Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Niski rast

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno Niski rast

    Bok svima. Isprike ako se ovakva tema već negdje nalazi, ja ju nisam uspjela naći.
    Moja kćer je 8.razred i najniža je, oduvijek. Rođena je kao sitničica (45cm) i stalno je kaskala za vršnjacima ali sad je to baš jako vidljivo. Liječnica na sistematskom je komentirala da bi ju naručila na pregled endokrinologa i potvrdila da se takve stvari rješavaju hormonskom terapijom. Bivši muž je odmah stavio veto na to, ja isto imam svoje dvojbe. Ima li tko iskustva s hormonskim terapijom za djecu ove dobi vezano uz nizak rast?
    Posljednje uređivanje od Mrvna : 20.10.2022. at 09:57

  2. #2
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    https://morethanheight.com/hr/rast-p...bi/tinejdzeri/
    Ovdje je dobra stranica bas o rastu djece .

  3. #3
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Bok,evo mi smo na hormonu rasta od 3mj.prosle godine.Javite mi se slobodno pp.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    https://morethanheight.com/hr/rast-p...bi/tinejdzeri/
    Ovdje je dobra stranica bas o rastu djece .
    Tnx, već sam ju proučila uzduž i poprijeko

  5. #5
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Pa valjda bi prvo trebala pregled, napraviti detaljno nalaze i tek onda bi odlucili ( nakon predloga endokrinologa ako ga uopce bude) da li zelite ili ne hormonsku terapiju.

  6. #6
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Javite se na pp.
    Nasa ima 12 god. Dvije godine je na terapiji.

  7. #7
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Prijateljica od kćerke je takodjer na toj terapiji već godinama.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Pa valjda bi prvo trebala pregled, napraviti detaljno nalaze i tek onda bi odlucili ( nakon predloga endokrinologa ako ga uopce bude) da li zelite ili ne hormonsku terapiju.
    Pa bi, Sirius, ali bih voljela prvo vidjeti što su opcije jednom kad obavimo pregled kod endokrinologa (prvi pregled je kod njega, nema ništa prije), malo se informirati.

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Pa bi, Sirius, ali bih voljela prvo vidjeti što su opcije jednom kad obavimo pregled kod endokrinologa (prvi pregled je kod njega, nema ništa prije), malo se informirati.
    Pa nakon pregleda idu pretrage, kad budu pretrage gotove opet konzultacije nakon kojih lijecnik predlaze opcije ( ako su potrebne). Vi uvijek odlucujete jer je dijete maloljetno. Jasno, mozete pitati i dijete sto misli. Prije odluke mozete traziti i drugo misljenje, kod drugog specijaliste
    Osobno vrlo malo ozbiljno uzimam usputne komentare lijecnika skolske medicine. Oni nisu kompetnentni za predlaganje bilo kakve terapije bez specijaliste i detaljnih testova.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ne mogu vam poslati pp jer sam nova na forumu…dijete mi pocinje uskoro s hormonom rasta, pa me sve zanima. Možemo se možda preko maila čuti?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •