u zadnje vrijeme kad se vozikam u kolonama - u autima koji su paralelno samnom - uočavam VEZANE RODITELJE i NEVEZANU DJECU.

danas na zagrebačkoj - auto SK registracije... roditelji naprijed vezani, sinko otraga - nevezan. toliko sam navlačila pojas, i lamatala rukama , da su na kraju obratili pažnju na mene i moje signale. nakon toga - toliko su usporili - da su napravili kolonu iza sebe...

vraćam se iz kc-a - a ono vw passat (neki crni karavan), i u njemu vesela obitelj. mama i tata vezani na prednjim sjedalima - a otraga dvoje MALIH skakuće po zadnjem sjedalu. ni traga ni glasa od autosjedalica :shock: . nakon signalizacije mami - ona se uozbiljila, tata je gledao ravno.. i naravno - zaostao u koloni... nakon toga je opalio po gasu znatno više od dozvoljenih 60km...

btw - na zadnjem dijelu auta je stavljena NALJEPNICA KOJA OZNAČAVA DJECU U VOZILU!

VRIIIIIIIIIIIIISK!!!!!!!!

obraćate li pažnju na takve stvari? da li signalizirate - ili sam stvarno samo ja pukla... oće mi se neko pridružit u "signalizaciji"?

pa kikicu sam vozila u AS davnih dana, i kad to nije bilo obavezno... nisam mogla zamisliti drukčije...