Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: "refluks"?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    2

    Početno "refluks"?

    Pozdrav,
    Potreban mi je savjet ili ako je neko imao slično iskustvo.
    Beba sa 6 mjeseci je počela da ima kao neke napade gdje se umiri, zagleda, preblijedi pa poplavi, na trenutak ostane bez daha uz zvuk gutanja. To traje već mjesec dana, bili smo kod kardiologa i pulmologa, sve u redu hvala Bogu.
    Ležale smo u bolnici na neuropedijatriji gdje su rađeni ultrazvuk mozga (promijećene sjene za koje doktorica misli da je zbog togaa što sam imala infekciju u trudnoći pa je rađena analiza CMV iz urina)a radjen je i UZ abdomena, EEG.
    Na UZ abdomena je primijećeno da se mala količina mlijeka vraca i odmah je uspostavljena dijagnoza da je refluks.
    Radim sve po preporuci, ne poliježem je nakon hranjenja, visoko uzglavlje u krevetiću ali se nastavlja i dalje.
    Moram napomenuti da je počelo kad sam počela da dajem adaptirano mlijeko jer je slabo napredovala.
    Sumnjala sam da nije do formule, pa sam prešla na (kršitelj koda).
    Ja mislim da nije refluks, otići ćemo i privatno po drugo mišljenje.
    Bilo kakva pomoć je dobrodošla.

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    S obzirom da je nakon niza pretraga diagnoza reflux a mi na forumu imamo tvoje misljenje u kojem sumnjas u navedebu diagnozu jedini savijet koji ti mozemo dati je trazi drugo misljenje.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Čitala sam dosta o refluxu,tihom refluksu i nigdje nema ovih simptoma, zato i pišem da nije možda neko imao ili čuo za nešto slično a svakako ćemo ići i drugom doktoru

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •