Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: dječaci u školi

  1. #1
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno dječaci u školi

    slučajno sam naletila na ovaj članak dok sam nešto drugo tražila.

    http://www.roditelji.hr/skola/index/...i-u-skoli.html

    koliko ima istine u tome? ja, osobno svoje dijete ne mogu poistovijetiti s ovim tekstom. a ne bi ga svrstala među genijalce.
    jednostavno smo mu ljetos objasnili sve postulate ponašanja i odnosa u školi, i on se toga slijepo drži.

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    znači da roditelji dječaka moraju imati na umu da dječaci najbolje uče u pokretu i da je to možda uzrok problema u školi.

    ova recenica mi je bas "simpaticna" :/ roditelji moraju imati na umu da bi djecaci mozda bolje u skoli napredovali i snalazili se kad bi imali priliku uciti u pokretu (ili bar imali prilike za vise pokreta tijekom nastave) - roditelji? ne ucitelji ili oni koji organiziraju skolstvo?


    ne mogu pricati o iskustvu svog djecaka i skole u hrvatskoj, mogu o djevojcici koja je svoju skolu jako dobro prihvatila i voljela je ici u skolu i sve obveze koje je iz nje donosila doma, eto - jednom rijecu institucionalizirano dijete

    djecak mi ima srecu (ili samo sudbinu, buduci da ne znam jel mu ovo bolje od onog sto u hrvatskoj nije ni isprobao) da je zapoceo skolovanje u sasvim drugacijoj okolini i sustavu. snalazi se dobro i jako je zadovoljan...

  3. #3
    sunca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    372

    Početno

    pa ja bi se složila sa time da bolje uči u pokretu, barem moj sin. puno je toga naučio skačući ispred televizije - omiljena emisija tv kalendar. ne znam kako bi ta škola trebala izgledat da bude njemu po volji, ali moram priznat da je ova u koju ide puno fleksibilnija od naše nekad.

  4. #4
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Moj A uči tako da hoda po sobi i šuta loptu. Zato mu često priskačem u pomoć kada ponavlja. Ja pratim gradivo po bilježnici da bi se on slobodno mogao kretati i mahati...

    Sumnjam da se škola može prilagoditi takvim tipovima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •