Stranica 41 od 43 PrviPrvi ... 313940414243 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,050 od 2101

Tema: POTPOMOGNUTA NA SVETOM DUHU

  1. #2001
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    i cice-mice su tvoje'? predivne....
    jesu,moje su... čupka i živko...

  2. #2002
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    draga Bubzi...dobro nam došla i još prije ostala trbušasta...ja ti ne znam odgovor na tvoje pitanje jer mi nikad nismo radili spermiogram na Sv.Duhu nego privatno,al sigurno će ti se javiti curke koje znaju...

  3. #2003
    Bubzi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    draga Bubzi...dobro nam došla i još prije ostala trbušasta...ja ti ne znam odgovor na tvoje pitanje jer mi nikad nismo radili spermiogram na Sv.Duhu nego privatno,al sigurno će ti se javiti curke koje znaju...
    hvala ti na lijepim željama Kiara79. I ja tebi želim što skoriji uspjeh. Imaš pravo, sigurno ima curka koje znaju.

  4. #2004
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Bubzi dobro došla! Spermiogram na Sv. duhu radiš u labaratoriju koji je u sklopu dijela za humanu reprodukciju. Mužić se javi sestrama koje su tamo i one ga upute u lab. Mislim da bi trebalo doći do 10 sati najkasnije, a rezultati su ti brzo gotovi!
    Moja situacija: jučer 3 folikulića 19, 17 i 16, večeras štoperica (choragon) i dr kaže druženje sa mm, a u utorak u 10 sam na AIH.
    Cure moram li što ponjeti sa sobom osim uputnice za bolničko liječenje i sprermiogram, gdje obavljaju AIH i koliko traje? Mogu li se normalno kretati nakon toga, mislim neće li mi sve pobjeći, jer dolazim vlakom pa imam šetanja i tramvaja do tamo?

  5. #2005
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Bok svim curama i , trebam pomoć! trebala sam dobiti M 18.02. a ja dobila danas ok sve u redu ići ćemo prije u postupak ali me zanima dali danas računam prvi dan ciklusa ili sutra jer nije to normalno krvarenje nešto malo samo...naznaka da je to cijenjena gđa M, a klomiće trebam piti 3-7 dc jednostavno sam zbunjena opet...

  6. #2006
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    ej sivkić,sad ovisi dal su to samo kapljice od M ili žbrljotina? ako su kapljice onda pričekaj do sutra! barem sam ja imala takav slučaj pa sam zvala drT i ona mi je tako rekla. inače ako dobiš do 18h to ti se računa kao 1 dan ciklusa.

  7. #2007
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj Bubzi prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, molim vas jednu info pomoć. U pripremi sam za postupak na SD-u. Moja bolja polovica mora napraviti spermiogram pa me zanima od koliko do koliko to može napraviti na SD-u i na kojem odjelu. Hvala puno.
    Na SD spermiogram rade od 9h do 11h na katu gdje je i odjel za sterilitet, moj MM dosao oko 8.30h pa ga je dr. primila prije 9 jer je bila dobre volje, njemu pasalo jer nije puno kasnio na posao

  8. #2008
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Citiraj sivka prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svim curama i , trebam pomoć! trebala sam dobiti M 18.02. a ja dobila danas ok sve u redu ići ćemo prije u postupak ali me zanima dali danas računam prvi dan ciklusa ili sutra jer nije to normalno krvarenje nešto malo samo...naznaka da je to cijenjena gđa M, a klomiće trebam piti 3-7 dc jednostavno sam zbunjena opet...
    ako do 22 sata ne krene obilnije broji sutra 1. dc.

  9. #2009
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Ma curke puno vam hvala.. očito će biti sutra 1dc jer nema tu više ničega...

  10. #2010

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    AnneMary, ideš sutra vaditi betu???

    A di je nača Šnikica?
    Posljednje uređivanje od vinalina : 14.02.2010. at 20:14

  11. #2011
    Bubzi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Puno hvala cure. Divne ste. Nova sam na SD-u, ali sam već godinu dana u MPO priči.
    Prošlu godinu sam provela na VV na prirodnjacima. Ovo mi je prvi stimulirani pa se nadam.
    Puse

  12. #2012
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Citiraj vinalina prvotno napisa Vidi poruku
    AnneMary, ideš sutra vaditi betu???

    A di je nača Šnikica?

    ne idem!
    test je prije dva dana pokaza minus, a maloprije se pokazale prve mrlje!
    sad ću malo pauzirat pa onda u stimulaciju!
    meni očito ne pale prirodnjaci!

  13. #2013
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    AnneMary a baš sam razmišljala da je sad negdje trebaš vaditi....
    Vinalina~~~~~~~

  14. #2014
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Cure imali koga,ništa mi ne odgovarate na moju hrpu pitanja?!

  15. #2015
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj modesty4 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubzi dobro došla! Spermiogram na Sv. duhu radiš u labaratoriju koji je u sklopu dijela za humanu reprodukciju. Mužić se javi sestrama koje su tamo i one ga upute u lab. Mislim da bi trebalo doći do 10 sati najkasnije, a rezultati su ti brzo gotovi!
    Moja situacija: jučer 3 folikulića 19, 17 i 16, večeras štoperica (choragon) i dr kaže druženje sa mm, a u utorak u 10 sam na AIH.
    Cure moram li što ponjeti sa sobom osim uputnice za bolničko liječenje i sprermiogram, gdje obavljaju AIH i koliko traje? Mogu li se normalno kretati nakon toga, mislim neće li mi sve pobjeći, jer dolazim vlakom pa imam šetanja i tramvaja do tamo?
    Uputnice su ok, AIH se radi u lab... osim ako nisu promjenili šta... traje kratko ali ga čekaš dugo... barem smo ga mi duuuugo čekali uvijek. E a nakon AIH sve normalno kao da se nije ništa dogodilo i ne dizati teške terete...i biti

  16. #2016
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Hej draga, ja bi ti odgovorila, ali ja nisam bila nikada na AIH-u...mislim ove uputnice kaj si navela, mislim da je to to.....a ništa ti ne brini da bu to sve poslije iscurilo, nikam to neće, budu ti se već culke javile.....ej jesi ti trebala ići na ono psihološko i pravno savjetovanje, tak me zanima kak to izgleda! Evo malo trudničkih ~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude ok.......
    kiara79 iskreno se nadam da će nekaj biti sutra!!!!

  17. #2017
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Jeli to sutra?! Pa sretno ženo!! Evo malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #2018
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Sivka hvala malo si me umirila! Dr. B je rekao u 10, ali da bude u 12 i to je uredu samo da uspije! (vječni optimista )

  19. #2019
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    sivka me je pretekla, brza mica maca

  20. #2020
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Da da cure sutra! Šniki nisam morala na nikakva savjetovanja, samo sam morala napraviti testove na HIV i hepatitis i mm naravno.

  21. #2021
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Dajte culke...pa nemrem ja tak brzo, malo sam debela i troma sad već
    Malo se šalim, tak došlo mi.....

  22. #2022
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Mijau.... ma sve bu ok

  23. #2023
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Ma opasne ste!

  24. #2024
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Da sad mi je sinulo zakaj vas dvije imate misa-mase u avataru....pa mijjjjjjjaaaaaaaaaauuuuuuuuu veljača je ......prigodno i poticajno nadasve

  25. #2025
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    pa to je naš mjesec....parenja.....brrrrrrrr

  26. #2026
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    A ja ostavila ovog svog psića, naime on dijeli sudbinu ( naravno privremenu) s nama.....on nemre imati potomke.....nas dva smo se uvijek tako lijepo slagali......mucko moj dragi!!!! A i mm on voli jako ( očito su se našli)

  27. #2027
    KIKLA123 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Ej djevojčice bokić evo i mene nakon pauzeeeee...ja bi trebala krenuti sa pikanjem za nekih desetak dana,ako je sve u redu s jajnicima. jer je bila hiper stimulacija zadnji put pa sad imam novu terapiju menopur,gonal i cetrotide...brijem si da je ta dobitna.... pzdrav svima

  28. #2028
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Točno ono što nam treba...veljača....e sad, nekome dobar dr.a nekome i drugi mačak...

  29. #2029
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Kikla

  30. #2030
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    KIKLA123 pa ženo draga ja se već pitala di si ti, kad eto mace hophop još malo u akciji....dobitnoj naravno.....a kaj si već dobila tu terapiju, kaj to od svog gin ili prek klinike, mislim znam da se sad sve nekaj mijenja.....

  31. #2031
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    Modesty sretno ti sutra...držim velike fige da uspijete od prve...i ja sam sutra gore samo u pola 8,i nadam se da je nešto naraslo...

  32. #2032
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Kiara hvala i ja ću se tebe sjetiti i vibram (ali komp neće pa onda ) da bude folikulića!

  33. #2033
    Korny77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Ja sam jučer bila na sd na dogovoru za ivf...
    Ništa mi nisu rekli za savjetovanje ali moramo napraviti testove na hiv i hepatitis i moram zvati negdje oko 10.03. gore na sd za ljekove jer ih trenutno nemaju...i nešto mi je spominjala dr.T da bi onda trebali i zamrzivati???Ljekovi sada idu preko njih....
    I to je to...idemo na ivf i nadamo se da će biti u redu...
    Pusa svima.........

  34. #2034
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Bila je UZV prohodnosti jajovoda, sve je prohodno
    U cetvrtak na 1. folikulometriji, kaze dr. danas na UZV da je vidio 1 folikul 13 mm...

  35. #2035

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    bugaboo~~~~~~~~~ za prvi i dobitni AIH.

    modesty, kiara ima kakvih novosti?

  36. #2036
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Curke ja vam sutra ujutro idem na punkciju...drž te fige... moram na opću anesteziju zato jer imam jako puno folikula koji su danas vjerovatno popucali...jer sam si sinoć dala štopericu (petardu, hahaha)....folikuli su mi jučer manje-više svi bili oko cca.18mm, endiometrij odličan .... samo me malo frka opće anestezije (nisam nikad bila) vjerujem da će sve biti ok....šaljem vam svima puse...

  37. #2037
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    curke moje..vjerovale ili ne.ja vam 19 d.c. imam jedan folikul lijevo od 10 mm i moram doći u četvrtak opet...samo više neznam po što idem..

  38. #2038
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Iva Mia 2009 bit ce sve o.k., budes si lijepo odspavala, drzim fige da sve bude super~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  39. #2039
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    kiara79 ma pusti ti to, jedan ali vrijedan.....fakat imaš dugi ciklus
    Iva Mia kažu starije i iskusnije da nema pucanja folikula pod supresijom tak da nemaš brige....držim figice da sve prođe ok....bila buš uspavana ljepotica........
    bugaboo super da je špiljica prohodna....sad u akciju...bravo....stvarno se je sve pokrenulo
    vinalina kako si mi ti??? Odmaraš?
    modesty javiiiiiiiii se...kako si nam ti danas?

  40. #2040
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    baš sam skeptična...

  41. #2041

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Ma da, odmaram. Dok sam primala hormone, uopće nisam bila razdražljiva, a sada mi sve ide na živce.

    kiara, žensko tijelo nije švicarski sat (iako bismo to mi ponekada voljele...), pa nas uvijek iznenadi.~~~~~~~~~ za malog borca, neka samo nastavi rasti.

    Iva mia, i ja sam bila u strahu pucanju, ali sam pitala, i dr mi je rekla da je stimulirani drugačiji i da nema pucanja. ~~~~~~~za kvalitetne js.

    šniki

  42. #2042
    Iva Mia 2009 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Ravnica :-)
    Postovi
    732

    Početno

    Cureeeeeeeeee hvala vam na dobrim željama.....jel netko bio danas na SD...jel dr.B danas radio...jel netko zna kako sutra radi i kad je dežuran!?!

  43. #2043
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    ja bila danas,folikulometrije je radila dr T.njega nisam vidla...a za ostalo naeznam...sretno..

  44. #2044
    lanarica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    54

    Početno

    draga kiklice, bit će dobitna, bit će...

    pozdrav svim curkama od jedne SD potpomognute trudnice

  45. #2045

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Kandela~~~~~~~~~~~~~~~~~~za sutrašnju betu

  46. #2046
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    miauuuuuuuu.....
    iva mia...pa zeno budi sretna sto ides
    na opcu anesteziju..bar neces nista osjetiti..........nista se ti ne brini...kad se probudis dr.ce ti reci dobre vijesti i onda opet spavanac..
    kiara kao sto su i cure rekle jos nista nije gotovo....
    svim curkama i sretno...ja od danas na femari laganini......5dana....

  47. #2047
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    crvenkapice...draga...to je super..ja se nadam da će sa Femarom biti dobitno..

  48. #2048
    modesty4 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    436

    Početno

    Pozdrav, tek sada sam stigla iz Zg i javljam se. AIH obavljen i malo sam razočarana jer na otpusnom pismu piše pokretnih spermića 4x10 na 6, mislim da je to malo i da su nam šanse uistinu male?! Griješim li??
    Kiara vidiš ipak jedan, ali i taj može biti dobitni.
    Iva Mia opusti se sutra bez opterećenja i bolova, ali dr.B. ti je imao smrtni slučaj u obitelji i danas ga nije bilo, a mislim da su sestre komentirale da neće doći do idućeg tjedna.

  49. #2049

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    KIKLA ili druge cure, molim vas pomoć za moju dragu prijateljicu. Rekao joj je dr B. da ona nije za Decapeptyl, i sada za par dana od 2 dc kreće s terapijom, spomenuo joj je taj Certotide.
    Vidjela sam da si dobila Certotide s Gonalima i Menopurima. Kako koristiš, tj., koji je protokol s certotidom i kupuješ ih sama? Koliko ih trebaš za jedan protokol? Ja ga nisam koristila, pa nemam pojma o njemu.
    Hvala.

  50. #2050
    KIKLA123 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    153

    Početno

    Ej lanarice sreco.ma bit ca znas mene cista pozitiva..nisam isla u prirodnjak u 1 mj.jer mi se sve poremetilo dobila dva puta za redom svakih 14 dana(katasrofa)... iva mia sretno sutra nemoj se bojati ANESTEZIJE zato kaj isla frendica rekla da joj je to super bilo i sve ok proslo,probudis se za nekih 10min,,mene je zadnji prirodnjak bolio ko sami vrag uf puno vise nego stimulacija kad je bila.. vinalina ovako je meni reko cetrotide koristim 7 ili 8 dan dc moram vidjet u papirima.da kupim 4 jedan kosta oko 500KN(DA NISU NA LISTI HZZO-a al bit ce kao za nekih godinu) al sad to joj kaze dr koliko da kupi moja frendica je trbala samo 2,treci vratila u ljekarnu..neka pita tamo di kupuje dali moze vratiti.. al prije neka ga nazove i pita ako jos nije kupila ili ode gore...mozda ce mo skupa biti u postupku jer i ja se za nekih par dana pocinjem pikat... Šniki dragićka vidim prava velika curica. za lijekove ja sam već naručila još u prvom mjesecu dok se moglo kod soc.gin.ulovi zadnji vlak.u frizu su na sigurnom...hehe.. pozdravi muža... vinalina kad je beta'

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •