Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Iscjedak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    3

    Početno Iscjedak

    Pozdrav u 10 sam tjednu trudnoce i primjetila sam smedjkasti iscjedak inace imala sam taj iscjedak prije 10tak dana i ginekolog mi je dao duphaston da pijem 3x1. Vec nakon 2 dana mi je krvarenje prestalo ali nakon sto sam ispila duphaston (jucer ujutro zadnja tableta) danas mi se opet pojavio smedji iscjedak. Nemam nikakvih bolova kao ni prvi put niti nekih simptoma.

  2. #2
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Ja sam skoro cijelu trudnoću bila na utrogestanima jer mi se u 13.tt pojavilo krvarenje nakon što sam prestala s utrogestanima po preporuci ginekologa. Onda sam otišla na hitni ginekološki prijem i njihov ginekolog mi je preporučio da i dalje stavljam utrogestane. Uzimala sam ih vaginalno sve dok nisam ušla u razdoblje termina, nije bilo krvarenja kad sam prestala. Beba rođena na dan termina.
    Idite u hitnu ginekološku ako krvarite. Nemojte se s tim igrati. Bolje sto puta otići "bezveze" nego jednom ne otići, a morali ste.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Malena66 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav u 10 sam tjednu trudnoce i primjetila sam smedjkasti iscjedak inace imala sam taj iscjedak prije 10tak dana i ginekolog mi je dao duphaston da pijem 3x1. Vec nakon 2 dana mi je krvarenje prestalo ali nakon sto sam ispila duphaston (jucer ujutro zadnja tableta) danas mi se opet pojavio smedji iscjedak. Nemam nikakvih bolova kao ni prvi put niti nekih simptoma.
    Kod mene ista situacija samo što sam ja trudna 7 tj. Neznam je li to normalno, isto prvo isjedak prestao pa se opet pojavio ali u malim količinama.
    Na pregled sam naručena 3.7., ali ću sutra nazvati gin jer me strah...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2023
    Postovi
    3

    Početno

    Isla sam ginekologu sve je uredu ali mi je ostavio duphaston da pijem i da koristim utrogestan vaginalete

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •