Pozz svima, prvo svima želim sretnu Novu.
Trebam savijet, iskustvo? Dakle, moj mlađi (8 godina) rođen kao nedonošće, veliki problemi sa obstruktivnim bronhitisima od rođenja što zbog CPAP a, što zbog duge ovisnosti o kisiku, službena dijagnoza astma, neslužbena displazija. Od rođenja je primao puno kortikosteroida da bi uopće mogao funkcionirati( znalo je biti da je danas jedan bronhitis završio, za dva dana je fijukanje ponovno krenulo). Unazad neke 3 godine se strašno deblja, bili kod endokrinologa, dijeta i stalno smo se vrtili u krug oko dijabetesa( i guk i ogtt normalni), te TSH oko 10( 9,4; 9,8; ) drugi nalazi štičnjače su bili u granicama Pred dva mjeseca je imao probavnu virozu, 4 dana nije niti vodu zadržavao završio na infuziji , dobio 1 kilu u tih 4 dana. tada mi je puknuo film i razgovarala sam sa jednom liječnicom kod nas ali endokrinologom za odrasle, savjetovala mi je da odemo kod prof Dumića, obavili pregled i dao koje nalaze da napravimo te rekao da je vjerojatno da su kortikosteroidi napravili svoje, u petak smo dobili rezultate kortizol je visok i inzulin u serumu, guk i ogtt sada nismo radili, testosteron pokazuje stupanj II , da li netko ima iskustva sa ovime po internetu čitam svašta i bolje da više uopće ništa ne googlam, ako je netko imao nešto slično molim vas dapiše iskustva jer sam u panici a sumnjam da ćemo do njega uspjeti doći narednih 10 tak dana što zbog praznika , a i još čekamo nalaz snimke zapešča koji bi valjda trebao biti gotov u srijedu Hvala unaprijed na odgovoru