Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Nisu htjeli jesti!!!!

  1. #51
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    meni su ta gotova jela tipa nudli u čašama, dodaj samo vodu ... interesantna, probala sam, ali u principu je sve to previše začinjeno za moj ukus. I baš ima taj neki umjetni štih.
    isto vrijedi i za razne tjestenine i rižota u vrećicama
    dušu dalo za brzinski obrok, to je istina, ali da je fino - meni i ne baš

  2. #52
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    uvijek kažem da mogu zahvaliti Rodama što sam se slijepo držala tablice dohrane daaaavnih godina i nikakvih problema s hranom nismo imali.
    eh, da je bar tako jednostavno

  3. #53
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    i uvijek kažem da mogu zahvaliti Rodama što sam se slijepo držala tablice dohrane daaaavnih godina i nikakvih problema s hranom nismo imali.
    To su takva djeca, nažalost nema puno veze sa načinom uvođenja dohrane, ali nije loše ih se držati, ne može odmoći

    Ja sam isto pratila tablice, starija je tamanila sve što joj dođe pod nos od kada je počela jesti krutu hranu, i dalje je više manje takva, jedino ne voli baš previše meso, špek, čvarke i bilo što masno, ali jede zaista sve, obožava voće, variva, salate, ribu…

    Mlađa je bila živa katastrofa sa hranom, skoro ništa nije htjela jesti, samo banane valjda koje i danas obožava. Malo po malo je počela sve više namirnica prihvaćati, danas jede isto skoro sve, jedino nije neki ljubitelj voća, ali ga jede. Obožava meso, špek, čvarke… I dan danas joj treba jaaaaako puno vremena da proba novu namirnicu a koja joj se na kraju i najčešće svidi.

    Mali je isto davio sa dohranom dok mu nisam počela davati isto što i mi jedemo, tek je tada počeo i jesti, sa nekih 10 mjeseci. Pokazuje znakove dobrog jelca

    Mi se uvijek šalimo da naša djeca drugačija niti ne mogu biti jer smo mi velike izjelice i obožavamo dobro pojest, a bome i oni to prate. Uvijek ispituju što je obrok, pomažu u pripremi, daju prijedloge a bome vole i otići s nama na klopu, birati klopu, isprobavati jela i sl.
    Posljednje uređivanje od Jainina : 08.01.2022. at 21:38

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    eh, da je bar tako jednostavno
    Htjela sam napisati da je kod nas bilo upravo tako, ali nije to cijela istina. Točnije je da smo mm i ja nekoliko godina jeli po Rodinim tablicama (otprilike) jer nam se nije dalo kuhati više vrsta hrane, a i svoje prehrambene navike promijenili smo silom prilika, na vlastitu korist. Tako je mm počeo jesti kuhano meso koje inače nije volio (samo teletinu i ribu, tu i tamo janjetinu, a junetina mu je mrska i danas). Ono što je bilo ključno bio je naš primjer, bar mi to tako danas izgleda.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Htjela sam napisati da je kod nas bilo upravo tako, ali nije to cijela istina. Točnije je da smo mm i ja nekoliko godina jeli po Rodinim tablicama (otprilike) jer nam se nije dalo kuhati više vrsta hrane, a i svoje prehrambene navike promijenili smo silom prilika, na vlastitu korist. Tako je mm počeo jesti kuhano meso koje inače nije volio (samo teletinu i ribu, tu i tamo janjetinu, a junetina mu je mrska i danas). Ono što je bilo ključno bio je naš primjer, bar mi to tako danas izgleda.

  6. #56
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    eh, da je bar tako jednostavno
    X onda bi sva Rodina djeca jela sve živo i neživo

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •