Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 57

Tema: Hvala vam

  1. #1
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno Hvala vam

    Kao prvo, uopće ne znam kako da vam svima zahvalim na riječima podrške, vibrama i molitvama. Rahela se eto (hvala dragom Bogu) izvukla. Jučer sam bila kod nje i ne možete ni zamisliti kakav je to bio osjećaj. Još kad nam je doktorica rekla da su ju skinuli s respiratora i da diše sama, te da je jako zadovoljna njenim oporavkom - najradije bih vrištala od sreće. Ja sam se tamo izdojila (ostavila sam im punu flašicu od 150 ml) i oni će joj to davati kroz 24 sata - vele da pojede po 20 ml. Ja opet idem u nedjelju. Znam da bi najbolje bilo da jede samo moje mlijeko ali mislim da će joj i to puno značiti. Ja za sad ne mogu ostati negdje na smještaju u ZG (moram reći da su mi čak cure s foruma poonudile smještaj) jer se moram još i sama oporaviti od carskog. Kako je ovo bilo treći put, ni to nije prošlo lako. Morali su mi odrezati dio potrbušice jer nisu imali tkivo za šivanje pa je sad i rez puunoo veći (i gore izgleda). Ali nema veze, ja ću se oporaviti. Glavno da je meni moja Rahela dobro.
    Još jednom vam hvala na podršci, jer ne možete ni zamisliti koliko su mi značili vaši SMS-ovi podrške. Kad shvatiš da ljudi koje u životu nisi sreo toliko brinu o tebi i nekom tvom, ne možeš ništa drugo nego biti hrabar i misliti samo na bolje.

  2. #2
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Ovo na avataru je Rahela stara 1 dan. Na žalost ne znam kako da vam stavim veću sliku, ali mala je prekrasna.

  3. #3
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    DRaga Poslid, tako mi je drago što je cijela situacija krenula na bolje. Nisam mogla na forum neko vrijeme i cijelo vrijeme mislim što je s vas dvije, kako ste - sad otvaram i vidim - super vijesti!
    Žao mi je što su te toliko iscjeckali na carskom , ali tvoje će ti malo zlato i njegovo napredovanje dati snage da izdržiš. Želim vam objema puno, puno sreće i Božjeg blagoslova, mislimo na vas i dalje!
    Grlim vas virtuelno!

  4. #4
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    draga Poslid, nisam ti htjela stalno smetati porukicama, ali sam stalno mislila na vas. drago mi je da je rahelica super, svima nama je pao kamen sa srca kad su javili na forumu da je sve ok
    drzite se, i zelim ti da mala princezica sto prije dodje doma! :wink:
    kada je budes isla vidjeti, daj joj od dvih nas jednu OOOOOOGROMNU pusu!!!!

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    draga Poslid, jako mi je drago da je Rahela bolje, veeeliki pozdrav vama dvjema hrabrim curama :D

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Puno pozdrava Raheli i mami!!!! :D :D :D

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Draga Polsid, nemas pojma koliko se svi zajedno radujemo zajedno sa svima vama.

    Nadam se da mala princeza uskoro bude super i doma s vama. Poljubi je od sviju nas

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    I nama je veoma drago da ste dobro :D

  9. #9
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    Bila sam jako sretna kad smo procitale lijepu vijest, kao i sve ostale cure.
    Ne znam sto bi ti vise rekla, ova slikica u tvom avataru govori dovoljno.
    Brz oporavak bebici i tebi!!!!!

  10. #10
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    ma nisam ja ni sumnjala da to nece bit happy end! hrabra mama i hrabra curica, to mora bit dobro!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    Drago mi je zbog Rahele jako ,jako!!!Zelim vam objema brz oporavak!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    neznam šta da kažem, imam suzice u očima i stvarno sam jako jako vesela radi happy anda.
    mala je prava ratnica, i prva i dao bog najteža borba u životu je dobijena....
    samo se vas dvije oporavljajte i sve bu ok.....
    puuuno pusica i podrške i od nas

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    59

    Početno

    Bas mi je super drago i zelim vam da sto prije odete kuci i budete svi zajedno!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    :D :D :D ... evo suza radosnica :D :D
    ... tako mi je drago zbog vas... cuvaj se, rez ce zarasti, glavno da je Rahela dobro, ljubni fajtericu... :D

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZG-Dubrava
    Postovi
    243

    Početno

    Krasne vijesti, želim vam brz oporavak i sve naj, naj.... :D :D :D :D

  16. #16
    Bella

    Početno

    Ma super!!! Znala sam da će sve biti O.K. sad se samo još ti moraš malo oporaviti od carskog da budeš ready steady za bebu.
    Puno pusa.

  17. #17
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Prekrasna vijest! :D
    Želim vam da se što prije oporavite i da konačno budete zajedno!

  18. #18
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Prekrasna vijest! Zelim vam da sto prije budete u velikom zagrljaju u toploti svojeg doma

  19. #19
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Draga Poslid, baš sam sretna što je s malenom sad sve u redu...puno pusa šaljemo i njoj i tebi i svima vama :D

  20. #20
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Draga Poslid.
    Neizmjerno smo se svi obradovali Rahelinoj pobjedi :D .

    Želim vam da se obje što bolje i što prije oporavite od svega i da što prije budete u mogućnosti uživati u dojenju :wink: .
    Sad svi lakše dišemo! :D

  21. #21
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Draga Poslid, zelim ti sto brzi oporavak, i saljem puno pusica mojoj maloj hrabroj imenjakinji! Brzo ce ona kuci, vidjet ces! Snazna je i hrabra, to je vec dokazala :D

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Brz oporavak mami!
    I maloj Raheli želimo da što prije dođe doma da ju svi možete nosati, maziti, grliti i ljubiti!

  23. #23
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    evo jos jedne cestitke i zelje za sto brzim i potpunijim oporavkom i dolaskom kuci :D

    sretnu i zdravu buducnost i puno veselja od srca vam zelimo :D:D:D

  24. #24
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    draga poslid, ljubi rahaelicu!!!

    tako sam sretna da ce uskoro ova mora biti iza vas :D

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Malo tu, malo tamo
    Postovi
    41

    Početno

    Jao predivno !
    Pusa hrabrim curama !

  26. #26
    casper avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    moje malo selo
    Postovi
    1,203

    Početno

    Vijesti su stvarno prekrasne!
    Mogu samo zamisliti veselje kad dođe Rahela doma.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    124

    Početno

    Evo i naših čestitaka i najljepših želja

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Draga Poslid, želim ti brzi oporavak i da Rahela što prije dođe kući pa da zajedno uživate :D .

  29. #29
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Draga Poslid
    neizmejrno mi je drago sto se Rahela oporavlja. To je prekrasna vijest! Zelim Vam snage i za dalje, i jedva cekam da djevojcica dodje kuci i da ste svi skupa

  30. #30
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    eto ga, opet si nas rasplakala! :D samo se vi nastavite lijepo oporavljati da što prije doma uživate jedna u drugoj!

  31. #31
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    super!

    pozdrav Rahelici i mami :D

  32. #32
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Bila sam opet jučer u Zagrebu. Rahela je bolje ali još uvijek moramo pričekati da se njena pluća oporave. Gledala sam kako joj rade aspiraciju i iako znam da je to neophodno, bilo je vrlo teško za gledati. Dali su mi da je hranim na bočicu i čini mi se da me prepoznaje. Možda si samo umišljam, ali ipak :D
    Doktorica kaže da bi mogla biti u bolnici još nekih 2 tjedna, ako se ništa ne zakomplicira. Najsretniji dan mog života biti će kad mi budu rekli da ju mogu voditi doma.
    MOram vam pohvaliti MM. U njemu nimam takvu podršku, pomoć (psihičku i fizičku) i ljubav da je to nemoguće opisati.
    Napisala sam pimo ravnatelju Bolnice i ginekologu koji me porađao u kojem ssam navela sve što me pogodilo i povrijedilo sa željom da razmisle o svojim postupcima, da se to više nikom ne desi.
    Dakle ovo je za ravnetelja:

    Poštovani dr. Fundak

    Ponukana sam poslati vam ovo pismo da bih Vas upoznala sa svime što mi se događalo u ovoj bolnici, te mi je želja da se ovakva situacija nikome više ne dogodi.
    Majka sam troje djece. Svi su rođeni u ovoj Bolnici i sva tri poroda bila su s komplikacijama i dovršena carskim rezom.
    Prvi puta rodila sam 06.02.1999. Porod je vodio dr. Muha. Porod je počeo puknućem vodenjaka kod kuće, nakon čega sam odmah krenula u bolnicu. Kako ni nakon 9 sati nije bilo prirodnih trudova, uveo se DRIP. Međutim, ubrzo nakon toga otkucaji djetetovog srca počeli su padati i porod je hitno dovršen carskim rezom – na sreću, s dobrim ishodom.
    Drugi porod trebao je također prema dogovoru voditi dr. Muha, ali dr. Škvorc se suprotstavio njegovoj procjeni o potrebi dovršetka trudnoće carskim rezom. Izbila je vrlo neugodna svađa, navodno i sa fizičkim obračunom između njih dvojice, nakon čega je dr. Muha otišao na bolovanje. Da bi dokazao da je u pravu, dr. Škvorc me držao 17 sati na DRIP-u, da bi ipak na kraju u pola noći dovršio porod carskim rezom 13.06.2002. Ne moram vam objašnjavati kakvo je to bilo nepotrebno mučenje za mene i za dijete.
    Djeca su rođena zdrava, ali oboje boluju od neurodermatitisa, što prema nekim stručnjacima može biti i posljedica teškog i stresnog poroda.

    Treće dijete, djevojčicu, rodila sam 30.04.2004. u 9:08. Desilo se, na žalost, ono što nam nije bilo ni na kraj pameti. Beba je rođena živa, ali u vrlo teškom i za život opasnom stanju. U njena pluća ušla je mekonijska plodna voda. Završila je istoga dana u Kliničkoj bolnici Rebro, gdje su se liječnici nekoliko dana borili za njen život. Na sreću, sada su prognoze optimistične i očekuje se njen potpuni oporavak.
    Na taj treći porod došla sam k dr. Škvorcu na dogovor, prema preporuci mog ginekologa dr. Varge, već 20.04.2004. Zatim na pregled 22.04., te na kraju 29.04. došla sam prema dogovoru s njim na prijem u bolnicu. Amnioskopija nije bila moguća jer sam bila potpuno zatvorena. Kod zaprimanja imala sam povišen krvni pritisak (160/90) koji se kasnije u noći popeo na 180/100. Osim skidanja pritiska Ebrantilom i praćenja otkucaja djetetovog srca ništa se drugo nije poduzimalo. Carski rez je bio predviđen za ujutro. Ujutro nakon priprema uveden mi je DRIP koji je na preporuku dr. Podoreškog skinut jer sam osjećala lagane trudove. Osim toga osjećala sam vrlo jake bolove u području prijašnjeg reza. Kada su otkucaji djetetovog srca počeli padati, smatram da se nije pristupilo dovoljno učinkovito i brzo. Ja sam to prošla u prvom porodu i mogu sa sigurnošću reći da je taj postupak onda išao mnogo brže. Ovaj put prvo su sestre pozvale dr. Škvorca sa vizite, zatim se uvodio kateter, pa se tek onda krenulo u operacijsku salu. U operacijskoj sali pripreme su, prema mom sudu, također trajale predugo (osobno sam čula dr. Škvorca da je dva puta rekao «Možemo početi!», a kad su mi stavili masku sa narkozom 15-tak sekundi iz nje nije izlazio uspavljujući plin). Sve je to trajalo, prema mojoj procjeni 10-15 minuta, što je predugo.

    Smatram se realnom osobom i shvaćam da je ponekad teško predvidjeti ishod poroda, ali postoji nekoliko činjenica koje su me iznenadile i duboko povrijedile i radi kojih osjećam potrebu da Vam se na ovaj način obratim.
    1. Zbog čega se ovom mom porodu nije pristupilo opreznije i s više dijagnostike, iako se znalo da su moja prva dva poroda bila s komplikacijama i oba završila hitnim carskim rezom.
    2. Zbog čega mom suprugu nitko na odjelu nije htio dati nikakve informacije do 10:30, iako je beba rođena u 9:08, a on je zvao svakih 15 minuta. Zar mu se nije barem moglo reći da dođe u bolnicu da bi razgovarao s doktorom. Prvu informaciju o rođenju djeteta dala je dr. Žvorc i jedino mu se ona obratila kad je odmah zatim stigao u bolnicu.
    3. Zbog čega nitko od ginekologa koji su bili prisutni nije našao za potrebno razgovarati s mojim suprugom i/ili sa mnom i pokušao nam objasniti što se zapravo dogodilo, te zašto i kako se to moglo desiti.
    Sve što smo dobili za objašnjenje su dvije-tri rečenice kojima se dr. Škvorc meni obratio neposredno nakon poroda, a kojima je jedino konstatirao da on nije ništa kriv. Nakon toga ostali odjelni liječnici ginekolozi samo su obavljali vizite i nudili mi sredstva za smirenje (što sam ja odbila). Ja nisam tražila krivca, ali sam očekivala objašnjenje i toplu ljudsku riječ.
    Tu moram spomenuti veliku pomoć doktorice Medlobi-Vinković koja nam je zaista pokušala objasniti kakvo je stanje našeg djeteta i koja je učinila sve što je bilo u njenoj moći za našu djevojčicu i zbog koje je ona vjerojatno i preživjela.
    Također su mi puno pomogle i odjelne sestre, jer su me uvijek pitale kako je beba i tješile me da će sve biti u redu, te samo neka budemo hrabri.
    No ja smatram da je briga o meni trebala biti dužnost ginekologa koji me primio i porodio ili (zbog njegovog godišnjeg odmora) dužnost ginekologa kojem je brigu o meni trebao prepustiti.
    Zbog svega toga doktora Škvorca ipak smatram krivim za sve što se dogodilo, a najviše mu zamjeram nehumani i neetični pristup prema meni kao pacijentu.
    Moram Vam također skrenuti pozornost na još jednu situaciju. Moja je beba vrlo teško podnijela transport u Zagreb. Bila je oživljavana dva puta i stigla u Zagreb u vrlo kritičnom stanju. Vozač vozila hitne pomoći vozio je brzinom od 170 km/h, a ipak su na kliniku Rebro tek za dva sata. Iako su liječnici znali da je to najkritičnija situacija za nju, nitko nije došao na ideju da se pozove helikopter. Kad je vozilo prvi puta stalo radi oživljavanja naše bebe i kad je oživljavanje trajalo već 15-tak minuta, suprug je u očaju upitao što se može učiniti da dijete čim prije stigne na odredište. Vozač mu na to odgovorio da je g. Fejić (vlasnik Alfa-car) za svoje dijete koje je bilo u sličnoj situaciji pozvao helikopter. Helikopter je sletio na SRC Mladost i beba je za 10-15 minuta bila u Zagrebu. Moj suprug je na to odmah počeo nazivati naokolo da bi se pribavio helikopter, ali su ipak zbog nedostatka vremena krenuli dalje kombijem.
    Zar nam zaista nitko nije mogao sugerirati prije, da makar o svojem trošku (jer bismo za svoje dijete dali sve), organiziramo prijevoz helikopterom? Zar zaista naša Bolnica ne može za takve kritične slučajeve takav prijevoz osigurati? Meni sada to više ništa ne može pomoći, ali moram vam skrenuti pozornost na to, da bi se u buduće više vodilo računa o spašavanju života, a ne o nečem drugom. Zar je hitna i stručna pomoć zaista povlastica bogatih?
    Ja sa svojim slučajem neću izlaziti u javnost, ali sam pismo sličnog sadržaja poslala i dr. Škvorcu osobno, a kako sam članica udruge Roda s cijelim sam slučajem upoznala i Udrugu. Moja je želja da Vas ovo pismo potakne na razmišljanje o postupcima liječnika i njihovoj etici u ovoj Bolnici.
    Osim šoka koje smo preživjeli moja obitelj i ja, straha za djetetovo zdravlje i neizvjesnosti o kasnijim posljedicama, suočeni smo i sa neočekivanim visokim troškovima. Putovanje u Zagreb svaka dva dana veliko nam je opterećenje, a da ne govorim da time ugrožavam i svoje vlastito zdravlje.
    Bila bih zahvalna kad bi mi Vi osobno ili Bolnica kao institucija odgovorili na ovo pismo.
    Sa štovanjem,

    Lidija Posavec

  33. #33
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Bravo!

  34. #34
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Ljepo pismo.

    Nisam sve ovo o prijevozu i cjelokupnom tretmanu u bolnici znala. :?
    Koma.

    Bas me uanima oce li ti ista odgovoriti.

    Jako mi je drago sto je Rahela dobro...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Bravo Poslid!
    Lijepo sroceno... bas me zanima hoce li ti odgovoriti....
    Puno srece, procitala sam i topic o dojenju, nadam se da cete uspjeti :D
    Pusa svima, Raheli najveca :D

  36. #36
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Bravo Lidija!
    Divim se svakome tko smogne snage na kraju reagirati i to ZBOG DRUGIH koji će se možda jednom naći u sličnoj situaciji.
    Svaka čast!
    Velika pusa Raheli, ma prepoznaje ona tebe i tvoj glas, kako ne..

    I tebi velike čestitke na snazi i hrabrosti!

  37. #37
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Svaka čast! Divim ti se!

  38. #38
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Super da je Rahela bolje i da te prepoznaje.
    :D

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    Vidi se da ja Rahela borac - na mamu! Bravo!

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    62

    Početno

    Poslid,jako potresna priča,natjerala si mi suze na oči.Bogu hvala da se ipak sve dobro završilo,ali stvarno nekada su liječnici toliko nemarni i hladni da se osjećaš tako jadno i bespomoćno.
    Vidim da su ti stvarno sva tri poroda bila teška.Žao mi je što si morala toliko propatiti,ali iskreno se nadam da su teška vremena iza tebe i da vas očekuje puno lijepih i sretnih dana s malom ljepoticom!!!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    77

    Početno

    Poslid ti si jedna jako hrabra i dobra mama. TM takodjer. Rahela je borac na svoje roditelje. To sam znala cim sam te cula. Bravo! Cestitke cijeloj obitelji!

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    77

    Početno

    Poslid ti si jedna jako hrabra i dobra mama. TM takodjer.
    TM je TATA, naravno.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    eto.... opet suze, pismo je odlično. nadam se da ćeš dobiti odgovor...
    Hrabra ste obitelj!!!!

  44. #44
    Bella

    Početno

    Draga moja, bitno je da ste vas dvije O.K. a na žalost prošla si jako ružno iskustvo.
    Uopće mi nije jasno šta su oni htjeli s tobom na dripu nakon dva carska???
    Totalni idiotizam!!!
    Znam da bi ih sve redom zadavila, ali na žalost naši doktori imaju JAKO, JAKO DEBELU KOŽU i nemoj se čuditi ako ti niko ništa ne odgovori jer oni baš i nemaju pretjerano osjećaja za druge samo dobro čuvaju svoju g....u!!! Tvoj strah i patnja su jedno ali nemoj od njih čekati riječ utjehe ili grižnje savijesti. To kod njih nema (znam dobro iz svog iskustva-meni su rekli da im je žao što mi je dijete umrlo, ali još sam mlada pa ću ih imati još!)!!!! :shock: :shock: :shock:
    Bitno je da je to sve iza vas i da će mala pišulja uskoro doma, a ti se što prije oporavi od carskog.
    Velika pusa!!! :D

  45. #45
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    ja cijelo vrijeme razmisljam o tebi i maloj Raheli-drago mi je da je bolje i jedva cekam dan kad ces napisati da ste dosle doma.
    Sto se doktora tice, ja mislim da takva prica zasluzuje doci u novine ili barem na nas portal, da ljudi procitaju sta se sve u nasim bolnicama dogadja.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Draga Poslid,čestitke tebi i tvojoj maloj Rahelici te da što prije zajedno krenete kući.Isto tako svaka čast na hrabrosti kojom si poslala pismo i nadam se da ćeš dobiti odgovor za sve one koje nemaju snage učiniti isto.ČESTITAM I SRETNO!!!!!! :D :D

  47. #47
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    DRaga Poslid, još jednom ti hvala za ovo hrabro pismo, pogotovo što si ga podijelila i s curama na otvorenom. MOžda će nekome biti primjer, možda poticaj...?

  48. #48
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Mislim da se ti iz nekih razloga previše oslanjaš na bolničku uslugu koja te je na neki način dovela do čorsokaka. Mislim da si ako ne ništa trebala promjeniti već kod drugog poroda bolnicu ili bar sredinu gdje rađaš jer je ona očito loše utjecala na tvoju psihu pa i trudove.

    Međutim što je tu je.

    Drago mi je da se tvoja curica oporavila i nadam se i ti.

    Vrlo je hrabro od tebe što si uputila ovo pismo bolnici. Nadam se da ćeš imati uspjeha s njim.

  49. #49
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Na dan kad je Rahela izašla iz bolnice (slučajnost?) nazvao me dr. Škvorc (još uvijek mi nije jasno kako je našao moj tel. broj je telefon je prijavljen na mog tatu) i zamolio da ja i MM dođemo na razgovor s njim i s ravnateljem bolnice. I tako smo nas dvoje otišli tamo.
    Moram odmah reći da nisam puno očekivala od tog razgovora, ali moram priznati da se doktor pripremio temeljito i naravno na svaki mogući način se pokušao izvući. Dakle, nikakve isprike nismo dobili, ali barem sam postigla cilj - da malo razmisli o svom postupku i da ne misli da je najbolji i najstručniji.
    A ravnatelj bolnice je sasvim druga priča. Pismo je kod njega bilo 2 tjedna i uopće se nije potrudio da ga barem pročita! Možete si zamisliti kakav je to čovjek kad te pozove na razgovor a nema pojma o čemu mi govorimo. Uglavnom totalni seronja (oprostite na izrazu).

  50. #50

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Svaka cast! :D Sreca sto se sve dobro zavrsilo :D
    Jedno mi nije jasno. je li drip indukcija?
    U Austriji ne rade indukciju ako si prije toga imala porod na carski rez. U tom slucaju odmah insistiraju na carskom.


    18.3.2004-Edita :D

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •