Ne znam kakvo je vaše iskustvo ali slobodno ga podjelite.

Ja sam jako razočaran na ponašanje pojedinaca točnije sestre koja radi tamo. Već par puta mi se žena vraćala sa negativnim iskustvom tako da od sada ja idem dole ako bude potrebe za otići s djecom.

Uglavno puštanje prije reda (razumljivo ako se radi o hitnim slučajevima -težim jel svi smo hitni čim smo dole), ali puštanje preko 5 ljudi prije tebe to je nedopustivo dok moje djete treba pomoć i ima napadaj laringitisa.

Nakon rasprave sa sestrom laže da je pustila samo jednog pacijenta ispred, pa joj dokazes da je njih vise pustila pravi se kao da nije istina. U čekaonici s drugim roditeljima u razgovoru svi znaju za tu sestru kako je bezvezna i nitko nema dobro mišljenje o njoj, pričaju kako im je govorila šta dovode djecu radi male temperature (39+) koja se ne spusta ni nakon kupanja i ljekova ili radi teškog disanja. Njoj je valjda sve to normalno, po meni bi je trebali maknut s dječjeg odjela. Ono malo suosječanja, ma ni ne treba samo neka drzi jezik za zubima i pošteno radi svoj posao, a ne pametovati, lagati itd.

Neznam da li je takva samo kada dođu žene s djetetom ili je i prema muškima takva. Definitivno sljedeći put ja dolazim.

Lijepi pozdrav svima.