Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Obavezno osiguranje automobila

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno Obavezno osiguranje automobila

    Preko koga?
    Trenutno Euroherz... Ne bi više....

  2. #2
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    mi smo preko CO

  3. #3
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    grawe, meni osobno najbolji a ak hoćeš mogu ti i preporučit jednog gospodina koji snjima radi

  4. #4
    lara26 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    306

    Početno

    pa al ti nije svejedno preko koga uzimas obavezno. tu su svi manje-vise isti, super ako naidjes na jeftinije i to je sve.
    kasko biras po ovom kljucu, bar se meni tako cini...

  5. #5
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    jadransko.
    zato što su unutar stanice za tehnički pregled.

  6. #6
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    allianz
    dođu mi doma ili na posao, onda kad meni paše.
    keš, rate, kartica...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Neću ni CO

  8. #8
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Grawe, i uvijek dobijem nešto gratis, popust. Hoćeš broj od prijatelja koji nam to sve sredi?

  9. #9
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    allianz
    dođu mi doma ili na posao, onda kad meni paše.
    keš, rate, kartica...
    To draga, da ti nisam tak daleko, došla bi ti ja

  10. #10
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    E, da Allianz ti ima trenutno do kraja godine 70 posto popusta na nezgodu pa ti je jeftiniji nekih 70 - 100 kn, kak ispadne

  11. #11
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ja sam isto trentno preko Eurohertza, sva sreća nikad mi nije ništa trebalo, pa nemam loših iskustava. Ono što moram pohvaliti je da su mi sve lijepo objasnili i maksimalno mi izašli u susret ovih dana. Krajem 11 mjeseca sam registrirala auto,obavezno i kasko, ali mi je uletila prilika da kupim novi. Vrlo brzo su mi napravili kompenzaciju, tako da su mi omogućili da platim samo razliku, i za jednu i za drugu policu. To im je plus kod mene.

  12. #12
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    osiguranje zagreb. i nemaju svi iste cijene, malo se raspitajte prije nego što uplatite osobito kasko

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    443

    Početno

    samo info: ja sam preko jadranskog; kad sam ljetos išla produžiti registraciju na jadranskom je bio red 6-7 ljudi, a ja s malim kojemu je već bilo dosta. šalter do - euroherc - nikoga, gospođa sjedi i čita - pitam ja nju jel mogu ja kod nje napravit policu sa eurohercom, kaže ona naravno, nema problema, ali kad sam joj dala staru policu vratila mi je i kaže "ne može, mi unutar grupe ne smijemo jedni drugima uzimati klijente, žao mi je, ali morate ugovoriti jadransko (ili neko drugo koje nije unutar njihove grupacije, op.a.)" - ja sam ostala šokirana, otkud im to pravo, gdje to piše, to nije po zakonu pa me onda, kao zbog djeteta, odvela na neki šalter unutar zgrade pa su mi napravili produženje.

    meni osobno je nebitno koje je osiguranje, kao što apri kaže - unutar stanice je za tehnički pregled pa to i uzmem, ali ovakav bezobrazluk mi je baš digo živce tako da iduće godine definitvno više ne idem kod njih

  14. #14
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Sunce osiguranje - mislim da su najjeftiniji

  15. #15
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Citiraj Sonyy prvotno napisa
    kad osiguravaš auto, važno ti je da onda kada nedaj Bože nešto trebaš imaš ljude koji će ti znati objasniti šta treba i kako da si sklopio policu u firmi koja ima neku reputaciju u sigurnost nemoj se zezati s nekim tamo žlj osiguranjima za par kuna. ima iskustva i s osiguranjem zagreb i nije baš neko isplata je bila tek za 3mj. probaj u alianzu ili co

  16. #16
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Citiraj Storma prvotno napisa
    Citiraj Sonyy prvotno napisa
    kad osiguravaš auto, važno ti je da onda kada nedaj Bože nešto trebaš imaš ljude koji će ti znati objasniti šta treba i kako da si sklopio policu u firmi koja ima neku reputaciju u sigurnost nemoj se zezati s nekim tamo žlj osiguranjima za par kuna. ima iskustva i s osiguranjem zagreb i nije baš neko isplata je bila tek za 3mj. probaj u alianzu ili co
    ja sam možda ovdje subjektivna jer sam neko vrijeme radila u osig.zg, znam ljude tamo i da se ne daj Bože nešto desi imam koga zvati.. ja sam samo htjela reći svima (jer ja to nisam znala dok nisam počela tamo raditi)da se cijene razlikuju dosta od osig. od osig osobito kasko .a što se isplata šteta tiče dok sam ja bila u tim vodama Cro.osig je bilo naj ažurnije ali i najskuplje prilikom ugovaranja police, pa...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ošla u Allianz da nemam svaku policu u drugoj osiguravajućoj kući... I uštedjela 150 kn 8)

  18. #18
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,420

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    jadransko.
    zato što su unutar stanice za tehnički pregled.
    X 8)

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    meni se Jadransko zamjerilo
    zašto?
    zato kad sam išla registrirati svoj prvi auto(na moje ime)naravno da nemaš onaj bonus
    kaže ženska ma nema problema srediti ćemo mi to, uzmete kod nas policu zdravstvenog osig na god. dana platite ju 800 kn i odmah imate bonus
    ja sva sretna(jer ipak nisam platila punu cijenu ALI...za god. dana stiže iz osig. da moram platiti premiju zdrav. za iduću god.
    da skratim, nisam platila, promijenila sam osiguravatelja

    što je najbolje, od firme su nam sva vozila bila osigurana kod njih, kasko smo imali, ali kad je trebalo procijeniti štetu i naplatiti, ne bi moglo

  20. #20
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Ošla u Allianz da nemam svaku policu u drugoj osiguravajućoj kući... I uštedjela 150 kn 8)
    8)

  21. #21
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam izuzetno zadovoljna s Jadranskim osiguranjem i to evo već 9.godina.Sad imaju i bonuse za dugogodišnje klijente,pa je tako nas polica obaveznog osiguranja ove godine došla čak 400kn manje nego prošle.
    Kasko im je isto ok,s franšizom je dosta jeftiniji,nego puni,a mnogi ljudi to ne znaju.Što se tiče naplate štete,iskustvo imam samo s Croatia osiguranjem i išlo je brzo(prije desetak godina) iako su dosta toga odbili platiti,a bila je procijenjena totalna šteta.

  22. #22
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    A meni su pak u Jadranskom os. odmah dali bonus 50% za razliku od nikolicc bez ikakvih dodatnih uplata osiguranja i sl :?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    126

    Početno

    triglav. vec cetvrtu godinu bez pardona.
    Ja sam izuzetno zadovoljna s Jadranskim osiguranjem i to evo već 9.godina.Sad imaju i bonuse za dugogodišnje klijente,pa je tako nas polica obaveznog osiguranja ove godine došla čak 400kn manje nego prošle.
    s agram koncernom su zadovoljni svi, osim onih koji od njih traze stetu.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Zvali me danas iz Euroherza... Jel netko neš dojavio
    Kojim tonom me pitali da li sam produžila policu da sigurno ne bih išla tamo i da to nisam obavila... A do sada nisam imala neugodnih iskustava :/

  25. #25
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    s agram koncernom su zadovoljni svi, osim onih koji od njih traze stetu
    Upravo tako...dok im samo placas sve je super, ali kada za to sto si uplatio trebas nesto dobiti natrag, sve se promijeni

  26. #26
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,507

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    s agram koncernom su zadovoljni svi, osim onih koji od njih traze stetu
    Upravo tako...dok im samo placas sve je super, ali kada za to sto si uplatio trebas nesto dobiti natrag, sve se promijeni
    Pa trebali su od nečega sagraditi sve one silne zgradurine, ne samo po Zagrebu nego i u cijeloj Hrvatskoj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •