Pokazuje rezultate 1 do 46 od 46

Tema: Savjet o Kamaris pelenama

  1. #1
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno Savjet o Kamaris pelenama

    Vec danima i satima iscitavam "platnene topice"
    Imam ponudu za Kamarisov paket platnenih (lavici, slonici, zirafe). Zelim ga kupiti ali trazim vas savjet!!! Koliko sam uspjela shvatiti to je paket za novorodjence (sto mi i treba) sa 3 zastitne gacice (valjda velicina O) Kaze da su podesive i da se mogu koristiti do 3.godine zivota. Imaju valjda cicak, a ne drukere (koliko sam shvatila Kamaris ne proizvodi pelene sa drukerima samo zastitne gacice s drukerima, a pelene s cickom). Ja bih ih kupila ali sam slucajno procitala sto je Meda napisala u jednom topicu:
    "Kamaris pelene su velike pelene koje, kada je beba mala, preklopis nekako i zakopcas gumbicima pa se smanjuju, tako da se meni cine dosta glomaznima za pocetak" ---eto, to je napisala!!! :?
    Sada meni nije jasno na koje je ona to gumbice mislila za zakopcavanje kada Kamarisove pelene imaju samo cicak i kako mogu biti podesive ako imaju samo cicak?????? :? :?
    Uostalom, ne znam kako zamisliti da "pelenu nekako preklopis" pa je smanjis!!Mislim, KAKO??? :? :?
    (Mislila sam ih kupiti pa naknadno, kada beba naraste, usiti drukere eventualno)
    Dajte savjet plizzzzzz..... moram sutra zeni javiti hocu li kupiti ili ne.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    koliko ja znam, kamaris ima cicak za zamatanje pelene oko struka, ali drukere za smanjivanje pelene.

    to ti izgleda tako da je pelena dosta duboka, ali se taj gornji dio preklopi cak i dva puta i stisne drukerom. na taj nacin postane plica i pogodna za malu bebu. ima tri reda tih drukera, mislim.

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kamaris pelene imaju i čičak i drukere.
    drukerima "smanjiš" pelenu po dužini, čičkom ju "smanjiš" po širini. ne znam kako da ti drukčije objasnim.
    ali meni se svejedno čine prevelikim za novorođenče (zara je pelenu preklopljenu drukerima nosila kad je bila 2 godine stara, mogu misliti kako bi joj bila velika po rođenju).
    uglavnom, lijepe su mi, ali neću ih koristiti za malu bebu.
    ali, ima i suprotnih mišljenja

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    te pelene imaju plastične drukere s prednje strane tako da tu stranu možeš preklopiti prema sebi i dobiti 3 veličine, a da ti pravo kažem ni meni nije jasno što onda sa zadnjom stranom na kojoj su čički, valjda ostaje na bebinim leđima, a zakopčati se nekako može. ja sam kupila te pelene pa sam mislila zvati tetu u kamaris

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    sad sam se malo pozabavila s jednom pelenom i ovako - zadnja strana se može preklopiti prema natrag (tako da preklopiš i čičke), onda saviješ čičke prema unutra i zaljepiš. heureka! ispadne sasvm mala slatka pelena, mislim da će to biti OK!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Hmmmm.... meni se pelena uopće nije činila velika za Ivora....
    Moj je problem bio namjestiti zaštitne gaćice da ne procuri oko nogica! Ali za tjedan-dva i to smo riješili sa malo prakse....

  7. #7
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    abonjerko, koliki ti je problem da kupiš jednu kamarisovu pelenu, pa sve vidiš i isprobaš?
    veličina se podešava drukerima, a kopčaju se na čičak.

  8. #8
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Hm, a pazite sada ovo...za istu cijenu mi nude i Indisposables pelene (ali samo do 9kg) Po toj logici se vise isplati uzeti Kamaris koje su do 3 god.

    Kazu za Indisposables da su punjene sintetikom pa ih zene s foruma ne preferiraju

    Ipak, ovo je bola mala digresija...vratimo se savjetu o Kamaris

    P.S. Hvala na dosadasnjim savjetima

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a ja ću baš koristit indisposables
    od svih koje smo probali, te su nam najviše odgovarale

  10. #10
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    abonjerko, koliki ti je problem da kupiš jednu kamarisovu pelenu, pa sve vidiš i isprobaš?
    veličina se podešava drukerima, a kopčaju se na čičak.
    Nisam u blizini Kamarisovim trgovinama. Dok bih ja dosla do jedne pelene cijeli bi se paket (koji mi se trenutacno nudi) prodao pa bih morala davati vecu cijenu za nove u trgovini....Vrlo rado, ni sama ne znam sto tocno da radim. Jako mi se svidjaju...

  11. #11
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a ja ću baš koristit indisposables
    od svih koje smo probali, te su nam najviše odgovarale
    ETO....VIDIS TI SAD OVO????? :? :?
    DA POLUDIS OD NEODLUČNOSTI!!!!!

  12. #12
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    pa ako si nesigurna, radije nemoj uzimati, pa poslije žaliti.
    kamaris možeš naručiti, a i jako često cure tu prodaju kamarisove pelenice.

    osobno, ne preferiram niti jedne, niti druge.
    ima dosta mnogo puno boljih pelena, ali, opet sve je to stvar izbora.

  13. #13
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    samo jedno malo iskustvo s indisposables. mi smo imali paket za novorodjence i trajalo je do nekih leovih 4 mjeseca. bile su mu preplitke, iako je 9 kg dosegao tek s godinu dana...

    od 4. mjeseca je i dalje u indisposables, sad ima 15 mjeseci i sve ok. jedino su mu zastitne gacice i dalje prevelike, al to smo rijesili tako da smo oko struka nasili (spretna nona) preko original lastika jedan tanki i malo uzi lastik...

    ja zadovoljna. al ja sam neinventivna po pitanju pelena, pa nemoj uzimat strogo

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Mi koristimo isključivo Kamaris (i još jednu Racman koja je ostala od probe - OK je, ali preskupa). Koristimo od dva-tri tjedna nakon rođenja. Na početku su bile malko povelike (beba se rodila 3910 g, 51 cm), ali to nije neki osobiti problem - doraste za koji tjedan. Ostalih, evo, godinu dana koristimo stalno te iste. Propuštale su jedino kad smo koristili neadekvatne, tj. premale, zaštitne gaćice. Nisam nabavljala nove jer ove nisu stezale, pa sam mislila da su još dobre. Međutim , krivo, propuštale su.
    Za druge pelene ne mogu ništa reći jer nisam isprobala.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    ispravite me ako griješim, ali sve su pelene koje se naručuju izvana dosta skuplje od kamarisovih ?!

  16. #16
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Cijela ta prica o izboru planenih pelena je prenapuhana. Sve je to jednateista stvar koja sluzi da bi beba u nju pisala i kakala.

    Meni su manje vise sve dobre. Na neke naravno imam zamjerki, ali to ti je kao prica o jednokratnim pelenama, neki se kunu u Pampers, neki u Libero, neki u Babylove...

    Osobno mi se recimo ne svidjaju Indisposables pelene. Imaju odlican kroj (koji Litali, tj. njenom malcu ne pase) i dobre cicke, al meni odmah procure i zato mi nisu drage. Rado bih se zeljela rijesiti svojih 6 komada, koje su inace u odlicnom stanju, jer ih nismo bas previse koristili iz gore navedenih razloga.

    Takodjer mi ne igra previse jel pelena sarena, bijela, crna il zelena. Znaci dezen, nula bodova.

    Svoje klince sam povijela i u tetra pelene ako mi se ove druge ne bi osusile na vrijeme. Mogu ti reci da ni to nije nesto vise posla. Pogotovo kad naucis razne nacine zamotavanja. Btw, jednom je straycat nudila slike razlicitih nacina zamotavanja, al to se valjda izgubilo u bespucima foruma.

    Uglavnom, nemoj previse razbijati glavu. Kupi one koje mozes, koje su ti dostupne, i sve ce biti ok.

  17. #17
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Btw, jednom je straycat nudila slike razlicitih nacina zamotavanja, al to se valjda izgubilo u bespucima foruma.
    Uglavnom, nemoj previse razbijati glavu. Kupi one koje mozes, koje su ti dostupne, i sve ce biti ok.
    Evo par linkova kako zamotati najjednostavnije tetra pelene ili pre-folds pelene.

    http://www.diaperco.com/foldinginstructions.htm
    http://www.diaper-eez.com/images/diaperfolding.jpg

    Čak sam razmišljala da jednom kada stigne i druga beba koristim i ove metode dok ove šminkerske pelene koristimo za vrtić i goste.

  18. #18
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa

    Osobno mi se recimo ne svidjaju Indisposables pelene. Imaju odlican kroj (koji Litali, tj. njenom malcu ne pase) i dobre cicke, al meni odmah procure i zato mi nisu drage.
    da se ubacim...sta mislis pod time da ti odmah procure?

    vec sam negdje pisala, mi smo sada oko 3,5kg i nama je kamaris jos uvijek jako veliki, tj. bolje receno jako sirok izmedu nogu
    druge pelene koje nam dodu i dosta visoko preko pupka nisu toliko siroke kao kamaris
    makar on je dosta mrsava beba tako da nekoj drugog bebi to mozda nece biti problem

  19. #19
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Ajd da i ja probam pomoći...
    Imamo Kamarisove pelene i koristimo ih od rođenja. Da je najbolji izbor i nije, ali da se može, može se.. Ja sam tek naknadno otkrila druge marke i druge pelene pa sam njima malo po malo nadopunjavala kolekciju. Samo baš te žirafa, slon, lav su nekako veće od starijeg modela na brodiće! NAma se te i dan danas nekako razilaze a Lukas ima već 9 kg. Tako da ne znam draga šta da ti kažem osim da tu na forumskoj burzi non stop možeš i kupiti i prodati pelene tako da mislim da nema neke frke.. Ne znam da li ti je bed kupiti rabljene pelene, meni nije i tako smo i počeli.. Za novorođenče bi bilo bolje (po mom mišljnju) uzeti malo deblju pelenu, kamaris mi je nekako pretanak za bebicu koja piški non stop i kaka tekuće A što se tiče zaštitnih, mi smo te vel 0 prerasli nakon 3 mjeseca!
    Eto ti sad par informacija pa ti vidi...

  20. #20
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    Citiraj marta prvotno napisa

    Osobno mi se recimo ne svidjaju Indisposables pelene. Imaju odlican kroj (koji Litali, tj. njenom malcu ne pase) i dobre cicke, al meni odmah procure i zato mi nisu drage.
    da se ubacim...sta mislis pod time da ti odmah procure?
    upravo to, beba se malo popisa i apsolutno odmah procure. za razliku od nekih drugih koje ne procure odmah. i uopce mi ne stoji ona prica da taj poliesterski sloj kakti odvodi vlagu od bebe. al oblik mi je super.

  21. #21
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    marta pitam jer je nama svaka pelena totalno mokra naprijed tako da se i zastitne namoce

    abonjeko
    evo nije mi bilo tesko pa sam uslikala odnos kamarisa i kissaluvs pelene size 0 (on je nosi jos uvijek zakopcanu na 2 gumb)
    na zadnjoj fotki (str.2) imas raskopcanu kamaris pa mozes vidjeti te gumbice za smanjivanje (kad preklopis)

    http://public.fotki.com/dia-pelene/pelene/

    jos bi dodala da su mu velike i u struku jer se cicak ne moze preklopiti jedan preko drugoga

  22. #22
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    marta pitam jer je nama svaka pelena totalno mokra naprijed tako da se i zastitne namoce

    abonjeko
    evo nije mi bilo tesko pa sam uslikala odnos kamarisa i kissaluvs pelene size 0 (on je nosi jos uvijek zakopcanu na 2 gumb)
    na zadnjoj fotki (str.2) imas raskopcanu kamaris pa mozes vidjeti te gumbice za smanjivanje (kad preklopis)

    http://public.fotki.com/dia-pelene/pelene/

    jos bi dodala da su mu velike i u struku jer se cicak ne moze preklopiti jedan preko drugoga

    Joj!!!!!Pa te Kamarisove su zaista velike nasuprot ovima Kissaluvs. :/ :/ Bojim se da ih necu moci odmah koristiti i gdje sam onda!!?? :? :?
    Ipak, ako kupim male pelenice, poput ovih Kissaluvs necu ih moci dugo koristiti. Pa mi se zapravo i isplati uzeti paket za 1000kn pa sam mirna, nego poslije malih kupovati nove itd. (To je laksi nacin, ali ne i idealan, imam manjak vremena pa gledam to obaviti sto bezbolnije uz sto manje potrosenog vremena)
    Sun, nemam nista protiv rabljenih pelena (i ove koje namjeravam kupiti su takodjer rabljene) ali zbog gore navedenog razloga nemam vremena biti stalno za kompom i pratiti prodaju/kupnju.
    Nekako i ja bih voljela naruciti neke bolje preko neta ali nisam neki strucnjak za to, a ne bih se voljela iznenaditi pretjeranom cijenom carine (ipak sam ja student s ogranicenim financijama)
    Malo sam svrljala po topicima i najvise mi se svidjaju Kushies i Bumkins (one AIO-znam, teddy ih je prodavala, plave psihodelicne :shock: :shock: , ja bih iste takve roze psihodelicne)
    Ako ikad itko bude narucivao ponovno mozda bi se mogla povezati pa da platimo carinu popola. Mislim da je to bolje rjesenje od Kamaris paketa.
    Ipak, ponavljam se, nemam toliko vremena za sve to pratiti, a termin mi je za 15 dana i zelimo odmah uci u platnenu.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ja sam od Kamarisa za početak odustala baš iz razloga što je puno cura navelo da su prevelike za novorođenčad

  24. #24
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Ako gledaš da uštediš( što je za mene i bila početna ideja), uzmi te kamarisove i kupi još paket ili dva običnih tetra pelenica i dok je bebica mala koristi njih jer u principu i nema razlike između tetra pelena i ovih modernih,kao što je marta rekla funkcija platnenih je ista ,a kasnije ti te tetre ostanu za bljuckanje i slično a ako ti se kamarisove kasnije ne svide uvjek ih možeš prodati, kupiti neke druge pa čak i tko zna ,možda jednog dana odlučiš i sama sašiti pelenice. Nitko ti ne može reći šta je bolje jer kao što vidiš svatko ima svoje favorite i to moraš otkriti sama.

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    svi me ignoriraju , kad se kamaris lijepo složi ispadne duplo manja no što ti je na gornjim slikama

  26. #26
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj marinna prvotno napisa
    svi me ignoriraju , kad se kamaris lijepo složi ispadne duplo manja no što ti je na gornjim slikama
    Imas pravo marinna, ali cini mi se da smo obje tek u iscekivanju bebe i da jos ne pojmimo da je beba toliko mala kada se rodi da ni tako male, preklopljene pelene nisu dovoljno male za bebicu. Ipak, mislim da cu ih kupiti...pa snaci cemo se nekako. Sve su se druge zene snasle, pa su otkrile bolje. No, sto je bilo u onom periodu dok jos nisu otkrile bolje. :? :? Kamaris im je vjerojatno bio NO.1 do otkrica.

    Ja bih Bumkinsove...divne su...ako ce ih netko narucivati molila bih da mi se javi...barem par komada da imamo onih divnih rozih (psihodelicnih :shock: :shock: )

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj marinna prvotno napisa
    svi me ignoriraju , kad se kamaris lijepo složi ispadne duplo manja no što ti je na gornjim slikama
    Draga, pa ja sam te podržala... svi drugi nisu bitni 8)

  28. #28
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj marinna prvotno napisa
    svi me ignoriraju , kad se kamaris lijepo složi ispadne duplo manja no što ti je na gornjim slikama
    Ma ne ignoriramo te, samo smo svi malo zabrijali, evo ja sam čak jednu kamarisovu složila na još užu tako da sam križala čičke i čak sam je i poslikala samo nemam u blizini neku malu bebicu da to isprobam na njoj a ovaj moj je već preko 13 kg .i iskreno i zaboravila sam kako su tek rođene bebice male.

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ono za novorođenče; Kamaris pelenu čičkom učvrstiti tako da na čičku-primatelju budu čičci- davatelji, ovako =, a kasnije tek - -

    Jesam li pomogla?

  30. #30
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Evo slikice na brzinu...
    http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/ivo...e2.jpg&.src=ph
    malu sam još suzila tako da sam jednu stranicu čička naljepila na malo više od pola dužine a onda drugu ispod te polovice koliko je trebalo suziti.Samo ne znam kako bi to funkcioniralo oko nogica.

  31. #31
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    posto ja spadam u grupu "korisnice", a ne "ovisnice" o platnenim, ja sam zadovoljna sa Kamarisom.
    Koristimo ih negdje od cca mjesec dana, i u pocetku su bile na najmanjoj mjeri drukera, a cicci su bili = (jedan iznad drugog), a ne - - (jedan do drugog) (kao sto ovca i janje kaze).

  32. #32
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    VELIKO HVALA

  33. #33
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Nama je Kamaris u početku bio prevelik i to posebnooko nogica. Za drugo dijete ćemo sigurno nabaviti neke druge za početak. Ali neke se mame očigledno snalaze i s većim.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj sis prvotno napisa
    Nama je Kamaris u početku bio prevelik i to posebnooko nogica.
    Pa to nije problem uz dobre zaštitne gaćice ili dobru tehniku stavljanja zašitnih gaćica....

  35. #35
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    mi smo ih počeli koristiti sa 4 mj pa ne znam kako to izgleda s novorođenčetom, ali noa sad ima 12 kg i još uvijek su mu čičci bili = dok nisam otkinula one uši
    sad je super jer drže bliže krajevima i pelena se ne izvitoperi dok on divlja okolo

  36. #36

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    O da.... uši su definitivno višak!

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Jesu li uši ono što od čička ide prema bedru? E, to je i nama višak i uvijek preklapam prema gore bar cm i pol.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Da.... Ja sam to odrezala i našila čičak direkt na pelenu! Sad je super čak i za novorođenče.... Janu sam do kraja pelenarenja morala tako preklapati. To mi je jedina veća zamjerka Kamarisovoj peleni....

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    464

    Početno

    ovaj me topic ponukao da i ja naučim dodavati fotke
    http://public.fotki.com/maer/kamaris_pelene/
    kamaris ipak ne moraju biti tako velike

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    82

  41. #41
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ma marta , odgovaraju leletu pelene, super je kroj, samo se bio jako zduzio pa mu bile one male plitke, ove velike su mu jos uvijek super. (a mozda je to bila i moja nestrucna procjena, tko ce sad u rikverc znati...)

    uglavnom, nama indisposables procure van samo ako viri koji komadic pelene, inace, kroz zastitne, nikad nije procurilo. a cak je par puta bio u njima i po 6-7-8 sati...

    meni su, dakle, super.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Molim pomoć: Andrija ima 3 tjedna, cca 3700g. Trenutno samo još na jednokratnim, danas sam mu probala staviti Kamarisovu platnenu pelenu. Nije mu prevelika, osim oko nogica, puše na sve strane. Jel' to mogu kako stegnuti? Bojim se da će sve propuštati unatoč zaštitnim gaćama. A baš bih rado krenula s platnenim...

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ako imaš najmanje gaćice koje su uz nogicu, onda to nije nikakav problem. Gaćice će spriječiti da nešto eventualno procuri. Svakako probaj, promijeni za dva do tri sata, pa ćeš znati na čemu si. I vjeruj mi, za dva tjedna već sigurno neće puhati

  44. #44
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    Mi koristimo kamarisove i smibove pelene.Moji su klinci velike bebe pa nama bolje odgovaraju kamarisove.Za malu bebu preporučila bih ipak smib pelene,nedavno su imali sniženja i povoljnije cijene ako se kupi čitav paket.Inače,što se cijene tiče,povoljnije su smibove

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    zar ta kamarisova pelena kad se sve tako preklopi, pokopča i suzi ne žulja novorođenče?još pogotovo zato što skroz leži?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ne zulja. Jako su mekane i nemaju jaku gumu na sebi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •