Stranica 33 od 35 PrviPrvi ... 233132333435 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 1750

Tema: H&M

  1. #1601

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Andi prvotno napisa Vidi poruku
    Ej, annie

    nemam ti link, nego samo curku na ritmici na kojoj svaki put gleda tu haljinicu, bez rukava je, u jednom dijelu, ima kitty naprijed i til oko struka (kao haljinica)
    Ajd baš ću pogledati idući put pa ti javim...broj ti treba 110?

  2. #1602

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajd baš ću pogledati idući put pa ti javim...broj ti treba 110?
    Hvala ti, ali evo, NanoiBeba ima TOČNO to što trebam.

    Joj, danas opet članak da h&m dolazi na cvjetni ...
    Posljednje uređivanje od Andi : 19.04.2010. at 11:00

  3. #1603

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam danas u centru (Graza) i ima rasprodaja, donjeg rublja, spavaćica, pidžama, čak i dijela proljetnog asortimana...za trudnice puno tog sniženo...a i zimskog-ono što je ostalo...ima čak i stvari za klince snižene, za bebe...ja sam čak našla i ljetnu haljinicu za poklon...
    ja sam neki dan vidjela u online shopu da su snizile nove stvarčice i baš su me ražalostili jer sam bila prethodni tjedan i za trudnice su bile snižene samo potkošulje, a za bebe samo 2-3 ljepše stvarčice...
    a sad više za mene nema odlaska duuuugggggooooo... aaaa, neeeee

  4. #1604

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Andi prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti, ali evo, NanoiBeba ima TOČNO to što trebam.

    Joj, danas opet članak da h&m dolazi na cvjetni ...
    Baš mi je drago zbog tebe i naravno, male ljepotice!!

  5. #1605

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Bila sam jučer kratko u Seiersbergu u H&M-u i C&A-u H&M-u sam bila samo u muškom dijelu i sniženi su predivni puloveri s 20 EUR na 5 EUR, neki s 30 EUR na 9 EUR, hlače, jakne...sutra ću imati malo više vremena pa ću vidjeti što ima sve na ženskom odijelu..u C&A su snižene jesenske stvari za klince, oko 50 % popust...i došao je veliki izbor proljetno/ljetne robe, ima majica od 2,5 EUR, bodiji od 2,90 EUR, ali preslaaaatki!
    Posljednje uređivanje od annie84 : 21.04.2010. at 09:05

  6. #1606

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Ajme, annie kak ti nas "rajcaš" !!! A kakve su te majice za 2,5 € ? Jel ih ima negdje na webu ?

  7. #1607

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Andi prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, annie kak ti nas "rajcaš" !!! A kakve su te majice za 2,5 € ? Jel ih ima negdje na webu ?
    Hm, budem pogledala...odlične su, kratkih rukava, na nekima je nešto napisano, na nekima nacrtano...potražit ću na netu..

  8. #1608

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Evo ja sam kupila ovakvu, ima različitih boja:

    http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct...7&pClr=%273%27

  9. #1609

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Evo ovdje pregled svih, pa ćeš vidjeti koje su po 2,5 EUR. Mi imamo već tri različite i super su.

    http://www.cunda.de/Shop/HtmlOver/ov...rts%27#28856_3

  10. #1610

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    stvarno super ponuda, poslala sam ti pp

  11. #1611
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    aaaaaaaa ja bi išla,al nemrem
    obukla bi ih oboje za male novce
    zakaj sam otvarala temu

  12. #1612
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    annie84, ti si u Grazu?! Na Toysovom webu je nagradna igra. Svatko tko odigra, dobije kupon za loptu u Toysu. Pa ako možeš, provjeri. Ja imam kupon, ali mi Toys nije blizu

  13. #1613
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    buuuuuuuua, ja bih u Graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz!

  14. #1614

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    annie84, ti si u Grazu?! Na Toysovom webu je nagradna igra. Svatko tko odigra, dobije kupon za loptu u Toysu. Pa ako možeš, provjeri. Ja imam kupon, ali mi Toys nije blizu
    Jesam, u Grazu sam. Hvala ti, baš ću pogledati

  15. #1615
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    moraš itići na stranicu Toysa, ispuniš formular, pa ti na mail pošalju kupon s kojim u dućanu možeš podići loptu. Ponuda je, mislim do 31.8. tako da ću ju vjerojatno i ja uspjeti iskoristiti, samo se bojim da se radi o loptama za bebe. Mislim da će biti još nešto, ali moj njemački baš nije savršen, pa nisam skužila detalje- mislim popust od 10 eura na kupovinu, ali nakon što završi nagradna igra

    evo linka:
    http://www.toysrus.at/postkarten-gewinnspiel/
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 21.04.2010. at 14:12 Razlog: dodala sam link

  16. #1616

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Tnx, jesam Da, imaš pravo, 10 EUR za kupovinu nakon završetka nagradne igre. Ali taj bon je vjerojatno uvjetovan kupovinom od cca 30 EUR ili više...vidjet ćemo.. Kad pokupim loptu, javim ti kakva je. Vjerojatno neka mala.

  17. #1617
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Nas svaki odlazak u Toys košta više od 30 eura . javi za loptu. Već ću naći kome ću je pokloniti ako nije za moje klince. Ha, pa nije mi njemački tako niti loš

  18. #1618

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Nije uopće loš Ma istina, i ja moram u Toys, sve igračke je prerastao...

  19. #1619
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    annie,jesi možda vidjela ove ili sl.baby sandalice http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct...7&pClr=%272%27
    dal bi bile za hodanje po vani?I kakva je to vel?(on tek prohodava,pa bi mi ovo bila najjeftinija kopija prescooliansa )

  20. #1620

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Nažalost nisam, bila sam knap s vremenom jučer pa sam bila jako kratko i na brzinu kupila što sam morala...idem sutra na kratko pa ću pogledati i javiti ti...

  21. #1621
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    kad već pitamo sve i svašta , objasni mi kako doći do City parka i koliko pješke imam do Jacominija- planiramo izlet, ne shopping, do Graza. Ne znam jel mi to bolje ili se sparkirati negdje u centru pa platiti parkiranje. I mogu li platiti javni prijevoz našom (hrv) mobilnom mrežom

  22. #1622

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kad već pitamo sve i svašta , objasni mi kako doći do City parka i koliko pješke imam do Jacominija- planiramo izlet, ne shopping, do Graza. Ne znam jel mi to bolje ili se sparkirati negdje u centru pa platiti parkiranje. I mogu li platiti javni prijevoz našom (hrv) mobilnom mrežom
    Od City parka? Najbrže je ići prema istoku do Mure i onda pratiš Muru (sjeverno) i onda dođeš do Griesplatza. Onda tamo pređeš preko mosta i onda ideš još malo ravno i doći ćeš do Jakomini platza. To je ono što imam u glavi, možeš i pogledat po planu grada. Nemoj me držati za riječ, no mislim da se ne može platiit javni prijevoz našom mobilnom mrežom. U biti skoro sam 100 % sigurno da se ne može.

  23. #1623
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kad već pitamo sve i svašta , objasni mi kako doći do City parka i koliko pješke imam do Jacominija- planiramo izlet, ne shopping, do Graza. Ne znam jel mi to bolje ili se sparkirati negdje u centru pa platiti parkiranje. I mogu li platiti javni prijevoz našom (hrv) mobilnom mrežom
    Mislim da je cjelodnevno parkiranje u centru Graza dosta skupo, od Citya do centra imaš cca 15-20 minuta hoda pješke. Mi smo uvijek ostavljali auto kod Citya, koliko znam svi putokazi vode imaju naznaku za City, pa ga nije teško pronaći. Obavezno posjetite brdo iznad centra, lijepa je šetnica, ima restorana i kafića, gore vozi vlakić ili lift, a može se i pješice po stepenicama. I krasan vidik na cijeli Graz i okolicu.

  24. #1624
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Hvala Nia, poznam ja centar Graza onak, pješice, ako me netko sparkira)- već smo obavili i uspinjaču i tramvaje, a sada si mislim možda onaj muzej moderne umjetnosti. pa mi je palo na pamet parkirati u City parku- jedino je ovo moje manje dijete još uvijek dosta lijeno za hodati. A na planu grada mi ne izgleda daleko, pa će valjda izdržati. No ako bude frka, možemo se hititi na bus. Zato sam i pitala za ovo plaćanje mobitelom. Inaće smo znali kupovati dnevnu kartu.

  25. #1625

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Bus je stvarno blizu od City parka, a dnevna karta košta oko 4,5 EUR. A što se parkinga u centru tiče, mislim da se ne plaća cijeli dan subotom, čini mi se samo do 14h, no mogu provjeriti.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 22.04.2010. at 09:39

  26. #1626
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    i ja mislim da se u subotu popodne ne plaća. Možeš provjeriti od koliko, ali mislim da bi mi došli već ujutro. Još radim plan u glavi.

  27. #1627

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Šaljem ti PP da nismo previše OT

  28. #1628
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Mi smo danas bili u Mariboru. Htjela sam kupiti više proljetne stvari, recimo nekakve tanke majice dugih rukava i tanke duge hlače, međutim od toga nema gotovo pa ništa, sve je ljetno. Zato sam odlučila obući Leu za ljeto, i malo sam u tome čak i pretjerala, nakupovali smo hrpu stvari, a sve zbrda zdola. Ima super ljetnih stvarčica i stvarno je jeftino.

  29. #1629

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Mima, bilo kaj sniženoga?

  30. #1630
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Vidjela sam neke štange sa sniženjem, ali sa zimskojesenskom robom.

  31. #1631

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    pitanjce za annie ili nekog tko je bio ovaj vikend u grazu - jel ima išta sniženo za bebe proljetno-ljetno? najviše mi trebaju bodibenkice dugih rukava, ali tanke, pamučne

  32. #1632
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    btw. za one koji idu u Maribor, ovaj puta smo bili i u gradu i u onom shopping centru, u gradu je puno bolji izbor (barem za djecu). Inače, kupite li vi sebi nešto u tom H&M-u? Ja ništa, ne znam jel' to loš izbor u Mariboru ili se H&M za odrasle generalno promijenio. Nekad sam se oblačila u njemu od glave do pete, sad ne nađem baš ništa za sebe (ovaj put sam si kupila samo jednu tuniku za plažu).

  33. #1633
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ja sam bila u četvrtak u seiersbergu i nisam primijetila nikakva posebna sniženja - tu i tamo kakva pidžama ili majica, a jesensku robu uopće nisam vidjela - sve laganije i ljetno, gotovo da nema ničega dugih rukava
    na dječjem isto tu i tamo majice i to one po dvije malo jeftinije, ali ništa posebno, ali opet ja možda nisam obraćala pažnju na ono što me nije zanimalo - kajaznam. sve sam kupila nekako po cijenama koliko plaćam i obično.
    Posljednje uređivanje od Stijena : 26.04.2010. at 14:08

  34. #1634

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    stijena, hvala
    mima, ja si uvijek kupim dosta stvari...čak sam si sad u trudnoći našla tamo puno netrudničkih stvari koje pašu i trudnici... ali ja uvijek idem u Graz i to obavezno i u West i u Seiersberg

  35. #1635

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ja kupim obično neke popratne stvari, prošli put sam kupila dvije majice, komplet sokni, donje dijelove piđama

  36. #1636
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Ja sam bila u Dortmundu prošli tjedan i u Grazu (na povratku), kupovala sam u H&M košuljice za sebe po 9-15 E, majice za mm-a 2,5 -15 E, za N. majičice dvije u paketu za 6 E, hlačice 6 E..našlo se za svakog po malo za sitnu lovu

  37. #1637
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Prijava ja sam opeljesšila Maribir oba H&M i nakupovala sve za ljeto čak i male sunčane naočale ,ima svega i jeftinjak,a sebi standardno samo njihove pamučne i polo majce..

  38. #1638

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa Vidi poruku
    pitanjce za annie ili nekog tko je bio ovaj vikend u grazu - jel ima išta sniženo za bebe proljetno-ljetno? najviše mi trebaju bodibenkice dugih rukava, ali tanke, pamučne
    Hej, evo ako smijem ja odgovoriti Bila sam danas, ali u City centru i ima sniženog za bebe ljetnog, mi smo recimo kupovali košuljice kratkih rukava 50 % jeftinije, ima i onih kombiniranih (dugih rukava koji mogu biti i kratki na gumb) isto 50 % jeftinije...Ženskih stvari ima isto proljetno/ljetnih sniženih, košulja, haljina, šoseva...nađe se.

  39. #1639

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Jooooj da! Male sunčane naočale! Nama su još mrvicu velike, no prrreeecool su!

  40. #1640

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    annie, hvala... ipak mi propao dogovor s mojima da odu tamo, pa niš od šopinga

  41. #1641

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    310

    Početno

    Koliko dugo se cure može podići povrat mervera na glavnoj pošti u ZG?

  42. #1642
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    planiramo u Slo, vjerojatno idući tjedan i ne znam da li da idemo u Ljubljanu ili Celje. U Ljubljani ima više dućana, a Celje mi je bliže i ne treba vinjeta pa se dvoumim.
    Jel bio tko nedavno u Celju, kakav je izbor? Posebno me zanima, cure koje su često tamo da li se traperice mogu kupiti uvijek i sada i po ljeti, uzela bi par komada za jesen

  43. #1643

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Lavica80 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko dugo se cure može podići povrat mervera na glavnoj pošti u ZG?
    Ovisno o tome sto ti pise iza na obrascu-3 ili 6 mjeseci od datuma kupnje, pogledaj na tax free obrascu straznju stranu.

  44. #1644
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    već smo o tome raspravljali - na mojim obrascima i dalje piše 3 godine (zadnji oput smo bili u Grazu prije 2 tjedna)

  45. #1645

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ili 3 godine, tako je

  46. #1646
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj Lavica80 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko dugo se cure može podići povrat mervera na glavnoj pošti u ZG?
    Meni je jedan propao jer sam došla nakon 6mj.

  47. #1647
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    u zagrebu vrijedi koliko i drugdje, odnosno koliko piše na formularu. I nije isto za sve zemlje, a očiti niti za svaki rormular- zato cure čitajte kaj vam piše

  48. #1648
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    podižem svoje pitanje ... idemo u subotu u Celje i u Velenje ako bude potrebe, mislila sam čekati sniženje, ali onda je i manji izbor pa ipak idemo sada
    jel tko bio nedavno da mi napiše kakav je izbor i da li je tko kada bio u Velenju, zanima me da li je tamo HM u centru grada ili je to neki shopping centar

  49. #1649

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    E ovako, danas sam bila u centru Graza u h&m-u i ima veliki odabir za klince, popust na sve hlače s 20/17/10 EUR na 5 EUR. Do broja 80 nema neki izbor baš (za dečke je bio jedan model, za curice nekoliko), ali od veličine 86 pa nadalje ima predivnih i svih veličina. Ima i nekih majica na sniženju po 3/5/9 EUR...uglavnom, jako dobro! Prava sniženja još nisu počela, ali ovo za hlače je super...ima i za odrasle isto na hlače 50 % popust...

  50. #1650

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    annie84 daj nam javi kad je veeliko sniženje, ak naiđeš

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •