Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Temu,vigoshop...i ostali shopovi za prodaju

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Temu,vigoshop...i ostali shopovi za prodaju

    Na faceu mi se stalno pojavljuju neki novi shopovi za prodaju i prodaju cudesa. Iskreno nekada bas i ima dobrih stvari samo onako su i dosta jeftine pa nikad da se usudim kupiti bojim se da je to sve srot.
    Eto pa reko da vas pitam jel imao netko iskustva sa takvi shopovima.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Imaš starih tema sa više informacija... Ovu sam prvu našla: https://forum.roda.hr/threads/81892-...na-jednoj-hrpi

    Inače, ja baš ne kupujem puno na taj način, ali ponekad nešto uzmem, pogotovo ako kod nas nema ili je velika razlika u cijeni pa mi nije bitno ako se i zeznem... Nedavno sam uzela sinu tenisice odavde: https://hr.factcool.com/product/1350579 (to su mu četvrte, podere 2 para godišnje). Već smo ih uzimali, pa sam sigurna da će mu i nove odgovarati. Dolaze za 7-10 dana. Više treba našoj pošti nego do granice ali tako je to. Drugom sinu ne mogu tako uzeti bez probe, jer on ima ortopedske uloške.

    Ostalo - mm ponekad naručuje s Ali Express-a flastere protiv bolova i neke sitnice tipa remen za sat, torbicu za mobitel i takve stvari koje ne trebaš probati. Najskuplja i odlična stvar koju je naručio na taj način bio je dehidrator (električna sušara za voće). Kupio je i meni ljetne cipele i bila sam baš zadovoljna. Nisu puno koštale pa smo se usudili. Jako su mi se sviđale i ispalo je ok.
    Još uvijek ih imam, ovakve (iako nisam sigurna da su naručene baš s te stranice): https://www.wish.com/product/women-m...de33f2d7a4b00a

    Ako se bojiš plaćati online svojom karticom, uzmi Revolut. O tome isto ima topic na forumu, ne mogu na brzinu naći. Vidi temu o plaćanju karticama izvan RH ili plaćanju karticama u EU.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Meni sve to sinonim za jeftino kinesko smeće.

  4. #4
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Temu je novi, nisam kupovala al sam čula da je sve ok. Jedino kaj mislim da su cijene dosta niže za prvu kupovinu a onda ih malo podignu

  5. #5
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je najdraži Best Secret i otkako sam njih otkrila, jedva da i idem u dućane. Najdraže mi je to što je povrat jednostavan, i ne bojim se da će se išta zakomplicirati i ako nešto krivo naručim.

  6. #6
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Za Temu je bilo kontroverzi da kradu korisničke podatke i prodaju ih
    Ne samo o karticama, nego o svemu što prikupe s vašeg mobitela, lokacije, pretraživanja, kupnje i sl.

    Time me na početku odbili

    Ako nešto trebam, kupim na Aliju

  7. #7
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kupujem, ali ne mogu reći jel šrot ili nije jer ja svakakvih gluposti kupujem pa nekad je, nekad nije Kad mi se da posvetiti vremena istraživanju i čitanju recenzija, onda ne promašim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •