekako tako to izbacila iz sebe pa bi mi bilo malo lakše... Ovo je proces u kojem je teško sačuvati zdravu pamet, i ne može to nitko tko to nije prošao razumijeti... Sama sebi redovito izdjelim sve moguće kliše fraze ali tako ih živim, pa sam se pomirila s tim da sam ja jedan nestrpljivi realist i da se moram naučiti sama sa sobom nositi
    Tanita, još je sve to svježe i trebat će ti nešto vremena, nadam se da ćeš već za 2mj moći razmišljati o novoj T, i nadam se da će i nova T doći onda ubrzo nakon toga, ali sada korak po korak od pregleda, do pretraga do prve menge..tako sam ja sebi nekako zadala etape sve do ovog ciklusa. I sad je došlo na red i pokušati opet...

  18. #68
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Hvala ti, draga.

    I ja sam u glavi realna, znam da će sve proći, znam da ću uskoro s nestrpljenjem odbrojavati dane do O, pa do M, skup s vama i većinu dana sam ok. Ovaj emotivni dio je teži za odraditi, sinoć sve bilo ok dok nisam stala pod tuš; kako je voda počela teći, tako su moje suze krenule... Ne trudim se potiskivati to, dapače, voljela bih da plačem danima, ali ne ide. Nekako mi se čini da će me oprati kad se najmanje nadam; tipa u redu u Fini ili na poslu, onak, samo odjednom. I na to sam spremna.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    hello!
    jos uvijek nis od crtice.
    pijuckam kavu i planiram iduci ciklus lagano.
    ok dio mene se nada da ce jos se neko cudo dogoditi do pon.
    al mislim da je htjelo vec bi se nekaj vidjelo. barem lagano.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    124

    Početno

    pozdrav curke !! ljubicice moje,zelim vam pluseke,ma svima od reda,kad se vec meni nije dogodio !
    samo da vam kazem da kada prijedem 50dc slobodno me maknete s liste,il kak to vec ide,jer cu vjerojatno opet dobit duphaston,pa se javim kad menga dode...bit ce ovo jos jedan ciklus od 50 i kusur dana

  21. #71
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj ooleot prvotno napisa Vidi poruku
    hello!
    jos uvijek nis od crtice.
    pijuckam kavu i planiram iduci ciklus lagano.
    ok dio mene se nada da ce jos se neko cudo dogoditi do pon.
    al mislim da je htjelo vec bi se nekaj vidjelo. barem lagano.
    Ma znaš kak bi ti neki starosjedioci ovdje rekli u ovom periodu čekanja, trudna dok se ne dokaže suprotno
    Tko zna..

  22. #72
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Nakon svega ; borbe s neplodnošću, ukupno 9 MPO postupaka i jako dobrog poznavanja vlastitog tjela jednu stvar sam naučila a to je kad se pojavi spoting da je GOTOVO!!!
    Nema ni najmanje moguće šanse za T.

    A naravno ovak trknuta u glavu sam se ponadala. Prošli ciklus sam uočila spoting nevjerojatni 17dc, M dobila 26dc, a ovaj mjesec se spoting tek pojavio 26dc popodne.

    i u skladu s tim da sam uočila još nekoliko simptoma T zbogom pameti
    Posljednje uređivanje od Šiškica : 03.07.2015. at 14:03

  23. #73
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon svega ; borbe s neplodnošću, ukupno 9 MPO postupaka i jako dobrog poznavanja vlastitog tjela jednu stvar sam naučila a to je kad se pojavi spoting da je GOTOVO!!!
    Nema ni najmanje moguće šanse za T.

    A naravno ovak trknuta u glavu sam se ponadala. Prošli ciklus sam uočila spoting nevjerojatni 17dc, M dobila 26dc, a ovaj mjesec se spoting tek pojavio 26dc popodne.

    i u skladu s tim da sam uočila još nekoliko simptoma T zbogom pameti
    Ajde, pa samo kad se sjetim nas nekolicine serijskih pišačica testova kako smo ih iz kante za smeće vadile dan nakon
    i ako dobro pamtim,al nemojte me uzet za riječ, mislim da je mišica ili ribica, čak tako skužila da je T (neku sjenu je ubrala na iskopanom testu...)
    Sve je moguće
    Posljednje uređivanje od LadyB : 03.07.2015. at 14:29

  24. #74
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Da pišem iskustva i zapažanja vezano uz moje cikluse, postupke, i sve simptome od 2003. god. mislim da bi bilo toliko svezaka da bi popunilo nekoliko polica u Vatikanskim arhivima/knjižnicama

    nekoliko svezaka bi bilo posvećeno stotinama popišanih testova i onom čuvenom vađenju iz smeća..

    (svaki popišani se vadio između 5. puta do valjada 25. puta iz smeća)
    Posljednje uređivanje od Šiškica : 03.07.2015. at 15:01

  25. #75
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    i temp. mi je trenutno 37,2 ... ne uopće nisam luda i spoting je tu naravno

  26. #76
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Šiškice,da ti je bazalna tolka i ja bi ti došla zavibrati. Ma k jarcu i svemu evo ipak ~~~~~~~~~~~~~~~!
    I za sve popišane pokvarene testiće!
    Zato ih ja nikada ali nikada nisam bacala. Uredno su čamili čekajući na ormariču dok nebi mengu dobila. Ak sam imala kojeg viška,i tad bi pišnula jednog...nikad neznaš jel menga lažna..

  27. #77
    <mišica> avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    216

    Početno

    Da, da, ja sam svoj test napravila nabrzaka, u žurbi i morala otići i kad sam se vratila, pogledam ga opet, kad ono, vidim ja nekaj... onda sam naravno napravila još jedan i eto me sad, 15tt (zasad skulirana, da, skroz se pratimo, iako je moja mrvica tjedan dana manja od službene trudnoće jer je bila kasna ovulacija)
    tako da, koliko god vam se činilo da ste lude i da pretjerujete, nikad ne znaš

  28. #78
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam cula da nije dobar andol al sam nekako vjerovala dr s obzirom da je dosta cijenjena, radi u bolnici, privatno, na faksu. Ipak sam na kraju odlucila se posavjetovat s hematologom. Nadam se da nisam nesto pogresno napravila uzimajuci andol. Pikanje nije strasno i ne boli. Daje mi neku sigurnost.
    Andol/Aspirin u dozi od 80-100mg što se daje za trombofiliju nije škodljiv za plod ako se prestane s njim nakon 32tt. Kasnija primjena se ne preporuča zbog mogućnosti preranog zatvaranja ductusa arterioususa. Tako da ne brini, nisi ništa naškodila bebici koristeći ga.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    40

    Početno

    Curke meni se nenormalno pisa,ali konstantno! doma piskim,vozim 4km na posao i onda opet na pisanje. a ja glupaca svaki dan prije tusiranja ispred ogledala imam fatamorganu rastuceg trbuha onda ko da me neko s iglom pikne i samoj sebi kazem eh glupaco jedna pa to se ne vidi tako rano. i tak svaki dan iznova,meni je u mom oblacku sapunice bas lijepo :D
    Ima li tko kakvih saznanja o uzimanju folne i dufica istovremeno? Ima li to kakvoga smisla uopce?

  30. #80
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Nadam se da nisam. Je li mozda znas sto se daje nakon 32 tt? Je li na kraju trudnoce veci rizik od pojave trombova? Nisam ni pitala hematologa cim mi je rekla da prestanem i krenem na fragmin.

  31. #81
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Citiraj wannahavenoah prvotno napisa Vidi poruku
    Curke meni se nenormalno pisa,ali konstantno! doma piskim,vozim 4km na posao i onda opet na pisanje. a ja glupaca svaki dan prije tusiranja ispred ogledala imam fatamorganu rastuceg trbuha onda ko da me neko s iglom pikne i samoj sebi kazem eh glupaco jedna pa to se ne vidi tako rano. i tak svaki dan iznova,meni je u mom oblacku sapunice bas lijepo :D
    Ima li tko kakvih saznanja o uzimanju folne i dufica istovremeno? Ima li to kakvoga smisla uopce?
    Uzimala sam folacin 4mj prije T pa sam nastavila do 12 tt uz duphaston. Ne znam zasto mislis da nema smisla? Duphaston je progesteron, koristi se za izazivanje M te za cuvanje trudnoce.

  32. #82
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da nisam. Je li mozda znas sto se daje nakon 32 tt? Je li na kraju trudnoce veci rizik od pojave trombova? Nisam ni pitala hematologa cim mi je rekla da prestanem i krenem na fragmin.
    Ne znam što se radi inače jer je ovaj prestanak nakon 32.tt, kako mi je rekao moj gin, relativno novija preporuka. Za mene je plan nastaviti s daljnjim kontrolama i vjerovatno uvesti heparin.
    Trombofilija se inače aktivira u drugom i trećem tromjesječju pa je onda i rizik pojave trombova veći. S obzirom da si na terapiji heparinom i kontroliraš se, to bi trebalo biti dovoljno da se otkloni rizik od tromboze.

  33. #83
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Sad se ne brinem, vjerujem da mi fragmin stiti bebicu. Inace da sam prestala uzimat andol u 32.tt mislim da bih izludila od brige do kraja trudnoce.

  34. #84
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Citiraj Ribica 1 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad se ne brinem, vjerujem da mi fragmin stiti bebicu. Inace da sam prestala uzimat andol u 32.tt mislim da bih izludila od brige do kraja trudnoce.
    Bude sve cool

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Citiraj wannahavenoah prvotno napisa Vidi poruku
    Curke meni se nenormalno pisa,ali konstantno! doma piskim,vozim 4km na posao i onda opet na pisanje. a ja glupaca svaki dan prije tusiranja ispred ogledala imam fatamorganu rastuceg trbuha onda ko da me neko s iglom pikne i samoj sebi kazem eh glupaco jedna pa to se ne vidi tako rano. i tak svaki dan iznova,meni je u mom oblacku sapunice bas lijepo :D
    Ima li tko kakvih saznanja o uzimanju folne i dufica istovremeno? Ima li to kakvoga smisla uopce?
    Meni je gin preporučila prije T elevit tablete to je folna i jos masu toga korisnog i to sam uzimala jedno 2mj.
    I ja sam u trudnoći uzimam folnu i Duphaston , nema ti to veze jedno s drugim.

    Eryngium bome cini se da ful znaš svaka čast
    , meni sve zvuci ono uhh. . Ja nis ne znam

  36. #86
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 4.7.2015.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~



    (NE)ČEKALICE:





    ankica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~44.dc
    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 38.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc
    *sunshine*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~26.dc







    ODBROJAVALICE:





    ives000
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 22.dc
    wannahavenoah ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 19.dc
    romeo85
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    ladyB
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8.dc

    tayla
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 6.dc

  37. #87
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Dobro jutro cure, evo ja se spremam rano na put, pa evo na brzaka lista, a i kavica je skuhana

  38. #88
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj dominikslatki prvotno napisa Vidi poruku
    Eryngium bome cini se da ful znaš svaka čast
    , meni sve zvuci ono uhh. . Ja nis ne znam
    A čuj, prisilile me okolnosti. Kad nisi tipičan slučaj onda se prisiljen boriti se za sebe. Pročitala sam masu studija i čitam ih i dalje. Našla sam doktore koji isto tako čitaju i prate najnovije preporuke da me može voditi netko kome mogu vjerovati u to što radi jer zna što će sa mnom. Potraga je potrajala je al se isplatila. Nadam se da niti nećeš morati istraživati kao neke od nas.

    Dobro jutro svima i usput, folacin (folna kiselina) je vitamin i nema veze s Dufastonom koji je hormonski pripravak za nadomještanje progesterona. Tako da uzimanje jednog i drugog apsolutno ima smisla jer progesteron čuva trudnoću a folna kiselina osigurava pravilan razvoj neuralne cijevi bebice. Folnu kiselinu se preporuča uzimati i ako tek planirate trudnoću.

  39. #89
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Samo da svratim na kavu -treba mi- tek sam se prije pola sata probudila pa sam sva na pola prisutna.
    Sretno ljubicicama a i nama u plodnim danima
    Posljednje uređivanje od LadyB : 04.07.2015. at 11:35

  40. #90
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 5.7.2015.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~



    (NE)ČEKALICE:





    ankica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~45.dc
    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 39.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~29.dc
    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 27.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc
    *sunshine*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~27.dc







    ODBROJAVALICE:





    ives000
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    wannahavenoah ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 21.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 20.dc
    romeo85
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    ladyB
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 9.dc

    tayla
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 7.dc

  41. #91
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Spavalice buđenje...kavicaaa

    Eto prijavljujem da sam jučer imala užasne mučnine dok smo putovali ali to isto pripisujem tabletama, ni pomislit ne želim da bi to mogli biti simptomi trudnoće, a kamoli izgovoriti to.
    Probadanja su se smirila... i sve sam više sigurnija da ćemo ići na drugu turu klomifena..ali eto još malo pa ću piškit-riškit pa ćemo sve bolje znati . Eto, mislim da sam sve prijavila...hm.. da jesam . Di ste se izgubile sve

  42. #92
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Lady sretno nam

    Ives, jos je prerano da planiras dr ciklus, opusti se draga i sretno

    Mi smo ovih dana veselo pokrivali, jucer tupa bol u desnom jajniku, a danas jos malo jaca bol....valjda je normalno, ili smo preforsirali
    Posljednje uređivanje od Romeo85 : 05.07.2015. at 10:35

  43. #93
    LadyB avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1,041

    Početno

    Kavica u ruci i citam vas al vidim da ste sve nekud pobjegle za vikend.
    Mi i dalje štancamo svaki dan kao za svali slučaj ovih dana pa..tko zna..al ocekujte prijavu postojecih i ne postojecih simptoma kod mene za nekih tjedan dana
    Idem smisljati sto za rucak dana..nista mi se ne radi..

  44. #94
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Romeo,nastojat ću se opustiti koliko budem mogla.. nekako mi je sve napetije

    Tako ti je i mene probadalo sve do jucer ... vidjet cemo. Neka nam je sretno.

    Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

  45. #95
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    jel netko mozda zna gdje nam je jamimami

  46. #96
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Bome ne znam. Ja ju nisam vidjela uopce u odbrojavanjima ovim novijim.

    LadyB sretno :D

    Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 05.07.2015. at 18:48

  47. #97
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    LISTA ZA: 6.7.2015.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~



    (NE)ČEKALICE:





    ankica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~46.dc
    biserko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 40.dc
    šiškica~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~30.dc
    petticoat ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 28.dc
    ooleot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc
    *sunshine*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~28.dc







    ODBROJAVALICE:





    ives000
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~24.dc
    wannahavenoah ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~22.dc
    zenii
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~21.dc
    romeo85
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~19.dc
    ladyB
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~14.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc
    mami 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~10.dc

    tayla
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8.dc

  48. #98
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Jutro svima Kako smo danas

  49. #99

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    Jutro, cure!
    Aj, ankice, ti i ja smo prave veteranke ovdje na vrhu, . Ja radila test nekad prije sedam dana, negativan je bio. Nravano, ne znam ni zasto sam raidila kad smo skroz slabo i neredovno pokrili zbog nekih okolnosti. Sad razmisljam da kupim jos jedan, svrbi me novac valjda, sta li.
    Ives, drzimo fige, jos koji dan i u soping

  50. #100
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Biserko, nemoj kupovat šibnem ti ja..imam ih 30 doma xD Nije da će mi svi trebat

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •