Stranica 52 od 149 PrviPrvi ... 242505152535462102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2551
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Cure,
    evo mi se B javila mailom u kojem piše da je njoj osobno neugodno i žao to što mi se desilo i da je jako iznenađena kako se to moglo dogoditi.Danas na sastanku će iznijeti moju situaciju,i tako isto moju potražnju za povrat novca.Javit će mi se nakon sastanka.

  2. #2552
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kad smo bili u PFC-u spavali smo nedaleko od klinike,ali oni su ti se selili tako da bi to sad bilo daleko. U Pragu se nadje daleko povoljniji smjestaj nego u CB, samo posebno treba obratiti paznju na parking. Odustali smo od njih jer su se vodili idejom da sam mlada pa su moje kontrole bile bazirane na hormonima. A CB su bili detaljniji i tu se otkrilo stosta. Inace, mislim da su PFC suzdrzaniji i profesionalniji u odnosima dok se u CB Ljiljala i Biljana postavljaju kao da se znamo godinama i tjese te (sto mi se ne svidja previse, ali znam da je svaki postupak 50:50 sansa ne diraju me previse ti njihovi izljevi ljubaznosti i tjesenja i podrske).
    U Ceskoj je hrana jeftina, pa se jede po restoranima. Neisplativo ti je kupovati hranu pa spremati si naknadno. Naravno. Ako idete samo u postupak pa ste tamo nekih 8/9 dana.
    Yubi, neugodno ne rijesava nista. Neka oni to dobro rasprave i poduzmu nesto. Tako nesto se nije smjelo dogoditi. Losa reklama. Ispadaju neozbiljni, neprofesionalni. Zelim da sto prije rijese i donesu neki pametan zakljucak.

  3. #2553
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Evo cure samo da vam javim da mi se B javila nakon njihovog sastanka s mailom da se cijeli kolektiv osoblja klinike ispričava na učinjenom propustu,te da će osobe odgovorne za lijekove imati posljedice i kaznu većih razmjera,da je ovo velika njihova pogreška i da pošaljem svoje podatke kako bi mi napravili povrat novca (trošak ne samo neispravnog Menopura već cijele stimulacije svih ljekova) jer su se odgovorni ljudi klinike tako dogovorili/odlučili.
    Stvarno nam je žao osoba koji će imati kazne zbog ovoga,to nam nikako nije bila namjera,Samo smo potraživali svoja prava i imali potrebu kliniku uputiti na njihove propuste.
    Eto cure,ispali su na kraju korektni i smatraju se odgovornim za ovo što se dogodilo.Evo mi B taman poslala mail da je zahtjev za povrat novca poslan.

  4. #2554

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Super
    Sad ces sa manje briga u slijedeci postupak
    Posljednje uređivanje od maritas : 28.03.2017. at 14:17

  5. #2555
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Yubi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure samo da vam javim da mi se B javila nakon njihovog sastanka s mailom da se cijeli kolektiv osoblja klinike ispričava na učinjenom propustu,te da će osobe odgovorne za lijekove imati posljedice i kaznu većih razmjera,da je ovo velika njihova pogreška i da pošaljem svoje podatke kako bi mi napravili povrat novca (trošak ne samo neispravnog Menopura već cijele stimulacije svih ljekova) jer su se odgovorni ljudi klinike tako dogovorili/odlučili.
    Stvarno nam je žao osoba koji će imati kazne zbog ovoga,to nam nikako nije bila namjera,Samo smo potraživali svoja prava i imali potrebu kliniku uputiti na njihove propuste.
    Eto cure,ispali su na kraju korektni i smatraju se odgovornim za ovo što se dogodilo.Evo mi B taman poslala mail da je zahtjev za povrat novca poslan.
    super! reakcija je brza, poštena i svaka čast. naravno da će biti posljedica! pa mora ih biti. ne možeš biti tako naivna pa misliti da se nakon takvog propusta neće ništa dogoditi, da neće nitko odgovarati. sad će se i protokoli mijenjati, postrožiti, možda će se i protokol davanja lijekova parovima tkđ malo postrožiti i promijeniti. i to je sasvim u redu, dapače. uočen je propust, koji je moga imati gore posljedice, ukazano im je na njega, obeštetit će vas kao par, unijeti promjene u svoje poslovanje i nadajmo se da se to više neće događati. žao mi je da nakon neuspjeha i neugodnog iskustva još i ovo ste morali proći. ali svaka škola košta. drž'te se sada

  6. #2556
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    super! reakcija je brza, poštena i svaka čast. naravno da će biti posljedica! pa mora ih biti. ne možeš biti tako naivna pa misliti da se nakon takvog propusta neće ništa dogoditi, da neće nitko odgovarati. sad će se i protokoli mijenjati, postrožiti, možda će se i protokol davanja lijekova parovima tkđ malo postrožiti i promijeniti. i to je sasvim u redu, dapače. uočen je propust, koji je moga imati gore posljedice, ukazano im je na njega, obeštetit će vas kao par, unijeti promjene u svoje poslovanje i nadajmo se da se to više neće događati. žao mi je da nakon neuspjeha i neugodnog iskustva još i ovo ste morali proći. ali svaka škola košta. drž'te se sada
    Stvarno se nismo nadali povratu novca,mislili smo da ako krenemo potraživat novac da će bit "natezanja" s njima,pa bezbroj mailova i sl. a stvarno nemamo živaca još i za to.Onda ste me vi cure ovde potakle/podržale za tu "akciju" i eto..hvala vam na savjetima i podršci
    Mora bit da s ovim mojim slučajem sam pokrenila pravu revoluciju u klinici s tim da će sada biti dodatno pažljiviji prema nama i nadam se svakoj od vas pomogla ovim iskustvom.

  7. #2557
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Super
    Sad ces sa manje briga u slijedeci postupak
    Maritas,znamo dobro svima koja nam je najveća briga nažalost..al kako si i sama rekla,jedna briga manje za slijedeći postupak,a i to je nešto

  8. #2558

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Rominka i Yubi hvala vam. Sigruno cu imati jos pitanja pa se javim. Idem malo procackati smjestaje u blizini klinike. Mozda nadjem nesto povoljno. Ma da klinika preporucuje hotel 65€ s doruckom ili neki apartman 50€, sto se oboje cini uredu.

    Yubi, drago mi je za povrat novca, to je najmanje sto su mogli napraviti. Po meni su trebali cijeli novac postupka refundirati, ako si im nesto platila. Jesi li ti putovala do njih pa su ti tamo rekli da nema nista, ili?

  9. #2559
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bananka, Prag ti je super povezan, a i taxi je jeftin, pa mozes prosiriti pretragu hotela, b&b-a oko klinike. Inace imas i za duplo jeftinije smjestaja koji je odlican. Mislim da ako sama potrazis mozes bolje proci. Ali smjestaj je tako mala stavka u odnosu na sve ostalo tako da...

    Yubi, neka si reagirala. To je zaista bio veliki propust i povrat novca je najmanje sto su mogli uciniti. Iako ostaje gorak okus, ali sasa zaboravi na to i fokusiraj se na daljne korake.

  10. #2560
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka i Yubi hvala vam. Sigruno cu imati jos pitanja pa se javim. Idem malo procackati smjestaje u blizini klinike. Mozda nadjem nesto povoljno. Ma da klinika preporucuje hotel 65€ s doruckom ili neki apartman 50€, sto se oboje cini uredu.

    Yubi, drago mi je za povrat novca, to je najmanje sto su mogli napraviti. Po meni su trebali cijeli novac postupka refundirati, ako si im nesto platila. Jesi li ti putovala do njih pa su ti tamo rekli da nema nista, ili?
    Bananka,mi smo bili kod njih jer smo imali dogovor s njima da već budemo kod njih od prvog dana stimulacije,prve folikulimetrije,u biti da sve radimo kod njih.
    Nakon mog drugog uzv doktor je odlučio da prekinemo postupak ponajviše zbog nikakve reakcije na određenu stimulaciju.
    Ne znam ništa o cjenama što se tiče smještaja u Pragu,ali znam da smo mi apartman sa spavaćom sobom u centru grada u Češkim B. noć plačali po 30 € ,i apartman je bio stvarno luksuzan s odličnom lokacijom.Jedino što smo platili još dodatno 35€ za parking ,ne po danu,već taj iznos za cijeli period boravka.

  11. #2561
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Bananka, Prag ti je super povezan, a i taxi je jeftin, pa mozes prosiriti pretragu hotela, b&b-a oko klinike. Inace imas i za duplo jeftinije smjestaja koji je odlican. Mislim da ako sama potrazis mozes bolje proci. Ali smjestaj je tako mala stavka u odnosu na sve ostalo tako da...

    Yubi, neka si reagirala. To je zaista bio veliki propust i povrat novca je najmanje sto su mogli uciniti. Iako ostaje gorak okus, ali sasa zaboravi na to i fokusiraj se na daljne korake.
    Tako je Rominka,sve ružno ćemo zaboraviti,a sad nakon ovoga triba ponovo pokupiti i sastaviti "zadnje" "trzaje" snage,strpljenja i živaca i lagano opet s optimizmom u nove pobjede.

  12. #2562
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Dobila sam protokol, bez datuma. Estrofem i prednisnon, a ako sam dobro shvatila kasnije se uvodi i utrogestan. Jedino me muci sto nigjde nisu spomenuli heparin pa sad cekam odgovore. Inace, cekam rezultate briseva i pape, hormona i sutra idem na dogovor za biopsiju endometrija. Jeeej

  13. #2563

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Go Rominka, go!!!

  14. #2564
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Stigao novi protokol sa fraxiparinom od drugog dana. Malo sam ljuta sad na njih. Zasto je potrebno postavljati pitanja i pitanja kad imaju karton....

  15. #2565
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Stigao novi protokol sa fraxiparinom od drugog dana. Malo sam ljuta sad na njih. Zasto je potrebno postavljati pitanja i pitanja kad imaju karton....
    Bravo! Još malo pa ideš po ostvarenje želje Veseli se tome,a ljutnju pusti nek odmara,ona je nebitna.

  16. #2566
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ma ta ti ljutnja povlaci pitanje povjerenja?! Jos sad sto ste vi prosli, mislim da mozes shvatiti. S obzirom na moju trombofiliju i svjesnost da ce trudnoca biti visokorizicna, sto mi stalno svi govore da moram biti toga svjesna, oni posalju protokol bez heparina. Ma mislim stvarno?!? Jeste li zaista pogledali moj karton?! Poslala sam im mail jer zrno sumnje je tu. I ako me ne razuvjere nece biti nista od toga. Promijenili smo jednom, mozemo opet. Povjerenje mora biti izmedju njih i nas.

  17. #2567

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno


    Ja ne razumijem sto se desava u klinici, ali definitivno im ne sluzi na cast i narusava osjecaj povjerenja...

  18. #2568
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Upravo to.Pa jel iko od njih uopće pogleda te faking nalaze koje potražuju za koje danima šetamo po bolnicama da bi ih napravili?!Sve znaš kako je nama bilo,i dan danas sam sigurna da mi niko nalaze nije ni pogleda,nego sam protokol dobila onako po "traci",a onda oni prokleti ljekovi i njihov rok...nama osobno su ostavili dojam da su površni i da rade ko u tvornici na traci.
    Vaša odluka ne mora bit konačna za izbor klinike,kao što i sama kažeš možete još razmislit.Ovo s moje strane nije nagovaranje da prominite kliniku,jer ipak je najvažnije da vi imate povjerenja tamo di idete i svako od nas ima različita iskustva s njima,kako lipa tako i ružna.Skroz te razumim za ljutnju,jer znaš da vrlo dobro znam kako je to kod nas bilo,ali isto tako ne želim da tvoju pozitivu pojede tvoja ljutnja jer na kraju može baš biti kod vas sve ok.Nema ništa gore od nepovjerenja jer smatram da nam je to ipak prvi korak koji je jako bitan.

  19. #2569
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Cure, žene, majke...Pomagajte.
    Odluka je pala, spremila se u Prag s dečkom...nervoza će me pojesti

  20. #2570
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj 3006 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, žene, majke...Pomagajte.
    Odluka je pala, spremila se u Prag s dečkom...nervoza će me pojesti
    3006,
    to je pozitivna nervoza,što je i normalno pri takvim odlukamaNajvažnije je da ste oboje odlučili šta želite i sada samo hrabro pa i s tom pozitivnom nervozom idite u Prag,jer koliko god pokušavale bit smirene,mislim da je to nemoguće,zato ne vidim ništa loše šta se tako osjećaš.
    Koja je vaša dijagnoza? Da li to idete na konzultacije ili ste već u postuku?
    Sve u svemu,Prag je predivan tako da probajte iskoristiti slobodno vrime za šetnju gradom.Želim vam svu sriću u ovom pokušaju.

  21. #2571

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Svim curama sretno u Pragu. Što se tiče donacija imala sam mali strah hoće li me štrecnuti ako ljudi budu komentirali da beba ne liči na mene...Nije da mi je to jako važno ali zanimalo me.
    Kad ono komentari "isti ti, pljunuti ti, kopija tvojih očiju i nosića..nema ništa tatino" čak i svekrva.
    Zato još jednom podrška svima kojima je donacija jedina opcija. Moj mačak danas ima 4 mjeseca 6,5 kg i jako voli svoju bocu. Cure pucam od sreće svaki dan uhvati me strah koliko sam sretna.
    Pozdrav.

  22. #2572
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Yubi prvotno napisa Vidi poruku
    3006,
    to je pozitivna nervoza,što je i normalno pri takvim odlukamaNajvažnije je da ste oboje odlučili šta želite i sada samo hrabro pa i s tom pozitivnom nervozom idite u Prag,jer koliko god pokušavale bit smirene,mislim da je to nemoguće,zato ne vidim ništa loše šta se tako osjećaš.
    Koja je vaša dijagnoza? Da li to idete na konzultacije ili ste već u postuku?
    Sve u svemu,Prag je predivan tako da probajte iskoristiti slobodno vrime za šetnju gradom.Želim vam svu sriću u ovom pokušaju.
    Yubi u postupku sam...odradim još danas i sutra orgalutran pa ultrazvuk ...Nadam se da ću se idući vikend javiti iz Praga.
    Za sad komuniciramo na hrvatskom, nadam se da će tako i ostati jer imam još nekih pitanja...

  23. #2573

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Cure, opet ja s pitanjem
    1. Jeste li morale na pocetku postupka vadit krv (progesteron i estradiol) na 2.DC i slati nalaz gore u Prag?
    2. Kod kojeg dr. ovdje u HR ste obavljale pripreme za postupak tj. tko vas je gledao i na koji DC?
    Po meni ispada po trenutnoj info iz Praga da idem samo na 1DC na uzv i to je to.

    3006, sretno u postupku, nek bude uspjesan!
    Posljednje uređivanje od Bananka : 02.04.2017. at 19:41

  24. #2574
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Hvala puno Bananka..
    Do sad uopće nisam razmišljala da postoji mogućnost neuspjeha pa se nadam da će mi taj pozitivan stav pomoći jer inače ne znam kako ću...

  25. #2575
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    I zanima me što me čeka prvi dan kad dođem u Prag...Smjestim se u hotelu, dođem u kliniku i...Čeka li me još neki razgovor s dr ili ?
    I zanima me kakva su vaša iskustva...Da li vas kroz postupak vodi osoba osoba s kojom ste komunicirale? Ja sam bila u kontaktu s koordinatorica našeg govornog područja..

  26. #2576
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Yubi hvala na podršci

  27. #2577
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Bananka di vi idete?
    Jel' Europe IVF Prag?

  28. #2578
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, opet ja s pitanjem
    1. Jeste li morale na pocetku postupka vadit krv (progesteron i estradiol) na 2.DC i slati nalaz gore u Prag?
    2. Kod kojeg dr. ovdje u HR ste obavljale pripreme za postupak tj. tko vas je gledao i na koji DC?
    Po meni ispada po trenutnoj info iz Praga da idem samo na 1DC na uzv i to je to.

    3006, sretno u postupku, nek bude uspjesan!
    Bananka,ja sam bila u Pronatala-Češke B. i nisu mi tražili da vadim progesteron i estradiol na 2dc.
    Morala sam jedino doć kod njih od 1-3 dc na uzv što i jesam,al mi smo imali dogovor s njima da odma i krećemo taj mjesec u postupak.Njima je bitno da se obavezno pogleda na uzv od 1-3 dc i onda se dogovara kada se kreće u postupak,da li taj mjesec ili neki dr.
    Mi smo s njima dogovorili da nam oni vode postupak tj. od prvog uzv pa sve do kraja postupka jer nam je to bilo lakše,nego da smo nakon uzv (1-3 dc) morali putovat,pa se opet za par dana vraćat u Češku s obzirom da smo u istom mjesecu radili postupak.

  29. #2579
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj 3006 prvotno napisa Vidi poruku
    I zanima me što me čeka prvi dan kad dođem u Prag...Smjestim se u hotelu, dođem u kliniku i...Čeka li me još neki razgovor s dr ili ?
    I zanima me kakva su vaša iskustva...Da li vas kroz postupak vodi osoba osoba s kojom ste komunicirale? Ja sam bila u kontaktu s koordinatorica našeg govornog područja..
    3006,s nama je bila koordinatorica od prvog do zadnjeg momenta,dakle i na uzv,konzulatacijama s doktorom.. Nije se odvajala od nas tako da nismo imali nikakvih problema u komunikaciji s doktorom što se toga tiče.Sigurno ćeš imati još nekih razgovora s doktorom,i naravno prilike za postavljat pitanja na koja želiš znati odgovore.Moj ti je savjet da se ne ustručavaš za pitat doktora nešto,traži za sve objašnjenje u koliko ti nešto ne bude jasno.
    Sretno i javi se

  30. #2580
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    Helo curke evo mene opet
    Zanima me jeste li i vi morale radit kompletne pretrage( dobila sam popis pa me zanima npr. internistički pregled EKG, pregled srca i pluća itd )
    I zanima me gdje ste vi obavljale folikulometrije kod nas tj kod kojeg ginića...imaju li oni neke određene giniće u Hrv kod kojih se ide ili možemo ići kod bilo kojega
    Naročito me zanima za Zagreb

  31. #2581
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Nonek , ja sam morala EKG samo od ovog navedenog, ali i štitnjaču i spolne hormone, kompletnu krvnu sliku, spolne bolesti...Imam 38 g pa je možda drugačije.
    Možeš svojem ili bilo kojem giniču..ja imam sreću da moj ima pozitivan stav o IVF u Češkoj i sve sam brzo i lako obavljala.
    Sretno

  32. #2582
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj nonek prvotno napisa Vidi poruku
    Helo curke evo mene opet
    Zanima me jeste li i vi morale radit kompletne pretrage( dobila sam popis pa me zanima npr. internistički pregled EKG, pregled srca i pluća itd )
    I zanima me gdje ste vi obavljale folikulometrije kod nas tj kod kojeg ginića...imaju li oni neke određene giniće u Hrv kod kojih se ide ili možemo ići kod bilo kojega
    Naročito me zanima za Zagreb
    Nonek,što se pretraga tiče,morala sam ih sve s njihovog popisa obavit,s tim da ove internističke sam napravila 2 dana pred sami odlazak u Češku,jer ti nalazi ne smiju bit stariji više od 15 dana do punkcije eventualno transfera.Tako su meni rekli.
    Oni nemaju određene doktore/ginekologe kod kojih se ide,to ideš po svom izboru,naravno da je bolje da su to ginekolozi koji se bave humanom reprodukcijom i u kojeg imaš povjerenja.

  33. #2583
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj nonek prvotno napisa Vidi poruku
    Helo curke evo mene opet
    Zanima me jeste li i vi morale radit kompletne pretrage( dobila sam popis pa me zanima npr. internistički pregled EKG, pregled srca i pluća itd )
    I zanima me gdje ste vi obavljale folikulometrije kod nas tj kod kojeg ginića...imaju li oni neke određene giniće u Hrv kod kojih se ide ili možemo ići kod bilo kojega
    Naročito me zanima za Zagreb
    .

    Nonek, internisticki pregledte traze ako ides u postupak s anestezijom, i ne bi smio biti stariji od petnaest dana. Ako je FET tada te to nece traziti. Sto se tice folikulometrije, to ti u principu moze svaki gin napraviti, no svakako bi bilo bolje da ti to radi netko tko je u humanoj, ili zaista zna sto radi.

    3006, cijelo vrijeme vas prati vasa koordinatorica jer to olaksava komunikaciju, i time se izbjegavaju dvosmislene situacije.

    Bananka, pripreme obavljate ovdje? Ako da, tada ces nakon uzv javljati njima nalaz, i oni ce slati protokol za dalje, ovisno o uzv. Sve su to uhodane sheme, ne brini.

    Moram priznati da mi je drago vidjeti koliko vas se sprema, koliko vas ide bit ce to fina neka zima!

  34. #2584
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno


  35. #2585
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Tužna...samo 1 folikul i ogromna cista..
    Produžili mi protokol još 2 dana po 5 menopura i 1 orgalutran.
    Nadam se boljem uzv u srijedu...Prosim šaljite neku pozitivnu energiju
    Thnx

  36. #2586
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Uf 3006, sto reci....folikuli znaju iznenadit. Reci mi tko ti je radio folikulometriju? Moje prvo iskustvo je bilo sa soc gin i nije mu to bilo njegovo podrucje pa je i malo fulao, ali malo i to je vec na slijedecem uzv popravio u smislu da ih je zaista sve pogledao, i male i velike i izmjerio. I sto ti kazu za cistu?

  37. #2587
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    Hvala puno
    i ja imam uskoro 38
    Mi ćemo ići na donaciju na jajne stanice pa me zato začudilo čemu sve te pretrage pošto nema punkcije.


    Citiraj 3006 prvotno napisa Vidi poruku
    Nonek , ja sam morala EKG samo od ovog navedenog, ali i štitnjaču i spolne hormone, kompletnu krvnu sliku, spolne bolesti...Imam 38 g pa je možda drugačije.
    Možeš svojem ili bilo kojem giniču..ja imam sreću da moj ima pozitivan stav o IVF u Češkoj i sve sam brzo i lako obavljala.
    Sretno

  38. #2588
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    E hvala, pokušat ću vidjeti sa svojom doktoricom kod koje smo bili ovdje u postupcima do sada


    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    .

    Nonek, internisticki pregledte traze ako ides u postupak s anestezijom, i ne bi smio biti stariji od petnaest dana. Ako je FET tada te to nece traziti. Sto se tice folikulometrije, to ti u principu moze svaki gin napraviti, no svakako bi bilo bolje da ti to radi netko tko je u humanoj, ili zaista zna sto radi.

    3006, cijelo vrijeme vas prati vasa koordinatorica jer to olaksava komunikaciju, i time se izbjegavaju dvosmislene situacije.

    Bananka, pripreme obavljate ovdje? Ako da, tada ces nakon uzv javljati njima nalaz, i oni ce slati protokol za dalje, ovisno o uzv. Sve su to uhodane sheme, ne brini.

    Moram priznati da mi je drago vidjeti koliko vas se sprema, koliko vas ide bit ce to fina neka zima!

  39. #2589
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Rominka, što reći..Nadam se da je i moj samo malo fulao..Sutra ćemo vidjeti, ima da izmjeri sve male i velike.
    Ako bude 2-3 folikula, cistu će punktirati, nadam se uspješno jer je oko 4 cm.
    Folikulometriju mi radi moj soc ginić, ali ima pozitivan stav i da si truda, omiljen je unašem gradu, pacijentice ga baš hvale
    Posljednje uređivanje od 3006 : 04.04.2017. at 13:04

  40. #2590
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    I da...Imam samo jedan jajnik i jedan jajovod ..Poseban slučaj..al se ipak nekako nadam da će već prvi pokušaj biti uspješan...Šaljite pozitivnu energiju ovih dana

  41. #2591
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Jel' ide netko u Prag u Europe IVF infinity, dr Kult

  42. #2592
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Fertility

  43. #2593

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    3006, u kontaktu smo s PFC dr.Sonja.

    Yubi, ovdje cu obavit 1.fm i start i onda planiramo 8dc biti gore na 2.fm kako bi nam oni odredili evtl.daljnu terapiju i tocan termin punkcije.

    Rominka, sve pripreme ovdje obavljam kako sam Yubi napisala. Nitko iz Praga mi nije rekao da nalazi od interniste ne smiju biti stariji od 15dana. Bas cu jos jednom provjerit s njima, jer su nasi nalazi iz 2.mjeseca, hm.

  44. #2594
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Bananka,meni su iz Pronatala rekli da ako i imam već obavljene pretrage interniste,oni ne vrijede,jer uvik moraju bit friško napravljeni tj. ne smiju bit stariji od 15 dana kada nastupa punkcija/transfer.Provjeri s njima još taj podatak,možda se neki detalji ipak razlikuju od klinike do klinike.Bolje da pitaš i sve provjeriš da ne bi bespotrebno imali probleme koji samo povećavaju stres,a to nam najmanje triba u svemu ovom.

    3006,za postupke nam je i dovoljno sve po jedan,kako jajnik,jajovod tako i spermić zato glavu gore jer nije uvik sve crno,i želim da ti se sve lipo posloži i da postupak bude bingo

  45. #2595
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Meni su rekli da nalazi ne smiju biti stariji od 6 mj

  46. #2596
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Nisu isto internisticki nalaz (koji obuhvaca i koagulogram, KKS, EKG, anesteziologa) i brisevi, papa, hormoni. Internisticki ne bi smjeli biti stariji od 15 dana i to ne u principu ne ovisi od klinike do klinike. I madez kad skidate, a imate anesteziju obvezni ste napraviti te pretrage. Brisevi i ostalo vrijedi do 6 mj plus minus. Ako imate samo transfer tada internisticki nije potreban, no ostalo jest, ali to ostalo je podlozno pravilima klinike pa neki ako je samo transfer u pitanju nece traziti hormone, pa cak ni briseve.

  47. #2597
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Pomoć!
    Imate možda ideju gdje bi mogli imati Orgalutran na zalihi..dopunjeni protokol me iznenadio.
    Sjeverozapadna Hrvatska
    Hvala puno unaprijed

  48. #2598
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zagreb, ljekarna na Jelacicu.

  49. #2599
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Rominka zahvaljujem.
    Uspjela naći na Bundeku

  50. #2600
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    U subotu Prag...
    Ginić mi otvara BO...kako je sa putnim nalogom? Jel' to moram imati ili je to totalno nebitno u ovoj priči gdje sve sama financiram?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •