Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Jesu li mu platnne neudobne?

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno Jesu li mu platnne neudobne?

    Na krstitkama smo koristili jednokratne i primjetila sam da se ne ljuti kad mu mećem pelenu. Da li je moguće da ga platnene više žuljaju i da su mu neudobne?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    možda su mu jednokratne tanje, uže između nogica pa mu zato ne smetaju.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    to je sigurno, je li moguće da nešto krivo radim? Često mu ostaje otisak zaštitnih na trbuhu, 0 mu je premala, one od 6mj jedva zategnem a od 12 mj su mu toliko velike da ih nemogu zakopčati a uz nogu se onda propiša. Kod onih od 6mj ne uspijem pokriti pelenu pa je najčešće propiša na trbuhu. Što da radim?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Veca zastitna treba sigurno! I mi imamo isti problemcic sa zastitnima. Morat cu naruciti koju novu. A sto se udobnosti tice, ima ih svih vrsta i krojeva i dobro je da su uze medju nogama, stvarno nekako ljepse sjedaju.
    Koje koristis?

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Koristim Kamaris koje sam danas prodala jer su nam stvarno koma za njegove prorporcije. Kushies su nam ok jer su po kilaži, a ostale su kučna radinost i uglavnom su krojem slične kamarisovim. Zaštitne su također kamaris i sad sam u potrazi za novim proizvođaćem. Bavim se i mišlju da nabavim AIO i da se riješim pitanja zaštitnih. Što misliš o tome?

  6. #6
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Paula, ja ti savjetujem Mother Ease zaštitne one su mekane i jako dobro drže... a ova ideja sa AIO, mislim može proći preko dana, ali noću je ipak najbolje fitted s uloškom (neka platnena tipa Kamaris) + zaštitne gaćice

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Imam ME i još neke takve mucaste i njih koristim za noć jer su mi super ali se zbog debljine dugo suše i imam ih svega 4 pa jedva pokrijem noć. Nikako da se odlučim za određene pa da ih i napokon naručim. Koliko ih mogu naručiti a da nemam problema s carinom ?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Da, fitted su najbolje za noc, posebno u usporedbi sa AIO, ali takoder taj element sporog susenja me strasno odbija! SW fitted koristim svakih par dana (istu, a imam 4 kom) jer se susi 2 dana! To ispada da ih trebam puno vise komada imati!

    Opet cu se ponoviti i reci fuzzy bunz poketice su rjesenje za sve! Preko noci stavim njihov ulozak plus jos neki - bilo koji, kamarisov, pola tetre, neki home-made i noc od 10 sati bez problema, takoder, suhe su gotovo odmah!
    Ne znam kakve su druge poketice, ali ja mislim da je njih najbolje imati! Napunis koliko i kako treba i iako su skuplje toliko se brzo suse da ispada da ih trebas imati manje komada jer su ti brze dostupne.

    Ustvari, meni su AIO totalno nepotreban izum. Sporo se suse kao i fitted a ne drze dobro, a ustvari su aio poketica sa sasivenim uloskom umjesto da ga mozes vaditi i stavljat.

    Ne mogu vjerovati koliko razglabam o pelenama.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Anita koje zaštitne staviš na njih? Ima li neki poseban link gdje ih naručuješ ili je svugdje ista cijena?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj Paula prvotno napisa
    Anita koje zaštitne staviš na njih? Ima li neki poseban link gdje ih naručuješ ili je svugdje ista cijena?
    MA na poketice ne ide zastitna! :D Poketica je kao aio samo se ulozak vadi i stavlja!!

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Anita ima li negdje jeftinije za naručiti i koji uložak izabrati, odnosno kažu da je ovaj mjesec uračunat u cijenu - trebam li još i kupovati drugi ?

    http://www.diaperware.com/productpag...nz.html#pocket

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Mislim da je svugdje cijena ista. Ne moras dodatni ulozak kupovati. Kao dodatak stavis tetra pelenu ako ce zatrebati ili ti se taj orig. ne osusi, a pelena da (kao meni), pa umjesto njega stavis tetru i super sluzi!

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    tnx

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    negdje sam pročitala da su cure dosta zadovoljne sa zaštitnim gaćicama od mib-a,pa neka drugi kažu svoja iskustva (ja još nisam isprobala).možda ti je to jednostavnije za naručiti

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Ok su mibove zastitne, nisam isprobala, ali sam ih vidjela na standu. Sto se premakanja tice, da, najjednostavnije je naruciti nove, vece i upravo ove da cekas krace i jefitnije su.
    Ali sto se same udobnosti tice, stvar ostaje ista.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •