Stranica 234 od 310 PrviPrvi ... 134184224232233234235236244284 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,651 do 11,700 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11651

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Srećica 1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam žene.
    Pitala bih koji dan od prvog dana pikanja ste isle na aspiraciju? I koliko to boli?
    Kod kojeg doktora/koja klinika ste?
    Dobro dosla.ja mislim da sam ja isla 11 ili 12 dan,mene nije bolilo jer sam imala jako puno js pa sam isla pod anasteziju,nakon toga me bolilo,bila na pocetku hipera,morala mirovat.ja sam bila u rijeci.sretno!

  2. #11652
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ja sam išla isto oko 12. dana. Imala 9 zrelih jajnih stanica, aspiracija je bila pod lokalnom. Nije jako boljelo, manje nego kad bih imala M. Imala hiper (jajnici kao naranče), ali preporuka nije bila mirovanje nego izbjegavanje aktivnosti (sex, sport, dizanje tereta) i da idem u šetnje. Nisam bila u Hr.

  3. #11653

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Prvi

  4. #11654

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Prvi puta sam isla 11 dan,drugi put 12 dan.. Oba puta uspavana...po 10-12 folikula...

  5. #11655

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Cure, samo da vas pozdravim i zahvalim svima na potpori koji sam ovdje imala Sad sam u pauzi, čistim tijelom od hormona i osjećam se dobro. Uistinu mi treba pauza. Vidim ima divnih vijesti ovdje - Iva čestitam, čestitke i Kati Split na dvojkama <3

    Gita, žao mi je, ali treba biti ustrajan, nema nam druge.

    Antonia Mia - divna vijest sto si spremna na još jedan pokušaj! Pratim i držim fige!

    Katka - tebi posebno jedno veliko hvala što nas tako lijepo nekako sve pratiš i bodris na temi <3 Divna si i posebno ću naletavati da vidim novosti s tobom i od srca želim svu sreću i uspjeh! Još ćemo se čitati, šaljem veliki pozdrav svima

  6. #11656

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Srećica 1986 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam žene.
    Pitala bih koji dan od prvog dana pikanja ste isle na aspiraciju? I koliko to boli?
    Kod kojeg doktora/koja klinika ste?
    Mislim da je meni bilo 13.dan od 1. bockanja.
    Prag. PFC.
    Nije bolilo nista jer je to kratka anestezija, niti ne skuzis da si zaspala.
    Jednom me samo bolilo na živo ali to je sekundarno....ali to je bilo u prirodnom ciklusu. Čim si u stimulaciji ide ti vjerojatno ta kratka anestezija. Ako te budu pitali za izbor, uzmi anesteziju sto ces se patiti.
    Transfer ti je kao obicni pregled...sretno!
    Posljednje uređivanje od Carrot : 16.03.2018. at 23:18

  7. #11657

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Di ste cure?Nema nikoga..meni 13dnt jos uvijek nisam procurila iako imam jaki pms.test nisam radila,mozda ga sutra napravim ali uopce mi se neda radit jer me toliko trbuh boli da mislim da nista od toga.i postala sam glavna tema na poslu,svi znaju,babe jedne jedva cekaju da imaju o cemu pricat.

  8. #11658

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Zvjezdica* ne treba te brigat sta kazu babe oko tebe....imaš svoj cilj i samo se nasmiješi...ne trebaš s nikime s kim ne želiš podijeliti ništa.. Svaka čast što nisi piškila još,ja ne znam da li ću izdržat...meni dani prolaze kao godine...meni je dns 3dnt

  9. #11659
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Di ste cure?Nema nikoga..meni 13dnt jos uvijek nisam procurila iako imam jaki pms.test nisam radila,mozda ga sutra napravim ali uopce mi se neda radit jer me toliko trbuh boli da mislim da nista od toga.i postala sam glavna tema na poslu,svi znaju,babe jedne jedva cekaju da imaju o cemu pricat.
    Zvjezdica, pusti babe, nemaju pametnijeg posla ocito Cuvaj i pazi na sebe. Što se tiče pms-a, to uopće ne mora biti loš znak. Sretno

  10. #11660

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdica* ne treba te brigat sta kazu babe oko tebe....imaš svoj cilj i samo se nasmiješi...ne trebaš s nikime s kim ne želiš podijeliti ništa.. Svaka čast što nisi piškila još,ja ne znam da li ću izdržat...meni dani prolaze kao godine...meni je dns 3dnt
    Ma sinoc dosli sa puta a danas mi se neda izlazit nigdje da odem kupit test jer sam ionako sve otpisala.joj znam kako ti je,ali zaokupi se snecim pa da manje razmisljas o tome.sretno

  11. #11661

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sinoc dosli sa puta a danas mi se neda izlazit nigdje da odem kupit test jer sam ionako sve otpisala.joj znam kako ti je,ali zaokupi se snecim pa da manje razmisljas o tome.sretno
    Pa zasto ne radis test??
    Nemas sto cekati...i ne brini za simptome...slicni su simptomi pms i trudnoca....

  12. #11662

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zasto ne radis test??
    Nemas sto cekati...i ne brini za simptome...slicni su simptomi pms i trudnoca....
    Sutra cu ga napravit.

  13. #11663
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Di ste cure?Nema nikoga..meni 13dnt jos uvijek nisam procurila iako imam jaki pms.test nisam radila,mozda ga sutra napravim ali uopce mi se neda radit jer me toliko trbuh boli da mislim da nista od toga.i postala sam glavna tema na poslu,svi znaju,babe jedne jedva cekaju da imaju o cemu pricat.
    Zvjezdica , pusti sve samo si ti bitna ! )
    Meni je jaki pms bio jedini simptom pozitivne bete ! Sretno!

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  14. #11664

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Hvala cure,javim sutra rezultat.

  15. #11665
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, samo da vas pozdravim i zahvalim svima na potpori koji sam ovdje imala Sad sam u pauzi, čistim tijelom od hormona i osjećam se dobro. Uistinu mi treba pauza. Vidim ima divnih vijesti ovdje - Iva čestitam, čestitke i Kati Split na dvojkama <3

    Gita, žao mi je, ali treba biti ustrajan, nema nam druge.

    Antonia Mia - divna vijest sto si spremna na još jedan pokušaj! Pratim i držim fige!

    Katka - tebi posebno jedno veliko hvala što nas tako lijepo nekako sve pratiš i bodris na temi <3 Divna si i posebno ću naletavati da vidim novosti s tobom i od srca želim svu sreću i uspjeh! Još ćemo se čitati, šaljem veliki pozdrav svima
    Hvala ti draga Vikky... sve smo tu s istim ciljem. Pogotovo nakon neuspjeha, imam jos vecu potrebu biti tu, crpiti nadu iz pozitivnih prica da ce na kraju uspjeti. Tebi zelim da se dobro odmoris i na jesen krenes po svoje malo cudo...

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Di ste cure?Nema nikoga..meni 13dnt jos uvijek nisam procurila iako imam jaki pms.test nisam radila,mozda ga sutra napravim ali uopce mi se neda radit jer me toliko trbuh boli da mislim da nista od toga.i postala sam glavna tema na poslu,svi znaju,babe jedne jedva cekaju da imaju o cemu pricat.
    Draga Zvjezdice...misli na sebe. Tesko je funkcionirati u okolini koja te ne podrzava. Iskreno se nadam da ces im s trudnocom zaceliti usta svima...

  16. #11666

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Curke jel Vas znalo peckat kad piškite nakon 3-4dnt,uz crinone gel...

  17. #11667

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    [QUOTE=Hope1234;3036591]Curke jel Vas znalo peckat kad piškite nakon 3-4dnt,uz crinone gel...[/QUO

    Ja ga koristim i nikad me nije peckalo.

  18. #11668

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Neznam sta je da mi nece poslat poruku,sad ce je nakraju duplat.prijavljujem negativni test,neznam da li ima smisla ic vadit betu jer mi je danas vec 14dnt,trebalo bi vec pokazat.

  19. #11669

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam sta je da mi nece poslat poruku,sad ce je nakraju duplat.prijavljujem negativni test,neznam da li ima smisla ic vadit betu jer mi je danas vec 14dnt,trebalo bi vec pokazat.
    Pf.....;(
    Svakakvih slucajeva ima vezano za betu i testove, ali vjerojatno je to...
    Ja sam vjecni optimista pa bi ja napravila i betu kao tracak nade...javi se i svom dr, naravno...
    Zao mi je Zjezdice...glavu gore i hrabro naprijed!

  20. #11670

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Pf.....;(
    Svakakvih slucajeva ima vezano za betu i testove, ali vjerojatno je to...
    Ja sam vjecni optimista pa bi ja napravila i betu kao tracak nade...javi se i svom dr, naravno...
    Zao mi je Zjezdice...glavu gore i hrabro naprijed!
    Ma nastavit cu jos malo terapiju jer ja betu u ri vadim 26.3,mogu ic kod svog ginica da mi da uputnicu ali ionako morala bi mjenjat smjenu da idem vadit betu a nije mi bas zgodno.necu preskakat mjesec nego idem odmah po jos jedne smrzlice pa sta bude,nema predaje iako mi svaki postupak,svaki negativni test sve teze pada a tek sam bila dva puta.

  21. #11671
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke jel Vas znalo peckat kad piškite nakon 3-4dnt,uz crinone gel...
    Nisam ga sama koristila, ali čitala sam ovdje negdje da su se neke cure žalile da njegovo korištenje izaziva "suhoću" i poremećaj ph...možda je rješenje pojačati unos jogurta/kefira za vrijeme korištenja?

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam sta je da mi nece poslat poruku,sad ce je nakraju duplat.prijavljujem negativni test,neznam da li ima smisla ic vadit betu jer mi je danas vec 14dnt,trebalo bi vec pokazat.
    Zvjezdice, vjerojatno bi ti svaki doktor rekao da nije gotovo dok nije gotovo. Isto tako, znamo većina nas da test 14.dnt teško može biti lažan, ali vjerojatno bi bilo dobro da ipak napraviš betu, da zatvoriš cijelu priču. Ipak, bilo je svakakvih situacija na forumu...Potpisujem Carrot, glavu gore...

  22. #11672

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nastavit cu jos malo terapiju jer ja betu u ri vadim 26.3,mogu ic kod svog ginica da mi da uputnicu ali ionako morala bi mjenjat smjenu da idem vadit betu a nije mi bas zgodno.necu preskakat mjesec nego idem odmah po jos jedne smrzlice pa sta bude,nema predaje iako mi svaki postupak,svaki negativni test sve teze pada a tek sam bila dva puta.
    Nemoj cekati do 26.3. za betu?
    Polako, opusti se za pocetak...
    Porazgovaraj s dr koji te vodi pa zajedno odlucite...
    Vjerujem da je tesko i da je osjecaj onako ocajan jer se mislis "do kaaad", ali doci ce, nema razloga da ne dodje! Pomalo i pozitivno.

  23. #11673

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam sta je da mi nece poslat poruku,sad ce je nakraju duplat.prijavljujem negativni test,neznam da li ima smisla ic vadit betu jer mi je danas vec 14dnt,trebalo bi vec pokazat.
    Meni je na 12 dan nakon transfera blastice bio test negativan,beta 244. Idi vadi privatno negdje.

  24. #11674

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Jel koja od vas radila neke dodate pretrage,tipa za stitnjacu,ona inzulinska rezistencija,meni je jednom ginekologica rekla da bi mogla to napravit kad nisam 3mj reagirala na klomifen,ali kako sam se poslije prebacila na humanu to nisam isla radit.koga bi sad mogla pitat uputnicu za to?

  25. #11675

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Cure s negativnim betama, držite se... Imam osjećaj da svaka negativna beta i mene osobno pogodi.
    Zvjezdica* idi uradi betu, pa makar i privatno...

    Htjela sam pitati cure koje su bile u Pragu, da li imate neki smještaj za preporučiti? Može i na pp, ako ne smijemo ovdje. Hvala

  26. #11676
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Zvjezdice, ja sam prije početka klomifena radila sve krvne pretrage, uključujući i one za štitnjaču. Mislim da je većina ovdje to radila.
    Nakon 3 ciklusa klomifena sam radila prohodnost jajovoda i histeroskopiju s biopsijom. Test za inzulinsku sam radila, koliko se sjećam, nakon još 2 ciklusa klomifena. Dobila sam glucophage za šećer i nakon cca 2 mjeseca smo išli na IVF.
    Promijenila sam prehranu i u trudnoći mi je šećer cijelo vrijeme ok. Nemam ti pojma koga pitaš za uputnicu.

  27. #11677

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdice, ja sam prije početka klomifena radila sve krvne pretrage, uključujući i one za štitnjaču. Mislim da je većina ovdje to radila.
    Nakon 3 ciklusa klomifena sam radila prohodnost jajovoda i histeroskopiju s biopsijom. Test za inzulinsku sam radila, koliko se sjećam, nakon još 2 ciklusa klomifena. Dobila sam glucophage za šećer i nakon cca 2 mjeseca smo išli na IVF.
    Promijenila sam prehranu i u trudnoći mi je šećer cijelo vrijeme ok. Nemam ti pojma koga pitaš za uputnicu.
    Hvala ti na odgovoru,ja sam radila samo hormone,ali htjela bi proc malo daljnje pretrage a ne da mi produ 2-3 postupka pa da se onda sjete slat me negdje.pitat cu svog ginek.ili doktoricu opce prakse,neko ce mi valjda dat uputnicu.

  28. #11678
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Meni su svi nalazi bili ok pa smo probali prvo s klomifenom. Budući da to nije funkcioniralo, napravili smo test na IR. Osim što se ispostavilo da imam IR, vidjeli smo i da dolazi do oplodnje, ali su svi embriji koji su dobiveni IVF-om triploidni.
    Sretno! I vadi betu

  29. #11679

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su svi nalazi bili ok pa smo probali prvo s klomifenom. Budući da to nije funkcioniralo, napravili smo test na IR. Osim što se ispostavilo da imam IR, vidjeli smo i da dolazi do oplodnje, ali su svi embriji koji su dobiveni IVF-om triploidni.
    Sretno! I vadi betu
    Ocu,hvala ti.

  30. #11680

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Tulipan37 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure s negativnim betama, držite se... Imam osjećaj da svaka negativna beta i mene osobno pogodi.
    Zvjezdica* idi uradi betu, pa makar i privatno...

    Htjela sam pitati cure koje su bile u Pragu, da li imate neki smještaj za preporučiti? Može i na pp, ako ne smijemo ovdje. Hvala
    mi bili u hotelu Clarionu.
    U blizini klinike (1 stanica tram) i daju popust neki samo u mailu naznacis da te salju iz PFC. Rezervirati je bolje preko maila a ne preko bookinga jer su fleksibilni i mogu se pomaknuti datumi u zadnji tren sto je u nasim slucajevima bitno jer nikad ne znam lad ces i koliko biti...
    Hotel je lijep, sobe prostrane, dorucak odlican!
    Iskreno, uopce nije bitna blizina klinike jer ionako si najmanje u klinici...mozda 2 puta. Po tome, za one koji vole uzivati u cemteu grada preporucam da zapravo idu u neki hotel ili smjestaj u centru jer jednostavnije je ici 2x u kliniku s metroom po 20min neki svaki dan u centar grada metroom.
    To je moje iskustvo i razmisljanje.

  31. #11681

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Pozdrav cure, evo prijavljujem danas transfer dvije lijepe blaste, sad iscekivanje

  32. #11682

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo prijavljujem danas transfer dvije lijepe blaste, sad iscekivanje
    Sretno

  33. #11683
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo prijavljujem danas transfer dvije lijepe blaste, sad iscekivanje
    Sretno, nek se čvrsto ugnijezde

  34. #11684

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam sta je da mi nece poslat poruku,sad ce je nakraju duplat.prijavljujem negativni test,neznam da li ima smisla ic vadit betu jer mi je danas vec 14dnt,trebalo bi vec pokazat.
    Zvjezdice žao mi je. U istoj smo kaši. Ali čini mi se da je ipak ovdje veći broj cura sa pozitivnim betama zadnja dva tri mjeseca, mi smo ostale u manjini....tako da se iskreno nadam da ćemo u idućem postupku ući u postotak pozitivnih beta Nadam se da si danas već bolje, ja sam bila već nakon par sati....
    Posljednje uređivanje od Gita 10 : 20.03.2018. at 23:25

  35. #11685

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo prijavljujem danas transfer dvije lijepe blaste, sad iscekivanje
    Sretno draga...

  36. #11686
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo prijavljujem danas transfer dvije lijepe blaste, sad iscekivanje
    sretno mila

  37. #11687

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdice žao mi je. U istoj smo kaši. Ali čini mi se da je ipak ovdje veći broj cura sa pozitivnim betama zadnja dva tri mjeseca, mi smo ostale u manjini....tako da se iskreno nadam da ćemo u idućem postupku ući u postotak pozitivnih beta [emoji813]Nadam se da si danas već bolje, ja sam bila već nakon par sati....
    Navijamo za vas 2 slj.ciklus! [emoji738]
    Naravno, i za sve ostale koji se spremaju!
    Neka bude baby boom!

  38. #11688

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala vam puno drage moje!

  39. #11689

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Zvjezdice žao mi je. U istoj smo kaši. Ali čini mi se da je ipak ovdje veći broj cura sa pozitivnim betama zadnja dva tri mjeseca, mi smo ostale u manjini....tako da se iskreno nadam da ćemo u idućem postupku ući u postotak pozitivnih beta Nadam se da si danas već bolje, ja sam bila već nakon par sati....
    A nadam se da ce iduci postupak onda bit nas
    A neznam kako se osjecam,nisam bas najnaj,pocela sam radit i jos uvijek nisam procurila.
    Posljednje uređivanje od Zvjezdica* : 21.03.2018. at 14:55

  40. #11690
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    A nadam se da ce iduci postupak onda bit nas
    A neznam kako se osjecam,nisam bas najnaj,pocela sam radit i jos uvijek nisam procurila.
    A ipak nisi izvadila betu?

  41. #11691

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    A ipak nisi izvadila betu?
    Ako ne dobijem do pon onda cu ic vadit,nemogu ovaj tjedan.mozda danas pisnem jos jedan test.
    Posljednje uređivanje od Zvjezdica* : 22.03.2018. at 11:41

  42. #11692

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Kako ste betočekalice? Koji Vam je dan,kako se osjećate?

  43. #11693

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ste betočekalice? Koji Vam je dan,kako se osjećate?
    Meni je danas drugi dan, ako ne racunam dan transfera. Nikakvih simptoma nema za sada, ni ne osluskujem puno da se nebih izludjela jedino dosta napuhan stomak i gasovi, (izvinite sto ovako objasnjavam )puna dva dana sad neznam dali je to normalno?

  44. #11694

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas drugi dan, ako ne racunam dan transfera. Nikakvih simptoma nema za sada, ni ne osluskujem puno da se nebih izludjela jedino dosta napuhan stomak i gasovi, (izvinite sto ovako objasnjavam )puna dva dana sad neznam dali je to normalno?
    a ti kako se osjecas? Koji ti je dan?

  45. #11695

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Meni je dns 7dnt... Ja sam prva 4 dana imala nenormalne žgaravice,zadnja dva dana nepodnosljive glavobolje...pritisak dns dolje,ali kad sam obavila wc bilo je lakse .osjetim jajnike nista strašno,ponekad nešto skaklje ispod pupka,štrecne... Sto se tice grudi nikad mi nisu velike osim pred M i u O me bole na dodir,jer imam po 2 ciste na svakoj...trbuh imam jos od prve trudnoce tako da nisam mjerodavna...u prvom postupku sam pod utrićima 8 dan prokrvarila...za sada se drzim...
    I isto tako imam vjetrove

  46. #11696

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    A prvih dana s obziroma na stimulaciju i na punkciju sasvim mi je normalno da se bude napuhan...

  47. #11697
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hope, ja sam imala gotovo sve kao i ti u ovom dobitnom FET-u. Bila sam i nekako spokojna u odnosu na prvi put i smirena... Držim fige cure!!

  48. #11698
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ne dobijem do pon onda cu ic vadit,nemogu ovaj tjedan.mozda danas pisnem jos jedan test.
    Jesi li nastavila sa utrogestanom? I koji ti je danas dnt?

  49. #11699

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li nastavila sa utrogestanom? I koji ti je danas dnt?
    Da,da,nisam prekinula terapiju jos.danas mi 17dnt.

  50. #11700

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Evo i danasnji,drugi test negativan tako da je to to.neznam da li da uopce uzimam jos terapiju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •