Molim vas za pomoc.
Jucer sam saznala navedenu dijagnozu i svi smo u soku. Godinama imam los papa, ali mi je moj ginekolog savjetovao cekanje kako se ne bi stvari same rijesile i nikada mi nije davao terapiju. Radi se o dr. Vlastelicu u Rijeci.

Sada sam tu gdje jesam i salju me na operaciju. Imam Papa test, obavila kolposkopiju, ali nisam nikada vidjela nalaze. O Biopsiji niti rijeci. Nakon upita za drugo misljenje dobila sam informaciju kako je Biopsija obavezna (Ginoderma) prije bilo kakvog zahvata.

S druge strane u poliklinici Harni govore kako je to normalno i da lijecnik moze na osnovu Pape koji je tako los slati odmah na operaciju. Isto tako rekli su mi kako oni obavljaju iskljucivo LETZ konizaciju i kako tom metodom ne mora uvijek biti skinuto sve kod tako loseg nalaza. Hmm.

U bolnici operacija je zakazana tek za 40 dana, sto mi je opet nekako daleko jer se bojim da mi se stanje ne pogorsa i dodjem do Pocetne Invazije.

Gdje ste obavljale operacije i koja je poliklinika po tom pitanju najbolja, pa ako je zaista potrebno da operaciji pristupim puno prije navedenog datuma.

Pozdrav svima

Ocajna