Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: Zg gimnazije po brojevima

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Da apdejtam popis prema tome koje škole su postale podstanari zbog potresa?

  2. #52
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Da apdejtam popis prema tome koje škole su postale podstanari zbog potresa?
    jao to bi bilo predivno,ako ti nije vremenski prezahtjevno

    Pa kako ti to samo sve znaš? svaka čast!

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Imam bizarne interese

    Evo, redom:

    Gimnazija Tituša Brezovačkog do daljnjeg je u gostima u prostoru Prve gimnazije u Utrinama, pa su obje škole postale dvosmjenske.

    Gornjogradska gimnazija (najteže oštećena u potresu, i najveća po broju razreda i učenika od iseljenih škola) gostuje u prostoru XV. gimnazije, pa su i te škole postale dvosmjenske.

    Nije gimnazija, ali je teško oštećena škola - Prva ekonomska škola (inače u Medulićevoj) gostuje u prostoru Prirodoslovne škole Vladimira Preloga.

    Škola primijenjene umjetnosti gostuje u prostorima IV. gimnazije na Kajzerici.


    Od jednosmjenskih gimnazija, takva je zasad ostala još samo XI. gimnazija na Savskoj 77.

    Sad kad ovako gledam, ispada da i nema tako puno iseljenih srednjih škola - teže su stradale osnovne.
    Posljednje uređivanje od tanja_b : 06.07.2022. at 14:08

  4. #54
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Imam bizarne interese

    Evo, redom:

    Gimnazija Tituša Brezovačkog do daljnjeg je u gostima u prostoru Prve gimnazije u Utrinama, pa su obje škole postale dvosmjenske.

    Gornjogradska gimnazija (najteže oštećena u potresu, i najveća po broju razreda i učenika od iseljenih škola) gostuje u prostoru XV. gimnazije, pa su i te škole postale dvosmjenske.

    Nije gimnazija, ali je teško oštećena škola - Prva ekonomska škola (inače u Medulićevoj) gostuje u prostoru Prirodoslovne škole Vladimira Preloga.

    Škola primijenjene umjetnosti gostuje u prostorima IV. gimnazije na Kajzerici.


    Od jednosmjenskih gimnazija, takva je zasad ostala još samo XI. gimnazija na Savskoj 77.

    Sad kad ovako gledam, ispada da i nema tako puno iseljenih srednjih škola - teže su stradale osnovne.
    Bizarne da šta

    Hvala ti puno, polako slažem kockice u glavi.

  5. #55
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Nego... koliko je V. bila stvarno stradala u potresu i kako su je obnovili? Nešto mi kci razmišlja o njoj, svidja joj se, nije cak ni jako nezgodna sto se javnog prijevoza tice (iako bi I. bila bolja) a ja se samo sjećam da je i pred dosta godina bila u lošem stanju, bez dvorane, sa izlizanim okrhnutim stepenicama, uzasnim WCima (u kojima smo pusili ) itd.. bilo mi neugodno postavljati takva pitanja na proslavi mature.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 06.07.2022. at 22:18

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Nego... koliko je V. bila stvarno stradala u potresu i kako su je obnovili? Nešto mi kci razmišlja o njoj, svidja joj se, nije cak ni jako nezgodna sto se javnog prijevoza tice (iako bi I. bila bolja) a ja se samo sjećam da je i pred dosta godina bila u lošem stanju, bez dvorane, sa izlizanim okrhnutim stepenicama, uzasnim WCima (u kojima smo pusili ) itd.. bilo mi neugodno postavljati takva pitanja na proslavi mature.
    Stepenice u V. su sredili još prije potresa bila sam ondje na jednom otvorenom danu i nove stepenice jasno definiranih rubova su mi prvo upale u oči (mi smo se nekad klizali na njima). I cijeli prostor škole tada mi se činio dosta sređeniji nego u moje vrijeme, od hodnika (u wc ipak nisam zavirivala) do učionica.
    Nakon potresa... ne znam kakvo je stanje. Imali su žutu naljepnicu, i znam da su ih relativno brzo doveli u upotrebljivo stanje, ali znamo već kako je to išlo, tako da ne mogu reći kakva je stvarna situacija.
    Dvoranu nemaju i dalje, jer je nemaju gdje stvoriti.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    721

    Početno

    Meni nije jasno kako V. gimnazija i osnovna škola u zgradi Mimare normalno rade, a sam muzej, u kojem dnevno prođe manje ljudi nego kroz te škole, je već preko 2 godine zatvoren zbog potresa.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Može im bit (muzeju).
    Škole nemaju kamo, i ove s težim oštećenjima su jedva nekako smjestili po zamjenskim zgradama. A nastava se mora održavati.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    721

    Početno

    Baš tako - može im bit. Gdje mi živimo...

  10. #60
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Može im bit (muzeju).
    Škole nemaju kamo, i ove s težim oštećenjima su jedva nekako smjestili po zamjenskim zgradama. A nastava se mora održavati.
    Eh da su bar njih smjestili u IV, odmah bi joj rekla da upise
    Toj su samo sfusani završni radovi u Bandic stilu, nosiva konstrukcija je ok....

  11. #61
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    715

    Početno

    To kako, makar izvana, izgleda OŠ Kajzerica i IV. gimnazija je teška tuga. A otvorene prije svega 8 godina!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •