Stranica 498 od 581 PrviPrvi ... 398448488496497498499500508548 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 24,851 do 24,900 od 29027

Tema: Strahovi, strepnje, "panika", zabrinutost,... u trudnoći

  1. #24851

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Ja isto nisam htjela na kombinirani jer dosta cura izade s losim rezultatom biokemijskog a sve je u redu. Meni je beta hcg bila visoka pa svakako nisam htjela na to. Meni je dr kos radio uzv koji je bio skroz u redu, ali sam jos za svoj mir napravila harmony..

  2. #24852
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Mona- ja sam isto radila kombinirani jer sam htjela, i iako nisam zadovoljna uzv u bolnici, jer je izmjerila prevelik nuhalni, rezultati su bili ok. Poslije je moj gin mjerio ponovno. Naravno da ne moras ici na njega, nije on obavezan, pogotovo ako znas da i u slucaju losih rezultata ne bi isla na dodatne pretrage i amnio. To je tvoja odluka.
    Kod kombiniranog se radi o statistici, ne o dijagnostici i zato je zeznut, ali mene osobno to nije mucilo.

    Di nam je vrh liste? Kako ste cure?

  3. #24853
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cheerilee 30.05.2017 / (M)
    Anka91 18.06.2017 / (M)
    Petticoat 18.06.2017 / (Ž)
    Narancica000 29.06.2017 / (Ž)
    Zenii 30.06.2017 / (M)
    zibba 11.07.2017 / (M)
    Sybila 05.08.2017 / (M/Ž)
    lasica1234 01.10.2017 / ()
    snelly85 24.11.2017 / ()
    glow 24.11.2017 / ()
    Ovan 15.12.2017 / ()
    bubekica 17.12.2017 / ()
    minic 30.12.2017 / ()
    MonaLi 31.12.2017 / ()

  4. #24854
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Hvala cure
    Prvo sam razmišljala da napravim harmony, ali nekako mi je skup.... a opet s druge strane ne zelim štediti na tome, ali ne znam...
    a da mi kombinirani bude los sigurno ne bi isla na amnio jer ne vjerujem u kombinirani bas. Ufff ne znam, pitati cu doktora jel uzv samo dovoljan :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #24855

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Sybila evo mene sve pratim. Bome sam visoko na listi. I svakim danom sve veci nemir, nije da se bojim nego prva mi je bebica. Pa si sve mislim hocu ja to znati, hocu prepoznat kad krene i tako

  6. #24856
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Eci - dobrodošla

    Cure imam pitanjce, koliko vas je radilo onaj kombinirani test i mogu li ga odbiti? Mislila sam da ni Radoncic napravi uzv pregled u 12.tj (nuhalni nabor Itd) i ako je sve ok da to bude to. Moja soc gin mi je rekla da ce mi dati uputnicu za kombinirani ali čujem losa iskustva pa nekako ne bi na to. Imam jos 3 tjedna da odlučim :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Naravno da možeš odbiti.

  7. #24857
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Kod mene opet krv,onako malo vise kod brisanja. Razmisljam otici na hitnu

  8. #24858
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene opet krv,onako malo vise kod brisanja. Razmisljam otici na hitnu
    Nisam pobornik hitne, to znas, ali ja bi na tvom mjestu otišla. Cist da se smiris.

  9. #24859
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Sad je cisto,a ni leda me ne bole vise.
    Pricam s muzem, nikako da dodemo do finalnog odgovora... Mozda bi mi dobro doslo drugo misljenje, drugi par ociju na uzv .

  10. #24860
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure
    Prvo sam razmišljala da napravim harmony, ali nekako mi je skup.... a opet s druge strane ne zelim štediti na tome, ali ne znam...
    a da mi kombinirani bude los sigurno ne bi isla na amnio jer ne vjerujem u kombinirani bas. Ufff ne znam, pitati cu doktora jel uzv samo dovoljan :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo,ja sam jedna od onih koja je odbila te prenatalne testove.Cisto iz razloga jer su sama statistika,a to meni nije dovoljno,a na daljnje pretrage tipa amniocinteza nisam spremna ic.
    Ostavila sam kedino otvorenu opciju za Nifty ali ispalo je da ipak ni to necu ici.Tako smo odlucili muz i ja.
    Idem samo na redovne uzv (pratim se i kod svoje gin i kod Skvorca)
    Moja socijalna nije bas neki strucnjak noti mi je mjetila nuhani nabor,a i za uzv u 20.tt mi je rekla da ce mi dat uputnicu za bolnicu.
    Eto,ja se nadam najboljem....ma u biti ja znam da je nas mis savrsen

  11. #24861
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo,ja sam jedna od onih koja je odbila te prenatalne testove.Cisto iz razloga jer su sama statistika,a to meni nije dovoljno,a na daljnje pretrage tipa amniocinteza nisam spremna ic.
    Ostavila sam kedino otvorenu opciju za Nifty ali ispalo je da ipak ni to necu ici.Tako smo odlucili muz i ja.
    Idem samo na redovne uzv (pratim se i kod svoje gin i kod Skvorca)
    Moja socijalna nije bas neki strucnjak noti mi je mjetila nuhani nabor,a i za uzv u 20.tt mi je rekla da ce mi dat uputnicu za bolnicu.
    Eto,ja se nadam najboljem....ma u biti ja znam da je nas mis savrsen
    Potpisujem snelly.
    Pitanje je samo Mona sto bi TI ucinila da rezultati budu losi.
    Kada su mojoj bebi otkrili srcanu gresku ponudili su mi u nekoliko navrata amnio. Odbila sam naravno, jer od trenutka kada sam vidjela one dvije crtice na testu za trudnocu (a znas koliko je nasa beba bila zeljena:D ) u meni su proradili oni majcinski instinkti koji mi jednostavno ne dopustaju niti razmisljati o prekidu trudnoce pa taman i da rezultati budu losi.
    Draga moja, pokusaj se opustiti i vjeruj svome doktoru a vise od svega vjeruj svojoj bebici!!!

    Anka, u prvoj trudnoci vise nego ista zivciralo me kad mi netko kaze: znat ces kad krene!
    Medjutim, kako sam to prosla vec jednom sada mogu samo ponoviti to isto i tebi, znat ces kad krene
    Hvala Bogu pa ti je trudnoca uredna, pa se tako nadamo i urednom porodu jeli tako? imat ces vremena doci do bolnice kada zakljucis da je to TO. Meni su objasnjavali kako trudovi krecu iz ledja, a ja sam sve trudove zapravo osjetila u donjem dijelu trbuha. Pocetak je bio kao snazno grcenje trbuha, pocela sam mjeriti vrijeme i bili su otprilike u intervalima svakih 15min.
    Rodila sam 12 sati nakon tih pocetnih trudova.

    Vrci, sto ste odlucili?
    Slazem se sa Sybilom, ja bi cisto za smirenje otisla jer ovo kod tebe stvarno vec traje i traje. Vjerujem da ti nije uopce lako.

  12. #24862
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Idem na hitnu,iako je stalo. Barem da cujem jel beba ok i drugo misljenje

  13. #24863
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Idem na hitnu,iako je stalo. Barem da cujem jel beba ok i drugo misljenje
    Sretno!

  14. #24864
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Ja 8+3, beba za 8+1, sve ok. Razlog krvarenja nevidljiv

    Kaze dr da sam joj danas 4.trudnica koja dosla s krvarenjem, a da je sve ok. Malkoc mi se cinila zivcanom

  15. #24865
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    jako mi je drago da je tako.
    Nadam se da si sada mirnija. Drzim fige da prestane to krvaruckanje, ali dok god ne steti bebi dobro je.

  16. #24866
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Vrci - odlično, neka si otišla briga te. Umirila si sebe i sad ti je lakše dok to krvarenje traje. Drago mi je da je sve ok

    Narancice - ma ja sam sto posto da ne bi prekinula trudnoću ali voljela bi unaprijed znati stanje, da budem spremna, kužiš...
    necu na taj kombinirani eto to sam odlučila, idemo korak po korak i nadam se da je bebica dobro... treba dočekati taj 12.tjedan


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #24867
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Evo sad doma jos malo,al minimalno krvi. Tam nije bilo niceg jel... Moguce da je od uzv.

    Mi smo pricali sto bismo sa losim rezultatima nifty il harmony,na sto vec idemo, i mm i ja smo slozni. Al nadamo se da nece doci do toga

  18. #24868
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja 8+3, beba za 8+1, sve ok. Razlog krvarenja nevidljiv

    Kaze dr da sam joj danas 4.trudnica koja dosla s krvarenjem, a da je sve ok. Malkoc mi se cinila zivcanom
    Drago mi je da je sve ok, nadam se da si mirnija sad. Huh, mozda vas sve muci ovo uzas vrijeme, mene krsi tlak citav dan

  19. #24869
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jutro!
    Javljam da sam rodila jucer,
    Decko ima 3300g i 50cm!
    Porod kao i prva tri ekspresan, dosla sam u bolnicu otvorena 9cm i nakon obrade(ctg-a i uzimanja podataka za 15 minuta u par trudova rodila)... Od intervencija samo prokidabje vodenjaka!

    Puse svima!

  20. #24870
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Cheeri čestitam!

  21. #24871
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Cheerilee - prekrasno, čestitam ti lijepo je čuti za ekspresne porode


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #24872
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cestitam!!! bravo!

  23. #24873

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Cheerilee, cestitke!!!

  24. #24874

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Cheerliee, cestitam ti od srca,uzivaj sad!

  25. #24875

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Cheerilee cestitke od srca!!!!! Zavidim na porodu
    Vrci, bas mi je drago da je sve ok i nadam se da si se malo smirila

    Meni su doktori poceli s pricama o testovima, ali je zavrsilo na tome i sto ako jedna beba nije ok...I u prvoj trudnoci nisam radila posebne testove, osim uzv, jer ne bih znala sto s rezultatima pa mi je bilo lakse ne opterecivati se.
    Posljednje uređivanje od Ovan : 29.05.2017. at 10:13

  26. #24876
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Cherii cestitam od srca.

  27. #24877
    Narancica000 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    687

    Početno

    Anka91 18.06.2017 / (M)
    Petticoat 18.06.2017 / (Ž)
    Narancica000 29.06.2017 / (Ž)
    Zenii 30.06.2017 / (M)
    zibba 11.07.2017 / (M)
    Sybila 05.08.2017 / (M/Ž)
    lasica1234 01.10.2017 / ()
    snelly85 24.11.2017 / ()
    glow 24.11.2017 / ()
    Ovan 15.12.2017 / ()
    bubekica 17.12.2017 / ()
    minic 30.12.2017 / ()
    MonaLi 31.12.2017 / ()

  28. #24878
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Ajme curke, vas je puno u 6.mjesecu...i onda smo zibba i ja na vrhu
    Ok, idem spremati torbu za rodiliste polako...

  29. #24879
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    Cheerilee, čestitke, super si to odradila!
    Anka, na redu si

    Da javim i na ovoj temi, sad kad sam malo sabrala misli. Našoj bebi je sad u subotu u 35tt dijagnosticirana kompleksna srčana greška.
    Moj miš trenutno super napreduje, procijenjen je na 2700 g.
    Još nas čekaju neke pretrage i dogovori s doktorima što i kako dalje. Trudimo se biti što pozitivniji, znamo da je pred nama neizvjesna borba, ali nadamo se najboljem.

  30. #24880
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Zenii, cekala sam da se javis. Jesi bila na Rebru ili tek ides? Drzi se!

  31. #24881

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Zeni bome jesam jos mi to sve nestvarno djeluje.
    Nadam se da ce sa tvojom bebicom biti sve ok. To su mali borci!
    Vidim da prica te o nekim testovima meni to niko nije predlozio uvjek idem na uvz i to je to

  32. #24882
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Zenii, cekala sam da se javis. Jesi bila na Rebru ili tek ides? Drzi se!
    Sutra sam na Rebru pa ćemo znati više. Idemo dan po dan, puni vjere i nadanja

  33. #24883
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Cherry čestitke. Zbilja brz porod. Nadam se i ja takvom, naravno uz uvijet da dođem na vrijeke do bolnice.
    Zenii držite se, mora sve proći u najboljem redu. Eto srećom je sve otkriveno i u tom slučaju od prvog trena znaju kako se postaviti da je sve najsigurnije za bebu od prvog trena.

    Ja sam danas sa najmlađom na operaciji na Merkuru. Ponovo treći krajnik i cjevčice u uha jer od problema sa sinusima joj se sve zakompliciralo. Sat vremena operacije, sada ju jadnu sve boli i plaće. Tu sjedim na nekom superniskom stolcu i opet me gnjave ovi glupi laznjaci, baš stegne da jedva dišem. I sve se šalim s mužem s kojim svako toliko izmjenim smjenu sjedenja uz nju, kako je srećom taman dva kata niže radaona pa ako baš za frke, barem sam blizu.

  34. #24884

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Lijeeeeepaaaa vijest! Cestitam za porod! Zenni drzim fige i javi kako je proslo! Sybila razumijem te skroz haha, meni je vec sad panika. Zibba, nadam se da ce malicku ubrzo prestati boljeti i drzim fige da porod jos ipak priceka haha

  35. #24885
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ma mora pričekati. Torba nije ni započeta sa pripremama, krevetić tek treba doći. Ubacila sam robicu u mašinu da se opere, dakle čekamo peglanje brda toga. Ne stignem još ići i roditi u cijeloj toj strci.

  36. #24886
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Cestitke

  37. #24887

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Curice da malo uletim na temu. Termin mi je 10.6. trudnocu vodim na visokorizicnoj, danas nije bilo mog dr već zamjena, sestra izmjerila tlak 140/90 nakon 10min 127/79 upisala oba tlaka, trakica pokazivala proteine u urinu, ctg ok, beba ok. Dr odmah predložila hospitalizaciju. Ponovljen ctg ok, tlak 2 puta 120/60, trakica negativna na proteine, uzeta krv i urin, krv super urin super i nema proteina, dr na obradi i dalje predlaže ostanak, ja sam odbila. Ako ima tko iskustva s preeklampsijom, zar je jedan tlak nakon hodanja po ovom suncu i ta trakica tolika uzbuna? Jesam li pogriješila što sam otišla kući? (Na 10min sam od bolnice i u sri idem opet na kontrolu) eto voljela bih čuti iskustva!

  38. #24888

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Ja ti neznam nista pametnog reci o tome. Ali ja bih ipak ostala u bolnici nebi se usudila odbiti. Ipak valjda oni znaju sta rade.

  39. #24889

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Draga Laine, ja sam u prosloj trudnoci imala preeklampsiju od 34tt. Tlak isto nije bio previsok, uglavnom. Najvise bi skocio 140/90, ali je urin pokazivao proteine. Tebi je ostalo jos vrlo malo do termina i ja se ne bi zezala, jer preeklampsija je vrlo gadna i zna se doslovno za tren preokrenuti. Ne zelim te strasiti, ali to je vrlo ozbiljno stanje. Mene su dva puta hospitalizirali, drugi put u 38tt i tada sam cijeli dan bila na ctg, sva sreca nakon toga krenuli prirodni trudovi, jer jedini "lijek" je porod. Izbaci sol iz prehrane, ali kompletno (ja sam cak i kruh sama pekla) i mjeri si tlak cesto. Prati bebine pokrete i na najmanji znak sumnje pravac bolnica. Sreca u svemu je da si blizu kraju pa i ako budu trebali inducirati nije strasno. Kolika je beba, je li napredovala od zadnjeg pregleda? Obicno stane razvoj, jer moguce da beba ne dobiva dovoljno hrane. Drzi se i sretno!!!!

  40. #24890
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Zenii, samo hrabro <3

  41. #24891

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Ovan, a kako se zna da imas preklampsiju? Jer meni je tlak uvijek bio jako nizak, 100/60 a sad u trudnoci mi je 120/80.. jel moras imati i te proteine u mokraci? Laine, ja bih na tvom mjestu ipak otisla u bolnivu kako su cure i savjetovale.

  42. #24892
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Laine, neka te hospitaliziraju. Preeklampsija je jako opasno stanje, zna se skrivati, i kak su cure rekle, moze se preokrenuti u minuti, dok si sama doma ili dok si s nekim pa da ni ne skuzis. Beba moze ostati bez kisika. Neka te prate. Ako sve bude ok, pustit ce te za par dana, ali neka budu sigurni.
    Simptomi preea su i glavobolje, mucnine i sl., sto mozda ne biste rekle isprva.

  43. #24893
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Ja sam u prvoj trudnoći ležala u sobi sa curom koja je u trenu završila na hitnom carskom zbog preeklampsije.
    Počelo joj je naglo i javilo se kao bol u žličici, ali bila je istog intenziteta u svim položajima, ležećem, sjedećem i baš joj je bilo loše.
    Ovo što sybila kaže mučnina.

  44. #24894

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Split
    Postovi
    129

    Početno

    Lasica, preeklampsija je komleksno stanje s nekoliko faktora, nije samo tlak. Obavezno budu i proteini u mokraci, jer je to signal da bubrezi ne rade kako treba. To su samo vanjski simptomi, a kad krene onda je vrlo bitno pratiti bebu i kakav utjecaj ima. Kod mene je bio slucaj poroda u terminu, a beba samo 2400. Ja nisam imala mucnine, ali bi me od tlaka malo zamantalo u glavi ( inace sam niskotlakas).
    Osobno se ovoga i sad bojim ko vraga i nadam se da ce me ovaj put mimoic.

  45. #24895

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Saf kako misliš bol u žličici, mene u predjelu stidne kosti boli da se ne mogu ni obuć, dr vidjeli to jučer, nitko niš komentirao? Cure hvala na odg, upravo privat idem dat za urin i tlak ću mjerit, ako išta bude pravac bolnica ako ne, onda sutra kako su i napisali. Nisam to doživila tako opasno jer za 10 min su i proteini bili negativni i tlak ok, ali očito se nije igrat, hvala vam puno.

  46. #24896
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    756

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenii, samo hrabro <3
    Romeo85

    Laine, bit će sve u redu, obavi danas te pretrage i uputi se u bolnicu, tako si blizu termina, tih par dana u bolnici stvarno nije strašno.
    Mene također planiraju uskoro hospitalizirati, i ako stvarno ne bude nužno pokušat ću odgoditi. Ipak, ako to bude najbolji izbor za nas, neću oklijevati.

    Torba mi je poluspremna, nikako da je napunim do kraja, nemam volje. Osjećam se kao na rollercoasteru, malo gore, malo dolje, čas euforija i pozitiva, čas strah, jad i nemoć

  47. #24897
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zeni sretno,grlim jako!
    Laine ja sam preklampsiju dobila na kraju trudnoće i dr P. me odmah poslao u rodilište.

  48. #24898
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Bol u žličici, kao recimo kod jake žgaravice

  49. #24899
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Malo ulijecem. I meni je ginekologica na pregledu urina trakicom nasla proteine u 30 i nekom tjednu trudnoce (mozda 34 ili 35). Tlak je bio ok. Poslala me da odnesem urin u laboratorij. Tamo nisu nasli proteine. I nakon toga je zakljicak instantni bio da su proteini na trakici vjerojatno zbog kontaminacije (tipa lose oprana casica il tako nesto), i niko se vise do kraja trudnoce nije uzbudjivao zbog toga. Na kasnijim redovnim pregledima ni na trakici nije bilo proteina. Al meni je doduse tlak stalno bio nizak.

  50. #24900
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Zenii drzi se draga, vibram na najjace

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •