Stranica 101 od 112 PrviPrvi ... 519199100101102103111 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,001 do 5,050 od 5595

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #5001
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure drage zvala lab sve se lijepo razvijaju i u subotu je transfer to je 5 dan nakon punkcije
    E sad jeli ja tribam zvati sestru Irenu ili je ona i subotom tamo kako to ide?
    tonkice,mislim da se netrebaš najavljivati.Transfer ti se bude napravio neovisno o sestri Ireni tako da..neko bude tamo,bez brige budi.Samo dođite kad su vam rekli.

  2. #5002
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj snupi prvotno napisa Vidi poruku
    Tonkice ne moras joj javiti, sve je upitno koje u subotu dežuran, čak postoji i mogučnost da ti ne bude na transferu doktor koji ti je vodio postupak!
    I to debeela mogučnost
    Ja svog doka nisam vidla ni na jednoj punkciji a bome ni na transferu..

  3. #5003

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala cure

  4. #5004

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Drage moje moze malo pitanjce, kako to izgleda kad je transfer u subotu s obzirom da nije radni dan, mislim ko ti ga radi, jeli ima ikoja sestra koja mjenja sestru Irenu pa da te vrati s krevetom u sobu i dali isto lezis jednu uru nakon transfera, pa nebi bas bilo dobro s obzirom da mi je subota da me odma posalju kuci nakon transfer ipak se nebi tila odma dignit, bas me to sad brine.

  5. #5005
    wanna be mommy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    614

    Početno

    Tonkica, ne brini kaj je vikend...ja sam punkciju imala nedjeljom! Vozaju te na kolicima u sobu, tamo odlezis sat-dva i lagano doma. Samo bez panike bez obzira sto je vikend ima i doktora i sestara...
    Posljednje uređivanje od wanna be mommy : 16.05.2013. at 19:55

  6. #5006

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Hvala Wanna be mommy

  7. #5007

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Cure drage evo vracene mi dvije mrvice a dvije su zamrzli, sad sam cekalica.

  8. #5008
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    bravo tonki sad navijamo za veeeliku betu!

  9. #5009
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ajmo cure iz Petrove, anketa, bitno je pa sudjelujte:

    Koliko jajnih stanica i embrija ste dobili nakon stimulacije? Imate li smrzlica?

  10. #5010
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    evo jel mogu ja kao stara petrovka "ispunit" anketu.
    U zadnjem(dobitnom) postupku sam dobila 5 js i od toga smo imali 4 blastice.
    Dvije su vraćene i vec skoro 30 tjedana uživaju u maminoj buši a imamo i 2 smrznute blastice.
    Tako da je rezultat više nego odličan.

    Kolko se sad sjećam primila sam 27 gonala+ decapeptyl.

    Sretno svima i želim vam svima male lupkavce u bušama.

    Kadauna, tebi i tvojoj ljepotici šaljem posebne puse

  11. #5011

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    10 js,7 oplodenih,2 blastice koje su vracene,nista za zamrznuti..ovih 5 nije docekalo stadij blastice..
    Gonali+cetrotide i ovitrelle..ne sjecam se sad doza

  12. #5012
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    (ovo veliko bordo vam je link)

  13. #5013

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    petrinja
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj tonkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure drage evo vracene mi dvije mrvice a dvije su zamrzli, sad sam cekalica.
    Bravo draga sretno i dalje od srca ti želim

  14. #5014
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Bab - čestitke na ostvarenoj trudnoći!!!!!!!! Kako lijepo - i curica i dečko! Želim ti do kraja školsku trudnoću!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #5015
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    tko je sutra sq mnom u cekani?

  16. #5016
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Cure, jedno pitanjce: dakle jučer sam bila kod svoje gin da mi napiše uputnice za pregled i za bolničko liječenje za IVF. I dala joj onaj papir na kojem sve piše na uvid. Međutim tek na putu doma sam vidjela da ona na uputnicu nije izričito stavila "bolničko liječenje" nego je napisala "IVF".

    Hmm - da li ta uputnica može proći?

  17. #5017

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    anka uputnica za bolnicko lijecenje je tip uputnice, na njoj se onda pise djelatnost koja se obavlja. mislim bar da je tako, nisam 100% sigurna.

  18. #5018
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Hvala, Bubekice!!! Mislim da si u pravu. Rekla mi je gin da ima cijeli niz pacijentica koje su u postupcima - i neke od njih su bile i više puta - tako da si mislim da je malo vjerojatno da je pogriješila - već je iskusna u toj priči.

    Još nešto: htjela sam proučiti to pikanje - međutim ne mogu naći temu na Rodi - ili sam smotana ili stvarno nema?

  19. #5019
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    eto mene doma, dobila stimulaciju gonale u penu i cetrotide, počinjemo sa 14.06.Anka kaj te muci vezano za lijekove?

  20. #5020

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Anka, imas temu samodavanje injekcija. I hrpu filmica na youtube-u. A i svaki lijek koji dobis ima uputstva (ili ih nadjes na netu). A ako uz sve to zapnes, mozes me uvijek zvati na mob.

  21. #5021
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Hvala! Idem ponovno pretražiti Rodu - izgleda da sam ipak smotana. A i Youtube budem pogledala.

    Htjela sam pročitati upute, cake, smjernice, itd. Da mogu pitati sad kad budem išla po lijekove - znam da će mi sve biti jasno kad mi oni budu pokazivali - a poslije će mi se otvoriti 100 upitnika. Malo sam nervozna - kako to sve funkcionira, kako se miješa lijek, pod kojim kutem se daje i dr. MM je rekao da je on spreman dati mi injekcije - možda i budem njega zaposlila - definitivno je puno spretniji od mene.

  22. #5022
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Cure, koje mi sve hormone preporučujete za vadit prije IVF? Tražit ću doktoricu uputnicu pa da mi nešto ne preskoči upisat.

  23. #5023

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Anka ne brini, jednostavno je.

  24. #5024

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Nestrpljiva Anka meni je na uputnici bilo zaokruzeno bolnicko ljecenje i doli je pisalo ivf postupak pa mislim da je i tebi tako, i ne brini za ljekove i ja sam sad prvi put bila i mislila sam da necu znati ali sestre ti sve objasnu i imas uputstva sa slikama i mislila sam da se necu moci sama bosti ali uspila na pocetku muz a kasnije ja probala i ide i nije problem, ako te bude sta zanimalo tu smo da ti pomognemo.

  25. #5025

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Snupi jos malo i tvoje pikanje krece, zelim ti puno srece i da bude uspjesno.

    Popsy15 reci ginekologu da ti dade izvadit sve ginek.hormone i hormone stitnjace, oni bi trebali znati koji su to sve ja neznam sad bas sve napamet znam da ima prolaktin, progesteron, tsh i jos ih ima ali sam zaboravila.

  26. #5026
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Hvala [B]tonkice,[/B] popsi ovako trebaju ti od hormona-testosteron, prolaktin,dhea-s,LH,FSH,SHBG ,AMH I estradiol- oni se vade od 3 do 5 dana ciklusa. A progesteron ti se jedini vadi 21 dan ciklusa.A što se tice stitnjace nije bitno koji dan vadis a trebas izvaditI FT3,FT4 I TSH.Vidim da si iz Zga pa mozes izvaditi ili u Hrvatskom zavodu za transfuziju- Petrova 3, trebaju ti samo uputnice i vade svaki dan!

  27. #5027
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    snupi, sretno i nek bude dobitni!

  28. #5028
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Hvala Snupi! Sve sam zapisala pa ću joj priložiti.

  29. #5029
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Hvala svima!

    Budem ponovno pogledala na uputnicu kad dođem doma!

    Kao i sve druge curke, tako ću se i ja valjda snaći s tim lijekovima. Ali da me je malo strah, je... Strah me, da nešto ne zeznem i propadne postupak.

    Ma bit će sve ok - moram pozitivno razmišljati!!!

  30. #5030
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    Anka sve bude ok , samo nemoj bojati jer strah dodatno pogorsava situaciju! Kad se trebas poceti pikati ? Ako te je strah idi na hitnu , tamo te moraju piknuti!

  31. #5031
    wanna be mommy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    614

    Početno

    cure, evo ja na svoju osobnu inicijativu, išla vaditi hormone štitnjače i naravno da mi je TSH povišen. T3 i T4 su u granicama normale, a TSH je 5,96 (ref.vrijed. 0,2-4,2). Uzv štitnjače obavila, uredan, e sad idem u utorak na dodatne pretrage da vidim zbog čega mi je tako.
    Tražite od svojih doktora uputnice (ja sam preko privatnog zdravstvenog išla) da obavite pretrage, jer mene u Petrovoj nitko nije slao, bez obzira što sam ja tražila, odgovor je bio nema potrebe imali smo prošli postupak js.

  32. #5032
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    wanna be mommy super da si izvadila hormone i obavila uzv,eto sad bar znaš na čemu si,sretno dalje!
    nestrpljiva anka sretno sa pikanjem,odradit češ ti sama to pikanje iz prve ko velika!
    snupi
    i svim ostalim curkama u postupcima i onima koje čekaju sretno!

  33. #5033
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    hvala Tinek!!!

  34. #5034
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    I to debeela mogučnost
    Ja svog doka nisam vidla ni na jednoj punkciji a bome ni na transferu..
    kako to ide s prvim konzultacijama u Petrovoj, sam biraš doktora ili ti sestre predlože?!? ja sam poslala mail, još ću probati zvati, danas nisam dobila..i kojeg bi dr- a preporučili?? iako vidim da svi mijenjaju sve, ali ipak...moraš se za nekoga odlučiti..

  35. #5035
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Bila sam danas kod ginekologice i samo mi je briseve uzela koje sad moram čekat 3 tjedna . Jedva sam ju nagovorila da mi da uputnicu bar za konzultacije. Kaže ona ,nemaš šta tražit tamo dok ne vidimo dal su brisevi u redu.

  36. #5036
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Popsy15 ..pisala sam ti na PDF VV....dobro ti je ginekologica rekla - odradi sve nalaze, CB, papu, TM spermiogram, hormone ...tako će svi biti pametniji kuda dalje...

  37. #5037
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj nestrpljiva anka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala! Idem ponovno pretražiti Rodu - izgleda da sam ipak smotana. A i Youtube budem pogledala.

    Htjela sam pročitati upute, cake, smjernice, itd. Da mogu pitati sad kad budem išla po lijekove - znam da će mi sve biti jasno kad mi oni budu pokazivali - a poslije će mi se otvoriti 100 upitnika. Malo sam nervozna - kako to sve funkcionira, kako se miješa lijek, pod kojim kutem se daje i dr. MM je rekao da je on spreman dati mi injekcije - možda i budem njega zaposlila - definitivno je puno spretniji od mene.
    Anka ja sam se pikala doma, na poslu (sjećaš se wbm?), u autu... isto tako je bilo i s utrogestanima. prvi put je najgore...

  38. #5038
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    kako to ide s prvim konzultacijama u Petrovoj, sam biraš doktora ili ti sestre predlože?!? ja sam poslala mail, još ću probati zvati, danas nisam dobila..i kojeg bi dr- a preporučili?? iako vidim da svi mijenjaju sve, ali ipak...moraš se za nekoga odlučiti..
    u pravilu možeš i sama odabrati... moja preporuka su prof.Pavičić Baldani i prof.Vrčić...naravno, svatko će predložiti onoga s kim je zadovoljan. ja još nisam zapela sa pretragama (al nikad ne reci nikad)... nema pitanja na koje mi nisu odgovorili, a ja stvarno svašta pitam. ponesem si nekad i papirić s pitanjima.
    i u mailu i tel možeš naglasiti željenog doktora
    sretno!
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 24.05.2013. at 11:21

  39. #5039
    wanna be mommy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    614

    Početno

    oooo i te kako se sjećam pikanja u dućanu

  40. #5040
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    A se sjetite mog prvog pikanja sad u zadnjem postupku...u wc-u onog kafića s PZ kavice
    kameleon,jesi se naručila?

  41. #5041
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    hvala cure!!
    poslala sam mailove,ali nisam još dobila termin,a nije me nitko pitao kod kojeg bi doktora..
    a pošto ja ne znam niti jednog tamo..evo kaže ljubilica baldani ili vrčić..? baldani je ženska a vrčić muški??ili??
    pitali su me godinu rođenja i adresu, možda dobijem pismo doma??
    još jednom,hvala na ifo..pozdravi!!!!!!!

  42. #5042
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    da da, baldani je žensko a vrčić muško...
    baldani ima amb pon i uto, vrčić četvrtak, strelec srijeda... za ostale neznam
    pa ak ih ne dobiješ na tel, mail-aj se s njima. na kraju krajeva, bitno je da ti budeš zadovoljna, briga te za njih. imaš pravo tražiti i birati samo ti može ovisiti kod koga se koliko čeka

  43. #5043
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj wanna be mommy prvotno napisa Vidi poruku
    oooo i te kako se sjećam pikanja u dućanu
    ono, daj proviri jel itko od kupaca ulazi

  44. #5044

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Jucer mi je krenila lagano krv i danas traje kako sad ide dalje dali tribam zvati bolnicu?
    Hvala curke izgleda da biljezim prvi neuspjeli ivf

  45. #5045
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    tonkice,kako si,jesi zvala bolnicu?grlim
    Ja imam pitanje...dali netko možda ima neki broj za info od Petrove 3?
    Poslala sam im upit mailom u četvrtak al ništa..
    Ginič me poslal tamo izvadit krv za trombofiliju,a na uputnici stoji samo testovi na trombofiliju,ništ određeno..pa se bojim da me ne vrate doma.Jer testova ima hrpa,nemru mi sve napraviti.U utorak idem gin. na briseve,pa imam priliku da mi nadopiše na uputnicu točne pretrage,ako treba.

  46. #5046

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    483

    Početno

    Zuzy a boli i krv se pojacava doktor je rekao da uduplam dozu utrogestana pa cemo viditi ako krene kao menga da stanem

  47. #5047
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    žužy, meni na nalazu koji sam dobila od njih piše neki broj telefona 01 46 00 331, pa pokušaj zvati na taj broj. Ja sam kod njih vadila genetske čimbenike trombfilije, PAI-I, MTHFR, Faktor V i Faktor II. Sad ne znam da li i ti te trebaš vaditi ili nešto drugo.

  48. #5048
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Fala ti puno dino,budem sutra probala nazvati.Imala sam ja popis pretraga koje sam namjeravala napraviti u vinogradskoj,ali eto moj ginić veli drukčije..pa bi se htela osigurati,da nejdem badava.

  49. #5049
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Ma nema probleme Meni su rekli da rade sve standardne pretrage vezane za neplodnost osim proteina S, homocisteina i ACE. Ja sam prošli tjedan istraživala za sebe pa zato znam. Sretno

  50. #5050
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ti si bila osobno pitat prije il ti je sve već pisalo na uputnici?Vidim da netu da nema naručivanja.
    Fala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •