Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 111 od 111

Tema: Dal otac moze izbaciti dijete iz kuce?

  1. #101
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Kako bez problema, a vidiš i sama koliko su ti problema napravili.

  2. #102
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    mislila sam da je ovo tema u kojoj lidać želi izbaciti svoju djecu tinejdžere, ali tema je potpuno drugačija.
    neću pomoći s pravnim savjetom, samo sam se došla čuditi kako se odrasla žena smatra djetetom.

  3. #103
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Ona mu je i dalje dijete, iako više nije dijete.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Mislim da ti je najpametnije da imaš svoj mir.

    I da čuvaš zdravlje i obitelj, ***** ti te sve kule i zidine kad zbog toga moraš gutati govna.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    lidac, a kak te " dohvati" ako ne pricas s njim? Vi imate svoj kat... Ako ti ne prodje kroz vrata i ti ne pricas s njim?
    Daklem...ja zivim u zgradi na istom katu gdje i moji. Recimo, dodjem na kavu s mamom, caca dodje izvana, pijam, pocne kenjat. Ja kupim dijete i odem doma.
    Na vrata zna da mi ne smije doci pijan i frka ga je riskirati to ponizenje, da ga je mozda pijanog ne bi pustila u stan, pa ni ne pokusava.

    I tak se mozemo trpiti.

    Mozda da bolje osmislis strategije izbjegavanja?

  6. #106
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Kako bez problema, a vidiš i sama koliko su ti problema napravili.

    Iselila sam ih bez problema.
    Dobro sam sve prvo provjerila pa i policiju obavijestila i poslušala njihov savjet.
    Ostali folklor bi bio svakako jer su to takvi ljudi.
    Došli su s namjerom da otimaju, naoružani pričama kako im nitko, ništa ne može.
    Mislili su kako je moj muž glup i star, a i ja isto.
    Ta rekli su nam otvoreno da je to njihovo jer su oni unutra.
    Ma, šta da pričam više.
    Bolje da je prazno.
    Plaćamo režije i čuvamo ga za kćer.
    Za turističko iznajmljivanje smo predaleko i ne da nam se.
    Nek stoji, a mi mirno spavamo.

  7. #107
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    uh-puh...kuca je napravljena tako da se jednostavno "moramo"sresti kroz dan...
    ako zelim gore moram prolazit kroz donji dio kuce tj.pored vrata...
    A ovo "dohvati" tipa primjer:ljeto pa vani sjedimo pijuckamo kavicu a njemu puhne da bi "razgovarao"...
    Sada neki dan cisto priatojno reko mm dal ima vremena da dodemo na 5mun.dolje odmah sam znala kud ce to odvest...ali da smo odbili bio bi veci kaos...

    A ovo da ja nisam dijete...naravno nisam vise "dijete" ali sam i dalje njegova kcer...A koliko sam upoznata svi smo mi jos "dijeca"ako imamo.zivuce roditelje...barem njima...

    Ili sam ja jedina koja to tako gleda...

  8. #108

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Moji su roditelji zivili u stanu s maminim roditeljima. Kojima se moj tata nikad bas nije svidjao.
    Pa su se onda nekoliko godina povlacili po sudu s njima, jer su ih ovi htjeli izbacit iz stana, a moji se, skupa sa mnom i bratom, nisu dali. I to je mama jos i predlagala da idemo u podstanare a tata nije htio.
    Nakon par godina moji su doslovno u zadnjem trenu dobili stan od firme i tako se to razrijesilo.

    Ali ja se itekako dobro sjecam svega. I dan danas ne razumijem zasto se odmah nisu pokupili. Kao djetetu mi se to cinilo kao jedino ispravno rjesenje. Netko te tjera, sudski, a ti kao, bas hoces ostat zivit s njim u stanu. I prikrpavam starome krivicu, slabost.

    Osim toga, totalno nemam osjecaj za rodbinu. MM-u rodbina znaci bliskost, zajednicu. Meni je rodbina oznaka za copor ludjaka, potencijalno opasnih. Koji ti cisto iz sporta zele uskratit i ono malo prava koja su te zapala. Grozno.

  9. #109
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    Osim toga, totalno nemam osjecaj za rodbinu. MM-u rodbina znaci bliskost, zajednicu. Meni je rodbina oznaka za copor ludjaka, potencijalno opasnih. Koji ti cisto iz sporta zele uskratit i ono malo prava koja su te zapala. Grozno.
    Ovog sam vidjela puno. Nikad mi nije bio jasan fenomen.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    664

    Početno

    Citiraj lidać2 prvotno napisa Vidi poruku
    uh-puh...kuca je napravljena tako da se jednostavno "moramo"sresti kroz dan...
    ako zelim gore moram prolazit kroz donji dio kuce tj.pored vrata...
    A ovo "dohvati" tipa primjer:ljeto pa vani sjedimo pijuckamo kavicu a njemu puhne da bi "razgovarao"...
    Sada neki dan cisto priatojno reko mm dal ima vremena da dodemo na 5mun.dolje odmah sam znala kud ce to odvest...ali da smo odbili bio bi veci kaos...

    A ovo da ja nisam dijete...naravno nisam vise "dijete" ali sam i dalje njegova kcer...A koliko sam upoznata svi smo mi jos "dijeca"ako imamo.zivuce roditelje...barem njima...

    Ili sam ja jedina koja to tako gleda...
    I kaj bi bilo da odbijes? Odes na svoj kat i zatvoris vrata. I kazes da mozete bez problema razgovarati kad potrosi svoju penziju tj. bude trijezan. Odrekni se kave na terasi tih 10 dana na pocetku mjeseca.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    165

    Početno

    Otac je vlasnik? Jesu li on i mama zajedno tj . u braku sagradili kuću ili je kupili? Zar nisu tada njih dvoje vlasnici "po pola"?
    Naravno to ne znači ništa ako je mama takva kakva je.
    Uglavnom imaš zagrljaj od mene i čuvaj svoje zdravlje.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •