Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: preporuke pedijatra

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno preporuke pedijatra

    Čitam topic o kremama za sunčanje i vidim kako mnoge mame na preporuku pedijatra koriste to i to. Meni je sumnjivo ovo: kada mi god pedijatrica toplo preporuči neki proizvod i vidi da sam zagrizla, a ne mogu zapamtiti ime, ona već ima pripremljen štampani blokić sa tim proizvodom. Ima i kemijsku, ima i kalendar. Na kraju sam došla do toga da određen proizvod se uopće ne izdvaja od drugih sličnih, već da ona vjerojatno dobiva lovu za reklamiranje. Jel to istina ili je to samo moja paranoja, s obzirom da u zadnje vrijeme kod mene izaziva samo kontraefekt?

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    istina.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    u mom slucaju nije istina.

  4. #4
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Cinjenica je da pedijatre posjecuju trgovacki predstavnici farmaceutskih kompanija i daju im propagandni materijal. To je i jedan od nacina da se pedijatri upoznaju sa novim proizvodima. E sad, koliko su pedijatri podlozni tome i da li imaju od preporucivanja nekih proizvod i osobnu korist, mislim da ovisi od pedijatra do pedijatra.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Nije li logičnije da informacije skupljaju na raznoraznim seminarima a ne od onih kojima je jedini i isključivi interes novac?

  6. #6
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Pa i vecinu seminara sponzoriraju farmaceutske kompanije. Svugdje u svijetu je uobicajeno da predstavnici posjecuju lijecnike.

    Kazem jos jednom, ako ne vjerujes pedijatru promijeni ga ili se i sama dobro informiraj.

  7. #7
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    nasa nama stvarno nis ne gura.
    neko vrijeme nam je pisala datum sljedeceg pregleda na nekom (kršitelj koda) bloku, al od kad je valjda potrosila blok- pise na obicnom.
    i jednom mi je preporucila neke vitamine i kremu,al mi je napisala na obicni papir, nakon sto sam ju ja zamolila jer ne pamtim te nazive.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zabreg
    Postovi
    223

    Početno

    Ne radi se samo o pedijatrima. Ja sam od svog doka dobila kad sam rodila dvije Nuk dude i ribicu za kupanje!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •