Opisat ću naš problem pa vas molim za savjet. Beba je stara mjesec i pol, prije 3 tjedna počeo se grčiti, izvijati, stenjati kod podoja oko 6 navečer i oko 5 ujutro. Trajalo je cca 2 tjedna, pretpostavljam da su grčići (iako mislim da je to možda prije nadutost u pitanju). No unatrag 3 dana, otkad sam mu dala otprilike 4 puta (i prestala jer nije pomoglo) homeopatske kuglice protiv grčeva, kod SVAKOG podoja javlja se grčenje, negodovanje, rastezanje bradavice.. Ne znam je li možda soor, nema bjelkaste naslage u ustima, ali mene boli desna bradavica kod podoja, ima lagano crvenilo (duguljasto do samog čmara, nema ništa vani po guzi). A i ta bradavica koja boli je možda bolna zbog promjene položaja kod dojenja zbog prejakog otpuštanja mlijeka. Sada dojim ležeći, a bebač je na meni. U zadnja dva dana traži češće jesti, danas baš jako često. I svaki put se danas grčio, nikad nije došlo do kraja podoja, da sam ispusti zadovoljno bradavicu. Možda je i skok? Danas je navršio 7 tjedana. Nekako se sve poklopilo sada, ne znam što je točno pa ako mi netko može pomoći da ja pomognem bebi jer mi ga je žao gledati kako se muči da se napapa i imam osjećaj da ostane na kraju gladan. Hvala!