Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 67 od 67

Tema: transfer

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Cure, bok!

    Miška, dopusti da ti se uselim na temu - evo i ja sam jučer imala prvi transfer i silno sam uzbuđena (vidjela sam 4-stanični embrij pod mikroskopom i rascvala se ko poriluk!). Endometrij je dobar pa mi dr. daje šanse 25-30%. Meni to zvuči strašno malo pa se stalno moram smirivati da se ne nadam previše iako znam da bi me negativni test razočarao i da su šanse 1%!
    Naručio me na kontrolu tek 21. dan od transfera, s nalazom bete i veli da, ako ne uspije, ne mogu ugurati još jedan pokušaj prije ljeta. Bad!
    Sad mirujem (ležim na kauču, monitor na stoliću pokraj, tastatura u krilu ) iako mi je doktor rekao da ne trebam, ali 15 g. nisam bila na bolovanju (radim doma) pa si dajem oduška i izigravam trudnicu pred mužem.
    Evo, toliko od mene, cmizdrim unaprijed pišući ovo - prokleti utrogestan!

    Puse svima!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    E, da, (baš sam sebična!)
    Miška, vibrammmmmmmmmm!

  3. #53
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Miška ~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~

    Neti, samo ti miruj. Kontrola ti je kasnije jer je embrij bio baš "mlad" kad su ga vratili. I ja se uvijek zamaram statistikom, ali nema to smisla, sad se trebaš samo opustiti da se ona mrvica može lijepo ugnijezditi. I za tebe malo ~~~~~~ ~~~~~~ ~~~~~~

  4. #54
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Iako sutra trebam napraviti betu,danas sam napravila kućni test i bio je negativan.Iskreno,nisam se ni nadala previše da će trudnoće uopće i biti jer me je dr na to upozorio pošto mi je endometrij na transferu bio pretanak.Cure, da li da onda prestanem sa utrićima i estrofemom ili da pričekam dok mi menga ne dođe?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Nastavi bar do rezultata bete, ha? Nećemo vjerovati tim kućnim testićima (to usput sebe pripremam za drugi tjedan)!

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    591

    Početno

    miška, neti

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    45

    Početno

    Miska, Neti,~~~~~~~~~~+ od

  8. #58
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Danas mi je i službeno potvrđeno da od trudnoće ništa,beta je negativna.Ali kao šta sam već napisala,već sam se od transfera pomirila da neće ništa biti od svega toga,pa tako da na jesen krećem u novu borbu.Svim vama želim sreću u kojoj god fazi bile

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno


    Sretno na jesen!

  10. #60
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    Miška, žao mi je ...

    Neti, drži se ...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    45

    Početno

    Miska zao mi je!
    Neti ~~~~~~~~~~~~~++

  12. #62
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Cure, trebala bi vašu pomoć.Mengu još nisam dobila niti imam simptome da ću je tako skoro i dobiti i to me jako zabrinjava.Naime,meni menga varira od 28 do 31 dan a već je danas 33.Tražila sam tu po forumu nešto o tome ali našla sam samo da su vam se ciklusi produžili.Danas mi je već treći dan od kako ne stavljam utriće ali m nikako da dođe !Ima li ko od vas takvih iskustava da me malo smiri ? Inače, stimulaciju sam imala klomifenom i 3 ampule gonalom (nisam se puno šopala ) :?

  13. #63
    iva9 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    218

    Početno

    Ja sam uvijek dosta cekala da prokrvarim nakon utrogestana,a i drugim curama se produzio ciklus od njega.Zelim ti sljedeci put veliku beturinu. 8)

  14. #64
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Evo,napokon sam dobila mengu ali baš je neka čudna.Započela mi je sa onim smeđim a poslije sam baš prokrvarila kako treba.Sad bi trebala vaše mišljenje ako se i vama dogodila ista stvar.Sad dok sam se tuširala,iscurio mi je neki čudan komad ?! Neznam je li to bilo sluzavo ili komad nečega,ali to me je prepalo.Bilo je stvarno odvratno tako da sam to brzo otjerala tušem.Tješim se da su to možda moje mrvice bile koje se nisu primile pa su s mengom i otišle ali ipak...Da li je tko od vas to doživio ? :shock:

  15. #65
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Da, i meni se to nakon prošlog stimuliranog IVF-a dogodilo, ja mislim da je to jednostavno dio edometrija jako zadebljanog zbog utrogestana.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    306

    Početno

    Zao mi je miska.
    Sto reci nego da ti zelim puno srece slijedeci put.

  17. #67
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Hvala

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •