Stranica 32 od 39 PrviPrvi ... 223031323334 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 1935

Tema: Odbrojavanje 5/2018 by sarasvati

  1. #1551

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    aaa pa ja ni neznam kako.se to otvara
    viki super beta!!! Odbrojavanje se otvara nakon što napraviš prvi uzv, kad dobiješ potvrdu da srceko kuca! Otvoriš novu temu na ovom podforumu. Kada uđeš na temu Prije žačeća imaš veliki gumb lijevo gore +Otvori novu temu nazoveš ju Odbrojavanje 3/2019 by viki88, napišeš prvi post, baciš malo trudničke prašine na cure koje još rade na trudnoći i to je to

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure! Moju pricu mozete procitati na upoznavanju. Odavno vas pratim ali tek se sad ukljucujem. Htjela bi biti na odbrojavanju. Ciklusi su mi uvijek bili na 28-29 dana. Zadnju godinu,godinu ipo skratili su se na 25-26. Trenutno sam na 14.dc i aktivno radimo na bebi. Dakle,vjesticu mengu ne zelim!!! Proslo je 6 mj od kiretaze i dr.ne vidi prepreku trudnoci. Od pocetka ovog ciklusa pijem vrkutu ( nemoze odmoci),a vec dva mjeseca sam na dijeti. Smrsavila sam 10 kg i nadam se da ce to pomoci s malo zbrckanim hormonima. Znam da necu tako lako zatrudniti ali zivim u uvjerenju da ce i za mene jedan ciklus biti dobitan. Paaa krenimo i javno u borbu! Pozdrav svim zenama koje vode istu bitku! Kiss!
    Andydea123 dobrodošla, dodala sam te na listu

    ema, angie i ljube ništa se nejavljate, ima li kakvih novosti, simptoma, tastova, beta??? Sve ste u nečekalicama tako da držim fige svima!

  2. #1552
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure! Moju pricu mozete procitati na upoznavanju. Odavno vas pratim ali tek se sad ukljucujem. Htjela bi biti na odbrojavanju. Ciklusi su mi uvijek bili na 28-29 dana. Zadnju godinu,godinu ipo skratili su se na 25-26. Trenutno sam na 14.dc i aktivno radimo na bebi. Dakle,vjesticu mengu ne zelim!!! Proslo je 6 mj od kiretaze i dr.ne vidi prepreku trudnoci. Od pocetka ovog ciklusa pijem vrkutu ( nemoze odmoci),a vec dva mjeseca sam na dijeti. Smrsavila sam 10 kg i nadam se da ce to pomoci s malo zbrckanim hormonima. Znam da necu tako lako zatrudniti ali zivim u uvjerenju da ce i za mene jedan ciklus biti dobitan. Paaa krenimo i javno u borbu! Pozdrav svim zenama koje vode istu bitku! Kiss!
    Dobro dosla, i ja sam imala kiretazu u 7mjesecu i od tad nece zakvaciti se... Pila sam vrkutu ali ukinula to nije mi ona isla isusila me... Presla sam na vitamine od kojih sam dobila sluz i O ... Bila dva mjeseca na klomifenu ni to nije pomoglo...ovaj ciklus vadila hormone i sada cekam M pa da vidimo sta i kako dalje...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  3. #1553
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    viki super beta!!! Odbrojavanje se otvara nakon što napraviš prvi uzv, kad dobiješ potvrdu da srceko kuca! Otvoriš novu temu na ovom podforumu. Kada uđeš na temu Prije žačeća imaš veliki gumb lijevo gore +Otvori novu temu nazoveš ju Odbrojavanje 3/2019 by viki88, napišeš prvi post, baciš malo trudničke prašine na cure koje još rade na trudnoći i to je to



    Andydea123 dobrodošla, dodala sam te na listu

    ema, angie i ljube ništa se nejavljate, ima li kakvih novosti, simptoma, tastova, beta??? Sve ste u nečekalicama tako da držim fige svima!
    Kod mene nista ovaj ciklus ...zakasnili mi ..[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #1554

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Viki, jel možemo skupa otvoriti odbrojavanje?

    Izgleda da je ovaj mjesec bio sretan i za nas +

  5. #1555
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, jel možemo skupa otvoriti odbrojavanje?

    Izgleda da je ovaj mjesec bio sretan i za nas[emoji813] +
    Ajme draga, cestitam...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #1556
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Viki, jel možemo skupa otvoriti odbrojavanje?

    Izgleda da je ovaj mjesec bio sretan i za nas[emoji813] +
    Koliko kasni???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #1557

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko kasni???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Kasni dva dana, ali nemam osjećaj da ću dobiti. Nikakvi grčevi ovaj put, skroz je drugačije nego zadnji put (što uzimam kao dobar znak s obzirom kako je završilo zadnji put).
    Test mi je bio pozitivan već 12dc, ali sam se prepala da nije biokem. pa sam čekala da kasni da bude ´službeno´.

  8. #1558

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    EmaG čestitam

    evo curke da i ovdje prijavim, kao što vidite iz moga potpisa moja beta danas 243
    Tako da se nadam da će natko drugi preuzeti listu...

  9. #1559

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Ajme jesi ti onda Purple četvrta s naše liste koja je trudna ovaj mjesec?

    Hvala ti, čestitam i ja tebi
    Samo neka nam svi ostanu!

  10. #1560
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    EmaG čestitam [emoji813][emoji813][emoji813]

    evo curke da i ovdje prijavim, kao što vidite iz moga potpisa moja beta danas 243
    Tako da se nadam da će natko drugi preuzeti listu...
    Cestitam draga!!! Pa trebamo mi pozuriti se[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #1561
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sto je ovo? Plodno proljece hahahahaha
    Bas mi je drago, ❤️

  12. #1562
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Andydea123 dobrodošla, dodala sam te na listu

    Hvaaalaaa!!! I čestitam!!!!!

  13. #1563
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pa vi sad recite da Jagodica nije donjela srecu!! Haha, kak sam skromna.
    Ajme cure cestitam od srca svima, jedva cekam da se javite za uzv-a.
    Evo mm ide 22.3. na VV na sgram, ja danas pisnula lh trakicu. 11.10 je gin reko da je folikul 16mm i da bi O mogla biti oko 20.2. pa sam pocela danas kao da ne potrosim puno trakica, i ono peak!! Usokirala sam se jer prosli mj nisam uhvatila i nisam ocekivala tak rano.

  14. #1564
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ajmeeee Ema g. , Purple Lu cestitke od srca .bravo bravo..

  15. #1565
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    jagodicabobica ,sad u akciju i da za 14 dana i ti prijavis +++

  16. #1566
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hvala. A koje vitamine pijes?

  17. #1567

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Curke, cestitam svima na plusicima!
    Mali ispravak za novo odbrojavanje - broj oznacava redni broj odbrojavanja, a ne mjesec

  18. #1568

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Jagodicabobica stvarno jesi

    Imam pitanje, odnosno zanima me šta mislite... zvala sam danas da se naručim na uvz i sestra me naručila za tri tjedna. Što je u jednu ruku super jer ću, nadam se, izbjeći one silne odlaske ginekologu ko prošli put kad nikako još nije kucalo srce i ti odlasci njemu su bili grozna neizvjesnost, a u drugu ruku bojim se šta ako bi, da me naručila prije, onda i ranije mogao vidjeti da je vanmaternična? Nije li bolje to saznati što prije?

    Ne paničarim, samo ovaj put imam manje neopterećenog poleta oko svega, a malo više opreznosti...

  19. #1569
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Jagodicabobica stvarno jesi

    Imam pitanje, odnosno zanima me šta mislite... zvala sam danas da se naručim na uvz i sestra me naručila za tri tjedna. Što je u jednu ruku super jer ću, nadam se, izbjeći one silne odlaske ginekologu ko prošli put kad nikako još nije kucalo srce i ti odlasci njemu su bili grozna neizvjesnost, a u drugu ruku bojim se šta ako bi, da me naručila prije, onda i ranije mogao vidjeti da je vanmaternična? Nije li bolje to saznati što prije?

    Ne paničarim, samo ovaj put imam manje neopterećenog poleta oko svega, a malo više opreznosti...
    mozes par put vaditi bhcg, kod vanmaternice hormon raste jako puno i nepravilno, ako se ne varam

  20. #1570

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Misliš na svoju ruku odem kod dr. opće prakse i tražim uputnicu? Rekla je sestra da na taj pregled dođem s krvnim nalazom, ne znam kolko ima smisla se sad 4-5 puta pikati do onda?

  21. #1571
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    mozes par put vaditi bhcg, kod vanmaternice hormon raste jako puno i nepravilno, ako se ne varam
    Neznam bas da puno raste... Meni sa 8tt skoro bio tek 2600beta

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #1572
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš na svoju ruku odem kod dr. opće prakse i tražim uputnicu? Rekla je sestra da na taj pregled dođem s krvnim nalazom, ne znam kolko ima smisla se sad 4-5 puta pikati do onda?
    Otidi sutra i u pon na betu i znat ces dal uredu ili ne...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #1573
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam bas da puno raste... Meni sa 8tt skoro bio tek 2600beta

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    aha, pa znam da obicno sumnjaju na vanmaternicnu kad je beta jako velika

  24. #1574
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Dakle cureeeee CESTITAM!!! Kakvo ce ovo novo odbrojavanje biti!

  25. #1575
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    ja se jucer i danas osjecam kak da nisam.trudna.. prekjucer su me grudi ubijqle, umor, glava..jucer i danas nista. grudi manje bole, osjecam se dobro... nisam umorna

  26. #1576
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Kod trudnoce svaki dan su drugi simptomi. Ili ih jedan dan ima, drugi dan nema. Pa opet za 5 dana ima, pa onda opet malo nema. Dok se ne udje dublje.


    Stigli nalazi briseva. Svi dobri ❤️

  27. #1577
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pisite 1dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #1578
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pisite 1dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    zao mi je .. ajde sad u radne pobjede. drzim fige

  29. #1579
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod trudnoce svaki dan su drugi simptomi. Ili ih jedan dan ima, drugi dan nema. Pa opet za 5 dana ima, pa onda opet malo nema. Dok se ne udje dublje.


    Stigli nalazi briseva. Svi dobri ❤️
    onda dobro.
    ajme bravo za briseve

  30. #1580
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Misliš na svoju ruku odem kod dr. opće prakse i tražim uputnicu? Rekla je sestra da na taj pregled dođem s krvnim nalazom, ne znam kolko ima smisla se sad 4-5 puta pikati do onda?
    Dal ti macu pila i za vrijeme M ????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #1581
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    EmaG , ti isla vaditi betu ili ipak odlucila da nbe ides???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  32. #1582

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Ej Ljube odgovorit ću ti i ovdje čisto ako još nekog zanima to s macom.
    Da, kad sam ju pila, pila sam ju cijeli mjesec. Jedino kad mi je test pokazao da sam trudna, onda sam prestala jer sam negdje bila pročitala da se u trudnoći ne pije.

    U svakom slučaju meni osobno je maca super za balans hormona. Inače sam oprezna u tome da pripišem neke simptome nečemu jer može biti puno faktora, ali za macu sam sigurna.
    Ne može štetiti u svakom slučaju, tako da samo nastavi i držim ti fige.

  33. #1583

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    EmaG , ti isla vaditi betu ili ipak odlucila da nbe ides???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Nisam išla vaditi jer danas ne stignem, ali sam mislila pričekati ponedjeljak i onda otići i probati.
    Ali stvarno još ne znam jer moj ginekolog je tome tako opušteno pristupio, kao i neke frendice koje su trudne i nisu vadile betu niti pratile da li se dupla, da razmišljam još da li da idem.
    Zadnji put sam izgubila trudnoću u 6. tjednu. Znači sad ako odem u 5. ili 6. opet nije nikakva sigurnost da se neće isto dogoditi recimo 7. tjedan.

    Eto, ne znam, nisam pametna...

  34. #1584
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Ej Ljube odgovorit ću ti i ovdje čisto ako još nekog zanima to s macom.
    Da, kad sam ju pila, pila sam ju cijeli mjesec. Jedino kad mi je test pokazao da sam trudna, onda sam prestala jer sam negdje bila pročitala da se u trudnoći ne pije.

    U svakom slučaju meni osobno je maca super za balans hormona. Inače sam oprezna u tome da pripišem neke simptome nečemu jer može biti puno faktora, ali za macu sam sigurna.
    Ne može štetiti u svakom slučaju, tako da samo nastavi i držim ti fige.
    Pijem nju ali nisam znala dal mogu u toku M... Posto danas 1dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #1585
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ema g. U mom slucaju se na uvz nista nije vidilo dok beta nije presla 1000. Tek nakon sto je presla tu brojku vidjeli su vanmatericnu. Opet u mom slucaju je sve glupo bilo i realno od pocetka nije bilo dobro, tako da, nakon ovog, ja predlazem - ako ne krvaris, a test je pozitivan, cekati lijepo prvi uvz sa 6, 7 tj kad se vec radi, i kad se vidi srce tako da se izbjegne prerano gledanje jer i ovako i onako nista nece vidjeti, a beta je samo potvrda trudnoce koju imas i sa testom.
    Sad samo mozete uzivati cure. Sunce je srecom

  36. #1586

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ema g. U mom slucaju se na uvz nista nije vidilo dok beta nije presla 1000. Tek nakon sto je presla tu brojku vidjeli su vanmatericnu. Opet u mom slucaju je sve glupo bilo i realno od pocetka nije bilo dobro, tako da, nakon ovog, ja predlazem - ako ne krvaris, a test je pozitivan, cekati lijepo prvi uvz sa 6, 7 tj kad se vec radi, i kad se vidi srce tako da se izbjegne prerano gledanje jer i ovako i onako nista nece vidjeti, a beta je samo potvrda trudnoce koju imas i sa testom.
    Sad samo mozete uzivati cure. Sunce je srecom
    Slažem se justme, mislim da ću tako probati. Probati se opustiti, pričekati prvi uvz i onda vidjeti šta dalje.

    Angie se ne javlja, a bila je u pon na vađenju bete, ako se dobro sjećam...

  37. #1587
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Tesko je pratiti sad ovu navalu pozitivnih testova hahah. Koliko ih je? 4?tesko je opustiti se, ali kad ti dodju neke misli sto ako... Samo prebaci na nesto lijepo

  38. #1588

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Jutro ženice moje. Ovako, Angie je u težem neredu u glavi.. Zadnje sam javila za pozitivnu betu, ponovljena je bila negativna opet. Nitko mi ne zna pojasniti situaciju, samo kazu da je nevjerojatno i čudno, jer nema šanse da u 2 dana beta bude 38 pa onda 0. Ponovljena je i u bolnickom labu, i negativna je. Jedino mi ostaje misliti da su ovi u Analize napravili nevjerojatnu grešku i pogrešan rezultat mi rekli. Još sam im rekla nemojte mi govoriti ako niste sigurni, sin mi je umro prije 2god,jos se oporavljam od svega i ubit ce me ako mi dajete krivu info. Oni su rekli ne neeee, trudni ste. Jel mozete to vjerovati????!! Ovo je slucaj za u novine... Jako sam bila tuzna, i dolazila k sebi zadnjih dana, pratila sam razvoj situacije i vama ženice od srca čestitam!!!! Volila bi da sam ja u društvu kao četvrta trudnica, ali evo izgleda da ništa... Danas mi je 29dc, ciklus 33-34dana, tako da samo želim da novi krene da ovo sve ostavim iza sebe.. Dok ne krene M još sam u nekom nadanju, početkom tjedna sam imala 2 dana nekakav smeđi iscjedak, vodenasti više, sada je stalo i čekam M.

  39. #1589

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    112

    Početno

    Da mogu ovdje bih vam stavila nalaze da vidite tu situaciju, ali ne znam da li se to protivi pravilima foruma? Isto tako, vrlo rado bih prozvala laboratorij koji mi je dao te nalaze, ali eto neka je njima na dušu... Svakome se može desiti greška, ali onda se ne govori ženi sto posto ste trudni, u tome je bit... I to još kažu da su par puta ponavljali test i svaki put pozitivan. Ma jeste li vi ikada čule za ovakav slučaj???

  40. #1590
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    angie 88 mozda je biokemijska? mada tocno to nemoguce da je beta 38 pa za 2 dana 0. meni prije 8 mj su nekih 5 dana bili poz testovi ali su svijetlili i kad sam radila betu nakon tih 5-6 dana bila je 19, znaci polagano je padala.
    nevjerovatno kako se tako mogu igrati sa tudim osjecajima ;-(

  41. #1591

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Kvragu, pa znači zeznuli su nešto s prvim testom, ali rekla si da si imala simptome- mučninu i to... mada to sa simptomima ja nikad ne vjerujem jer kad želimo nešto, onda svašta zamislimo. Znam po sebi..

    Ne bi htjela nikom davati lažnu nadu, ali možda je O bila kasnije nego šta si mislila i možda je to krvarenje početkom tjedna bilo impantacijsko, ako je bilo oko 25dc...

    Ne znam, stvarno. U svakom slučaju žao mi je što ne samo da je čekanje muka, još su ti i te testove pomiješali...

  42. #1592

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Citiraj EmaG. prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme jesi ti onda Purple četvrta s naše liste koja je trudna ovaj mjesec?

    Hvala ti, čestitam i ja tebi
    Samo neka nam svi ostanu!
    Tako je, svima divne trudnoće!!
    Nisam ja na listi jer sam u mpo Jedno vrijeme sam bila na listi dok smo doma pokušavali, pa sam ju nastavila objavljivati i dalje dok ju netko drugi ne preuzme.

    Hvala svima na čestitkama!


    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod trudnoce svaki dan su drugi simptomi. Ili ih jedan dan ima, drugi dan nema. Pa opet za 5 dana ima, pa onda opet malo nema. Dok se ne udje dublje.


    Stigli nalazi briseva. Svi dobri ❤️
    super za briseve!!

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pisite 1dc

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    ljube žao mi je jesi razmišljala da odete kod mpo dr, ipak oni imaju drugačiji pristup od "redovnih" ginekologa

    Citiraj angie_88 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro ženice moje. Ovako, Angie je u težem neredu u glavi.. Zadnje sam javila za pozitivnu betu, ponovljena je bila negativna opet. Nitko mi ne zna pojasniti situaciju, samo kazu da je nevjerojatno i čudno, jer nema šanse da u 2 dana beta bude 38 pa onda 0. Ponovljena je i u bolnickom labu, i negativna je. Jedino mi ostaje misliti da su ovi u Analize napravili nevjerojatnu grešku i pogrešan rezultat mi rekli. Još sam im rekla nemojte mi govoriti ako niste sigurni, sin mi je umro prije 2god,jos se oporavljam od svega i ubit ce me ako mi dajete krivu info. Oni su rekli ne neeee, trudni ste. Jel mozete to vjerovati????!! Ovo je slucaj za u novine... Jako sam bila tuzna, i dolazila k sebi zadnjih dana, pratila sam razvoj situacije i vama ženice od srca čestitam!!!! Volila bi da sam ja u društvu kao četvrta trudnica, ali evo izgleda da ništa... Danas mi je 29dc, ciklus 33-34dana, tako da samo želim da novi krene da ovo sve ostavim iza sebe.. Dok ne krene M još sam u nekom nadanju, početkom tjedna sam imala 2 dana nekakav smeđi iscjedak, vodenasti više, sada je stalo i čekam M.
    angie žao mi je, želim ti puno snage da prebrodiš sve i da ti se tvoja želja što prije ispuni

  43. #1593

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Evo cure, posljednja lista od mene!
    Pratiti ću vas i dalje povremeno.
    Nadam se da će netko preuzeti listu!
    Svima sretno dalje i nadam se da se uskoro družimo i na nekim drugim temama

    Lista za 15.03.2019.

    (Ne) čekalice

    viki88~~~~~~~~~~~~ 40.dc +++++
    EmaG~~~~~~~~~~~~ 35.dc +++++
    angie_88~~~~~~~~~~ 29.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~25.dc


    Odbrojavalice

    chicha~~~~~~~~~~~~19.dc
    Andydea123~~~~~~~~ 17.dc
    jagodicabobica~~~~~~~12.dc
    ljube555~~~~~~~~~~~ 2.dc

  44. #1594
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ljube, *****u... Zao mi je kaj je M stigla...

    JustMe bravo za briseve, odlicna vijest!

    Angie, bas mi je zao, mogu samo misliti kak ti je bilo...vidis kao da si imala neki osjecaj kad si im rekla da ne govore ako nisu sigurni...
    Drzi se.

    Di su nam friske trudnice sa simptomima? Dajte da malo prozivljavamo kroz vas haha.

    Ja sam jako zadovoljna ovim ciklusom!
    10dc idem pisnuti lh, kao pocet cu s desetim danom da ih ne potrosim puno, kad ono PEAK!!
    Jucer 11.dc pisnem oko podne, jos tamnija testna nego dan prije, pisnem opet oko 17h, i dalje tamnija testna! I tocno sam osjecala, bas me je bolilo na lijevoj strani, ko sto je gin. i prognozirao. I to me bolilo od jucer posljepodne skroz do danas ujutro. I danas osjetim na momente. Na danasnjoj lh su jednake testna i kontrolna. Dakle i dalje poz ali pocela je svijetliti. Za tjedan dana muz ide na sgram. Sve se nadamo da nam nece ni trebati nalazi...

  45. #1595
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, *****u... Zao mi je kaj je M stigla...

    JustMe bravo za briseve, odlicna vijest!

    Angie, bas mi je zao, mogu samo misliti kak ti je bilo...vidis kao da si imala neki osjecaj kad si im rekla da ne govore ako nisu sigurni...
    Drzi se.

    Di su nam friske trudnice sa simptomima? Dajte da malo prozivljavamo kroz vas haha.

    Ja sam jako zadovoljna ovim ciklusom!
    10dc idem pisnuti lh, kao pocet cu s desetim danom da ih ne potrosim puno, kad ono PEAK!!
    Jucer 11.dc pisnem oko podne, jos tamnija testna nego dan prije, pisnem opet oko 17h, i dalje tamnija testna! I tocno sam osjecala, bas me je bolilo na lijevoj strani, ko sto je gin. i prognozirao. I to me bolilo od jucer posljepodne skroz do danas ujutro. I danas osjetim na momente. Na danasnjoj lh su jednake testna i kontrolna. Dakle i dalje poz ali pocela je svijetliti. Za tjedan dana muz ide na sgram. Sve se nadamo da nam nece ni trebati nalazi...
    Daj boze[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #1596
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    sto se tice simptoma nista posebno. malo me bole grudi pa malo ne.. sve mi ide na zivce, malo sam umornija ali nista strasno i zima mi je..glad kao u pms-u.. u prvoj trudnoci mi se puunoo vise spavalo i puno su me vise grudi bolile nego sada
    Posljednje uređivanje od Viki88 : 15.03.2019. at 21:25

  47. #1597
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Viki88 prvotno napisa Vidi poruku
    sto se tice simptoma nista posebno. malo me bole grudi pa malo ne.. sve mi ide na zivce, malo sam umornija ali nista strasno i zima mi je..glad kao u pms-u.. u prvoj trudnoci mi se puunoo vise spavalo i puno su me vise grudi bolile nego sada
    Meni ni u jednoj trudnoci grudi nisu boljeli... Tek u 8mjesecu poceli biti bolni a do tad nista

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #1598
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Trudnice, kad ste naruceni na uzv????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #1599

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube, *****u... Zao mi je kaj je M stigla...


    Di su nam friske trudnice sa simptomima? Dajte da malo prozivljavamo kroz vas haha.

    Ja sam jako zadovoljna ovim ciklusom!
    10dc idem pisnuti lh, kao pocet cu s desetim danom da ih ne potrosim puno, kad ono PEAK!!
    Jucer 11.dc pisnem oko podne, jos tamnija testna nego dan prije, pisnem opet oko 17h, i dalje tamnija testna! I tocno sam osjecala, bas me je bolilo na lijevoj strani, ko sto je gin. i prognozirao. I to me bolilo od jucer posljepodne skroz do danas ujutro. I danas osjetim na momente. Na danasnjoj lh su jednake testna i kontrolna. Dakle i dalje poz ali pocela je svijetliti. Za tjedan dana muz ide na sgram. Sve se nadamo da nam nece ni trebati nalazi...
    Jagodice, ja sam sad isto imala jako jako tamnu testnu liniju. Do sad je uvijek znala biti tamnija i onda bi znala da je peak, ali sad je bila baš jako tamna, tako da možda nastaviš sretan niz

    Što se tiče simptoma, imam osjećaj da ih još uvijek nemam, osim što imam prehladu već neka 2 tjedna i za to sam slučajno naišla da je prvi simptom jer ti imunitet padne da tijelo ne bi odbcilo strano tijelo. Zbog toga po noći dosta kašljem i slabije spavam pa sam cijeli dan umorna, tako da umor tome pripisujem. Ali ipak se osjećam iscrpljenije nego inače, što je valjda dobro.
    Drugih simptoma nemam. Prošli put sam imala mučnine, bolile su me grudi jako, ali ne sjećam se iskreno da li je to odmah počelo. Smiješno je kako sam već te detalje zaboravila..
    Ali inače, napravila sam test dva dana prije nego sam mislila jer mi je bilo čudno kako se moja pesekica ponaša prema meni. Inače je privržena, ali sad stalno spava pored mene, čak i kad kašljem jadna se muči i ne može spavati, ali je kod mene, stalno ide zamnom, pa sjedne i gleda me Tako da ako netko želi uštediti na testovima za trudnoću, pošaljem vam svoju pesekicu :D

  50. #1600

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Trudnice, kad ste naruceni na uzv????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ja sam tek 2.4. i tada bi trebala biti 7t2d, pa se nadam da ću, ako sve do onda bude dobro, tad već čuti srce. Mislim da bi tad stvarno trebala, iako bi zbog O trebala tad biti 6t6d

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •