Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: Autosjedalica na poklon

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno Autosjedalica na poklon

    Nisam znala kam da ovo stavim pa ću ovdje!
    Ovak, dobili smo na poklon autosjedalicu onu od 0-18. Sad bi netko možda rekao "Joj baš super, ne morate kupovati sami". Hm...
    Znate kak se kaže da se poklonjenom konju ne gleda u zube, ali...Ja moram priznati da baš i nisam oduševljena. Radi se o autosjedalici iz Metro-a ili tak nekaj, ona kaj košta nekih 250,00kn! I znam da nije sve u cijeni i da ono kaj košta manje ne mora biti i lošije ali ipak. Prije dok smo još gledali te sjedalice uvijek sam te iz Metro-a i sl. zaobilazila u velikom luku jer mi se uopće ne čini da baš nekaj valjaju. I nije baš da nisam u pravu. Recimo ta naša sjedalica nema ni jastučiće na remenčićima, a kamoli kaj drugo( položaji se mogu mjenjati ali to je jako loše izvedeno). Čini mi se jako loša, onak tek toliko da dijete ima u čemu sjediti da nije baš na rukama. Dođe mi da odem u dućan i kupim onakvu kakvu ja hoću i kakva mislim da je bolja, ne znam kaj da radim, najradije bih da ju nismo dobili. Zanima me da li netko ima nekaj takvoga, kakvo je to i kaj da radim? Da li bi mi stvarno najbolje bilo kupiti drugu ili sam samo malo previše paranoična!
    Kad smo ju dobili, kad sam je vidjela čak nisam bila u stanju pokazati oduševljenje, a inače jako dobro glumim ako mi se nekaj ne sviđa!
    Cure HELP :jako očajni smajlić koji puca od muke"

  2. #2
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ja bih vjerojatno kupila drugu, jer mi ti jeftinjaci nikako ne ulijevaju povjerenje. :/

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    vozis li janka u toj sjedalici ili ne?
    ima atest?

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma tek smo je dobili, ima nekakve papire s uputama za montiranje ali mislim da je to sve! MM ju je smontirao, čak nismo sigurni da li je dobro, iako nam se čini čvrsto, ali nismo još nigdje išli.
    Kaj ga ne smijem voziti u njoj? Dođe mi da plačem od muke! Ne znam kaj da radim.....

  5. #5
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ma neee.
    ako je sjedalica s atestom, primjerena dobi, dobro postavljena i dijete u njoj dobro vezano, ne postoji sansa da je voznja bez nje sigurnija nego s njom.

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pa Janko će sada 9 mjeseci i ima blizu 9 kg. Ne znam da li je dovoljno velik za nju! A ovo ostalo. Pa moram priznati da bih voljela da netko ipak provjeri da li je to svezano kak treba i da li su njemu remenčići dovoljno čvrsti!
    A kaj se tiče kvalitete, joj, ja stvarno razmišljam da kupim neku po svojoj volji!

  7. #7
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    prati kad ce sljedeci pregled autosjedalica pa se zaleti na isti ili cekaj da ti se javi koja od instruktorica pa ju pozovi na kavu i nek ti usput pregleda i postavi sjedalicu

  8. #8
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    ja sam bila u istoj situaciji kao i ti prije 3g točno
    dobili smo na poklon sjedalicu Baby Safaty od 0 do 18kg
    i kad sam ja nju vidila to je bila najjeftinija sjedalica koju sam ja vidjela u gradu
    bila sam očajna
    ali u nedostatku love ostala sam na njoj i znaš šta...pokazala se fenomenalna
    isto nema jastučiće na remenima, isto se malo čudno mijenjaju položaji, isto se malo čudno pročvršćuje još mi kako imamo twinga nema šanse da ti propisno montiraš sjedalicu jer su pojasi prekratki, tako da smo je montirali kako smo uspjeli i ne mičemo je....

    evo progurala je prvo dijete a sad Luka koji ima 9,5mj je u njoj (tu negdje su nam klinci stari) i fenomenalna je...ne bi je dala za niti jednu drugu ne znam koliko skuplju i bolju....

    ako je bila jeftina ne mora odmah značiti da nevalja...

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I ova moja se tako zove. Crno-bež!

  10. #10
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    I ova moja se tako zove. Crno-bež!
    tamno plava sam nekim pasićima po njoj....

    sjedalica je zakon....
    ima sve što ti treba....
    ja sam stvarno prezadovoljna s njom....
    a Luka se niti malo ne buni...
    samo nek ti je neko propisno montira
    ja kad kažem da vozim djecu u sjedalicama dobijem izrugivanje i smijanje da sam pomodarka...tako da meni doslovno nema ko pomoć oko sjedalice a u nas nema testa sjedalica na žalost....

    još jednom ti kažem...sjedalica je zakon.....
    ček idem vidit imam li koju sliku pa ću ti dati link da vidiš

  11. #11
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    http://www.mama-mami.com/forum/viewtopic.php?t=9293
    evo ovaj mali miš u plavom skafanderu u sjedalici je moj Luka s 5,5 mj

  12. #12
    lidac2004

    Početno

    Citiraj brane prvotno napisa
    http://www.mama-mami.com/forum/viewtopic.php?t=9293
    evo ovaj mali miš u plavom skafanderu u sjedalici je moj Luka s 5,5 mj

    nema slike....

    inace i nasa je safety baby i isto tamno plava sa pesekima,izgleda da imamo istu....

  13. #13
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a mene traži korisničko ime i zaporku.....

  14. #14
    casper avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    moje malo selo
    Postovi
    1,203

    Početno

    Ana, kod sjedalice je ipak najbitnije da joj nije prošao roku upotrebe, da ima sve dijelove i da odgovara dobi djeteta.

    Pregled će ti biti u Zagrebu 9. ili 10. 07. ispred zgrade MUP-a u Heinzelovoj.
    Ako ti je prekasno do tada javi na pp pa ćemo već nešto smisliti.

  15. #15
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    To je zatvoreni dio MM foruma, tj. foto galerija.

    Ovo je slika u autosjedalici:
    http://www.babababies.com/images/pics/17890-83723.JPG

  16. #16
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moja nije takva. Bar kaj se dizajna tiče. Evo budem stavila slikicu da vidite, sad trenutno nemam vremena jer moram ići Janka spremati.
    Brane a u čemu ti se vozi stariji sin?
    Pa mislim da ćemo doći na pregled autosjedalica. To i nije tako daleko.

  17. #17
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo to je ta sjedalica:
    http://public.fotki.com/janko/janko2/sjedalica.html
    password je janko.
    I pitanje, da li su mu remenčići previsoko?

  18. #18
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Btw, ove jastučiće na remenčićima smo mu premjestili sa prve sjedalice!
    Da li možda tih jastučića, ali naravno prikladnih velikoj sjedalici tj.širim remenčićima ima negdje posebno za kupiti?

  19. #19
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja ne znam da li su previsoko, ali sigurna sam da su puuuuno puuuuno prelabavo stegnuti :/

  20. #20
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Hm, to njemu pojas od auta ide ispod ruke? :?

  21. #21
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    da fakat, kak to stoji pojas od auta?? to je tako montirano ili je to prije montiranja?? ovako ne izgleda dobro :/

  22. #22
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja mislim da je pojas od auta malo siri od remena autosjedalice

  23. #23
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ali što to onda visi preko jankovog ramena i ispod ruke,a vidi se da nije pojas od sjedalice??

  24. #24
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne znam? pokusavam odgonetnuti

    ako bi pojas auta prolazio kroz utor autosjedalice kako jedino mogu zamisliti da na ovoj slici ide (ako je to pojas) bila bi ovo definitivno najbizarnije postavljena sjedalica (sori ana.m. nisi ti kriva nego necitke upute )
    ja se ipak nekako mislim da su ana.m i muz kad su vadili remene da stave jastucice nesto zezli sa putanjom pa da je to visak remena?

  25. #25
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a ja si mislim da su samo postavili sjedalicu da je sliknu za forum, a nisu je još montirali??

  26. #26
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    moguce.
    a ja u dokolici zumiram i izostravam pa me zbunjuje da taj dio ipak prolazi kroz neku plasticnu kopcu?

  27. #27
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    To je vjerojatno visak remena. Ne vidi se dobro jer jastucici prekrivaju kopcu.

    Jastucice ne bi smjeli koristiti ako sjedalica nije s njima dosla. Djetetu nece stetiti biti vezano samo i direktno pojasom, bez jastucica.

    Pojas je, kak veli lutonjica, definitivno prelabav.

    Pojas je mozda provucen kroz dobre utore, sa slike se to ne moze vidjeti. Ono sto trebas provjeriti je da li je utor ispod kojih je sada provucen ispod ramena ili u ravnini/iznad. Ako je ispod ramena onda je OK kako je sada provuceno (samo ga treba puno jace zategnuti). Ako je u ravnini ili iznad onda pojas treba provuci kroz taj nizi utor.

  28. #28
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    odi radije gledat "tko živ tko mrtav", ja se idem psihički pripremat za sutrašnji ispit, a ana će nam sve objasnit kad se opet ulogira

  29. #29
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    To je vjerojatno visak remena. Ne vidi se dobro jer jastucici prekrivaju kopcu za podesavanje pojasa sjedalice.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Čini mi se da je to što viri pojas autosedalice jer je vjerojatno tu lijevo kopča za zatezanje pojasa. Moguće da je tako dugačak jer se donja kopča može provuči kroz utor koji je skroz naprijed na sjedalici.
    Uvijek treba pratiti upute proizvođača pa je upitno da li se smiju prebaciti jastučići sa druge autosjedalice.
    Pojas jeste prelabavo vezan, kada je dijete vezano, između prsa i pojasa mora stati samo jedan prst!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Evo sve riješeno.... Postale smo zajedno, s tim da sam ja usred pisanja obavila i jedan telefonski razgovor pa nisam vidjela da je već sve napisano

  32. #32
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Curke vidim da sam vam zadala gledanje. To je bilo onak dok još sjedalica nije bila montirana kak treba i to kaj visi je višak remenčića od sjedalice(MM ih je premješato s najnižih rupica na srednje). A i remenčići su naknadano zategnuti, mada ja još uvijek nisam sigurna da li dovoljno. Janko smo posjeli tek tolio da vidimo kolio kaj treba stegnuti i kako se dijetetu uopće sviđa u tome. Mada imam i nedoumice oko toga da li je pojas od auta ispravno provučen jer sve mi nekako ne štima. Sjedalica kao ima tri položaja ali se uopće neda spustiti, nešto kao da zapinje, a dok ju još nismo stavili u auto dalo se pomicati!

  33. #33
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo još dvije fotke, možda se kaj bolje vidi.
    http//public.fotki.com/janko/janko2/sjed2.html

    http//public.fotki.com/janko/janko2/sjed3.html

  34. #34
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

  35. #35
    casper avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    moje malo selo
    Postovi
    1,203

    Početno

    Ajmo se mi vratiti na početak.
    Jel ti možeš doći 9. ili 10. 07. na pregled ili da se nekako dogovorimo da ti to netko pogleda i postavi?

  36. #36
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    remeni prelabavi
    visi višak remena
    to je ista stolica samo drugačiji materijal

    evo moja http://www.babababies.com/images/pics/17890-83723.JPG pa nek moderator poslije izbriše


    anchie76 editirala sliku

  37. #37
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    Pojas je mozda provucen kroz dobre utore, sa slike se to ne moze vidjeti. Ono sto trebas provjeriti je da li je utor ispod kojih je sada provucen ispod ramena ili u ravnini/iznad. Ako je ispod ramena onda je OK kako je sada provuceno (samo ga treba puno jace zategnuti). Ako je u ravnini ili iznad onda pojas treba provuci kroz taj nizi utor.
    KRIVO! Sad vidim da je Janko najvjerojatnije premali da se vozi u smjeru voznje. Njega treba vezati u toj sjedalici suprotno smjeru voznje, a sto znaci da mu trake pojasa moraju biti u ravnini ili malo ispod ramena, ne iznad.

    Sad je on vec dosta veliki tako da ne trebate previse brinuti ako je sjedalica malo uspravnija od 45 stupnjeva, a sto je obicno problem kod ovih kombiniranih sjedalica za montiranje u oba smjera voznje (inace se taj previsoki nagib korektira tako da se zarola rucnik ili dekica i podmetne pod dno sjedalice, kod naslona sjedista).

    Ako mozete doci na pregled, bit ce vam najlakse. Do tada je pokusajte montirati najcvrsce sto mozete, po uputama proizvodaca.

    E, da, sa sjedalice bi trebala visiti na spagici jedna crvena plasticna kopca. To je kopca za fiksiranje sigurnosnog pojasa vozila tako da se sjedalica ne razmrda tijekom normalne voznje. Pratite upute proizvodaca kako da je instalirate a ako vam bas nije jasno, javite se pa mozemo probati objasniti i ovako.

  38. #38
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Nemam nikakve planove za te datume i već sam pitala MM-a a idemo pa ćemo najvjerojatnije doći.
    Ima ta neka crvena plastika i vidjela sam da je MM s tom plastikom zakopčao pojas od auta.
    Pa kaj se ova velika sjedalica može montirati naopačke :? !
    Kada se dijete uopće može voziti u smjeru vožnje, mislim koliko mora biti staro i da li ovisi i o kilaži?

  39. #39
    casper avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    moje malo selo
    Postovi
    1,203

    Početno

    Ovisno o sjedalici djete se suprotno od smjera vožnje vozi do navršenih 9/10 kg (ovisno o sjedalici) i kada se sam može ustati uz pridržavanje uz namještaj i slično.

    Znači ta dva uvjeta MORAJU biti ispunjena.
    Možda biti bilo lakše prokopati malo po portalu.
    Ima jedan jako dobar letak. Sa slikama. I sve je super objašnjeno.

  40. #40
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Nemam nikakve planove za te datume i već sam pitala MM-a a idemo pa ćemo najvjerojatnije doći.
    Ima ta neka crvena plastika i vidjela sam da je MM s tom plastikom zakopčao pojas od auta.
    Pa kaj se ova velika sjedalica može montirati naopačke :? !
    Kada se dijete uopće može voziti u smjeru vožnje, mislim koliko mora biti staro i da li ovisi i o kilaži?
    Casper je odlicno napisala do kad se beba treba voziti suprotno smjeru voznje.

    Ja zakljucujem da se tvoja sjedalica moze montirati u oba smjera jer si napisala da je za djecu od 0 do 18 kg (ili sam krivo skuzila?).

    Kod montiranja prati slijedece oznake. Na dnu (i naslonu) sjedalice naci ces plave i crvene oznake. Plave oznake govore di ide sigurnosni pojas vozila kada montiras suprotno smjeru voznje. Crvene oznake govore di provlacis pojas kada montiras u smjeru voznje.

    Kopcu za fiksiranje, onu plasticnu crvenu, montiras tamo gdje veli proizvodac da je trebas staviti i to dok sjedis/klecis/naslanjas se na sjedalicu i kad zategnes pojas svom silom. Tada ce kopca sprijeciti olabljivanje donjeg dijela pojasa i time i sjedalice kada se maknes sa nje.

  41. #41
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Baš vam hvala svima na trudu, budemo probali ovako kak ste mi napisali pa ćemo vidjeti, ali u svakom slučaju pokušat ćemo doći na pregled sjedalica.
    Btw, ovisim o MM jer ja ne vozim. Nije da nemam vozačku ali...eto, ne vozim.

  42. #42
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    i mi smo tom crvenom kopčom fiksirali sjedalicu
    prvo sam provukla pojas kuda sam mislila da ide (prema crtežu) a onda sam zategla dobro pojas i stavila kopču....
    stoji...al meni je to labavo....
    molim vas ako ana.m bude išla na montiranje sjedalice da to poslikate i stavite negdje ili da mi bar na mail posaljete slike jer je jako tesko za montirat ovu sjedalicu :/

  43. #43
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    brane, moze.

    samo da pitam, jel twingo onaj auto di kopca za pojas dolazi iz samog sjedista, ne od iza?

  44. #44
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E brane evo ja ću ponjeti fotić i budemo sve poslikali i poslat ću ti slike. Budemo ih stavili ili na forum ili na mail!
    Sad bih najradije to odmah sredila ali strpit ću se do 10., ionako baš nigdje ne planiramo ići.

  45. #45
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    brane, moze.

    samo da pitam, jel twingo onaj auto di kopca za pojas dolazi iz samog sjedista, ne od iza?
    dolazi iz sjedišta

    hvala puno

  46. #46
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    to je vjerojatno razlog zasto se ne da dobro ucvrstiti Kod takvih sistema sigurnosnog pojasa skoro uvijek dolazi do nekompatibilnosti sjedalice s vozilom.

  47. #47
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo ja malo podižem.Naime, MM i ja smo odlučili da ćemo ipak kupiti novu sjedalicu jer smo ovu danas malo izvadili iz auta i skužili da na jdenom mjestu trebaju biti nekakva dva federa a jedan feder FALI!!!!!!!!!! Da nevjerovatno. Plus još sto stvari, Bili smo danas malo u TL u KC i gledali Maxi Cosi Priori i jako nam se sviđa. Ali još ćemo malo pogledati s obzirom da ja mislim da to nije nekaj kaj se kupuje kao kruh. Ipak sutra vjerojatno dolazimo na pregled autosjedalica, pa ćemo novu valjda nakon toga znati sami dovoljno učvrstiti.

  48. #48
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo, opet ja.... !
    Prvo moram reći da smo bili na pregeldu i da nam je pomogla Casper i da je stvarno super, super... ! Mada nam ta sjedalica neće još dugo biti u autu. MM i ja od nedjelje intenzivno kopamo po internetu, više MM nego ja i našli smo ono kaj nam se sviđa. Prvo smo mislili kupiti maxi cosi, pa roemer king i onda smo našli nešto treće( a i prišapnula mi jedna zgodna "teta", mama jedne još zgodnije male curke, koja je odmah šarmirala mog Janka). Concorde. MM danas išao u Sloveniju(nekim poslom) i navratio da vidi kaj tamo ima jer kod nas baš i nema i naručio je i za par dana bude došla naša nova autosjedalica pa idemo svi troje po nju i sad smo jako sretni.
    Usput me zanima kak je to prenjeti preko granice. Je l' gnjave, da li uopće kaj pitaju?

  49. #49
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Zaboravila sam...Sorry.
    Brane, ako te još uvijek zanima da ti pošaljem slikice, javi mi pa ću ti poslati na mail.

  50. #50
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    ana.m, a ciji je Concorde, odnosno jel to proizvodac ili model?

    Ne bi trebalo biti problem to prenijet preko granice, nek je tm fino zmontira unutra i postane dio auta. A ionako bi trebala biti zmontirana odnosno pricvrscena za sjediste ako nije u gepeku, da ga ne pukne u glavu kad naglo zakoci.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •