Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 424

Tema: 3....2....1....Bubilo kreni u 2022.

  1. #201
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo lili

  2. #202
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Kosjenka.

    Moj ima Garmin Forerunner 245. Isto je sportski.
    Ti bi htjela neki koji izgleda više za svaki dan?
    Forerunner mi je ok. Nisam ti ja za baš ženstvene satove, i ovaj obični mi je đombast veliki. ovaj sam pikirala ali je baš previše sportski https://www.garmin.com/hr-HR/p/741462/pn/010-02564-01

  3. #203
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,979

    Početno

    Bravo, Lili!

    Kosjenka, jesi gledala Suunto? Imam Suunto 9 Peak

  4. #204
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    Munkice, zasada ti mogu reći da mi je lijep. I malo van budgeta. Čekam vrni petak, do tada moram imati jasniju sliku šta želim pa šta upiknem.

  5. #205
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,979

    Početno

    Imas i jeftiniju varijantu Suunto 3 fitness (nema gps i povezuje se mobitelom preko bluetootha). Narucivala sam preko neke finske stranice za satove i platila skoro 200 eur manje. Morala bih potraziti po mejlovima da vidim tocno od kuda..

  6. #206
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Hvala curke.

    S obzirom da Kosjenka planinari, a i tenke za trčanje stoje u prikrajku , ja bih svakako preporučila sat s gps-om.

    Ovakav je moj, al ne kužim baš ukus za sportske/everyday satove pa zaviri, nije džombast i jako lagan:

    https://www.google.com/search?q=fore...4slsX4cW7SvlqM
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.11.2022. at 22:56

  7. #207
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo, Lili!

    Kosjenka, jesi gledala Suunto? Imam Suunto 9 Peak
    Ajme predivan ti je

  8. #208
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala curke.

    S obzirom da Kosjenka planinari, a i tenke za trčanje stoje u prikrajku , ja bih svakako preporučila sat s gps-om.

    Ovakav je moj, al ne kužim baš ukus za sportske/everyday satove pa zaviri, nije džombast i jako lagan:

    https://www.google.com/search?q=fore...4slsX4cW7SvlqM
    e tako nešto je meni dovoljno elegantno za svaki dan , možda zagasitija narukvica.
    ok mi je taj tvoj, ušao je u uži izbor još jučer.

  9. #209
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Lili, čestitike i ovdje na PB, bravo, bravo!!!

    Kosjenka, moj glas također za Suunto, imam OVAJ već 5 godina i neuništiv je, radi bez greške. Prije njega imala Garmina. MM imao jednu od najskupljih verzija Garmina i milijun problema s njim, nakon 2 godine, čim je istekla garancija, otišla matična ploča. Možda samo nije imao sreće ali baš loše iskustvo.

  10. #210
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    A sve je to nekako kako grah padne. Moja prijateljica, ozbiljnija trkačica je imala problema s Garminom pa je dobila novi nakon cca godine dana, ostali nitko nikakvih problema. Jednom prijatelju je na suntu krepucnio mjerač pulsa, taman istekla garancija.
    Sunto me mami, iskopala i neke akcije.

  11. #211
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Ako imaš bilo gdje u primisli trčanje jednog dana, definitivno Garmin, a ne Suunto (da se ne uvrijede curke). Ovo ne govorim onako iz glave nego temeljem iskustva mnogih trenera trkača i samih trkača. Garmin ti je punoo precizniji u mjerenju trčanja, no ako planiraš triatlonske aktivnosti bolji ti je Suunto.

    Inače Garmin RH je vrlo korektan i fer, imaju izvrsnu uslugu servisa i ako se slučajno nešto dogodilo (a znam jako puno ljudi koji ga koriste i to je zaista jakoooo rijetko), najčešće odmah daju novi uređaj.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 22.11.2022. at 17:34

  12. #212
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ivana tvoj mi je bas lip

    ja sam imala dobra i losa iskustva sa garminom. garmin645 je pukao i nije se mogao popravit a u garminu su rekli da garancija to ne pokriva. nakon toga sam kupila garmin venu koji mi je krepao nakon 2-3 mj, dobila sam novi od njih i taj radi besprijekorno evo skoro dvi god.
    decku je nedavno prije isteka garancije krepao garmin i dobio je novi i to bolji model nego je imao prije toga. sve je to stvar srece izgleda.

  13. #213
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Malena beba čestitam!!! baš mi je drago ne pričam o Garminu.

  14. #214
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja nosim apple watch, kao i 95% rekreativaca ovde :D. izgleda odlicno, moze sve, ali jeste skup.

  15. #215
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    evo da malo dignem temu da se pohvalim jucerasnjim carboloadingom (citaj napolitanska pizza) s mb

    mene je drzalo za dva sata plesa poslije

    ja i dalje nastavljam svojim zestokim plesnim tempom
    deset sati plesa tjedno plus trosatni plesni party
    yoga pati, ali imamo tri nastupa tijekom prosinca, pa se nadam vratiti jednom kad pripreme prodju
    uglavnom, uzivam
    Posljednje uređivanje od summer : 01.12.2022. at 12:51

  16. #216
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Bravo bravo za plesanje i druženje :klapa:

    Ja sam se baš isplesala na jednom adventskom koncertu nedavno i imam veliku novost.

    Promijenila sam klupski dres

    Nakon 2 tjedna pauze (nakon Verone) u subotu krećem na 1. trening s novim klubom. jeej jako se veselim!

    Teška srca otišla iz starog kluba u kojem sam bila preko 7 god , al zafalilo društva za trčanje dužina i vrijeme je da se dalje krene!

  17. #217
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    Super curke
    Me i danas ipak sunto 9 peak stigao. Zasada samo mogu reći da je prekrasan. U nedjelju bi trebali na Papuk, odmah ga isprobati.
    E da, i za planinare. Kupila sam za poklon prekrasan personalizirani lončić, koga zanima javim mu.
    Od sporta kružni tri dana i jedan do dva dana boks.

  18. #218
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Neka je sa srećom Kosjenka, puno kilometara proplaninarila i istrčala i aktivnosti s njim odradila!

  19. #219
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,544

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo bravo za plesanje i druženje :klapa:

    Ja sam se baš isplesala na jednom adventskom koncertu nedavno i imam veliku novost.

    Promijenila sam klupski dres

    Nakon 2 tjedna pauze (nakon Verone) u subotu krećem na 1. trening s novim klubom. jeej jako se veselim!

    Teška srca otišla iz starog kluba u kojem sam bila preko 7 god , al zafalilo društva za trčanje dužina i vrijeme je da se dalje krene!
    Znači obiteljski prelaz u novi klub?
    Sretno

  20. #220
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    summer jedva cekam iduci carbloading


    lili, di ces?

    ajme nisam trcala dva tjedna valjda, dala sam krv, pa sam isla na neku svadbu, to mi je oduzelo dva dana jer smo spavali tamo, pa sam isla tri dana u Du na wellness... i tako, vrime juri al treninge sam odradila, 2x tjedno, bar nesto

  21. #221
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Sretno Lili u novom klubu!

    Summer, super mi je to koliko stignes plesat

  22. #222
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Neka je sa srećom Kosjenka, puno kilometara proplaninarila i istrčala i aktivnosti s njim odradila!
    <sretno i tebi

  23. #223
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku

    ajme nisam trcala dva tjedna valjda, dala sam krv, pa sam isla na neku svadbu, to mi je oduzelo dva dana jer smo spavali tamo, pa sam isla tri dana u Du na wellness... i tako, vrime juri al treninge sam odradila, 2x tjedno, bar nesto
    tako i meni!
    bila na putu jednom malo daljem i u tih tjedan dana nisam ništa

    ovaj tjedan što je prošao odradila sam jedno trčanje cca 10 km, jedno jutro snagu za donji dio tijela i trup
    jedno jutro bicepse s Majkom od kli_kli
    yoga dva - tri dana
    danas trčanje i yoga, konačno je prestala padati hladna kiša

    Lili čestitam još jednom i ovdje, na stvarno izvrsnom rezultatu na m!
    i podržavam odlazak ako je to za tvoje bolje, bilo je lijepo dok je trajalo, sad je vrijeme za dalje

    summer baš se vidi da uživaš u tim svojim plesovima, ritam ti je vau!

  24. #224
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Curke, evo malo reporta nakon 10ak dana, oduševljena sam novim trenažnim procesom u novom klubu
    Promjena tako dobro dođe, trčimo po raznim zanimljivim lokacijama. Dosad trčali po Maksimiru, Dotki, Bikčevićevoj i klasika-nasip, Jarun.
    U subotu slijedi opet zanimljiva ruta uzduž potoka Vrapčak.

    Ušla sam odmorna u novu zimsku bazu, sad se već kilometri gomilaju brzinom svjetlosti, no ovaj put rade se dugi i spori treninzi.
    Bojala sam se malo kako ću se naviknuti trčati na pejsu 6:00 i sporijem, da će me živcirati jer baš nikad nisma trčala na tom pejsu (ni na samim početcima kao totalni početnik amater) i da ću morat šutit na treninzima (bilo mi je rečeno da su fokusirani i da se šuti).

    No pokazalo se da mi nijedno od to dvoje nije teško.

    Spori treninzi su mi aman taman zato jer se paralelno skuplja puno kilometara u zimskoj bazi i noge se brzo "pune", pa mi spori treninzi baš leže.
    Srećom nisu ni tihi nego su baš brbljavi, a kad budu dionice i fartleci jaki utihnut ćemo ionako svi

    Prijavila sam sljedeći maraton opet u Italiji, ovaj put krajem veljače s novim klubom.


    Što mi ima kod vas? Jeste zdrave bez ovih blesavih sezonskih viroza?

    Spremne za Božić? Ja totalno nespremna, previše toga mi se događa na svakodnevnoj razini da uopće nisam u tom filmu :/ evo jutros išla s mamom u bolnicu da joj skidaju kopče (operirala koljeno), sutra mi svekar ide na skidanje katetera u bolnicu, pokvario mi se auto, pa sam kupovala novi, 100 čudesa još u međuvremenu i tako. Treninge uguram u sve moguće "rupe".
    Najbitnije da smo mi svi zdravi, veseli i na okupu, a ostalo će se već nekako posložiti.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 14.12.2022. at 13:54

  25. #225
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kod mene je raspašoj od obaveza i onoga što se mora, poslovno i privatno
    ali hvatam vrijeme za držati kontinuitet
    jutros zuska leg killer wo1
    jučer odmor
    prekjučer neki bunny slope, dan prije 8 km na službenom putu između sastanka i večere
    i tako

  26. #226
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Bravoo Flopice, izdrži još malo do blagdana a onda ćemo valjda svi predahnut malo

  27. #227
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo cure

    ja sam van stroja trenutno, nesto s ledjima, samo masaza i setnja za mene do kraja god...

  28. #228
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Drži se malena beba je li lumbalni dio kralježnice? Znam da si i ranije imala probleme s ledjima. Jesi možda radila MR?


    A di nam je Bubilo zbog koje je tema pokrenuta poč. 2022.?

  29. #229
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hm, evo me .

    Nisam znala da pitate za mene, ali sam se baš došla javiti.

    Želim zahvaliti na velikoj časti što sam u naslovu teme. Neko vrijeme mi je to puno značilo.
    A onda me počelo opterećivati .

    Moj vježbački staž u 2022. je bio veći nego u bilo kojoj godini unazad desetak godina. No, ipak daleko ispod mojih želja i planova početkom te 2022.
    Nisam imala što podijeliti puno s vama. Ponekad bih vas čitala, ali se nisam mogla poistovjetiti s vašim vježbanjem.
    Onda su me neke druge stvari odvukle pa nisam ni vježbala, ni išla na forum.
    Bit će bolje .

    Sve najbolje u novoj cure.
    Otvorite sada novu temu.
    Ali ovaj put molim, nemojte me pliz staviti u naslov teme . Hvala.

  30. #230
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Bubilo nek si se ti nama javila Bolje išta vježbanja nego ništa.

    Sretna Nova svima curke !
    Puno uspjeha, sreće i zadovoljstva na privatnom i poslovnom planu želim svima!

    Ja sam 1. radni dan u 2023.započela s mojim curama u parkiću u 6:25h s vježbicama snage jeej...napokon se opet mogu dizat ujutro ijuju

    Poslije posla idem direkt na trčanje, jedino sam blesa zaboravila kratke hlačice a najavljuju 19C popodne bit će mi veselo..
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.01.2023. at 11:38

  31. #231
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bubilo

    nisam ni ja zadovoljna 2022 na vjezbackom i trkackom planu, ali na svim ostalim poljima je bila odlicna pa joj oprastam
    ova ce bit bolja

  32. #232
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Mislim da nijedne godine nismo imali manje zapisa na temi kao ove. Svega 5 stranica.

    Komotno se može samo preimenovati u Vježbačice u 2023.-oj

    Ja sam progustila treninge i treniram sve dane u tjednu osim petka.
    Čudom nisam umorna, ni iscrpljena.Za promjenu sada radim i dosta sporih treninga, po programu. ko vojnik, šta mi se kaže, to radim.

    Jedino što mi organizacija i planiranje traže dosta truda, volje imam. Trčim u raznorazno doba dana, priie posla, s posla doma, a valja još i skuhat, počistit,...al evo kotrljam se.I ide mi.
    Uzimam suplemente, obavila sistematski.

    Plan mi je u tom tempu izdržat cijelu zimsku bazu znači 3 mj (još 2mj preostala ).

    Ubacujem i snagu povremeno.
    U prosincu 336km.plan bio 350kmal me neko čudo crijevno pokosilo, pa sam morala propustit trail dužinu.

    Ovaj mjesec bi voljela dogurat do 350km, tjedno oko 85-90km tjedno.
    Vidjet ćemo. Puno je faktora u igri.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 05.01.2023. at 22:39

  33. #233
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bok cure

    Moja 2022. godina je bila stvarno neaktivna pa nije bilo smisla da pišem na vježbačicama. Bilo mi je bezveze da pišem svakih mjesec dana da sam nešto odvježbala. Često sam donosila odluke da počinjem ponovo pa bih odustala nakon 2-3 dana, pa opet mjesec dana neaktivnosti i tako prođe skoro cijela godina.

    Nakon druge trudnoće sam bila jako umorna, osjećala sam se kao da u kostima nosim 79 godina, a ne 29. Nikad ranije u životu nisam toliko malo volje imala kao prošle godine. Upali smo baš u neko kolo rutine, posao, djeca, hodanje s malim po slušnim vježbama itd. Nije bilo vremena za mene.

    Nekako sam bila rastrgana između osjećaja krivnje i zadovoljstva. Krenem s vježbanjem, pa se osjećam kao da sam lošija mama jer sam to oduzela od vremena s djecom, a opet sam zadovoljnija ako vježbam, s tim da sam istovremeno i nezadovoljna jer nemam vremena za sve što trebam napraviti. Uf

    Počela sam pred kraj godine s teretanom da riješim nakupljene kile, pisala sam na prekomjernoj težini. Trenutno smo na godišnjem na skijanju. Idu te kile dolje, dobro je. Vježbanje mi je već godinama neki ples ljubavi i mržnje, pa tako i sad. Ali mislim da nakon svega mogu objaviti povratak na vježbačice u 2023.!

  34. #234
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Draga Riri,

    To je sve normalno s malom djecom, taj osjećaj rastrzanosti izmedju osjećaja grižnje savjesti i zadovoljstva odradjenom sport.aktivnošću. Traje to i kasnije kako rastu,al se puno jednostavnije poslije organizirat. Primjerice može se trenirat dok djeca imaju svoje treninge, odu na igru s vršnjacima, rodjendane, uče za školu ...u pubertetu ih više ni ne zanimaš.

    Hoću reći da je normalno da nisi stizala uz malu djecu i sve što vas je zadesilo ove godine.

    Super za skijanje i da kile idu dolje

    Želim ti da ti Nova 2023.bude uspješnija na svakom životnom polju i da treniranje postane dio život. kolotečine!

    Meni danas odmorko, jutros sam malo snagu ispred TV-a, lijepo sunčano jutro, neradni dan, stavila masku na lice, nalakirala nokte, pijuckala čaj, malo knjiga, doručkovali i sad idemo u Sloveniju malo osjetit Schengen
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 06.01.2023. at 11:07

  35. #235
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Ja sam se pred ljeto vratila svakodnevnoj jogi s Adriene - umjesto navecer, kad svi zaspu, pocela sam je radit ujutro, prije nego se svi probude, i to mi puno vise odgovara.

    U 2023. sam odlucila ponovo pocet trcat (nisam od prije zadnje trudnoce!). Zasad sam tri puta trcala (i hodala) i bas mi je prijalo.

    Planiramo i vise u planine. Taman smo prosle godine na proljece krenuli, al se baka (koja je cuvala najmladjeg) gadjo ozlijedila pa smo brzo prestali. Danas idemo na Mosor - u punom sastavu. Iako slutim sa cemo najmladjeg vise nosit nego ce on hodat. Al, sto je, tu je.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 07.01.2023. at 08:35

  36. #236
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Jadro, bitno da se gibate. To vam je extra trening s opterećenjem kad ga nosite hahaha

    Ja sam danas valovito brdskih 26km , od Save,preko Tuškanca, Cmroka, Šestina i Mikulića uz potok pa nazad. Dobar treningić
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 07.01.2023. at 16:29

  37. #237
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Ola cure, šta se radi?
    Lješkari ili ipak trenka?

  38. #238
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Lili, tek sad vidim ove lijepe želje gore.

    Ja treniram i dalje, nastavila sam s teretanom, a skijanje je fino pomoglo u skidanju kila! Još da mi se trenutni stresovi na poslu riješe i bit će mi super. Sad mi je takav stres da sam totalno zablokirala i ništa se ne pokrećem od jutra. Stalno sam između "pokreni se, dobit ćeš otkaz" i "ma nek ga dobijem, da bar"

  39. #239
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Ajme dođe to tako... hahaha

    Otkako je stiglo sunce, ja sam baš živnula sa životnom energijom, pomaže i osjećaj da znam da sutra putujemo na obiteljsko putovanje u malo toplije krajeve.

    Složila sam si kalendar od siječnja do lipnja, puno lijepih putovanja i dogadjanja nas čeka, al da nisam sve upisala bojim se da bi garant nešto preskočila ili bi se preklopilo.
    Kad dođe proljeće, nemam vremena za sve što bih htjela napraviti i obići

    Trening je konstanta.

  40. #240
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,316

    Početno

    Ja samo pitam hoćete li otvoriti novi topic za 2023. godinu?

  41. #241
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Mislim da nema potrebe jer ovaj ima samo 5 stranica, dovoljno će biti preimenovati ga.

    Moderatorice, što mislite?

  42. #242
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Peterlin, nemoj postavljati takva pitanja jer će te staviti u naslov topica .

  43. #243
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jadro, bitno da se gibate. To vam je extra trening s opterećenjem kad ga nosite hahaha

    Ja sam danas valovito brdskih 26km , od Save,preko Tuškanca, Cmroka, Šestina i Mikulića uz potok pa nazad. Dobar treningić
    Bome smo ga nosili skoro cijelim putem! Mosor je bio super, al, kad smo dosli doma, taj malecki se skroz razbolio (vjerojatno je odma ujutro bio skoro pa bolestan) - pa smo se iduca 3 (kud prije 3??) tjedna samo redali s nekim virozama pa pa od sporta nista. Al ovaj tjedan sam ponovo pocela trcat, otrcala 2 puta po nekih 3 km - pola vremena hodalq. A sutra bi trebali s klincima na trek utrku u Salonu . to smo bili prosle godine i bas je dozivljaj - trce od jednog rinskog lokaliteta do drugog i skupljaju slatkise/naljepnice/kako di, a na kraju dobiju stvarno dobru medalju (prosle godine je bio kamen s nacrtanom mapom Salone). I cak je sve i besplatno.

  44. #244
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Ajme precool, otidjite to svakako sutra,guštat će djeca

    Ja danas 35 ludih km, jako dinamičan trening, komplicirano i za opisat šta smo sve trčali unutar treninga. Pa 4:1,pa 3:1:1,sve različitim brzinama, brzo proletilo.

  45. #245
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Jadro, koliko je star najmladji? Imam prilicno dobro iskustvo planinarenja s sportskim kolicima, ali naravno i nosanjem.
    Lili, super to zvuci, novi klub rastura :D
    Ja puno trcim, ali sam spora. Mislim da mi je stitnjaca odreagovala na stres u proteklih x godina. Radim i jogu i mogu reci da sam konacno razgibala gornji deo ledja koji me mucio od 2019. Polako je bivalo sve bolje, a sad sam konacno zadovoljna.

  46. #246
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Kli kli, ma bitno da se trenira, da je čovjek aktivan, nije bitno što, koliko i sl.

    Super za ledja

  47. #247
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Lili, bravo za trening! Nemam pojma sto te brojke znace, ali zvuci opako.

    Skoro 3.5 godine - kolica smo spremili prije ljeta - al i ne bi imali koristi od njih na ovim nasim kamenitim brdima al sjecam se da si pisala da si najmladju puno nosala vamo tamo. Kad se odlucila sama setat?

    Supee za yogu i ledja

  48. #248
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Nisam kli kli al rekla bih da prilike pomažu djeci da postanu hodači na duže staze.

    Mi smo svoje čim su prohodali, skoro uopće prestali vozit u kolicima, imala sam kratko vrijeme ona lagana sklopiva kolica, a koristili bismo ih najviše ako bismo otputovali negdje u inozemstvo i svakodnevno puno km prehodali. Služila su za popodnevni san da se ne moramo vraćat u hotel.

    Jako puno smo djecu hvalili kako su velikiii i puno hodaju, a oni ponosni

    Moja ledja podnose do 8kg ok, sve preko 10kg meni je bilo strašno bolno i naporno za ledja.

    Klokanice i sl sam nosala dok su još bili nehodači.

    Jadro, jeste bili na eventu?

  49. #249
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Lili, skroz si u pravu. Al nekako uvik idemo u te duze setnje sa svom trojicom - a starija dva uvik zele negdi stic - pa je nekako najlakse najmanjeg uzet i nosat. A i njemu se zbilja ne da :D al dobro, i najstariji je bio takav. Jedini ovaj srednji, sto je sve htio sam, me razmazio

    Bili smo, bas je bilo dobro Prvijenac je sam trcao - pa se i izgubio - ali i nasao - samo je duplo duzu rutu prosao. Ja sam trckarala za srednjim i nagovarala ga da malo seta umjesto da stalno trci.

    A maleni se suncao s tatom na startu/cilju. Al bas lijepo dogadjanje. Sad ce bit neka trail liga za djecu na koju su zainteresirani ici - to mi je taman ok razina aktivnosti i za mene - trckarat za srednjim.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 29.01.2023. at 17:00

  50. #250
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,601

    Početno

    Zvuči predobro, neka ste se nauživali supeeer i za tu dječju ligu šta slijedi!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.01.2023. at 18:55

Stranica 5 od 9 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •