Pozz svima, javljam Vam se za pomoć, prijedloge, komentare...bilo šta jer sam veoma zabrinut za svoju suprugu! Imala je porod prije 2 dana. 6h nakon poroda su je pokušali otuširati, ali se onesvjestila pri pokušaju. Nakon što se probudila krenuli su žestoki bolovi u preponama (iste nije baš osjećala do tog buđenja što pripisujem adrenalinu) i poslana je na snimanje. Ustanovljeno je, tj. rečeno joj je da ima pomicanje zdjelice 13mm, dok nam je sestra danas rekla da se radi o disfunkciji/dijastazi simfize. S obzirom da na odjelu rodoilišta u kojem se nalazi nisu u mogućnosti ( nadam se da je to, a ne da ne žele) da joj pomognu kako spada morali smo uzeti bolnički apartman da bi joj ja osobno išao pomoći u smislu da ju operem/osvježim (obrišem mokrim ručnikom, dezić, pranje zubi), stavim joj stvari nadohvat ruke jer ona nije u mogućnosti zbog bolova da sjedi a kamoli da se ustane da se s nečim posluži, da si nešto dohvati. Uglavnom taj dio "osvježenja" smo odradili, pa smo se bacili na to da ju probamo na bok staviti da leži jer je tako ortoped prema snimku preporučio, ali ništa od toga jer je je bol nesnošljiva!
Zanima me da je je netko među vama trudnicama tako nešto prošao, koliko je trajao oporavak, šta preporučujete...sve pišite! Srce mi se slama gledajući je onak u jer malenoga ne može da sama nosi, uzme...

Hvala svima na pomoći!