Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011
Pokazuje rezultate 501 do 508 od 508

Tema: kako odabrati sušilicu

  1. #501
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    ja imam kombiniranu perilicu/sušilicu gorenje (ovu http://www.gorenje.hr/bijela_tehnika...ilice?c=305435 )
    i moram priznati da ja sušilica vrhunska, suši perfektno. nakon bivše candy kombinirane, ova je super!
    sama perilica mi je tak- tak, ali sa sušilicom sam prezadovoljna.

  2. #502
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj sunce moje malo prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam kombiniranu perilicu/sušilicu gorenje (ovu http://www.gorenje.hr/bijela_tehnika...ilice?c=305435 )
    i moram priznati da ja sušilica vrhunska, suši perfektno. nakon bivše candy kombinirane, ova je super!
    sama perilica mi je tak- tak, ali sa sušilicom sam prezadovoljna.
    Potpis za sušilicu, iako sam ja i sa perilicom zadovoljna. Prije sam imala Indesit kombinirku i ova je neusporedivo bolja (iako me iznenadilo - proizvedena je u Španjolskoj , ali na globalizaciju smo se navikli).

  3. #503
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    sada ću biti off, peterlin, zanimaju me neke stvari za perilicu:
    1) primjetila sam da imam rupice na rublju makar mi je centrifuga na 8oo okretaja, jel se tebi to dešava?
    2) uputstva su mi štura, ako mi se desi da zaboravim zaključati "child lock" pa mi mali počne okretati gumb, kako da vratim program na tamo gdje je bio? ili opet sve jovo na novo (ovo me najviše živcira).
    u biti me živcira, ako je perilica došla do pola puta trajanja programa, a iz nekog razloga se prekine (npr. nestane struje) zašto ne zapamti gdje je stala?
    Posljednje uređivanje od sunce moje malo : 21.01.2013. at 14:44

  4. #504
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj sunce moje malo prvotno napisa Vidi poruku
    sada ću biti off, peterlin, zanimaju me neke stvari za perilicu:
    1) primjetila sam da imam rupice na rublju makar mi je centrifuga na 8oo okretaja, jel se tebi to dešava?
    2) uputstva su mi štura, ako mi se desi da zaboravim zaključati "child lock" pa mi mali počne okretati gumb, kako da vratim program na tamo gdje je bio? ili opet sve jovo na novo (ovo me najviše živcira).
    u biti me živcira, ako je perilica došla do pola puta trajanja programa, a iz nekog razloga se prekine (npr. nestane struje) zašto ne zapamti gdje je stala?
    Sorry, nije moja sasvim ista - moja je 6kg kombinirana, a ovu sam mjerkala ali mi nije stala u kupaonicu, zato sam i mislila da je moja takva (izvorno sam nju uplatila, a na kraju završila sa standardnom 6-kilašicom). Ništa od navedenog nisam primijetila, ni rupice ni pretjerano gužvanje itd. (doduše, moja djeca su dovoljno velika da ne diraju, odnosno znaju upravljati kako im se kaže). Imam je godinu i pol i nisam primijetila rupice na rublju. Uputstva jesu štura i ne vrijede puno - slažem se.

    Problem sa "resetiranjem" mašine imala sam češće sa starom mašinom (ovoj do sada ni jednom nije nestalo struje pa jednostavno ne znam) ali elektronika je jako osjetljiva na to. Bilo mi je teško naučiti kako ju se zaustavi ako treba (profulala sam program) ali nekako sam uspjela i sad uopće ne znam kako sam to izvela. Stara mašina me zafrkavala na isti način - ako ne bi bilo struje, zaustavila bi se i blinkala ali nisam ju mogla pokrenuti od tog mjesta, nego ju se moralo isključiti pa pokrenuti od početka. Ne znam da li to tak mora biti jer je meni krepala elektronika i to se nije dalo popraviti (odnosno previše je koštalo). Ufff... Ja bih najradije odvojene aparate ali nemam za to mjesta pa mi je dobro i ovako.

  5. #505
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Ni ja, ali tu ma napomena ... nije svaka košulja, da prostiš - košulja. Ima među njima i zakamufliranih krpa za pod. Sušilica ti pomaže razlikovati dobre zaistač košulje od krpa za pod. Igra je u tome da ako u sušilicu staviš malo odjeće onda se ne gužva, a ako to malo odjeće čine košulje onda iz sušilice izađu kao friško ispeglane. One koje izađu sažvakane su zapravo krpe za pod koje su se predugo skrivale. Takve čak i ako naštirkaš i opeglaš, žalibože truda jer se isti čas zgužvaju.
    Znam, znam... takve krpe se otkriju i bez sušilice, potrudila sam se da ih MD nema. Sad mu sušim košulje na vješalici i malo dotaknem parnom stanicom i za 3 min je spremna za upotrebu.
    Ako smijem pitati, koju sušilicu imate?


    Tjedan proletio, sušilicu nismo stigli ni gledati, a kamoli kupiti... od sinoć tragam dalje, pa sam naišla na firmu ASKO. Nikad čula ranije, pa sam malo proguglala i fino sve to zvuči na www.asko.hr
    Ima netko iskustava?

  6. #506
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    asko imaju u lesnini, nama j+ih je prodavačica preporučila, cijena je bila oko 10tis kn......
    Tak da samo onda rađe uzeli siemens koji je malo jeftiniji, i servis je dostupan....

  7. #507
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Mi smo uzeli ventilirajuću Gorenje, spasila me ovaj mjesec

  8. #508
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma da to sa servisom i mene brine.

    Ne baš off: Imamo Ariston kuhinjske aparate, kupljene 2004. Prošli tjedan perilica suđa se pokvarila, firma koja nam je prodala uređaje (Ecos) više ne postoji, servisa isto tako nema.
    Imali smo sreće da smo našli majstora koji ju je popravio.

Stranica 11 od 11 PrviPrvi ... 91011

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •