Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Odbijanje dojke, krv u stolici i grčevi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    2

    Početno Odbijanje dojke, krv u stolici i grčevi

    Pozdrav,
    Imam bebu od 3 mj. isključivo dojenu i zadnja 3 tjedna se pojavljuje krv u stolici, nekad par točkica, a nekad bude prošarano u sluzi. Kaka i do 7 puta na dan, ali nije svaki dan tako. Nekad bude po 2 ili 5 puta. Ped. je rekla da može biti od nosa s kojim ima problema od rođenja ili od regada(koje nemam). Ugl. Vadili smo KKS i sve je bilo ok. Kako se krv ponavljala dali smo stolicu na analizu i sad čekamo rez. Boja stolice bude svakakva, od žute do tamno zelene.
    Uz sve to u zadnje vrijeme se jako grči što se prije nije. Sav se stisne i uz to reži i vrišti i gura obje šake u usta. To najviše radi kad ide papati i stavim ga na bok ili dok se nosi prema napred.

    Dojku je počeo odbijati po 4 ili 5 sati kad je loš dan. Rukice stalno gura u usta i prije i poslije podoja pa ne znam jel gladan ili je faza guranja rukica u usta. Nudim dojku često jer kratko cica, 2-3 min, uglavnom popije prvi let down i pušta ju. Samo kad mu se spava bude 5 do 10 min na cici. Zna se ljutiti kad mu ponudim cicu i plače, te rađe gura prste u usta.
    Inače je vesela beba i dobro spava po noći zna do 4 h u komadu. Dobro napreduje, rođen sa 3530 g, doma pušten sa 3350 g i sad ima oko 6100 g po onome što smo doma izvagali.
    Ima li itko sličan slučaj i hoće li to proći sve samo od sebe ili ima neki problem?

    Ja pijem samo mlijeko bez laktoze, ne jedem zelje, grah i salatu, izbacila sam i suhomesnato jer mu možda to smeta. Ugl. Očajna sam i ne znam što da radim više

  2. #2
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Mom sinu je krv u stolici bila povezana s bakterijom u stolici.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2024
    Postovi
    2

    Početno

    Da li je morao nešto od lijekova koristiti ili je samo dojenje bilo preporučeno tj. kako ste se toga riješili?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •