Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 83

Tema: ubi ovo čekanje

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno ubi ovo čekanje

    sorry cure stvarno na otvaranju novog topica
    da si nekako olakšam dušu dok me nervoza brate satra od jučer.ona nervoza u želucu kao prije nekog važnog događaja.kako mi se vi ostale čekalice nosite s tim?ja nekako mislim da će slijedeći put ako mi ne uspije biti lakše čekati.da radim možda bi bilo drugačije,a ovako što god da radim,a radim jako malo(po kući)ništa mi ne skreće misli od rezultata,koji bi trebali biti u nedjelju(ipak ću tada napraviti test ako me vještica ne pretekne.puno od mromi

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    nemam ti što drugo reći...

    ovo jugo ubilo svu inspiraciju za ružičastim mislima pa ti samo šaljem puno dobrih vibrica.............

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Naokolo
    Postovi
    88

    Početno

    Ja vibram da ishod bude onakav kakav svi priželjkujemo, da nam se ti malo opustiš i da sve bude u redu! Drži se i polako ali sigurno naprijed!

  4. #4
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Nekako to čekanje jednostavno treba proći

    Ja od sveg srca želim da bude zadnje čekanje i šaljem ti tisuće
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #5
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    mromi, draga, da ti bar imam što pametno za reći..... ali, na žalost, nema tu pameti.... Vjerujem da čekanje i iščekivanje svima teško pada...Al ipak je lakše kad se radi, prisiljen si zaokupiti se nečim drugim. Teško je ful biti cool! 8)
    Šaljem ti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za strpljivost i da ti vrijeme do bete brže prođe i da nas onda iznenadiš lijepom troznamenkastom bročicom!

  6. #6
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Meni je čekanje bilo teže od punkcije....

  7. #7
    Sunflower98 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    54

    Početno

    mromi draga,

    sve se svodi na čekanje, te čekaš da ne stigne vještica, te čekaš koliko će biti (i hoće li ih uopće biti) js, pa čekaš da vidiš hoće li biti plivača sposobnih za oplodnju, pa čekaš ishod AIH-IVF-ICSI i sl, ponekad jedva čekaš i slijedeći ciklus, ovisno o situaciji u kojoj se nađeš.
    Čekanje, čekanje i ponovo čekanje i mene ubija, vrijeme nikako da prođe, a sve mi se čini da mi mjeseci prebrzo prolaze.

    Od ti želim da ti ovo bude i posljednje čekanje i da rezultat bude onakav kakav svi s nestrpljenjem očekujemo.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da što prije prođe i završi savršenim rezultatom

  9. #9
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  10. #10
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29,004

    Početno

    Mromi, frigaj ga, ne možeš jednostavno provest tih 14 dana, a pogotovo onih drugih 7 od tih 14, a još 2-3 dana prije vađenja bete... pa kako god okreneš. Ti su uvijek teži, svima, nema recepta da se to olakša, koji put je lakše, koji put je teže, ovisno o očekivanjima i o tome u kojem si postupku (meni je bilo lakše u ovima transferima smrznutih kad se nisam nešto nadala, a eto u tom ostala trudna). Šaljem ti vibrice ~~~~!

  11. #11
    nikka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    602

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  12. #12
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Meni je cekanje bilo tesko dva dana prije bete...do tada sam uzivala izlezavaju ci, gledajuci omiljene serije, citajuci dobre knjige i uzivala i uzivala u tom svom miru, bez tramvaja, zurbe na posao, zurme doma....bas sam uzivala i bila opustena...a onda me zadnja dva dana pocelo prati

  13. #13
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    i ja se pripremam

    sutra idem pa da se dogovorimo za vraćaje, a onda ću ćesto visiti na forumu da mi brže prođe vrijeme


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    drage cure prvo svima jedna velika
    na podršci i lijepim odgovorima,malo sam legla poslije ručka i stvarno ste mi izmamile big kad sam se ustala.
    koliko mogu vidjeti ne javjalju nam se baš ostale čekalice,vidjela sam da ih je par koje čekaju rezultate u pon. baš kao i ja .a ja surfam dane i noći i uduši vas sa svojim pitanjima i osjećajima,a vi uvijek spremne odgovarate i svaki put me jako razveselite
    voljela bih da se jave i ostale čekalice pa da mlo prokomentiramo zajedno kako se koja osjeća i kako se nosi s ovim danima!
    eh da umalo zaboravih napomenuti našu LANAAA da nam čim prije javi rezultate veeelike beturine!
    sve vas vaša mromi

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    138

    Početno

    Draga mromi oduševljena sam tvojim entuzijazmom i pozitivnim stavom~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~će biti trudoća!!Ja kao što vidiš iz mojeg potpisa po 4.ti put čekam betu i vaditi ću je idući ponedjaljak pa što dragi Bog da.Na svojem duugom MPO putu zaista ne znam koji bih ti savjet dala.U braku sam 5,5god prošli smo 4 ivf od kojih se jednom nije ništa oplodilo(dakle nije bilo čekanje bete),zatim je beta bila 0,0,;zatim smo iz pokušaja sa smrzlićima imali betu 993 i bili su dvije mrvice koje se nažalost nisu dugo zadržale kod mame,zatim opet negativna beta i sada čekam....Sve si mislim kako kod mene možda samo svaki parni put uspije ! No,pokušavam ti opisati kroz sve što sam prošla iz razloga što kada sam bila uvjerena da sam T beta je bila 0,a kada sam se osjećala da kao budala idem vaditi betu jer biti će negativna ona 993!! Skoro sam se onesvijestila.Sada draga po prvi put sam uzela bolovanje i nakon svih ovih dugih godina sebe stavila na 1.mjesto i pokušavam što više spavati,čitam lijepe knjige i maštam,maštam o svim lijepim stvarima pa možda se dogodi... .Evo ,oprosti ako sam bila predugačka,draga mromi pokušaj ostati što smirenija i imaj vjere u onog gore jer on sigurno zna zašto nešto radi i upravo kada bude pravi trenutak za naše oni će stići! SIGURNA sam u to jer ovaj forum je upravo pravi dokaz da se čuda događaju.
    mromi i svim curama nestrpljivicama i čekalicama tkoznačega

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    29

    Početno

    Draga moja mromi, znam kako ti je , jer sam i ja prosla kroz sve to prosle godine.
    Sada ponovo cekam neke rezultate i neznam sta da ocekujem i sta da radim. Cekanje ubi, ali idemo naprijed.


    zelim ti svu srecu svijeta i samo naprijed.

  17. #17
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    i meni je najgore od svega bilo čekanje 14 dana.....prvi put sam još više izludila jer sam bila više doma...sad sam nakon 3 dana išla na posao i okupirao me stres sa svih strana, tako da sam čak sumnjala da će sve to utjecati negativno...a kad ono +.... beta mi je bila zakazana za 16 dana ovaj put...ja sam izdržala do 13. kad sam napravila test i pojavila se blijeda crtica i tako 3 dana za redom i 16. jedva izdržala dočekati nalaze bete....

    mislim da bi najlakše bilo uspavat se i probuditi za 14 dana

  18. #18
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Draga Mromi najradje bi sad stala ispred tebe,otplesala ti jednu tocku kao sto sam radila u svojoj mladosti doma pred spiglom,izglupirala se i nasmijala te do suza.....eh..a ti sad to zamisli i nasmij se.....Nemam ti sto pametnije reci jer vrlo´dobro znam kako se osjecas i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ti da sto prije docekas taj + Ma proci ce jos i tih par dana.....a onda.....

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Zeljka33 prvotno napisa
    i meni je najgore od svega bilo čekanje 14 dana.....prvi put sam još više izludila jer sam bila više doma...sad sam nakon 3 dana išla na posao i okupirao me stres sa svih strana, tako da sam čak sumnjala da će sve to utjecati negativno...a kad ono +.... beta mi je bila zakazana za 16 dana ovaj put...ja sam izdržala do 13. kad sam napravila test i pojavila se blijeda crtica i tako 3 dana za redom i 16. jedva izdržala dočekati nalaze bete....

    mislim da bi najlakše bilo uspavat se i probuditi za 14 dana
    ovo zadnje u potpunosti potpisujem.ja sam prošlu vješticu imala 24.4 da li bi i ovu trebala dobiti na isti datum ili to ima veze samo s tim koliko ti dana odredi doc.ja nešto nisam sigurna jel mi rekao da nakon 12 dana vidim rezultate ili 2 tjedna.vidim da je sve to individualno,jer kao što kažeš ti si čekala 16.
    ma stvarno je sve ovo uz male muke prekrasno prolaziti uz vas tako divne cure ,sad bi vas sve izljubila i izgrlila od dragosti

  20. #20
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    prvi put su mi rekli nakon 12 dana, sada nakon 16.....mislim da ispod 12 nema uopće smisla gledat
    sretno

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    bebomanka do suza.imam inače bujnu maštu
    željka33 onda zeleno za testić u subotu,12 mi je dan tada.
    zna li itko sto je s lanaaa i s njenom betom,da nam digne prosjek za 5 mjesec?
    rekao mi je MM da sam se totalka navukla na net i totalno pobenavila.umre od kad me sretne za kompaćem.
    šaljem vam puuuno¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    ja nikako da skužim kako se šalju ovi vibići?stvarno sam tupasta

  23. #23
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Citiraj mromi30 prvotno napisa
    ja nikako da skužim kako se šalju ovi vibići?stvarno sam tupasta
    mromi30 stisnes i drzis Alt Gr i onda na tipki s brojem 1 (imas nacrtano ~) drzis koliko hoces da ti ispise ~~~~

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    enya22 hvala,da se više ne sramotim~~~~~~~~~~~~~~~evo prvi vibići samo za tebe

  25. #25
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Citiraj mromi30 prvotno napisa
    enya22 hvala,da se više ne sramotim~~~~~~~~~~~~~~~evo prvi vibići samo za tebe
    Hvala, draga!

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    drage moje čekalice kako mi se osjećate danas?
    mene užasno boli glava,valjda od južine a ne znam smijem li popiti ikakvu tabletu.danas brojim 8 dan od ET i noćas su me jako boljele cike,stalno sam se budila.sve kontam 10 dan napraviti test pa šta bude bude.
    svim ostalim curama~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~kojoj za što treba

  27. #27
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    evo ja još nisam čekalica bete, ali isto siguro ne bi izdržala na tvom mjestu bez par testića prije!

    nakon koliko dana ti je bio transfer?

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    barbi26
    transfer mi je bio 5 dana poslije punkcije i vraćena su mi tri E,zar to ima veze s vađenjem testa prije ili poslije?kada si ti najranije vadila svoj u postupcima,inače zadnju vješticu sam imala 24.4?da li si imala želju za sexom poslije ET,jer mene lova od prekjučer ?
    što sam te bombardirala s pitanjima,a što ću kad mi je prvi IVF pa još o svemu učim.
    šaljem ti jednu veeelikku

  29. #29
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    mromi, bolje ne s testovima 10-ti dan, iako ... transfer ti je bio 5-ti dan...no ja ipak ne bih, govorim iz vlastitog lošeg iskustva. Napravim test prerano i onda sam svaki dan u lošem raspoloženju, mislim da nije uspjelo, ali kao nije sto posto sigurno.
    A što se sex-a tiče, meni je dr. rekao - poslije et-a 5 dana apstinencije. Ali neki drugi dr. će ti reči drugačije. A cure ovdje će imati dobrih savjeta

  30. #30
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    mromi - prerano ti je za testić 10. dan nakon trnsfera. možeš raditi betu 12. dan nakon et. ja sam do sada apstinirala od sexa nakon transfera se do bete. istina bog nisam niti imala želju :/ . sretno .

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    hvala cure
    sad vidim da bi ipak bilo najpametnije u subotu raditi testić.nego smijem li popiti kakvu tabletu za glavu?
    i da vas upitam ako test ne bude pozitivan ima li smisla vaditi betu i za koliko nalaz bude gotov,recimo ako krv izvadim u 7 ujutro?

  32. #32
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    nalaz je obično gotov isti dan. naravno da ima smisla vaditi betu ako je test negativan.
    meni je dr rekao da smijem popiti lupocet.

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    HVALA alec

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    384

    Početno

    nemoj raditi kućni test. ak ti bude nagativan, toliko ćeš se ubedirati da je to jako loše. test nije pouzdan, a emocije su ogromne. a razočarenje, očekivanje, i šok- nepopravljivo za tvoj organizam.
    meni je srce lupalo ko blesavo, dlanovi mi se znojili, i te 2 minute su mi prolazile kao godine.
    skuliraj se i odi vaditi betu, one nemre fulat. ili jesi ili nisi. a testić može bio ovakav, onakav, blijed, loš, dobar, ??? kužiš?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    Citiraj mromi30 prvotno napisa
    hvala cure
    sad vidim da bi ipak bilo najpametnije u subotu raditi testić.nego smijem li popiti kakvu tabletu za glavu?
    a da radije probaš eteričnim uljem prvo... meni eukaliptus čuda čini... pratim od kronične glavobolje...

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    bok mu
    kasno je sad,radila sam test danas(10 mi je dan od ET)i jedna veeeelika negativa .da li si ti imala slučaja s negativnim ,a da je ishod bio pozitiva?premda sam ja uvriježenog mišljenja da su testovi nepogrešivi i ako je negativan da su sve ostalo uzaludna nadanja.

  37. #37
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    a sad da te ja malo utijesim

    prije 2.5 od sam bila trudna (nazalost kratko je trajalo)
    radila sam 12 dan test i bio je negativan ali sam bila trudna s blizacima :?
    jos ni danas mi nije jasno kako. a beta mi je super rasla. a sto se tiće sexa tako sam bila napaljena (iskreno) da mislim da sam se dole takla da bi odmah svršila ali to je normalno kad si trudna
    nadam se ta ti je test pokazao netocno. obavezno napravi betu.

  38. #38
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Cemu test 10 DC? Pa tesko da ako je malo kasnila implatancija da ces ugledati +...ja nebi potonula, ja bi ga ponovila 14 DC i jos isla vaditi betu, jer dok ja ne vidim nalaz iz labosa ja vjerujem da je to to i da je bas minusu razlog ovo sto sam navela...prerani test i kasnija implantacija. Nadam se da ce te beta ipak iznenaditi

  39. #39
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    I ja smatram da je za test bilo prerano...zaboravi ga! Pricekaj jos par dana pa na vadjenje bete..~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #40
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Meni je čekanje isto noćna mora, ali zato si onda pjevam onu krasnu od Gibonija: "...hodaj, nebo strpljive voli, hodaj možda se sve ovo u dobro pretvori..."

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    bok cure
    tek sam sad stigla kući i pročitala vaše postove.stvarno ste najbolje ,znate oraspoložiti do bola,hvala vam na željama,tješenju i što ste vibrale svo ovo vrijeme za mene
    puno vas volim i stvarno ste nezamjenjive

  42. #42
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    mromi mislim da ti je to prerano....ja sam isto prošli tjedan radila test u ponedjeljak (10.dan) i bio je negativan, a već sutradan se pojavila jedna jedva vidljiva crtica....da nisam dobro pogledala na svijetlu ne bi je ni uočila....i 15.dan je beta bila pozitivna....Zato ipak pričekaj još koji dan ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    138

    Početno

    Draga mromi kako si ? Da li grizeš nokte za sutra? Kako se bliži sutra imam neki neobičan osjećaj u trbuhu i strah me i pomisliti na rezultate bete ali se sudbini u ruke! Već i ovo da mi je vještica izostala 3 dana je napredak jer uvijek mi dođe ali tko zna...JOŠ MALO...

  44. #44
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    mala garava
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~do neba

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    mala garava ja sam ti se pojela od glave do pete ,al kad mi je test bio negativa u četvrtak od tada sam ti se pomirila sa negativnim rezultatom i skoro svima najavila da nije uspjelo.tinja u meni još tračak nade,al da se puno nadam nisam ,ne želim se razočarati.
    sad sam zvala znanicu iz laboratorija irekla mi je da oni za vađenje bete nalaze šalju u Dubrovnik i da im oni rezultate faksiraju za dva dana(zamisli koliko još moram čekati).mislila sam sutra na posao al neću dok mi ne stignu rezultati il ako prije ne dođe vještica.
    tebi šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~za sutrašnje ugodno iznenađenje!
    za koliko će tebi biti gotovi nalazi?

  46. #46
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    mromi odakle si? moze i na pp

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    iz Metkovića,ako znaš di je to?

  48. #48
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ma da moš misliti.ja sam 15 km od tebe

  49. #49
    lberc avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,145

    Početno

    Evo ni ja ne mogu dočekati sutrašnju betu,9 dan sam napravila test i kad sam ugledala rozu crticu,mislila sam ima nade,test sam ponovila 13 dan i bio je negativan.Malo sam se razočarala,ali ipak lovim se za slamku i tješim da testovi nisu 100% sigurni :/ .Želim da sve mi čekalice bete sutra ipak budemo :D :D :D !!

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    138

    Početno

    jako sam se rastužila jer upravo mi je došla neka smeđkasta sluz pomiješana sa utrogestanima.Joj panika me ulovila da je to gotovo...Eto ležim,stavila sam brzo 2 utrogestana i molim se Bogu

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •