Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Problem pri dojennu.. Pomoć

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2023
    Postovi
    1

    Početno Problem pri dojennu.. Pomoć

    Pozdrav. Zanima me vaše mišljenje u vezi mojeg problema.
    Novopečena sam mama i imam sina stara dva mjeseca. Prije 5 tjedan sam izgubila na dan mlijeko i sa patronažnom sam dala mu adaptirano mlijeko. Nakon dva dana mi se ponovo vratilo mlijeko ali izgleda u ne dovoljnoj količini za njega. Zato sad u toku dana dobije jednu ali najviše dvije flaše adaptiranog mlijeka jer poslije svakog izdajanja dojki uspjem izdojiti 30/50 ml, nekad samo iz jedne nekad iz objeh odjednom. Beba je sprva dobijala lijepo na kilaži ali sporo je dobijala. Kad je patronažna došla posle 13 dana nakon tog problema pri dojenju kod mene i kad smo mu uveli dohranu dijete nam je dobilo 400 grama i što je nju previše iznenadilo jer za toliko dana po njenom je dovoljno 200 grama. Ali naravno nismo joj rekli za davanje dohrane jer u tih 13 dana je pojeo svega 3 flaše po 90 ml.
    Za sad smo mu stali sa dajanjem dohrane ali kad smo mu davali brez problema je znao isisati moje obje dojke i još plus pojesti 120 ml dohrane.
    Sad zanima me po vašem mišljenu da li ja imam dovoljno za njegovu potražnju mlijeka i da li je kasno da se uspostavu dovoljna količina mlijeka za njega.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Imaš dovoljno, nije kasno. Samo rokaj. Sretno.

  3. #3
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Naravno da imaš i možeš isključivo dojit svoje dijete. Samo hrabro naprijed i sretno!

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ja sam daaavno imala takvu situaciju. Potrajalo je možda par tjedana, ali uspješno smo se vratili na isključivo dojenje.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Da li se možda sjećate kako se povratili se samo isključimo na dojenje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •