Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 199

Tema: Mooncup - oda radosti

  1. #101
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    pa nisam baš tak mislila..

  2. #102
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj šmučka prvotno napisa
    Jedino me malo mucilo prekidanje vakuma, treba mi prakse.

    Uglavnom, pridruzujem se odi .
    i mene strasno muci prekidanje vakuma. zato ga nisam stavila otkako sam ga stavila prvi puta. ..negdje u 5 mjesecu. jos uvijek me strah.

    nazalost, ne mogu vam se pridruziti bar ne jos

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    I ja naručila :D

  4. #104
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj aqua prvotno napisa
    pa nisam baš tak mislila..
    Ali ja jesam, jer zaista nemaš pojma kako sam sretna i preporođena sa MC

  5. #105
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    klo (i ja sam preporođena, nevjerojatno da do nedavno nismo ni znale da to postoji!!)

    a vakuum.. najpametnije kaj imam za reći je: odrežite pipak skroz, a onda kod vađenja metnete palac i kažiprst nutra i pritisnete za sam vrh (zapravo dno) i tak onda izvadite van. ak nema pipka čašica leži skroz nisko i nije ju problem uhvatiti. meni je najveći problem (ali to se događa jako rijetko i uglavnom je povezano sa određenim inicijativama od strane mm-a ) kad ona zbriše više gore. onda ju malo mišićima stisnem prema van, gurnem prste malo dublje pa je ok. al s vakuumom nemam problema. Poanta je da cijelo vrijeme držim dno, tak da se vakuum nemre ponovo napravit.

    čak se moja neva tolko nabrijala na čašicu da s vremena na vrijeme pita kad će ona dobit mengu i svoju čašicu (a žemska ima tek dvije godine )

  6. #106
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Bila sam sada u dubrovniku točno kad sam imala mengu. Nisam spakirala niti jedan jedini uložak (morala sam "light" pakirati), sve odradila s mooncupom. Nevjerojatna nevjerojatna stvar. Ja ne mogu shvatiti kako sam ikada mogla bez toga. Sve si mislim da u sig stavim "zaljubljenica u mooncup"

  7. #107
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Baš je gušt čitati ovakve super izvještaje :D

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni je sve s tehničke strane oko mc jasno

    problem ja u svoju jelte ne mogu staviti ništa neorganskog porijekla

    probala vaginalete,tampone ,ultrazvuk kod ginekologa,špahtla za papa test

    i žao mi je ko cucku

  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Točno isto. Ja bih probala, ali šta ako mi ne odgovara? Em nofci, em ne mogu poklonit. Da ostavim za latentno navikavanje pa probam za tri mjeseca?

  10. #110
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ja očekujem da se javi s izvještajem "ona koja je naručila pa poklonila neisproban pa opet naručila". Ne znam možete li je očekivati uskoro jer je zaposlena ovih dana, ali možda se i vi predomislite.

    Ja bi mooncup nametnula kao normu

  11. #111
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Toliko ste me zainteresirale da si želim naručiti MC iako još nisam procurila nakon poroda (8mj). Ma nek me čeka spreman.
    Zanima me da li su u cijeni od 19 funta uračunati trošokvi dostave za RH ili se dodatno (koliko?) plaćaju.

  12. #112
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja očekujem da se javi s izvještajem "ona koja je naručila pa poklonila neisproban pa opet naručila". Ne znam možete li je očekivati uskoro jer je zaposlena ovih dana, ali možda se i vi predomislite.
    evo me

    kunem se da je taj MC svaki put kad ga narucim SVE VECI i da je upravo dosao na velicinu dude za bebu slona.

    ne znam da ce se netko zbog mene predomisliti , ja sam u grupi onih kojima bi valjda lakse islo staviti ribez za muskatne orascice u rodnicu nego tampon, pa od mene ne moze nitko ocekivati ode (a ni inace )
    vasa sreca da se nisam jucer konektirala kad sam se osjecala ko da sam sama sebe silovala fistingom.


    i kad sam mislila da ga necu ni ovaj put probat, dogodilo mi se da sam prvi dan potrosila sve uloske koje sam pripremila za godisnji odmor (jedna ogromna torba ulozaka), dogodilo mi se da mamina masina nije oprala fleke na uloscima i bili su mi pregadni za koristenje, dogodilo se da je temperatura u gacicama punim flisa bila negdje preko 60 i rekla sam - ajde, guraj pa dokle stigne a o vadjenju cemo kasnije razmisljati.

    za sve koje su preplasile price o vakumu kao sto su mene plasile: ne obazirite se, nema bojazni da se vakum ne stvori, stvori se odmah. isto tako necete isisati nikakav organ kad vadite mc vani, sve se to odmah odstopa.
    ali....

    kad sam ga prekjucer prvi put vadila nakon pet minuta krvi i znoja i grca u listovima (lijeva gore desna dolje, noga na wc dasku, noge u cucanj, koje li tjelovjezbe dok nisam otkrila da je najlakse dok normalno stojis lagano rasirenih nogu), a on jos unutra, vec sam vidjela povijest bolesti u kojoj pise: vadjeno strano tijelo iz rodnice.
    meni mc pobjegne jako visoko (sljubi se s grlicem) i uzasno me izmuci vadjenje. pametnica sam naravno pipak otkinula odmah, do kraja, i to prije nego sto sam ga isprobala, a samo zato da ustedim prokuhavanja i sterilizacije nakon rezanja i sad se mislim da bi me pipak spasio i da trebam naruciti jos jedan ako se odlucim nastaviti ga koristiti (za ljeto ili onda kad znam da 3-4 sata necu moci mijenjati uloske).

    jucer mi je valjda bio posebno tezak dan (drugi) jer sam mc koristila na putu, uz praznjenja u kaficima s bocom jane a jos ga nijednom nisam uspjela izvaditi a da se ne okrene i izlije. pa onda cistis iza sebe javni wc da netko ne pomisli da se tu dogodilo ubojstvo motornom pilom.

    u ova tri dana sam skuzila da mi se mc skroz drukcije ponasa kad pretezno
    a) lezim - popenje se do grla, ali osim vadjenja i osjecaja da ti nesto sjedi na mjehuru ostalo je ok
    b) sjedim - mc ostaje na optimalnom mjestu, a osjecaj je kao da sjedis na q.... ali naviknes se na to i ubrzo zaboravis
    c) hodam - najgore nesto, osjecam cudno sljapkanje

    eto, nisam odusevljena. ali sam prezivjela.


    slava, platis nesto izmedju 197 i 200 kuna,

  13. #113
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    pa onda cistis iza sebe javni wc da netko ne pomisli da se tu dogodilo ubojstvo motornom pilom.
    a neki dan je maja kod mene u kupaoni ostavila slicne tragove i usao ivar pišati i dere se:
    IVANAAA, DODJI VIDI, CSI NEWYORK

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ajme,nakon ovog nema šanse

    znam ja sebe

    a kad se sjetim wc-a u školi :shock:

  15. #115
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Mislim da je ivarica ipak malo romansirala priču.
    Ali menstruacije jesu različite i moje bi se mogle usporediti s njenima. Dakle, ove što se čude maloj količini krvi u čašici definitivno nisu u našoj kategoriji.
    Ja ne mogu izgurati prva dva-tri dana s MC bez platnenih uložaka, ali bar ne procuri dalje. A i ne potrošim ni približno onoliko platnenis koliko sam prije tampona i alwaysa. Prvi put je i meni bilo malo teško umetanje, s tim da sam prije koristila tampone i to super plus, jer je jedino to pomagalo. Meni se nikad nije prolilo kad sam vadila čašicu, ali moram ju uhvatiti s prstima i odmah imati spreman papir ( a nisam ni ostavljala fleke za sobom ).
    Mislim da bi ipak s javnim WC-om bilo malo teže, ali nije nemoguće. Namjeravam naručiti još jedan upravo za takve situacije, da se ne moram mučiti s ispiranjem nego pospremiti u vrećicu i uzeti novi, a doma u miru dezinficirati.
    Mislim da se ipak ta lova isplati riskirati i probati. Ja se više ne vraćam na staro.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    O'te spat! Naručit ću.
    daphne?

  17. #117
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Ivarice, ja se valjam po podu na izvještaj

    Hajde, hajde, uvjerena sam da su to samo početničke muke, treba se malo ispraksirat u vezi stavljanja na najbolju dubinu, elegantnog vađenja i tako to, ali kad jednom uhvatiš grif, ide sve ko po špagi

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    ivarice, hvala ti puno na iscrpnom opisu ! napokon sam mirna u svojoj odluci da (ipak) NE isprobam to cudo. a stalno se vracam citati ovaj topic, i pitam se sto sa mnom nije u redu kad me unatoc silnim preobracenicama i hvalospjevima ideja uopce ne privlaci, pa mozda bih trebala ipak probati, i tako... ali, necu.

    yay, ustedjela sam 200 kn

  19. #119

    Početno

    meni je moja MC stigla dan nakon zadnjeg dana menge....
    jbistrica
    sad jedva cekam da vjestica stigne( lastane jesam li normalna?)
    ono sto mene zanim je koliko vas je platilo carinu na MC??? meni nabili 77 kn na iznos plus jos 20 kn postarine do mene... skoro pol cifre MC-a...
    jesam li samo ja baksuz?

  20. #120
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jesi :shock:
    ja sam ga narucila triput, uvijek isti iznos u lipu.
    u zg mi je oba puta stigao neotvoren, u dbk otvoren s pecatom: pregledano na carini

  21. #121

    Početno

    e stvarno si me utjesila.... sad se idem bacit s mosta

  22. #122
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Moram priznati da su me kloklo i njezin "marketinški podvig" potpuno oduševili (morala bi tražiti proviziju od proizvođača) , tako da je i moja čašica neki dan stigla.
    Na prvi pogled mi je zaista izgledao kao lonac za grah, a nisam ga tako lako niti stavila. Znam da je to početnička nespretnost i da praksa čini majstora, pa će s vremenom sigurno biti lakše. Jedino me malo smeta onaj pipak koji viri (cijelo vrijeme ga osjećam), a vidim da ga je dosta vas odrezalo. Ja se malo bojim da će mi bez njega biti teže vađenje. Ovo je možda bedasto pitanje, ali može li ostati unutra da ga ne mogu izvaditi. Može li se uopće gurnuti preduboko, pa da ga ne mogu izvaditi.
    Inače, ja sam već iskusna tamponuša i oduvijek preferiram tampone, za razliku od uložaka, pa sam bila uvjerena da će početak biti malo lakši. Ipak, ideja je sjajna i optimist sam! 8)
    Još nešto, kad sam ga izvadila, na njemu je bilo malo krvi (nemam m.)- izgleda da sam se malo povrijedila od nespretnog umetanja.

  23. #123
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    jao ljudi ja ga čekam već 3 mjeseca... Jel se to samo meni događa? Naručila ga početkom 6-og mjeseca, uredno platila i još ništa.. Pisala im pa se ispričavaju pa evo sad će evo sad će i još uvijek ništa, već sam luda od vaših hvalospjeva

  24. #124
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Meni je stigao nakon 12 dana. Ne kužim gdje je zapelo. :?

  25. #125
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ja sam ga narucila triput, uvijek isti iznos u lipu.


    imaš još kojeg viška?

  26. #126
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa
    Može li se uopće gurnuti preduboko, pa da ga ne mogu izvaditi.

    ne moze. meni podje skroz do vrha, mogu mu dohvatiti samo dno i uspijem ga izvaditi

  27. #127
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Uspiješ i bez onog pipka?

  28. #128
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    da, otkinula sam ga prije nego sto sam mc uopce probala.

  29. #129
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    iako, kako sam napisala, meni vadjenje potraje. a i prolije mi se :/

  30. #130

    Početno

    ja nemam mengu al nisam izdrzala i probala sam je staviti...ful jednostavno udje i dosta lako sam je izvadila(iako mi pipak smeta, morat cu ga odrezat) mislim da nece bit problema ni kad vjestica stigne


    al sam jos luda zbog carine

  31. #131
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ivka, moze opet jedan izvjestaj za jedno tri mjeseca?

  32. #132

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,303

    Početno

    To čudo definitivno nije za mene. Meni je vaginaletu staviti posao koji traži krv, znoj i suze. Staviti u nju neku čašicu, u stvari dudu za slona, nema šanse. Poslije ivkinog izvještaja, definitivno sam sigurna da to nije za mene. :/

    Živjeli platneni ulošci.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    Citiraj daphne prvotno napisa
    meni je moja MC stigla dan nakon zadnjeg dana menge....
    jbistrica
    sad jedva cekam da vjestica stigne( lastane jesam li normalna?)
    ono sto mene zanim je koliko vas je platilo carinu na MC??? meni nabili 77 kn na iznos plus jos 20 kn postarine do mene... skoro pol cifre MC-a...
    jesam li samo ja baksuz?
    i meni stigao.nabili mi carinu i razne pristojbe,svega 97 kuna

  34. #134

    Početno

    lali izgleda da je rijecka carina nesto posebno.... na mojoj koverti je bila oznaka iste... kad sve zbrojis dodje i meni 97 kn..
    al sad mi je lakse kad znam da su jos nekog opalili za carinu(sorry)

  35. #135
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    evo, ja pukla i narucila....sad je cekam....

  36. #136

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    dobro,a jel netko od vas ikada imao bolove u trbuhu zbog tampona? svaki put kad ga stavim nakon 15-min ili pola sata počne me rasturati dolje...kako bi onda bilo s mc?
    Inače, pogledah linkove jer nikada nisam vidjela mc i pročitah vaše postove i sad sam zatečena...

  37. #137
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    E, cure moje, ja sam davnih dana planirala naručiti, i onda se predomislim, mislim, neće vještica (kako daphne kaže) još, i na istoj stranici naručim pelene umjesto MC-a i onda na moru dobijem mengu, a i platneni ulošci ostali doma sad, prva narudžba ide MC!!!

  38. #138

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    daphne,danas smo se raspitali i carina ne ide ispod 300 kn.
    Nešto su fulali,ići ću ovih dana tražiti povrat novca.Javim kako je prošlo!

  39. #139

    Početno

    lali izgleda da sam ja coccineline srece, sve sto mi stigne ocarine...



    cekana, meni je vjestica stigla dva mj nakon poroda.... :/

  40. #140
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kakva vjestica?
    sto je vama zene? pricate o menstruaciji!

  41. #141

    Početno

    ivka, da imas mengu ko i ja po 8-9 dana ko iz slavine pitala bi te jel menga ili vjestica....

  42. #142

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    A ja sam se bas pitala o kakvoj vjestici pricate!

    Hm... nije da mi jos treba, ali ovaj ivaricin opis stvari sam nekako (nazalost) mogla zamisliti u scenariju u kojem i ja igram...
    Muci me to sto je to umjetan materijal, pa se bojim tog vakuuma ili da mi ne ode preduboko ili da mi se ne odcepi i ne prolije negdje, pa kako cu znati da je vrijeme da ga promjenim, pa cu precesto to vaditi i stavljati i kako necu osjetiti da mi je nesto u rodnici cijelo vrijeme (mozda ste vi zato i tak sretne s tim!) .... ne znam jos, ali znam da necu moci po starom. Daj Boze da mi menga ne dodje prije nego se odlucim sto cu dalje.
    I moje su bile vjesticje.... treba mi neko pravo, jako, konkretno rjesenje!

  43. #143
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    ... treba mi neko pravo, jako, konkretno rjesenje!
    Promjeni spol

  44. #144

    Početno

    treba mi neko pravo, jako, konkretno rjesenje!

    anita pricekaj otprilike 10-15 dana da meni opet dodje menga, pa kad ja isprobam kako to funkcionira sa mojim izljevima, napisat cu tu.
    ja inace za jedan ciklus potrosim 2,5 kutije super plus tampona i pola paketa ulozaka(dok sam koristila jednokratne)

  45. #145
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    i kako necu osjetiti da mi je nesto u rodnici cijelo vrijeme (mozda ste vi zato i tak sretne s tim!) ....

    pogle moj komentar pod b).
    sitna slova.

  46. #146
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    :shock: :shock:
    ivka!!!!!!

    i, moj demanti, ja zaista, najiskrenije, uopće ne osjećam MC dok je unutra.

  47. #147
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ajme Ivka, ne mogu vjerovati! Neke zene bi se sigurno odusevile s tim osjecajem, pa se zbog tog i odluce kupiti

    Bas dobro da si nam otkrila ta sitna slova.. od sad cu svaki tvoj post gledati pod povecalom

  48. #148

    Početno

    a ja jos uvijek ne vidim ta sitna slova.... :/
    nek me netko prosvijetli, moze i na pp

  49. #149
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne moze

  50. #150

    Početno

    skrtice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •