Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 360 od 360

Tema: Jonasova metoda - ostanite trudne uz pomoc mjesecevih mijena

  1. #351
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A kak se to upiše plava i zelena, ne kužim?

  2. #352

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    28

    Početno

    Odprintaj sebi te tvoje tabelice, pa ucrtavaš olovkom

  3. #353
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    po ovome ja bi trebala čekati još cca godinu dana, da mi se bar nekaj poklopi! A taj ću dobrano biti 41+

  4. #354

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    28

    Početno

    Kaj da ti se poklopi? Sada imate dva termina kada treba da se hopsate Redovno vrijeme ovulacije prema mjesečnom ciklusu, i ove prema Jonasu. Ma vi se samo trudite, kakvo čekanje

  5. #355

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    28

    Početno

    vidim i ovde je ova tema bila aktuelna, ali ja sam zakasnila za tu precizniju tablicu-nema je više

    probala sam ovu na astro sajtu, al mi deluje da je ta bila daleko bolja, pa ako neko pronađe opet neku free nek ostavi link


    Citiraj Lobelia prvotno napisa
    Crvena linija obuhvata plodne dane prije i posle ovulacije, zato je tako duga. Ti sama trebaš upisat plavom kada ti je mjesečnica i zelenom kada ti je ovulacija. Ja sam tako razumjela. Jedino mi nisu jasne ove crne i žute točke, šta one znače?
    a ovo sam negde pročitala da su zute tacke pun mesec po kalendaru mesečevih mena, a crne mlad mesec

  6. #356
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    da li je netko od vas trazio da mu naprave osobni kalendar po Jonasu? mi smo pisali i odgovorili su nam da je to moguce, samo da im posaljemo podatke (moje). zanima me ako netko je, koliko ste zadovoljne?

  7. #357
    Nuktemeron avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno Jonas šarlatanstvo - uspijeva zbog neukih

    Ne postoji ništa osobnije od već 10 puta spominjane metode na astro.com, jedini problem što je ona besplatna a Jonas franšize jezivo masno naplaćuju.

    184 dolara !!!


    Ali to nikome ovdje izgleda nije jasno, i ja se zato na baš ovom mjestu tako dobro mogu naučiti nešto o marketingu šarlatana. Šarlatani vole uvjeriti ljude da je to što oni skupo naplaćuju bolje od bespatnih sadržaja.

    I sad vidim kako to oni i zbog čega uspijevaju.

    Ne nasjedajte na Jonas franšize! Te franšize uglavnom su orijentirane na izbor spola(koristi se identični podatak kao i za fertilitet), i ima ih na tone u azijskim zemljama.

    Svatko tko vlada osnovama upotrebe efemerida zna što znači ponavljanje kuta sunca i mjeseca da budu identični kao i kod rođenja.

    To nije nikakva viša matematika! To je tri klika mišem! Nitko za tih 184 dolara ne sjedi nad vašim podacima i grunta par sati već napravi tri klika mišem.

    Besplatna metoda na astro.com je potpuno precizna i osobna.
    Ali cijela ta "Jonas"metoda je beskorisna, jer su je mnogi astrolozi proučavali (Jonas je ako niste znali psihijatar) i ustanovili da je prepovršno sve bazirati samo na jednom malom detalju, postoje puno opsežnije metode. Dakle sami astrolozi znaju da je to šarlatanstvo.


    Jonas was a Slovakian psychiatrist some forty years ago, but now this Catholic fertility astrologer works out of Australia, Miami, Japan, and Korea. At least he has mailing addresses in each of those places. He used to have clinics in the former Czechoslovakia and in Hungary. Now he has Internet sites in English, Japanese, Korean, and Spanish, from which he sells his four cosmobiological charts

  8. #358
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno Re: Jonas šarlatanstvo - uspijeva zbog neukih

    Citiraj Nuktemeron prvotno napisa
    Ne postoji ništa osobnije od već 10 puta spominjane metode na astro.com, jedini problem što je ona besplatna a Jonas franšize jezivo masno naplaćuju.

    184 dolara !!!
    meni su odgovorili da je 24.99 EUR i 59.5.

    Citiraj Nuktemeron prvotno napisa
    to nikome ovdje izgleda nije jasno, i ja se zato na baš ovom mjestu tako dobro mogu naučiti nešto o marketingu šarlatana. Šarlatani vole uvjeriti ljude da je to što oni skupo naplaćuju bolje od bespatnih sadržaja.

    I sad vidim kako to oni i zbog čega uspijevaju.

    Ne nasjedajte na Jonas franšize! Te franšize uglavnom su orijentirane na izbor spola(koristi se identični podatak kao i za fertilitet), i ima ih na tone u azijskim zemljama.

    Svatko tko vlada osnovama upotrebe efemerida zna što znači ponavljanje kuta sunca i mjeseca da budu identični kao i kod rođenja.

    To nije nikakva viša matematika! To je tri klika mišem! Nitko za tih 184 dolara ne sjedi nad vašim podacima i grunta par sati već napravi tri klika mišem.

    Besplatna metoda na astro.com je potpuno precizna i osobna.
    Ali cijela ta "Jonas"metoda je beskorisna, jer su je mnogi astrolozi proučavali (Jonas je ako niste znali psihijatar) i ustanovili da je prepovršno sve bazirati samo na jednom malom detalju, postoje puno opsežnije metode. Dakle sami astrolozi znaju da je to šarlatanstvo.
    znaci, kazes da je na astro.com ista stvar, da, ali tamo nem tako preciznih podataka kao sto je sat i minute za oplodnju, te faktor rizika. kako to izracunati?

  9. #359
    Nuktemeron avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno Jonas šarlatani prodajui i čudotvorne kreme za psorijazu

    .
    .
    .
    .Sva sreća da je vlasnik Jonas franšize za exYu regiju šeprtljavko inače bi još bolje tržio. Radi karte za 250 kn! I što dodatno otkriva njegovo šarlatanstvo? da uz Jonasa nudi i pomoć za psorijazu - naravno čudesna biljna krema!
    Poznajem dosta ljudi s psorijazom pa znam kakvi šarlatani ulijeću s kremama - dakle takvi likovi imaju Jonas franšizu/licencu.

    Još jednom - ta metoda je obični lunarni povratak, i da on ima svoj sat i minutu i sekundu, ali samo ako je i vaše rođenje zabilježeno s takvom preciznošću.
    Za plodnost koja je navodno pojačana za vrijeme lunarnog povratka (ponavljanje faze mjeseca kakva je bila kod rođenja) nije uopće presudna ta minutica, jer se smatra da je plodnost 2 dana prije tog trenutka i dva dana poslije.
    A nalaženje takozvanih rizičnih dana (za malformacije) se svodi na dane kad se odvija pomrčina ili je dan egzaktnog napetog aspekta npr mars saturn kvadrat.

    Isto tako sve žene rođene na mlađak i pun mjesec te na 11 dan od mlađaka i punog mjeseca se nalaze prema toj doktrini u rizičnoj skupini, pa bi one čak i trebale izbjegavati začeće po lunarnom povratku.

    Biranje spola se krajnje pojednostavljuje tako da se gleda da li je mjesec u lunarnom povratku u muškom ili ženskom znaku, totalna glupost i provjereno ne funkcionira.

    Ali ako vas to zabavlja...pratite sve to - samo nemojte trošiti lovu !

  10. #360
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Ako netko želi godišnji Jonasov kalendar naručiti (cjena je 250 kn) ovo je link: http://webograd.tportal.hr/jonas/pocetnastranica
    Samo da spomenem, da ne reklamiram to, jer osobno nisam osoba koja vjeruje u neka "čuda", ali kad postaneš već očajan sve ćeš probati, zar ne .

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •