Pokazuje rezultate 1 do 50 od 195

Tema: Kupovina na placu - da ili ne

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    uvijek kupujem na pjaci. uglavnom vikendom jer drugačije ne stignem. voće i povrće samo u teškoj nuždi kupim u nekom marketu. volim tu veliku ponudu, volim puno štandova, volim birati i voće i povrće, volim što je sve na otvorenom, volim imati poznatu ženu koja mi da najbolje, volim malo popričati s nekim prije nego kupim, volim kad mi daju sve što im je ostalo od blitve po manjoj cijeni
    a u daljnju analizu, ne ulazim. i ne opterećujem se uopće s tim.
    obožavam pjacu

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,391

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    uvijek kupujem na pjaci. uglavnom vikendom jer drugačije ne stignem. voće i povrće samo u teškoj nuždi kupim u nekom marketu. volim tu veliku ponudu, volim puno štandova, volim birati i voće i povrće, volim što je sve na otvorenom, volim imati poznatu ženu koja mi da najbolje, volim malo popričati s nekim prije nego kupim, volim kad mi daju sve što im je ostalo od blitve po manjoj cijeni
    a u daljnju analizu, ne ulazim. i ne opterećujem se uopće s tim.
    obožavam pjacu
    X još jedan obožavateljica.
    Kupujem skoro sve prehrambeno na placu (domaća jajca, sir, vrhnje, rezance uz voće i povrće )
    Posljednje uređivanje od sirius : 13.01.2011. at 09:37

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    472

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    X još jedan obožavateljica.
    Kupujem skoro sve prehrambeno na placu (domaća jajca, sir, vrhnje, rezance uz voće i povrće )
    I ja sam obožavateljica placa.
    Odlazim jednom tjedno i kupim sve kaj mi treba za tjedan preda mnom. Ako slučajno nekaj usfali (srećom, rijetko - onda to navavim usput u nekom dućanu).
    Jedino sir i vrhnje ne kupujem od tzv. "kumica", nego od mini-mljekare koja također ima svoj štand na placu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •