Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 373 od 373

Tema: Nakon transfera 2020 - 2021

  1. #351
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra vadim betu.
    Aaaa držim fige da bude lijepa brojka.. ❤️

  2. #352

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaa držim fige da bude lijepa brojka.. ❤️
    Evo, da javim brojke. Prekjučer (14. dnt) beta je 1890, a danas je 4880. Za dva tjedna idem na 1. pregled.
    Kako si ti?

  3. #353
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, da javim brojke. Prekjučer (14. dnt) beta je 1890, a danas je 4880. Za dva tjedna idem na 1. pregled.
    Kako si ti?
    juhuuhuhuhuhuuhhu top je beta...jesu to dvojčeki možda? meni je 13dnt bila 1900 i nisam više išla...čekam uzv...da vidim jel ok i koliko ih je...ti ideš tek za 2 tjedna na uzv?

  4. #354

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    juhuuhuhuhuhuuhhu top je beta...jesu to dvojčeki možda? meni je 13dnt bila 1900 i nisam više išla...čekam uzv...da vidim jel ok i koliko ih je...ti ideš tek za 2 tjedna na uzv?
    A ne znam, mogli bi biti.... Kad si ti narucena? Kako se osjećaš?
    Ja ne znam kako ću izdržati 2 tjedna do uzv...uhh, opet čekanje.
    Posljednje uređivanje od Mardu : 02.11.2022. at 21:15

  5. #355
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    A ne znam, mogli bi biti.... Kad si ti narucena? Kako se osjećaš?
    Ja ne znam kako ću izdržati 2 tjedna do uzv...uhh, opet čekanje.
    Meni je rekao za tjedan dana uzv od one bete u subotu pa ću otići u petak... svjesna sam da je rano al nadam se da će se vidketi gestacijska nadam se i žumanjčana...za srce je prerano...pa bi ponovila omda za tjedan dana da dočekamo srčeko onda nekako mogu odahnuti...
    Ja sam dobro...malo mi bude muka al sve u svemu ok najviše mi idu na živce tablete i utrogestani...

  6. #356

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je rekao za tjedan dana uzv od one bete u subotu pa ću otići u petak... svjesna sam da je rano al nadam se da će se vidketi gestacijska nadam se i žumanjčana...za srce je prerano...pa bi ponovila omda za tjedan dana da dočekamo srčeko onda nekako mogu odahnuti...
    Ja sam dobro...malo mi bude muka al sve u svemu ok najviše mi idu na živce tablete i utrogestani...
    Obavezno javi kako je prošao uzv. Joj, samo da što prije prođe ovo vrijeme do pregleda...uopće se ne mogu opustiti i uživati.
    Ja od simptoma skoro ništa, jedino me full bole leđa.

  7. #357
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Obavezno javi kako je prošao uzv. Joj, samo da što prije prođe ovo vrijeme do pregleda...uopće se ne mogu opustiti i uživati.
    Ja od simptoma skoro ništa, jedino me full bole leđa.
    Pa ja sam se i prepala i zato vadila treću betu jer kao da su simptomi odjednom nestali...i mene leđa bole..javim naravno odma nakon pregleda..jedva čekam sutra...a sutra mi je i curi mojoj rođendan pa bi to bio poklon super...

  8. #358

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja sam se i prepala i zato vadila treću betu jer kao da su simptomi odjednom nestali...i mene leđa bole..javim naravno odma nakon pregleda..jedva čekam sutra...a sutra mi je i curi mojoj rođendan pa bi to bio poklon super...
    Kako je prošao pregled???

  9. #359
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Evo mee...sorry maloj mi je rođendan jučer bio pa nisam uspjela ni uzet mob u ruke...
    Bila sam naravno da je još jako rano kontrola za tjedan dana to je jučer bilo 4+5...jedan plod se super vidi i gestacijska i ima žumanjčana, drugi postoji gestacijska ali je dosta manja nema žumanjčane tako da misli da od tog ništa...ali kao nikad se ne zna možda se kasnije implantirao...za tjedan dana uzv da čujemo otkucaje ako Bog da...❤️

  10. #360

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Ajme, čestitam!!! Bila si u pravu kad si posumnjala na višeplodnu. Drzim fige da se sljedeći tjedan vide dva srčeka. Ti ćeš već odraditi dva pregleda, a ja neću ni prvi. Užasno mi sporo vrijeme prolazi. Čini mi se sporije nego dok sam betu čekala.
    Posljednje uređivanje od Mardu : 06.11.2022. at 17:33

  11. #361
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, čestitam!!! Bila si u pravu kad si posumnjala na višeplodnu. Drzim fige da se sljedeći tjedan vide dva srčeka. Ti ćeš već odraditi dva pregleda, a ja neću ni prvi. Užasno mi sporo vrijeme prolazi. Čini mi se sporije nego dok sam betu čekala.
    Hvala ti draga...a ne para mi da će biti drugi ali evo čekamo petak da vidimo uzv što kaže... vjerujem da te čekanje ubija, ali ja sam po tom pitanju drugačija...nazoveš i naručiš se ranije na pregled...hahah

  12. #362
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Mardu, Chiara, čestitam! Sretno!

  13. #363
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Jutro evo da Vam se javim...bila na UZV 5+5tt danas i imamo jedno jako glasno ...sve je ok kontrola za 4 tjedna.
    Druga gestacijska je još prisutna ali ista kao prošli put tako da će se ona sama apsorbirati.
    Jedino su mi mučnine zadnji dana grozne po cijeli dan pa sam baš koma...nadam se da će ove lijekove sve maknuti i ostaviti samo utrogestan...jer nema mi smisla više piti estrofem i duphaston...
    Mardu javi obavezno kad odeš na UZV

  14. #364

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu, Chiara, čestitam! Sretno!
    Hvala!

  15. #365

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro evo da Vam se javim...bila na UZV 5+5tt danas i imamo jedno jako glasno ...sve je ok kontrola za 4 tjedna.
    Druga gestacijska je još prisutna ali ista kao prošli put tako da će se ona sama apsorbirati.
    Jedino su mi mučnine zadnji dana grozne po cijeli dan pa sam baš koma...nadam se da će ove lijekove sve maknuti i ostaviti samo utrogestan...jer nema mi smisla više piti estrofem i duphaston...
    Mardu javi obavezno kad odeš na UZV
    Ajmeee, divno! Čestitam!
    A je li ti rekao doktor išta za lijekove, dokad bi ih trebala piti?
    Ja sam ovaj tjedan ipak bila kod ginekologa jer sam malo prokrvarila. Pokazalo se da imam hematom pa moram mirovati. Vidjela se i gestacijska i žumanjčana, ali još se ne vidi plod. Idem opet u srijedu pa se nadam da ću tada čuti

  16. #366
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Ajmeee, divno! Čestitam!
    A je li ti rekao doktor išta za lijekove, dokad bi ih trebala piti?
    Ja sam ovaj tjedan ipak bila kod ginekologa jer sam malo prokrvarila. Pokazalo se da imam hematom pa moram mirovati. Vidjela se i gestacijska i žumanjčana, ali još se ne vidi plod. Idem opet u srijedu pa se nadam da ću tada čuti
    Ej draga...super je što se vidi i GV i žumanjčana...i meni su otkucaji bili na drugom uzv...nadam se da će sve biti ok...možda je to isto od drugog se stvorio hematom pa će se sve to smiriti...
    Ja sam sada samo na utrogestanu 3*1 od 200mg drugo mi je maknuo jer nema potrebe više...
    Javi se kad odeš ponovno na uzv sa novostima...

  17. #367

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj chiara prvotno napisa Vidi poruku
    Ej draga...super je što se vidi i GV i žumanjčana...i meni su otkucaji bili na drugom uzv...nadam se da će sve biti ok...možda je to isto od drugog se stvorio hematom pa će se sve to smiriti...
    Ja sam sada samo na utrogestanu 3*1 od 200mg drugo mi je maknuo jer nema potrebe više...
    Javi se kad odeš ponovno na uzv sa novostima...
    Evo, da se javim s novostima. Danas sam bila na pregeledu (6 +6tt) i čula sam
    Hematom se baš dosta smanjio, ali još uvijek moram mirovati dok skroz ne nestane. Na pregledu sam opet za tjedan dana.

  18. #368

    Datum pristupanja
    Nov 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Cure, jučer sam imala et 1 blastice ostale sam zamrznula, drugi et po redu prvi je bio uspješan ali u 9tt missed AB, dali ima koja kakva iskustva

  19. #369

    Datum pristupanja
    Dec 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure.. Imamo li čekalica? Meni je danas 3dnt, vratili smo dva embrija.. Čitam vaše prethodne komentare i vidim da je sve individualno, netko ima simptome neke, a netko nikakve.. Meni se danas pojavili malo jači kao menstrualni bolovi pa sam se malo uplašila.

  20. #370
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, da se javim s novostima. Danas sam bila na pregeledu (6 +6tt) i čula sam
    Hematom se baš dosta smanjio, ali još uvijek moram mirovati dok skroz ne nestane. Na pregledu sam opet za tjedan dana.
    Sad vidim koliko sam dugo bila odsutna....Jako mi je drago da sve ide ok nadam se da je tako i dalje
    Kod mene stalno šokovi prokrvarila bila sa 7tt odjednom s bebom sve ok, hematom poveći se stvorio, sljedeća kontrola nakon par dana i buuum odjednom imamo 2 bebe....šok i nevjerica...tako da evo danas 10+3 gazimo sa blizancima...hematom se smanjio krvarenja nema al muka još ubija....i naravno šok je još prisutan jer dvoje imam a sad ako prođe sve ok dolazi još dvoje...Bože pomozi....

  21. #371
    chiara avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    198

    Početno

    Citiraj Ninica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jučer sam imala et 1 blastice ostale sam zamrznula, drugi et po redu prvi je bio uspješan ali u 9tt missed AB, dali ima koja kakva iskustva
    To ti ne mora značiti ništa...svaki postupak je sam za sebe...polako i vjeruj da će sve biti super...držim fige

  22. #372

    Datum pristupanja
    Dec 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz zene...nova sam u svemu ovom i konacno sama sebe nagovorila da otvorim forum i procitam
    Danas sam je 5ti dan nakon transfera,grcevi umor i bol u prsima su tu od jucer...beta tek 27.12
    4ti pokusaj
    3 pokusaja nisu uspjela nikako
    nakon tog bila biopsija maternice koja pokazala da je sve uredu...
    sad samo cekati betu i

  23. #373

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    92

    Početno

    Zapravo, vrlo je jasno kad si trudna, kad ne. Barem meni. Ako osjetim ikakvu agresiju, 7-8 dana prije menstruacije - PMS je, i ništa od implantacije.
    Ako su grudi bolne 7-8 dana prije očekivane menstruacije, isto je PMS.
    Ukratko, svi simptomi PMS -a su meni isti kao i trudnoća, jedino što se kod PMS-a jave prije očekivane menstruacije, a kod trudnoće tek nakon očekivane menstruacije.

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •