Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 173 od 173

Tema: lažno negativan test ...

  1. #151

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    mislim da nije moguće, jer se zametak najprije treba ugnijezditi kako bi hormon beta hcg počeo rasti.

    trudnoća je, vjerojatno, starija.

  2. #152
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj Val prvotno napisa
    mislim da nije moguće, jer se zametak najprije treba ugnijezditi kako bi hormon beta hcg počeo rasti.

    trudnoća je, vjerojatno, starija.
    to sam i ja mislila....ne radi se naime o meni...
    kolegica je radila test i bio je pozitivan, te je odmah otišla kod ginekologice, imala je ranije loših iskustava, a ginekologica je rekla da je još rano i da zametak još nije doputovao do uterusa, što se vidi na ultrazvuku.

    nemam pojma koje testove koristi ali očito u jako dobri...

  3. #153
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Pa ne može na UZV vidjeti putovanje zametka. Sve što se može vidjeti je gestacijska vrećica, i to najranije u petom tjednu, tj. nekoliko dana nakon izostanka menstruacije. A test može biti pozitivan možda koji dan prije izostanka M.

  4. #154
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    može biti trudna tjedan dana, i da joj test pokaže plus,
    a da joj se još tjednima ne vidi ništa na uzv.
    nije uzv mikroskop

  5. #155

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    70

    Početno

    Evo samo sam vam htjela reci da ocito ima i lazno pozitivnih testova ili sam ja luda tj trenutno sam svakako luda.Dobila sam 3 pozitivna testica svijetlije crtice ali vidljive i odem u lab vadit betu kad ona negativna,za 2 dana ponovim jos 2 testa oni takodjer pozitivni danas odem u lab opet vaditi krv beta opet negativna.

  6. #156
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Citiraj simbi prvotno napisa
    Evo samo sam vam htjela reci da ocito ima i lazno pozitivnih testova ili sam ja luda tj trenutno sam svakako luda.Dobila sam 3 pozitivna testica svijetlije crtice ali vidljive i odem u lab vadit betu kad ona negativna,za 2 dana ponovim jos 2 testa oni takodjer pozitivni danas odem u lab opet vaditi krv beta opet negativna.
    :shock: :shock: :shock:
    ne znam što bih rekla...
    žena se više niti na testiće ne može osloniti!!!

    nadam se Simbi da će sve biti ok. Možda je neki peh s labosom...ma ne znam. A kako se ti osjećaš?

  7. #157

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    70

    Početno

    Ja se osjecam cudno stvarno imam neke simptome drugacije od onih do sad za koje sam samo htjela da budu simptomi.Cesto piskim cak se moram tokom noci digniti pocela sam piti puno puno vode sta je za mene cudo jer cak ni ljeti se nemogu prisiliti na vise od case vode dnevno.Ali najcudniji mi je osjecaj u donjem dijelu stomaka koji ne znam opisati ne boli me nego kao neko lagano bockanje s vremena na vrijeme i tu i tamo koji grc.A sta se tice m uopce nemam osjecaj da cu je uskoro dobiti sta inace znam bar tri dana prije sta je trebam dobiti jer me pocne boliti.A uz sve to se osjecam glupo sta uopce pricam o simptomima kraj negativne bete

  8. #158

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    70

    Početno

    A napuhana sam ocajno nemogu uopce na wc izgledam ko trudnica u visokoj trudnoći

  9. #159
    prva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    98

    Početno

    Simbi možeš li otići do doktora???!!!!

    mene paraonoja hvata čim više čitam probleme na forumu.

    Još traju godinji pa ne znam možeš li do doktora. Moj je npr na go...

  10. #160

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    70

    Početno

    Moja nije na godisnjem ali trenutno mjenja dva druga koja su na godisnjem,pa je pretrpana nemogu doci do nje jos bar tjedan dana.A sta i da joj kazem e znate ja sam trudna ali mi je beta 0,pa rece mi da sam luda i da to nije hitno,a trenutno je luda od posla

  11. #161
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Odeš bilo gdje, privatno, ako ne k njoj, i ne moraš ni spominjati bete i testove, tražiš UZV.

  12. #162

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Bok curke
    e ovako iščitavam sve moguće o ovim temama pa ako sam kojim slučajem zalutala među temama molim vas da mi kažete
    Moja priča je ovakva...već 10 mj. mm i ja radimo na djetetu,na zadnjem pregledu 09.01. su mi otkrili intramuralni miom veličine 2cm,maternica mi je zavaljena i lijevi jajnik policističan.Doktorica mi je rekla da izvadim nalaze hormona i mm spermiogram i da joj dođemo sa rezultatima.Taj dan kad sam bila kod ginićke sam trebala dobiti ali nisam,u biti večer prije sam imala par kapi svjetlosmećkastog iscjedka i idući dan par kapi svjetlo roze krvi na dnevnom.Od menstruacije još ni traga ni glasa,niti kakvih simptoma,a jutros test na trudnoću negativan.Inače mi ciklusi traju 30 dana i ako kasni(što se ne događa često) to nije više od tjedan dana.E sad vas molim savijet...da radim betu ili da čekam još koji dan???

  13. #163
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Koliko ti onda kasni? Sad ću ti reći što se meni desilo. Kasnila mi 7 dana, isto imam miom - submukozni. Napravila dva testa Primastick, oba dva negativna. Došla na UZV - trudna. Beta velika ko kuća.
    Vadi betu.

  14. #164

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala na odgovoru,a kasni mi već 6 dana.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    1

    Početno

    jutros gravignost mini pokazao (-), to j e drugi dan izostanka. upravo sam malo prokrvarila, ali ništa slično regularnoj menstruaciji. inače već par dana osjećam blage grčeve.drugih simptoma nemam. rizičan odnos je bio 11 dc, a ciklusi mi traju 28 dana. komentari

  16. #166

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    3

    Početno

    Drage mojee,molim vas za savijeet!!!
    kasni mi vec 8 dana menstruacija, imam sve simptome i bolove u leđima,zgaravice,mucnine ponekad,grceve u trbuhu ,natekle grudi ,i gađenje na odredene mirise,
    danas sam napravila test i pokazao mi je negaativno,u neizvjesnosti sam i neznam sto da radim,a tako sam se nadala plusiću,postoji li mogucnost da je test lažno negaaativan?? :S

  17. #167

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Caaaooos, jel ima nekog tu? Hmmm, ovako, ginekolog mi je dala da pijem kontracepciju dve ipo god, ja sam to prekinula, isla kod nje na pregled, imala sam ovulacije, al M nikako nije dolazila... I onda sam otisla i radila sve hormone, ispostavilo se da imam TSH povisen, otisla do endokrinologa i ona mi dala terapiju, TSH se smanjio na 3 :D I posto moj dragi i ja radimo na bebcetu, mozda oko mesec dana. Poslednju menstruaciju sam imala 30.3.2014., obicno sam pre dobijala na 30 do 35 dana... I posto nisam dobila vec 18 dana, mi smo svakako nastavili da radimo na bebcetu, jutros sam radila test i negativan je, hmmm, sta mislite da ponovim sledece nedelje test ili da vadim krv?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    POzdrav cure,
    Imam jedno pitanje/dvojbu...M je trebala doći u subotu dakle prije 4 dana no nije se pojavila..imala sam bol u trbuhu kao da će svaki tren stići no ništa. (tako mi je bilo i u 1.trudnoći).
    Ono što me iznenadilo je bol u donjem dijelu leđa, i to što mi se često piški a i gladna sam i muka mi je i ne znam jeli to u glavi....činjenica je da radimo intezivno na djetetu već par mjeseci. Prije 8 mjeseci nam je umrla beba od raka i novo djete bi nam bilo blagoslov našeg anđela s neba.
    Nakon što je izostala, nappravila sam test bio je negativan (treći dan od izostanka) pa sam išla vadit betu ona je 1,2 odnosno negativna.
    Budući nemam jedan jajnik već zadnjih 6 godina a M mi je uvijek redovita (29 dana) čak i kada sam imala tumor na jajniku...sad mi više ništa nije jasno.
    zadnju trudnoću sam uspijela začeti iz prvog puta..unatoč jajniku nisam imala nikakvih problema.
    Ono što me zanima je da li je beta 100 % sigurna potvrda da nisam trudna, jer ja stvarno ne mogu biti sigurna kako meni ovulacija funkcionira. Mislim uredno, no s jednim jajnikom tko će znati. Pomagajte savjetima/iskustvima.

  19. #169
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Nažalost, betaHcg iz krvi je 100 % sigurna.
    Ukoliko ti menstruacija ne dođe, najbolje da se naručiš za pregled da provjeriš zašto kasni.

  20. #170

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost, betaHcg iz krvi je 100 % sigurna.
    Ukoliko ti menstruacija ne dođe, najbolje da se naručiš za pregled da provjeriš zašto kasni.
    Jeli to isto vrijedi ako je meni možda ovulacija bila prije menstruacije dakle nije prošlo dovoljno dana da se vidi?
    Pitam jer zaista ama baš nikad nije kasnila osim prije dva mjeseca i to 2 dana nakon čega sam dobila.
    Tada sam bila kod ginekologice sv eje ok, radila čak i spolne hormone i oni su ok,...ma sve super.
    Pa mi nije jasno zbog čega bi mogla kasnit...naravno da želim trudnoću no jasno mi je ako nije.

  21. #171
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Moguće je ako ti je ovulacija bila niti 10 dana prije nego što si vadila betaHcg, pa još nije došlo do gnježđenja embrija i lučenja Hcg-a, pa tehnički još nisi ni trudna.

    Mada, to bi značilo da je ovulacija bila tek 20ineki dan ciklusa, a pošto su ti ciklusi redovni ne znam koliko je to onda vjerojatno.
    Uglavnom, želim ti da je i da popiškiš taj željeni plusić za koji dan

  22. #172

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Cure, molim Vas za savjet, naime, menga mi kasni tri tjedna, inače je redovna, posljednju menstruaciju sam imala oko 20. studenog ... prije pet dana sam radila test (neki jeftini iz Mullera) i bio je negativan.

    Od sumnjivih simptoma se već deset dana osjećam kao u nekom produženom PMS-u i stalno se osjećam kao da ću dobiti mengicu ali nikako mi ne dolazi ... boli me trbuh kao pred mengu, s tim da me i jako probada u jajnicima, što inače nije slučaj kod mene, zatim me užasno bole križa, razdražljiva sam i plačljiva kao i inače u PMS-u, u večernjim satima imam povišenu temperaturu, počela sam imati neke noćne mučnine (evo upravo sam se ispovraćala) i glavobolje, dojke su mi nabrekle i osjetljive, onda malo popuste pa opet nabreknu ... a test je bio negativan tako da sam uistinu zbunjena.

    Vjerujem da su današnji testovi osjetljivi i da bi mi se nakon 16 dana kašnjenja menge (tada sam radila test) svakako očitala trudnoća, tako da nekako razumski i logički uopće ne vjerujem da je trudnoća moguća, možda mi je izostala ovulacija pa zato nije došlo do menge ili imam neku cistu ... ali ipak me malo zbunjuju ovi ''simptomi'' koje imam ... a ginekologica mi je izvan grada.

    Što vi mislite, što mi je činiti?
    Ne želim raditi lažnu uzbunu i sa negativnim rezultatom testa ići vaditi betu, nekako ipak ne vjerujem da sam uistinu trudna.
    Ali da me ovo sve zbunjuje, to stoji.

    Koliko dugo mislite da još trebam čekati prije odlaska ginekologu na ultrazvuk i/ili po uputnicu za vađenje beta hCg-a?

    Hvala unaprijed

  23. #173

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moje, nova sam ovdje i imam sličnu situaciju kao neke od vas.
    Naime, sutra mi mora doći M, ali mislim da ništa od nje.
    ZM: 19.1., ciklus 26 dana.
    U ponedjeljak sam bila na ginekologiji jer sam imala strašne bolove u abdomenu, bolove u križima, vrtoglavice, mučnine bez povraćanja, rasturanje jajnika, želja za slatkim, meso mi smrdjelo...
    Sumnjam na trudnoću, ali mi ginekolog rekao da ništa ne vidi i da nisam trudna...
    Još uvijek me probada u trbuhu i imam neki drugi osjećaj, kao da se nešto novo u meni događa..
    Je li netko od vas imao sličnu situaciju?

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •