Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Povećena količina mlijeka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    6

    Početno Povećena količina mlijeka

    Pozdrav.
    Zanima me po vašem da li se može povećati količina mlijeka djetetu starom dva i po mjeseca i na koji način.
    Imam takvu situaciju da do 1/3 sata imam za dojiti ali poslije toga jednostavno kao da nema, kao da ne nadolazi iako pije po 3-4 litre vode, jabuke, mlijeka redovno jedem, ne pomaže.

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Količina mlijeka se povećava tako da daješ bebi da češće sisa.
    Ne trebas piti toliko tekućine. Normalno jedi i pij.
    Nije bas jasno što znaci ovo:"do 1/3 sata" imaš mlijeka?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Do 1 ali 3 sata imam da ga dojim ali poslije toga jednostavno kao da mi prestane nadolaziti

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Tako što do 1 sata popodne malecki hoće jesti poslije ne želi niti se smiriti niti jesti dok ne dobije flašu, a ja kad se izmuzem nema više od 40-50 ml iz obje dojki.

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Zakaj izdajaš? To ti je varka da nemaš. Djeca su jednostavno nervozna posle jer je doba dana takvo. Povećaćeš mlijeko tako da izbaciš flašu, al sad to moraš radit postuno. Zovi rodine savjetnice, il prati upute sa stranica.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Znam da povecavam mlijeko tako sto ga dajem na dojku alii on se jednostavno uznemirikad ga prislonim na dojku, uopće je ne zele samo još gore napravim i onda ja popustim njemu dadnem flasicu a sebe odem izdojiti.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2023
    Postovi
    6

    Početno

    Zato što sam čitala da sa izdajanjem mogu povećati mu koločinu mlijeka zato sam se i izdajala, jer ja na početku nisam se izdajala dok jednu noć nije bio nervozan što mi ni jednu noć nije bio i ja sam odmah pomislila da imam manje mlijeka. Kad sam se pokušala izdojiti nisam izdojila svega 20 ml iz obje dojke i odmah sam posumnjala da je mlijeko prestalo. Ali sutradan mi se mlijeko vratilo ali opet svaki njegov plač sam sumnjala da je gladan i tako da sam mu uvela adaptirano ali mlijeko se vratilo ali opet mislim da nije u njegovoj količini, jer po svakom podoju on ne da pusti dojku smireno već sav se uznemiri kad mu je uzmem tj. on je sam izbaci ali opet je nervozan. Sama više ne znam šta da uradim.

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Zato se ne izdaja jer onda misliš da nemaš. Ne ide to tak. Bebe su nervozne jer su takve. Smeta ih sve. Kažem, nazovi savjetnice nek te upute u smanjenje dohrane. Mora postupno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •