Stranica 51 od 581 PrviPrvi ... 41495051525361101151551 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #2501

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj TinaB prvotno napisa Vidi poruku
    Evo obavila sam UZV. U GV sad imam embrionalni odjek veličine 2,5 mm, ali još nema otkucaja. Po ZM sam 8+3 tjedana trudna, a po UZV 5 tako da je rekao da i ne mora još biti otkucaja. Izgleda da sam O imala na 29 DC.
    mi smo vidjeli otkucaje sa 6+2...

    sada možeš samo čekat idući UZV i uživat u trudnoći jer si trudna

  2. #2502
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Cure samo da vas pozdravim, malo sam off ali jbg...od kad sam rodila nemam vremena ni da se pocesem... Pusek za sve i samo hrabro...

  3. #2503

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    curke što se tiče probadanja oko jajnika to nije ništa neobično?
    onako na momente mi se teško izravnat nakon sjedenja

  4. #2504

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Taj osjecaj se javlja onako s desne strane na sammom dijelu gdje trbuh pocinje rast, podrucje jajnika. Onako imam osjecaj da me probode i drzi grc par trenutaka pa popusti. Onda opet za neko vrijeme.
    Drugo nis me ne boli, mali je jako aktivan

  5. #2505
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    TinaB, sve je u redu. kod kasnije O, kasnije se i srčeko čuje i vidi . za 5 tt je još prerano, niš ne brini.

    da, moja je ginićka totalno aljkava. meni se u 2. T nije vidjelo srce, a bome niti embrioni odjek na 6+3 i odmah me htjela kiretirati, umjesto da je dala djetetu šansu bar 2 tjedna da se razvije. zato sam molila da me vode ovi u Vinogradskoj, ona mi je samo uputnice slala. na žalost, ili na sreću, svakih 3 tjedna su me naručivali na pregled, i tamo mi je na pregledu uvijek bio visoki tlak od uzbuđenja pa bi me hospitalizirali po 5-10 dana, gdje sam ležala totalno bez terapije, cijelu trudnoću, jer se tlak normalizirao čim bih se maknula iz TA. i tako je to bilo od 9. tt do 39... tak da jako dobro znam kaj je hospitalizaija i briga oko tlaka.
    no, do sad nisam uspjela naći novu ginićku da ovu zamijenim. em jer hrpa njih nije više primala, em one koje su primale su mi bile jako daleko. dakle, osuđena sam na ovu, i ne moram vam ni reći koliko me trta kak će sve to do kraja, uz njezinu "brigu" izgledati.

    bila sam danas u ljekarni i one trakice za urin dođu 250kn 100 komada. toliko mi ne treba tih trakica, možda 10ak u cijeloj trudnoći, pa ću malo još progugalti da vidim kak se cijene kreću na netu. apotekarka mi je dala ideju da pitam opću praksu neka mi jednom mjesečno da uputnicu za kontrolu urina, ali je ona rekla da mi može jednu dati, ali ne i svaki mjesec, ako nema indikacija za to jer im ne dozvoljavaju da tako rade...

  6. #2506
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    curke što se tiče probadanja oko jajnika to nije ništa neobično?
    onako na momente mi se teško izravnat nakon sjedenja
    mislim da nije neobično. moja bebica je još minijaturna, dakle ne rita se i ne probada me, a mene je danas od kad sam se ustala cijeli dan tak žigalo u lijevom jajniku, onak baš neugodno, kao kad imaš O, ali dosta jače i neugodnije...

  7. #2507
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Least, mislim da ne trebaš brinuti.

    Franny, a da se raspitaš treba li još nekome i kupite zajedno? Jer ovo je skupo i stvarno ti ne treba toliko. Možda na burzi?

  8. #2508
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Situacija je slijedeća.. Treća trudnoća mi je, posteljica straga i jako nisko. Gin je komentirao da ćemo za tri tjedna napraviti vaginalni uzv da vidi stanje posteljice na ušću.
    Rekao je da nemam razloga za zabrinutost, ali nekako me kopka da li to ima veze sa predležećom posteljicom ili tako nekako?
    Da li je ijedna od vas bila u toj situaciji jer guglat ne volim a o ovom nemam nikakvog pojma?

  9. #2509
    Asper avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj Sani1612 prvotno napisa Vidi poruku
    Situacija je slijedeća.. Treća trudnoća mi je, posteljica straga i jako nisko. Gin je komentirao da ćemo za tri tjedna napraviti vaginalni uzv da vidi stanje posteljice na ušću.
    Rekao je da nemam razloga za zabrinutost, ali nekako me kopka da li to ima veze sa predležećom posteljicom ili tako nekako?
    Da li je ijedna od vas bila u toj situaciji jer guglat ne volim a o ovom nemam nikakvog pojma?
    draga Sani, pricekaj u miru UZV jer brigom i citanjem drugih iskustava ces sebe izluditi bez potrebe. Ako je ginic rekao da nema razloga za zabrinutost probaj imati povjerenja
    Znam da zvuci kao najgori moguci savjet, osobnog iskustva s tim nemam al imam iza sebe tri trudnoce, trenutacno samu cetvrtoj i u svakoj je bio bar poneki razlog za brigu, pa i u ovoj, ako nista drugo faktori rizika jer imam 37 godina, no imam potpuno povjerenje u svog ginekologa, a struka mi je blizu, pa se trudim ne mozgati umjesto njega nego uzivati u bash svakom trenutku

  10. #2510
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Hvala Asper Nisam ništa čitala jer to kod mene izaziva još veću zbunjenost.

  11. #2511

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Curke sutra sam na pregledu, 25 tj, sto nam sve gleda dr?

  12. #2512
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vjerojatno si već radila anomaly, jel' da?

  13. #2513

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    Jesam u 17tj i 21tj

  14. #2514
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Least, ako ćeš imati uzv vjerojatno rast bebe.
    Bubam napamet jer u prošlim trudnoćama nisam imala uzv u 25.tjednu. Imala sam anomaly u 20. i onda slijedeći uzv u 28. tjednu.

  15. #2515
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    U 25.tjednu se maternica osjeti iznad pupka pa će vjerojatno palpacijom to gledati.

  16. #2516

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    obavili pregled, sve je ok s dimenzijama i baš smo sretni. jedino nam nikako ne ide taj 3-4d uzv, ne dobivamo čistu slikiu lica zbog položaja. kad ste vi dobile super fotkice?

  17. #2517
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Ja nikad. Isto je bebac od pocetka bio glavom dolje, i jedino smo vidjeli mali dio lica,nos, i sl.

  18. #2518
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    obavili pregled, sve je ok s dimenzijama i baš smo sretni. jedino nam nikako ne ide taj 3-4d uzv, ne dobivamo čistu slikiu lica zbog položaja. kad ste vi dobile super fotkice?
    Kad se rodio
    Prije se nije htio pokazat

  19. #2519

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Hejjjjj cure,
    Mi bili danas na pregledu. Sad smo 26+4. Mjere su bpd 7.3, fl 5.3, kaze dr. cura ima 1kg.
    Ona kaze da je to sve super.
    A meni se cini malo veca (po onim centilnim krivuljama). Odmah mi je mali strah.
    Ikome slicno?

  20. #2520
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    zamisli koliko bi te tek bilo strah da je malo manja

    neke su bebe veće, neke manje, a ni ta mjerenja nisu stopostotna, zavisi kakav ima UZV, koliko preciznu ruku.. ako doktorica kaže da je super, vjerojatno je
    (inače znam nekoliko primjera kad su doktori procjenjivali jako veliku bebu, a rodila se obična beba od 3kg)

  21. #2521

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Hvala tangerina!!

  22. #2522

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Jos nesto sam zaboravila!
    Ima li ijedna probleme s otjecanjem?
    Primijetila sam da mi noge znaju nateknuti pa me zanima postoji li neki nacin da to sprijecim il smanjim?
    Ne jesti slano ili? (Premda mi je dijastolicki tlak nizak, znaci da ce bit jos nizi ne budem li unosila dovoljno soli.)

  23. #2523
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Moja cura se pokazala s 38tt

  24. #2524
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Lili_nova hm za oticanje najbolje malo leči meni pomaže,noge mi znaju biti ko balvani ali ja sam tek sad poslije 34tt počela oticati i legnem se i za sat vremena noge splasnu

  25. #2525
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Meni je u obje prijašnje trudnoće bilo kako piše anđeo. Lili malo prilegneš, staviš noge na povišeno i oteklina će splasnuti.

  26. #2526
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    OT anđeo velika bebuška stiže

  27. #2527

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku

    bila sam danas u ljekarni i one trakice za urin dođu 250kn 100 komada. toliko mi ne treba tih trakica, možda 10ak u cijeloj trudnoći, pa ću malo još progugalti da vidim kak se cijene kreću na netu. apotekarka mi je dala ideju da pitam opću praksu neka mi jednom mjesečno da uputnicu za kontrolu urina, ali je ona rekla da mi može jednu dati, ali ne i svaki mjesec, ako nema indikacija za to jer im ne dozvoljavaju da tako rade...
    Zamoli u ljekarni da ti naruče trake Combina 10M za urin, 50 kom je u pakiranju, oko 70 kn.

  28. #2528

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Hvala na savjetima, poslusat cu vas pa cemo vidjeti.

  29. #2529
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    Došla malo škicnuti da ne mislite da me ništa ne brine

    Kako moja beba je mirnija, kad čitam vaše lumpalice. U nedjelju me bubala migoljila svašta nešto, danas ujutro nešto malo, i sad čekam čekam.. kao da spava maza mala.

    Svako koliko se vama javljaju??

  30. #2530
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    joj draga nemoj se puno zamarati oko toga koliko je beba živahna,ja bi onda pukla,jer ponekad je lupalica a ponekad ju natjeravam da mi se javi,,,

  31. #2531
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    joj draga nemoj se puno zamarati oko toga koliko je beba živahna,ja bi onda pukla,jer ponekad je lupalica a ponekad ju natjeravam da mi se javi,,,
    a znaaaaaaaam. a šta kad gin kaže morate osjetiti tako znate da je živa..

    a vjerujem da ima opet veze jel nema ni preko kile, ja sam danas 23+5.

  32. #2532
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    ok je osjetit ju,ali to je mala trudnoća i to kaj oni malo pretjeruju je bezveze,prati kad ti je najviše budna,npr moja je bila u jutro jako rano i vrlo kasno na večer u tvojim tj.trudnoče i samo sam pratila da mi se tada javlja,a sad kad je još malo kraj se češće javlja,evo malo prije jela krušku i to joj je pasalo

  33. #2533

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Moja se javlja ujutro ranije i navecer kasno.
    Bude tu i lupkanja i namjestanja preko dana, al najvise tada.

  34. #2534
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Evo, ja sam na kraju - još 5-6 dana do termina a mali je normalno aktivan. Naročito dok jedem. Moram priznati da me malo hvata strah od poroda, bez obzira što je treći put. Već sam si sva teška i užasno je spavati - nemoguća misija!!!

  35. #2535
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Mislim sve je to individualno...Meni se 3 put desilo da bi se dosta smirila na 3 dana i naravno odmah panika, al sva 3 puta se javila tocno nakon 3 dana. Neznam što joj je to znacilo

    A sad me rastura, toliko da ni nemogu ni sjedit ni bit u istom položaju dugo i vec su to postali poprilicno jaki i nekad i bolni udarci tj. migoljenje i rastezanje je sad

  36. #2536
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Zamoli u ljekarni da ti naruče trake Combina 10M za urin, 50 kom je u pakiranju, oko 70 kn.
    o, hvala . u mojoj ljekarni su imali samo te koje mi je navela, ali vjerojatno mogu naručiti i ove. nadam se, hehe.

    inače, mene sad pak muče osipne dječje bolesti. stariji mi je u nedjelju ujutro dobio prvo neki blagi osipić po nogama i šakama, tj. između prstiju, da bi to do pon. ujutro bilo malo jače. pedica je isključila šarlah, a također nije spominjala nikakve druge bolesti tipa rubeole ili ospica. rekla je da je to neka viroza (skužila iz krvi) i dala mu klaretin sirup i maščobu za mazati, kao da je alergijski ospi. od toga mu je sve još još gore, plus da se osip lagano priširio po cijelom tijelu. temp nema, tj. ima od 37 - 37,1. sutra ujutro opet ide k pedici. užasno me trta da ipak nije neka od spomenutih boleština jer one su pogubne u prvom tromjesečju za bebicu .
    nadam se da ipak nije nekaj ozbiljno, ali sad me pere paranoja... užass, uvijek nešto. nikak se opustit ...

  37. #2537
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Franny u potpunosti te razumijem, moji su oboje imali nekakve osipe. S malim je čak bila sumnja na šarlah al i na kraju se ispostavilo da je alergija na streptokok.
    Doduše ja sam tad liječila streptokok pa sam bila na terapiji. Samo se drži, bit će sve u redu.
    To je valjda tako kad je dvoje malih tu,stalno briga oko svakakvih boleština.

  38. #2538

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Franny ne vjerujem da je ijedna od te dvije, rubela il ospice.
    Dječak je navjerojatnije cijepljen protiv toga, a osip za jednu i drugu osipnu bolest počinje od glave (u ustima i iza uški kod ospica, kod rubele lice i čelo - ovako nekako).
    Vjerojatno se radi o nekoj običnoj virozi, a možda je kakva alergija s obzirom da počinje proljeće.
    Mislim da nemaš razloga za brigu!

  39. #2539
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    nadam se. sad ga je pedica poslala na zaraznu pa je otišao s mojima...
    hvala cure .

  40. #2540
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Tako sam i ja paničarila pred nekih 3 tjedna kad se u vrtiću kod starije pojavila "peta bolest".
    Ovako, prema tvom opisu, kod vas se vjerojatno ne radi o spomenutoj bolesti.
    Ginekolog je isto bio dosta oprezan, budući da "peta" može biti potencijalno opasna za trudnice. Dao mi je uputnicu da provjerim antitijela, srećom boleština me zaobišla.
    Ali nije mi bilo svejedno...sad pak imamo slučaj mononukleoze u vrtiću, ne znam koliko je ona zarazna i opasna. Zna netko?

  41. #2541
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    I kod nas u vrtiću vlada peta bolest. Enu sam odmah izvukla iz vrtića (to je bilo prošli ponedjeljak). Išla sam na zaraznu vaditi igG na parvovirus (to je ta peta bolest) i TORCH (da ubijem dvije muhe jednim udarcem). Čekam nalaze. Ugl ona očito nije stigla pokupiti infekciju. Sva sreća.

    Franny - držim fige da nije ništa zarazno
    Posljednje uređivanje od TinaB : 12.03.2014. at 15:09

  42. #2542

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    EBV mononukleoza nije posebno opasna (nesto vise u prvom tromjesjecju), al CMV je teratogeni virus (spada u TORCH infekcije). Bilo bi dobro napraviti antitijela. Iako je vecina nas do odrasle dobi bila u kontaktu i s jednim i s drugim virusom i razvila protutijela.

  43. #2543
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jel znate sta znace eritrociti 5-10 u urinokulturi koja je sterilna ?
    jel to normalno

  44. #2544
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    U nas je prosle godinu u vrticu bila peta bolest, a ja trudna, a igg negativan sto znaci da ju nisam preboljela. Morala sam maknit sina iz vrtica na dva mjeseca i platit cuvalicu jer nisam htjela riskirati. U nas je pete bolesti bilo bas puno, u cijelom gradu...
    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od S2000 : 12.03.2014. at 16:32

  45. #2545
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    nadam se. sad ga je pedica poslala na zaraznu pa je otišao s mojima...
    hvala cure .
    Zasto sumnjas u bas te dvije?
    Ja sam (isto na pocetku trudnoce) dobila osip na tjemenu (s vodenim vrhom) i na ledjima nakod sto se sin cjepio sa moparu (ospice rubeola zausnjaci) pa su se drprepali da nije horizontalni prijenos. Srecom, ja sam cijrpljena protiv rubrole...ali nije lako cekati nalaze dva tjedna. Uz to je jos malac dobio i vodene kozice pa su mislili da ja imam reaktivaciju jer sam ih preboljela (h.zoster)... uglavnom puno zabrinutosti kroz cijelu trudnocu, a sve dobro proslo


    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  46. #2546
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    jel znate sta znace eritrociti 5-10 u urinokulturi koja je sterilna ?
    jel to normalno
    je to je normalno u trudnoći.

  47. #2547
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Zasto sumnjas u bas te dvije?
    ne sumnjam, samo sam se nadala da nisu. po simptomimakoje sam čitala na netu, nije nikaj od navedenoga, a tako je rekao i doktor na zaraznoj. analiziraju mu krv i jedan će dio rezultata biti u petak, drugi dio za 10ak dana gotov. rekoa dr. da nema opasnosti po majčinu bebu, jeeejjj!! toga me bilo najviše strah. nije dobio nikakvu trapiju, veli dr. da je to vius, ali koji i kakav doznat ćeno za 10ak dana...

    hvala cure na utjesi i brizi .

    edit:nije ni peta bolest - nema niti je imao visoku temp, ždrijelo je čisto i tak....
    Posljednje uređivanje od Franny : 12.03.2014. at 22:51

  48. #2548

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    pozz cure...
    evo ja opet zapala u krevet, izgleda da mi je imunitet u banani i neka viroza me uhvatila..ponovno kašalj, iskašljavanje, lagana temperatura
    dal takva stanja mogu smetati bebicama? dal to na njih možemo prenijeti?

  49. #2549
    Tiia avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    210

    Početno

    Citiraj Least123 prvotno napisa Vidi poruku
    pozz cure...
    evo ja opet zapala u krevet, izgleda da mi je imunitet u banani i neka viroza me uhvatila..ponovno kašalj, iskašljavanje, lagana temperatura
    dal takva stanja mogu smetati bebicama? dal to na njih možemo prenijeti?
    Kokić, i ja sam imala temperaturu jednodnevnu koja se popela preko 38. i sva sam bila jadna, umorna nikakva. Ali srećom prošlo, i mislim da ta naša stanja ne utječu na bebicu. Sve je to dio normalnoga, mislim da nema trudnice koje nisu imale nešto kroz 9 mj trudnoće. Pij puno čaja, meda, limuna, i odmaraj se. ~~~~~~~~ da sutra već ništa ne osjetiš.
    ( u slučaju da temp dosta naraste, nazovi si malo ginekologa svog pa upitaj šta napravit, ja sam pila lupocet onda za smanjenje temp)
    Posljednje uređivanje od Tiia : 13.03.2014. at 11:58

  50. #2550

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    258

    Početno

    Least ne brini, sad je to ova proljetna viroza, a trudnoca je stanje slabijeg imuniteta pa se odmah uhvati.
    Caj, med i limun, jedi sta vise voca da ti osnazi imunitet, a temperaturu mozes skidati paracetamolom ako ide preko 38. Bebi ne moze nista biti, tamo gdje se nalazi dobro je zasticena.
    Posljednje uređivanje od Lili_nova : 13.03.2014. at 13:12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •