Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Proslava 18 rockasa

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Proslava 18 rockasa

    Dakle trebam ideju za uredenje prostora. Znaci mali slj vikend slavi osamnaesti rodendan...prostor smo iznajmili ali su goli zidovi pa sam mislila malo dekorirati. Osim balona i natpisa happy birthday nemam ideju. Stavit cemo stolove i klupe one na rasklapanje....

  2. #2
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    I da nema nazalost frizidera u tom prostoru...pa trebam.ideje kako sa rashlade cugu

  3. #3
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    I da nema nazalost frizidera u tom prostoru...pa trebam.ideje kako sa rashlade cugu
    sigurno svi doma imaju prijenosne frižidere, nek svi donesu i hlade unutra cugu

    a što se tiče ukrašavanja prostora, to je 18. rođendan, briga njih kaj je na zidovima

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle trebam ideju za uredenje prostora. Znaci mali slj vikend slavi osamnaesti rodendan...prostor smo iznajmili ali su goli zidovi pa sam mislila malo dekorirati. Osim balona i natpisa happy birthday nemam ideju. Stavit cemo stolove i klupe one na rasklapanje....
    Boxica ima pravo, ne treba se opterećivati ukrašavanjem zidova. Radi atmosfere, ako imaš doma lampice za terasu https://jysk.hr/kucanstvo/rasvjeta/u...285cm-s-20-led, to povješaj (isprobano - moji sinovi imaju hrpu girlandi baš za te svrhe).

    Ako već imaš doma lampice za bor, to je još bolje - poslužit će, a ne košta ništa.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Svijetleće drvce ili slično isto će poslužiti - ovako nešto: https://shop.eshophrvatska.com/proiz...sno-led-drvce/

    Zna biti u kineskom dućanu na KVatriću, ali dugo nisam bila, pa ne znam kako je sada. Znali su imati i disco kugle i sustave rasvjete za jeftine pare.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 12.09.2023. at 09:36

  6. #6

  7. #7
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Nekidan mi je kumica slavila 18. i mama joj je isprintala njene fotke od rođenja do danas i stavila na zid kao timeline. Jako je lijepo izgledalo i fino je popunilo zid.

    I ovakvi posteri su mi super:
    https://www.etsy.com/listing/8467642...ble-signs-18th

  8. #8
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    sigurno svi doma imaju prijenosne frižidere, nek svi donesu i hlade unutra cugu

    a što se tiče ukrašavanja prostora, to je 18. rođendan, briga njih kaj je na zidovima
    X
    mada moj je na dvorištu slavio pa su oko stupova na terasi prijateljice stavile svijećice, zapalili vatru u pečenjari i tak.
    Možda tako neka diskretnija svjetla i da samo to bude kad krene ples, druženje

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    baloni su dovoljni, ili još eventualno lampice
    ostalo ih briga
    bolje dopeljajte leda i velike kadice da im se hladi cuga

    (nažalost, i mi roditelji na kraju kupimo alkohol, a pola ih bude maloljetno...)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •