Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kako provode ljeto?

  1. #1
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno Kako provode ljeto?

    Prije tjedan dan smo otišli svi troje u Šibenik kod moje tete, bili tamo svi skupa 2 dana, ostavili J. i vratili se doma, raditi.

    Ona od malena ostaje kod tete barem 2-3 tjedna svako ljeto, vratimo je u Zg, provede tu tjedan-dva, pa onda skupa idemo na more (obično Lošinj).
    Problem je u Zg pronaći joj aktivnosti tokom dana, a i čuvanje (premala mi je da sama toliko dugo ostaje doma).

    Ove je godine već bila s prijateljicom u Slavoniji kod njene bake (2 dana), sada je u Šibeniku, a danas ide s rodicom
    kod nje u Čistu i biti će tamo 2 dana (bez tete i nas). Idu autobusom (od rodice tata vozi bus) i vratit će se autobusom.
    Ne brinem se, već se čudim da je već toliko velika (što je u koliziji s predzadnjom rečenicom, ali mislim da me razumijete).

    Dakle, mogu samo reći da smo presretni što imamo tetu koja je obožava, ima vremena i volje za provesti s Jelenom. Pusa teti!

    Pitanje za ostale: kako vaši školarci provode ljeto?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,303

    Početno

    Marko je na Brguljama, otok Molat, sa nanom i didom (svekiji). Koliko će dugo tamo biti, ne znamo još točno, ali vjerojatno veći dio praznika.

    Zbediralo me, užasno mi nedostajeeeeee

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Tina je kući , tata joj ne radi ovaj mjesec , tako da je svaki dan na plaži.
    Dio ljeta ćemo provesti kod sveki ( zadarsko zaleđe ) , ali neće
    nigdje ostajati bez nas.
    Inače , zna se i sama dobro zabavit.

  4. #4
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Evo, vratila se iz Šibenika (nije izdržala cijelo ljeto kako je prijetila ), tjedan dana je bila doma, a ovo se dešava zadnji tjedan.
    Jelenu sam skupa sa dvije prijateljice upisala u teniski kamp od 8-17 h. Igraju tenis, softball, hokej, kupaju se u bazenu. Zadovoljne su, ima 30-ak djece različitog godišta, trenerice su im drage.
    Možda se budu nagovorile i na drugi tjedan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •