Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ljubljana

  1. #1
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno Ljubljana

    Idemo danas do Ljubljane ma jedan kratki izlet. Nismo bili 10 godina. Gdje parkirati, što pogledati i naravno gdje jesti?

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ne znam odgovore (mi smo jeli u nekom restoranu po imenu Julija i bilo je jako fino) ali bih ti preporučila sladoled u slastičarnici Vigo, to je nešto fenomenalno.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Posjetiti https://www.he.si/, šetnja po ljubljani

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    parkirati kod kolodvora, tamo je najjeftinije i može se ostati cijeli dan

    ZOO je dobar, centar grada za prišetati uz rijeku naravno, popeti se na tvrđavu ...

  5. #5
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Parkirajte u garaži na kongresnom trgu. To je skoro u cenrru grada, a mi uvijek nađemo mjesto. Prošetajte po centru, preko zmajskog mosta. Popnite se na stari grad, ima uapinjača. Mi njom odemo gore, spustimo se pješice. Možete se vozati Ljubljanicom. Nemojte nikako zaobići metelkovu. Uz rijeku imate hrpu restorana sa svakakvom hranom, od burgera i pozze do tradicionalne. Za klince -hiža eksperimentov ako niste bili. Zoo je meni bezveze, pisala sam na temi o izletima, ali svima drugima je sjajan, pa je to valjda do mene

  6. #6
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Nisam vidjela navrijeme pitanje, mozda netko drugi bude isao, mi smo relativno nedavno bili kratko u Ljubljani, pa smo išli u Kuću eksperimenata, zgodno je. A odmah nasuprot je bas dobar fast food restoran. Zove se Abi Falafel. Povoljne cijene, a dobra hrana. Dosta je popularan, ima veliki promet, a vidi se i po velikom broju google recenzija. Preporučam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •