Histerije

Moj sin koji trenutno broji 29 mjeseci je, kako kazu u vrticu fantasticno djete. To sam cuo i ranije, no sto se desava doma nitko nam ne vjeruje. Bez obzira da li se vracamo sa poslijepodnevne setnje ili po povratku iz vrtica on se pretvara u malog histericnog tiranina. Samo nekoliko minuta nakon sto stupimo doma on se pocne izvijati i urlati, a ako ne tada onda to radi kada ga pocnemo svlaciti, bilo jaknu ili cipele. Mama i ja se samo gledamo i kolutamo ocima. Mama ga je nekoliko puta "istukla" no vidjeli smo ubrzo da to apsolutno ne pomaze. isto tako je interesantno da recimo u tim trenucima urlanja trazi dudu, mi mu pruzimo dudu a on ju baci sto dalje od sebe i onda ju zahtjeva opet, i tako 2-3 puta. To voli ponoviti i sa drugim stvarima, npr. voljenom igrackom, pita za nju, mi mu pruzimo on ju hitne na pod i onda ponovo urla za istom!!!!!!
Ponovo pitam u vrticu gdje ima poludnevni boravak, kakav je, a oni mi kazu da je fantastican. Posaljem mamu da priupita ponovo, a oni joj odgovore isto i pitaju "a zasto otac ne vjeruje kakav mu je sin, sto je problem?"
Neznamo sto raditi, druga beba je na putu a nismo sigurni da dobro postupamo sa prvim djetetom.