Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Novi tecaj o autosjedalicama - poziv zainteresiranima

  1. #1
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno Novi tecaj o autosjedalicama - poziv zainteresiranima

    Poziv zainteresiranima za edukaciju o autosjedalicama udruge RODA

    Udruga RODA u lipnju ove godine organizira tečajeve o autosjedalicama s ciljem ojačanja i proširenja svojega djelovanja u ovom području, posebice održavanja besplatnih pregleda autosjedalica.

    Rodin projekt “Sigurno u autosjedalici!” ima za cilj povećanje sigurnosti male djece u vozilima, putem edukacije o važnosti korištenja autosjedalica i njihovom pravilnom korištenju te kroz zalaganje za povećanje sigurnosti djece putem primjerene zakonske regulative i kvalitete proizvoda na tržištu. Na projektu djeluju isključivo volonteri.

    Primarni aspekt našeg djelovanja je edukacija u okviru koje volonteri pružaju informacije, odgovaraju na pitanja i daju savjete u svezi pravilnog korištenja autosjedalica putem Rodinog foruma, portala, e-maila, tekstova u raznim medijima te kroz besplatne preglede autosjedalica.

    Samo putem besplatnih pregleda, Rodini volonteri omogućili su sigurniju vožnju za više od 400 djece diljem Hrvatske. U posljednjih godinu dana, od prvog Rodinog tečaja o autosjedalicama, pregledi su održani u Dubrovniku, Splitu, Puli, Osijeku, Vinkovcima, Varaždinu i Zagrebu.

    Izuzetno smo ponosni na činjenicu da se, otkad je Roda počela djelovat u ovom području, u proljeće 2004.g., broj vozača koji koriste autosjedalicu za prijevoz njihovog djeteta znatno povećao, a među njima i broj onih koji sjedalicu i pravilno koriste pa time osiguravaju svojemu djetetu optimalnu sigurnost tijekom vožnje. Međutim, ovaj pozitivan trend rezultirao je i povećanom potražnjom za informacijama i pomoći kod autosjedalica, a posebno za besplatnim pregledima, pa stoga i za volonterskim snagama u provođenju ovog projekta.

    Ako ste imali priliku posjetiti jedan od besplatnih pregleda, sigurno ste uočili odličan sastav naše ekipe, veselje i zadovoljstvo koje svatko od nas osjeća dok pomaže roditelju pravilno postaviti sjedalicu ili dok pruža savjet te ponos na naš doprinos sigurnosti djece u Hrvatskoj. Ako želite postati dio ove ekipe, pridružite nam se na jednom od sljedeća dva tečaja i pomozite ekipi u vašem kraju da pruži ovu nezamjenjivu uslugu vašim sugrađanima, prijateljima, poznanicima.

    Besplatni tečajevi će se održati u subotu, 3. lipnja u Puli, te u Zagrebu/Varaždinu u nedjelju, 4. lipnja 2006.g.

    Tečajevi su otvoreni za članove Udruge te osobe koji nisu članovi, ali bi htjeli pomoći Rodi da nastavi s ovim projektom te proširi svoje djelovanje na području cijele Hrvatske. Tečaj je cjelodnevni i sastoji se od teoretskog i praktičnog dijela.

    Od polaznika se očekuje da doprinesu projektu kroz sudjelovanje na besplatnim pregledima jednom u dva do tri mjeseca. Ovo nije samo u svrhu pojačavanja postojeće ekipe već je izuzetno važno zbog održavanja praktičnog znanja neophodnog za pružanje kvalitetne usluge roditeljima i drugim vozačima tijekom pregleda. Besplatni pregledi u pravilu traju tri sata i uvijek se održavaju vikendom.

    Ukoliko želite saznati više o projektu “Sigurno u autosjedalici!”, ovdje pročitajte njegov kratki opis.

    Nadamo se da smo vas barem malo zaintrigirali te potakli da razmislite o tome biste li nam se željeli priključiti u ovom izuzetno ispunjavajućem aspektu našeg djelovanja. Ukoliko ste zainteresirani ili trebate dodatne informacije, molimo vas da nam se obratite putem e-maila na roda@roda.hr ili telefonom na 01 6177-500 ili 091.

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Podizem 8)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    U Zagrebu 04.06.2006.- u koliko sati i gdje lepo prosim

  4. #4
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Tecaj je cjelodnevni. Znaci od jutra (u 9h) do navecer (u 18h).

    Sastoji se od teorije prijepodne, te prakse putem pregleda poslijepodne.

    Ovaj u Zagrebu u svibnju ce biti podijeljen izmedu Varazdina i Zagreba, s teorijom u Varazdinu a pregledom u Zagrebu. S tim da je prijevoz do Varazdina i nazad organiziran. Pregled u Zagrebu ce biti na standardnom mjestu - u Heinzelovoj pred zgradom MUP-a.

    Si zainteresirana?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    da naravno.samo trebam tocno znati gdje i kad da dojdem zbog malisana-sami smo pa da uskladim hranjenje,spavanje i sjedalicu
    hvala

  6. #6
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    jassi, detalje ti šaljem na pm

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    :D :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Vidimo se!

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam isto zainteresirana, ali mislim da Varazdin ne dolazi u obzir (L. je 2mj.) jel' je moguc dolazak samo u Heinzelovu?

  10. #10
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    leonisa, nazalost nije. prije prakse mora se proci kroz teoriju :?

  11. #11
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    tečaj se obavezno sastoji od teorijskog (ovog puta se održava u VŽ) i praktičnog dijela (u ZG).
    jedno bez drugog ne ide. nikako ne možete pregledavati/namještati sjedalice ako je teorijski dio preskočen. isto tako ako je otslušan samo teorijski dio ne mogu se sjedalice pregledavati. praktični dio biti će u sklopu redovnog pregleda ali će na njemu, pored polaznika biti prisutni i 'stari' članovi ekipe koji će nove navoditi, pokazivati, pomagati. i kad se to završi u biti još nije gotovo. novi članovi ekipe uvijek rade pod nadzorom i uz stare članove i tek nakon nekog vremena mogu preuzeti 'stvar u svoje ruke'

    jako nam je drago da ima zainteresiranih i ako neko hoće škicnut kako to izgleda u praksi neka slobodno dođe, po mogućnosti sa sjedalicom da ju ipak izpregledamo
    ne znam kada će biti slijedeći tečaj ali vidjet će te o čemu se radi pa će te se moći prijaviti.
    mi ćemo vam se veseliti :D

  12. #12
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    a ja pišem, i pišem, i pišem....

  13. #13
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    jao, ispricavam se, nisam se dobro izrazila. naravno da prvo ide teorija, pa praksa. ja sam htjela sebe educirati pa tako i svoje bliznje koji jos uvijek ne znaju da se u auto ne ide bez autosjedalice. na zalost, neku aktivniju ulogu ne mogu imat jer je L. jos premala.
    jako nam je drago da ima zainteresiranih i ako neko hoće škicnut kako to izgleda u praksi neka slobodno dođe, po mogućnosti sa sjedalicom da ju ipak izpregledamo
    na to sam mislila

  14. #14
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    ma kakve isprike
    samo dođite
    :D

  15. #15
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    ehhhh..morat cu pricekati da Anita jos malo naraste

  16. #16
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    leonisa, nazalost nije. prije prakse mora se proci kroz teoriju :?
    Ja neznam zakaj imam smajli upitnike ovdje

  17. #17
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Storma, bu bilo posla i kad Anita naraste, ne brini

  18. #18
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    evo jedne ispravke jer je došlo do promjene plana vezano za mjesto održavanja teoretskog djela tečaja.

    cijeli tečaj održavat će se u Zagrebu

    ovime pozivam zainteresirane kojima je ova cjelodnevna kombinacija ipak povoljnija da se jave :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •