Stranica 13 od 63 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #601
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Višnjice, jel ima novoti, nestrpljivo gledam na sat cijeli dan i mislim na tebe i držim fige i na rukama i nogama da bude sve ok!
    Javi se

  2. #602
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    evo me.Beba je umrla,ne kuca srce više,najvjerojatnije se to sinoć dogodilo.Beba je bila dobro,imala je razvijena pluća,sve se dobro razvijalo,skoro pa 3 cm malog smotuljka..skupila se nekakva tekućina oko malog tijela,i oko organa,teško mi je bilo skoro pa sat vremena gledati u tu sliku..legla sam na stol i gledala u monitor ispred sebe,tresla sam se od straha i gledam to malo beživotno tjelešce u kojem isprve vidim da nema malog kružića koje treperi..opet me čekaju pretrage,a tako me strah svega,a znam da će mi reći da ne znaju zašto se to dogodilo.
    Podobnik je bio tako bešćutan i hladan,potapša me i kaže pa Višnja ti stvarno nemaš sreće,peh za pehom,ali mlada si imat ćeš ti djece.
    Dobro sam,kao što sam već rekla,oprostila sam se od naše mrvice.Muž je ovog puta malo više potresen od svega,ali da mi on nije ovako hrabar,što je sve prošao sa mnom,divim mu se,za sve one trenutke kad se nije odvajao od mene,i što je bio uz mene na prvom porodu i sad opet čuti ovako nešto tužno.Borit ćemo se dalje,sve će jednog dana dobit smisao.Dobili smo još jednog malenog anđela od 10 tjedana...sad imamo još veće pojačanje s neba za treću bebu..nek Bog blagoslovi ovu mrvicu,sad je već moj leptirić stvarno poletio...

  3. #603
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    nemam rijeći, prestrašno draga Višnja. Nek vam Bog da snage, užasno mi je žao

  4. #604
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    žao mi je Višnja.. zbilja

  5. #605
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    ajme visnja, strasno mi zao....... drzi se draga

  6. #606

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    visnja, beskrajno mi je žao, nije pošteno, nije u redu da svu tu patnju moraš prolaziti ispočetka, neka te dragi Bog čuva, tebe i tvoje male leptiriće

  7. #607
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    Višnja , dobro si napisala, sad imate pojačanje na nebu , tebi i tvom mužu iskrena sućut

  8. #608
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Draga Visnja, beskrajno mi je zao
    Vasem andjelu sretan put u vjecnost
    Posljednje uređivanje od Marsupilami : 26.02.2010. at 16:41

  9. #609

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    višnja..........

  10. #610
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    višnjice moja, neizmjerno mi je žao! primite ti i TM iskrenu sućut...
    tvoj mali leptirić odletio je svojem braci na nebo i od tamo će sada zajedno paziti na vas! nažalost najgore se pomiriti sa neznanjem ali i ono je nažalost sastavni dio našeg života!
    ti si tako hrabra i vedra osoba, molim te nemoj gubiti nadu! i ne obaziri se na glupe bešćutne doktore (od dr.P je to i za očekivati, ja imam odvratno iskustvo s njim) i vjeruj u sebe i svoje anđele da će jednog dana netko upaliti svijetlo i u tvojem životu će zasjati jedna mala zvjezdica koja će tebi i TM vratiti vjeru i nadu u ovaj život...

    drži mi se draga moja, uz tebe smo...

  11. #611

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    28

    Početno

    Beskrajno mi je žao Višnja zbog tvog gubitka,bilo koje da sad napišem rijeći ne mogu ti vratiti tvoje malo čedo.

  12. #612
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Draga Visnja,tako mi je zao...Sve sto bih rekla zvuci banalno..Kazu da u takvim momentima treba misliti da uvijek ima nesto gore i jos gore.Kazu da Bog salje iskusenja samo jakima.Kazu jos svasta nesto,ali samo mi koji smo prosli kroz TO znamo kakvu bol nosite ti i tvoj suprug u srcu.
    Nakon kise dolazi sunce,samo vjeruj da je tako i bice sve bolje nego sto se momentalno cini.

  13. #613
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    višnja, dijelim vašu bol
    držite se...

  14. #614
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Višnja, tako mi je žao.
    Primite ti i tvoj suprug moje saučešće.
    Nadala sam se jako.
    Drži se

  15. #615

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    Draga Visnja, neizmjerno mi je žao

  16. #616
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Draga Visnja, nemam rjeci utjehe...iskreno mi je zao.

  17. #617
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Višnjice sve će biti dobro, nastavljamo dalje zajedno do konačnog cilja lijepog, živog i zdravog smotuljka na kojeg će paziti naši anđelići sa neba, ne budi tužna, ja se uvijek sjetim one izreke što sam pročitala ovdje negdje na PDF-u da su samo posebne i odabrane mame mame anđela. Prema tome budi ponosna na svoje anđele i na to što si mama dva prekrasna anđela. Ja sam ponosna na svoje tri ljepotice koje sigurno imaju predivna krila i paze na mene svaki dan!

  18. #618
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Cure hvala vam neizmjerno na potpori,sigurna sam da i zbog vas i svega što ste rekle osjećam neki mir koji me samo gura naprijed i zahvalna sam vam na tome.Toliko ljudi moli za mene i to jako osjećam,zato sam dobro.Nemoguće je uz sve te molitve klonuti duhom.Doći će bolje vrijeme za sve nas mame anđela,a i to pokazuje ovaj forum koji je postao tako radostan i pun nade,toliko već trudnica ode imamo i zbog njih sve moramo biti hrabre..Ja očito nisam prošla svoj put patnje do kraja i zato se ovo dogodilo,Bog mi ne bi dao još jedan križ ako ga ne bi mogla nositi..i muž je sad već bolje,već se šalimo sa svim ovim što nas je snašlo,kaže on da više kod nas nema šume i drva da se napravi još jedan križ..a ja opet izgubila sve tri kile koje sam dobila pa sam rekla Bogu u šali da sam premršava i da mogu nositi još samo ovaj križ ,treći bi već bio pretežak....samo da još moja obitelj dobije nade i vjere da će kad tad dobiti još jednog unuka,ma ne jednog,više njih..samo da i oni budu hrabri jer mi njihov plač nikako ne pomaže i zabranila sam im da budu tužni...ne osjećam ljutnju prema Bogu iako mi On nekad stvarno nije jasan,ali ne sumnjam u njegovu odluku..
    Hvala vam sve drage moje mame i trudničice

  19. #619
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Višnjice, u tebi ima toliko hrabrosti i snage!
    toliko su tvoji postovi puni pozitive, samo tako nastavi draga moja! imaš našu podršku i sigurna sam da je sada svemu kraj i od sada samo lijepe stvari za tebe i tm!
    čuvaj mi se! i papaj da te kilice opet dođu nazad!

  20. #620
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Višnja stvarno ti se divim...i baš smo tako i mi radili, sve smo nekako prebacivali na humor, pa smo se zezali da smo več sva lijepa imena potrošili i da če sljedeče dijete morat imat neko bezveze (i eto ti Špira).
    Nemoj klonut, moraju nekad stvari postat bolje, vidjet češ. I kako si rekla, valjda iz nekog razloga baš mi ovdje moramo imati toliko teške križeve, ali se ne damo i guramo dalje! Šaljem ti veliku pusu i ako ti bilo što treba tu smo. I potpisujem Bzaricu, papaj!

    Cure Kiss

  21. #621
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Visnjice

  22. #622

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    277

    Početno

    Draga Višnja, primi moju iskrenu sućut! Plačem i zbog tebe i sebe i zbog svih majki anđela......

  23. #623
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga visnja neizmjerno mi je žao
    nemam tih riječi kojima bih te sada mogla utješiti....
    najdraža, ti si predivna hrabra žena. Želim ti puno snage za dalje
    vjerujem da će doći i naše vrijeme
    grlim te draga moja

  24. #624
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Draga Vishnja, život je pun priča sa sličnim počecima i sretnim završecim, iskreno se nam da će biti takav i vaš.

    Za utjehu, moja dobra poznanica je imala dvije trudnoće slične tvojoj: išli na sve pretrage i nikad se nije moglo utvrditi zašto su bebice umirale oko 12.tjedna. Krenuli su i u treću trudnoću koja je bila savršena, a nakon toga i u 4. i opet sve za 5. Sad imaju dvoje divnih klinaca. Također, prijateljica moje mame je imala priču sličnu Rozinoj, isto je izgubila blizance i potom još jednu bebicu, nakon toga je sljedeću trudnoću cijelu preležala, a druge dvije potom su bile najurednije na svijetu.

    Sjećam se i devet_mjeseci ovdje s foruma (skupa smo odbrojavale na Prije začeća) i ona je imala sličnu situacijui isto im nikad nisu utvrdili zašto se to događalo, i sad ima divnog bebača i opet je trudna i sve je za 5.

    Od srca ti želim jednako sretan kraj, kao i svi curama ovdje.

    bzara i Roza, velika pusa.

  25. #625

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    višnjice ne mogu te izbaciti iz misli, divna si, sve to tako hrabro podnosiš , drži se ljube, bit će bolje, jednostavno mora biti bolje, toliko je divnih trenutaka koji samo čekaju da ih provedeš ; svi imamo različite živote, svakoga dopadne njegov križ, tako i nas naš, to nas je i stvorilo ovakvim osobama kakve jesmo, iz svega moramo izvući najbolje što možemo, ne postoji druga opcija koja vodi na dobar put; život je prekratak i pretežak da bismo dopustili da ispred nas ide naša sjena; drži se , isplači, odtuguj, uzmi vremena za svoju dušu i svoje tijelo i za par mjeseci ponovo u niski start i nove početke
    pusica Špireku, bzari, tamagoči, choco, bambus i njihovim srećicama

  26. #626
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Evo nakratko samo da vas sve pozdravim!
    Idem sutra ujutro u bolnicu,u utorak bi sve trebalo biti gotovo,malo me strah a i ne znam točno kakav je to postupak i koliko to traje jer nisam tila ni čitati o tome..samo bi se volila što prije vratiti doma i da što prije završi ta cijela priča..prvi porod i sav onaj šok sad mi se čini manje strašan od ovoga,ne znam zašto..
    ljubim vas sve puno drage moje, pogotovo naše nove trudnice

  27. #627
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Višnja šaljem ti veliki zagrljaj.
    Što se tiče fizičke strane, ne brini, zahvat je relativno bezbolan.
    Emocionalno nažalost znaš kako je
    Sutra sam vjerovatno u Petrovoj, očeš biti na PT1? Ajd pošalji sms ako ti se da da te povirim. Drži se hrabrice naša

    Drage moje, mi smo dobro, sve ide super.
    Nadam se da ste vi sve dobro. Posebno naše trudničice. Puno vas volim i imate veliku pusu od mene i Špireka!

  28. #628
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga Višnja, evo i ja te puno puno grlim i suosjećam sa tobom .
    Kako ti i Rozić kaže, fizički nije strašno i kratko traje, psihički je teško ali to nažalost i sama znaš. Jako mi je žao što ti se to dogodilo

    Roza izljubi nam našeg Špiru.

    drage moje sve vas ljubim

  29. #629
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Višnjice da prođe što brže i bezbolnije i da ti nama što prije kreneš dalje u nove pobjede!

  30. #630
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage moje bila sam kod mog MPO doktora i u razgovoru sa njim odlučili smo još čekati za postupak (ljeto ili jesen). I ok sam sa tom odlukom. Još prije 2 tjedna htjela sam čim prije, čak sam razmišljala o prebacivanju u Vinogradsku jer su kod nas užasne gužve, ali eto sve se promijenilo... Možda je na mene utjecalo i ovo što se dogodilo našoj Višnji... Ma jednostavno nisam još spremna. Naravno to ne znači da se nećemo truditi prirodno, ali jednostavno kad sam čekala u bolnici shvatila sam da nemam još snage za novi postupak MPO ...

    draga Višnjica
    drage cure i Špiro ljubim vas

  31. #631
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Višnja jako mi je žao.U savkom slučaju traži ili da te uspavaju ili da ti ništa ne rade dok anestezija dole ne počne djelovati.

    Nema se ništa pametno za reći osim kao što sam i osijek rekla da nikada ne zaboraviš da pripadaš maloj,posebnoj družini hrabrih,snažnih i divnih žena .Svi smo uz tebe

  32. #632
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Višnja, draga moja, nadam se da sve prolazi brzo i fizički bezbolno!
    znam koliko je to teško, i što je još gore znam da znaš i ti, jer nažalost nije ovo prvi križ!
    ali znam da sada mora biti dosta, vrijeme je da nam svima ovdje zasja sunce!
    Rozica, Vitica, Isabel idemo svi za vama jer sve ovdje žene stvarno zaslužuju biti majke!

    Tibi, draga, skupi snage dovoljno da možeš u nove pobjede! psihičke snage vjerujem da treba jako puno jer ne mogu si ni zamisliti koliko je teško prolaziti sve te muke MPO! sve više mojih prijetelja oko mene imaju problema i moraju ići u postupke! u zadnjih par mjeseci tri para s kojima se družimo krenuli su u postupke, i vidim po njima koilko je to psihički i fizički teško!
    ja ti od sveg srca ~~~~~~~~~~~~~~~~ da uopće ne moraš doći do toga, već da kućna radinost učini svoje!

    svim mojim dragim curama šaljem veeeelike puse!
    mis mo dobro, mučnine prestale, i sad je sve nekako lakše!

  33. #633
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    Visnja sreco, tako mi je žao, nadala sam se do zadnjeg da to nije to, da će leptirić ipak ostat. I u svemu tome čestitam vam na hrabrosti da se ipak našalite na svoj račun. Ljudi oko nas ne shvaćaju da smo mi jače nego ča misle. Sjećan se svojih i m roditelja i rodbine. Nisu htjeli pročat o tome u mojoj blizini, u početku se nisu htjeli ni smijat, a tek kad sam je spomenula... brzinsko mjenjanje teme. Ali meni je bilo ok pričat o tome svemu. Daleko od toga da boli, ali to je dio nas. I nemoj slušat nikoga osim m i sebe. Radite ono ča vi odlučite. Meni su pokušavali svašta nametnut pa čak su i odlučili da ću počekat godinu dana prije nove trudnoće. Ali m i ja smo odlučili ranije i prošlo je 7 mj. prije trudnoće. Sada to prebrodite, nek prođe kratko vrijeme i onda sretno.....
    tibi slažem se s tobom. Ne treba forsirat nešto ako misliš da nisi spremna. A na kraju krajeva ljeto je na vratima. A možda i vi ko i bzara zafrknete prirodu....
    roza mila majčice spavaš ča po noći? Dojiš? Kako ste se snašli u ulozi staraca?
    ostale cure.... morete ča?

  34. #634

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Višnja~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Roza kako ste ti i Špiro...? Jel te sluša ili više ti njega?

    Ja danas s kontrole,otvorena prst(do prst i pol) skroz do ovoja i glavice,a tek 30tj......smijem ići na wc i oprati se to je sve,za sad pošteđena bolnice....kontrola za 2tj...mali je ovaj put nešto manji valjda neće sad još zastoj u rastu...umrijet ću od brige...

  35. #635
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    visnja08 neznam sta da ti paetnog kaze.......
    tibi samo se vi trudnite, mozda vas iznenadit + iz kucne radinosti
    bzara drago mi je sta su ti mucnine prosle, odmah se lakse diše, smao hrabro do kraja, bit ce sve za 5.
    roza izljubi špireka!

    a meni se opet pokazao onaj iscjedak, samo sta je sada vise roskast, a ne smeckast kao prvi put...umirem od brige....i od nemoci.......

  36. #636
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    sandra ma bit će sve u redu, samo miruj čim više, mada nije ni to lako, ali još samo 10 tjedana.. sitnica...
    bambus ča ti je rekla ginekologica za iscjedak? Nemoj se zezat odi neka te pregleda ako još nisi bila.

  37. #637
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    sandra 23 držim fige, miruj ne mrdaj i probaj dogurati što dalje!

  38. #638
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    ma nisam jos bila, narucio me je tek u cetvrtak..., cim mi je test pokazao + (prosli ponediljak) nazvala sam ga, i otisla do njega, pogledao me i rekao mi je da je sve ok, dao mi utrice da ih koristim. i da dodem opet u cetvrtak. kad mi se prvi put pokazao iscjedak, nazvala sam ga, i rekao mi je da je to postalo normalno skoro kod svih zena, da se ne brinem i da mirujem. on je meni stvarno odlican ginekolog, stvarno sta sam sve proslo, uvik je bio uz nas..

  39. #639
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Ej drage moje,evo vratila sam se doma i tako sam sretna što nisam morala ostati,obavila sam te papire prije i sad sam na miru što se toga tiče..sutra rano ujutro idem u bolnicu,bit će opća anestezija što sam se i nadala,ne želim se ničega sjećati..i nakon dva sata će me pustit doma ako bude sve ok..pregledali su sve ove zadnje nalaze,doktori su bili tako pažljivi..ipak je sve to na loše završilo zbog nereguliranog šećera,da li sam možda trebala pričekati s ovom trudnoćom..sad ne znam,al ne osjećam grižnju savijesti da sam ja kriva,trudila sam se najviše što sam mogla,i bolnica tu više nije mogla previše napraviti kad mi je taj hemoglobin u trenutku začeća bio jako visok,a nitko me nije uputio u sve posljedice toga,jednostavno nisam znala..sad su svi nalazi baš kako treba,i ne odustajem tako lako mada me sve ovo nekako izmoždilo do kraja..ja se samo nadam da ću se brzo fizički oporaviti,ova psihička strana još varira od prve trudnoće,ali sad ne želim sebi više priuštiti nikakvu depresiju,ne mogu tako dalje..već razmišljam o novoj trudnoći i čim prođu prva dva ciklusa,uz Božju pomoć nadam se da ću brzo ostati trudna i da ću trudnoću dovesti do kraja onako kako i treba biti..
    Tibi draga nemoj dopustiti loše stvari da tako utječu na tebe,ma samo se opusti koliko god možeš i kad ti tijelo i glava kažu da je sve ok,onda samo naprijed,ja sam u uvjerenju da ne treba čekati da se sve stvari oko nas ujednače i da sve mora biti pa gotovo savršeno da kreneš dalje,to ćeš samo ti najbolje znati i tvoje srce i tvoj unutarnji mir će ti sve reći..zato draga samo hrabro
    Trudnice moje držite mi se,znajte da vam od sveg srca želim toliko puno snage i vjere i hrabrosti!!kad bi bar našla one prave riječi da vas sve utješim i kažem da će sve biti u redu,mislim na vas i vaše slatke bebice
    Osijek ja se samo nadam da ćeš nam ti što prije pokloniti jedan veliki plus

  40. #640
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga bambus puno trudnica ima taj roskasti iscjedak koji se kasnije pretvori u smeđi, pa se to malo smiri, pa opet iscjedak... Bit će sve ok, samo se nemoj puno uzbuđivati oko toga
    draga moja hrabra višnjica želim ti puno snage za dalje, odmori malo, pa u nove pokušaje Slijedeći put mora biti sve u redu, to ti iz sveg srca želim.
    draga sandra samo lijepo miruj, puno pozitivnih vibracija ti šaljem da dogurate čim duže ~~~~~~~~~. Da je situacija kritična sigurno bi te zadržali u bolnici. Samo lagano, sve 4 u zrak i neka svi oko tebe skaču i služe te. Ma bit će sve ok, samo lijepo miruj
    draga bzara drago mi je da se bolje osjećaš, šaljem pusu u bušeka
    hvala cure moje što me tješite, prekrasne ste
    drage moje trudnice, trudilice i tužnice sve vas ljubim, a i našem Špiri šaljem veliki poljubac

  41. #641
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Višnja drži se hrabrice naša
    Bambus ne brini previše, sve je to normalno. Ako se baš ne možeš umiriti nemoj čekat nego odi na pregled odmah. Pusa tebi i mrvici
    Sandra, samo lijepo sve polako i mirno. Još češ ti i prenjet vidjet češ
    Tibi vibram za kučnu radinost
    Bzarice

  42. #642

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    wien
    Postovi
    78

    Početno

    eto danas je bilo mojoj Lorenici godinu dana kako je umrla ;-( ;-(

    volim te puno andjele moj malim,tvoja mama

    Lorena 26.10.2008-1.3.2009

  43. #643

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    vishnja ljube drži se , sve će biti u redu i brzo će proći ( kako zbog nereguliranog šećera ? pa zar ti ga nisu regulirali sa terapijom ? ili to treba biti duže vremena regulirati prije trudnoće? u p.m. ! ako nije jedno onda je drugo, uvik nešto ; da sam na tvom mjestu zamolila bih ginekologa da ipak pošalje uzorak tkiva na genetiku, što je sigurno, sigurno je, ipak je dva puta za redom)
    tibi potpuno te razumin, meni se čini da sam bila optimističnija odmah nakon spontanog, nego sad; ali opet ne daj da puno vrimena prođe, ipak su postupci i procedure u pitanju i nek ti se zalomi neka bezvezna bakterija ili loš papa, opet će ti oduzeti vrime, a kod vas cura u postupcima to puno više komplicira nego kod drugih
    ane , teški su datumi i sjećanja...
    bambusić ..just easy i u ležeći položaj
    sandra ja sam se u 2. Totvorila 2 prsta sa 30 tt, malo odležala u bolnici , malo doma i rodila sa 38 tt ( expresno), lezi malo dok ne uđeš u 9.mjesec
    ( je li netko za popodnevnu kavu u zg slijedeći tjedan? )

  44. #644
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga ane80, šaljem ti veliki utješni zagrljaj teško je kad dođu ti dani ....

    i ja sam vam tužna jer sam moje cure trebala zagrliti u subotu 6.3. kada bi mi bio termin

    draga mandy ja se javljam za kavu, baš bih te voljela upoznati . Čujemo se preko pp-a radi dogovora i razmjene broja moba

  45. #645
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Laku noć drage moje mame i trudničice
    ..sutra je težak dan..
    Mandy i ja sam za kavu!
    Tibi i Ane

  46. #646
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno

    Višnjica draga

  47. #647
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga višnja

  48. #648
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    visnja......

  49. #649
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Mila visnja,u mojim si mislima
    bambus,nemoj cekati cetvrtak(ja mislim da to nije nista strasno,imala sam isti problem),ali cisto da ne brines otidji ranije!
    sandra,samo lezi i citaj nesto fino....sedmice ce leteti i eto tebe u 38-oj!
    ane, meni je na jucerasnji dan bio termin...nekako sam kao u polusnu provela dan....
    roza,ljubi medenog bemba!
    tibi,ja sam se odmah nakon 3 mjeseca odlucila na sledeci pokusaj...nekako mi je to davalo snage,a i doktor je savjetovao zbog cisti..i svo vrijeme sam nekako gurala dok nisam ugledala +....tada sam se slomila i pala u depresiju...pokusavam da se iscupam i nadam se da ce krenuti na bolje.prema tome,sve je individualno..ja nisam preradila gubitak,pa ga preradjujem u trudnoci
    bzara,drago mi je da su mucnine prestale
    mandy,tamagoci,ana i ostale cure
    p.s.ja sutra putujem kod tate i mame(bice to 3 sedmice odmaranja,citanja i setnje),a onda krajem marta kontrola ...ljubim vas sve

  50. #650
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    Višnja dobra si mi i jako hrabra!
    Ane 80 drži se ne znam kako bih te utješila kada je to teško!
    Tiby mogu slobodno reči ZNAM KAKO TI JE ! I moj termin je uskoro, 12.03. sam ja trebala zagrliti svoje bebice kao i ti tako da nam je isto i zato čemo se međusobno tješiti!
    Choco isto kao i Tiby drži se!
    Bambus idi doktoru pa češ biti barem mirna i ti i bebica!
    Sandra miruj i uživaj!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •