Vidi rezultate ankete: Imaš li položen vozački?

Glasači
141. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Imam

    126 89.36%
  • Nemam

    13 9.22%
  • Već idem ili ću ići u autoškolu

    2 1.42%
  • Oduzeta mi je vozačka dozvola

    0 0%
Stranica 8 od 10 PrviPrvi ... 678910 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 466

Tema: Žene, koliko vas ima položen vozački?

  1. #351
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Moj bi instruktor skužio kad bi mi se očne jabučice pomakle (npr. u smjeru nekog komada na trotoaru), tako da mislim da ne moraš razmišljat još i o trzanju
    S ovim vozi polako se slažem. Sretno sutra! Bit ćeš bolja nego danas, narodna predaja kaže da je generalna proba uvijek najgora. I preksutra odmah sjedaj u auto!

  2. #352
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Moj bi instruktor skužio kad bi mi se očne jabučice pomakle (npr. u smjeru nekog komada na trotoaru), tako da mislim da ne moraš razmišljat još i o trzanju
    S ovim vozi polako se slažem. Sretno sutra! Bit ćeš bolja nego danas, narodna predaja kaže da je generalna proba uvijek najgora. I preksutra odmah sjedaj u auto!
    Ajme da bar! Hvala puno!

  3. #353
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Držim ti fige!

  4. #354
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Držim ti fige!
    Hvala!!

  5. #355
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Srecno Smajlich, drzim palceve!! Mozes ti to! (Moj ispitivac je bio toliko robotskog ponasanja da mislim da nije ni primetio da sam trudnica... u devetom mesecu trudnoce).

  6. #356
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Moj inatruktor onomad prije 20 godina je bio bez vozacke po drugi put zbog prebrze voznje. Znaci lik je dvaput skupio dovoljno bodova da ostane bez vozacke na neko vrijeme i kao takav je radio u auto skoli.
    Da se njega pitalo vozali bi se po gradu najlaksim putem u beskonacnost, al ja sam imala malo drugaciji plan, tj. namjeravala sam poloziti od prve, bez da njemu takvome placam dodatne sate.
    Ne znam kako je danas, al onomad je stvarno bilo svega.

  7. #357
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Joj marta, pa moze li veci apsurd...

  8. #358
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Možda ni ovaj nece skužiti da sam trudna, osim ako jauknem par puta Hvala!!

  9. #359
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Srecno Smajlich, drzim palceve!! Mozes ti to! (Moj ispitivac je bio toliko robotskog ponasanja da mislim da nije ni primetio da sam trudnica... u devetom mesecu trudnoce).
    kli, koliko su zahtjevni amerikanci kod polaganja?
    uvijek se čudim kad u filmovima vidim da kod njih djeca od 15-16 polažu

  10. #360
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Joj marta, pa moze li veci apsurd...
    Suludo, jelda? Da nisam dozivjela, ne bih vjerovala.

  11. #361
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Onda Smajlich? Jel Metković pokoren?
    Posljednje uređivanje od Argente : 17.04.2019. at 14:01

  12. #362
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Onda Smajlich? Jel Metković pokoren?
    Nažalost nije Kod polukruznog okretanja ostalo mi je u drugoj brzini, prigovorio je i da sam mogla malo vise pratiti unutarnji retrovizor, a kad sam skretala za Konzum da sam drzala pritisnuto kvačilo što tehnički nije dobro. Uglavnom nijedna diskreditacijska, ali više malenih. Razočarana jesam, samo se nadam da ce idući put biti bolje. Sve u svemu nije tako strašno, dapače, bila sam prestrašena bezveze i di kraja uvjerena da cu poloziti.
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 17.04.2019. at 14:07

  13. #363
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajoj, šteta, to stvarno nisu neke kobne greške :/ Kad ideš opet?

  14. #364
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ajoj, šteta, to stvarno nisu neke kobne greške :/ Kad ideš opet?
    A sad kad me stave, sutra ce me prijaviti, pa nadam se ne dulje od dva tjedna.

  15. #365
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost nije Kod polukruznog okretanja ostalo mi je u drugoj brzini, prigovorio je i da sam mogla malo vise pratiti unutarnji retrovizor, a kad sam skretala za Konzum da sam drzala pritisnuto kvačilo što tehnički nije dobro. Uglavnom nijedna diskreditacijska, ali više malenih. Razočarana jesam, samo se nadam da ce idući put biti bolje. Sve u svemu nije tako strašno, dapače, bila sam prestrašena bezveze i di kraja uvjerena da cu poloziti.
    Svako iskustvo je dobrodošlo.... Bit će bolje idući put.

    S druge strane, ja sam nedavno čula s više strana (sinovi su mi te generacije da sad njihovi vršnjaci polažu vozački) da ljude često ruše. Možda imaju razloga... Ne mislim tu na lovu, iako bi se i o tome moglo razmisliti, nego na nedovoljan broj sati koji je sad propisan.

  16. #366
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Ma da nisam zasluzila ne bi me rušio. Bio je skroz ugodan. I inace mi je to polukruzno na magistrali bilo katastrofa, od treme se jednostavno ne sjetih stavit u prvu, a kao moze se dogoditi da se tako izgasi na sred ceste i zato je to. Iako sam ja fino krenula, sto mi je on i rekao. A malo mi se i tresla noga na uzbrdici, vidio je da sam prestrašena. Valjda ce biti bolje iduci put :/
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 17.04.2019. at 14:27

  17. #367
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja i dalje mislim da je premalo nastavnih sati. U "moje vrijeme" bilo je minimalno 30 sati baš vožnje, a sad je 20 i u tome je još utrpano štošta drugo (zamjena kotača i slično) što mi ne pada na kraj pameti. Imam HAK-ovu karticu.

  18. #368

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    20 sati vožnje?
    nisam znala ...
    Mi smo imali 30 i još nadoplatili po 10, pa ako si pao onda još nekoliko sati ...

  19. #369

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Smajlich, vozačka stiže za dva tjedna

  20. #370
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Smajlich, vozačka stiže za dva tjedna
    Hvala!! Ja sam odvozila 35 i jos uplatila dodatna 4. Tako da... sad jos tri pa opet polagat. Zaista se nadam da necu opet napraviti baš glupe pogreške...

  21. #371

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Odi negdje na neko parkiralište pa vježbaj, kreni, stani, prva-druga itd.

  22. #372

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    20 sati vožnje?
    nisam znala ...
    Mi smo imali 30 i još nadoplatili po 10, pa ako si pao onda još nekoliko sati ...
    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala!! Ja sam odvozila 35 i jos uplatila dodatna 4. Tako da... sad jos tri pa opet polagat. Zaista se nadam da necu opet napraviti baš glupe pogreške...
    Amateri kad sam svojedobno polagala vozački (i pokušavala položiti), odvozila sam (i platila!) sveukupno više od 100 sati
    Najveći šok mi je ipak bio kad se, dva dana prije petog pokušaja polaganja vozačkog, instruktor na poligonu pojavio s novim autom trebam li reći da ni tad nisam položila, iako nisam napravila nijednu diskreditirajuću grešku.
    Ali danas mi je tako drago što nisam odustala. Prisiljena sam voziti i zbog posla i zbog obiteljskih obaveza i već dugo mi vožnja nije ni stres ni napor. Zato, samo naprijed i ne daj se pokolebati zbog pada!

    (jedino što i dalje izbjegavam jest vožnja po autocesti, ali to nema veze s brojem polaganja ispita, nego s nekim mojim blokadama u glavi)

  23. #373
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Uzimajte casove, kad su tako jeftini Ja sam zbog ektremne cene morala minimum casova (oko 14), i polozila iz prve. Ni ja neko vreme nisam isla na autoput, ali ovde su autoputevi mnogo napetiji, ima 200 traka i 3000 izlaza non stop. Da odem do centra Berkeleya koji mi je na pola sata od kuce moram nekoliko puta da se presaltam s ovog na onaj smer na autoputu.

  24. #374
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Amateri kad sam svojedobno polagala vozački (i pokušavala položiti), odvozila sam (i platila!) sveukupno više od 100 sati
    Najveći šok mi je ipak bio kad se, dva dana prije petog pokušaja polaganja vozačkog, instruktor na poligonu pojavio s novim autom trebam li reći da ni tad nisam položila, iako nisam napravila nijednu diskreditirajuću grešku.
    Ali danas mi je tako drago što nisam odustala. Prisiljena sam voziti i zbog posla i zbog obiteljskih obaveza i već dugo mi vožnja nije ni stres ni napor. Zato, samo naprijed i ne daj se pokolebati zbog pada!

    (jedino što i dalje izbjegavam jest vožnja po autocesti, ali to nema veze s brojem polaganja ispita, nego s nekim mojim blokadama u glavi)
    Uf, onda ja imam jos fore Necu se sekirat, odma sam se od muke razbolila-slinim i kasljem. Odvozit cu jos tri sata, mozda i pet i opet polaganje.
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 18.04.2019. at 08:59

  25. #375
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Amateri kad sam svojedobno polagala vozački (i pokušavala položiti), odvozila sam (i platila!) sveukupno više od 100 sati
    Najveći šok mi je ipak bio kad se, dva dana prije petog pokušaja polaganja vozačkog, instruktor na poligonu pojavio s novim autom trebam li reći da ni tad nisam položila, iako nisam napravila nijednu diskreditirajuću grešku.
    Ali danas mi je tako drago što nisam odustala. Prisiljena sam voziti i zbog posla i zbog obiteljskih obaveza i već dugo mi vožnja nije ni stres ni napor. Zato, samo naprijed i ne daj se pokolebati zbog pada!

    (jedino što i dalje izbjegavam jest vožnja po autocesti, ali to nema veze s brojem polaganja ispita, nego s nekim mojim blokadama u glavi)
    Skoro sve mogu potpisati... Ja sam imala aranžman sa svojim instruktorom vožnje (u to vrijeme ja sam bila friško zaposlena, a on na studiju prometa uz rad): on meni sate vožnje, ja njemu instrukcije iz matematike. U malom gradu svi se poznaju, pa to nije teško dogovoriti... Eto, ne znam ni koliko sam sati odvozila, koliko mi je trebalo...ali nisam položila iz prvog pokušaja. Kako god bilo, treba prakse.

    Što se tiče vožnje po otvorenoj cesti, autoputu i sl. - slažem se potpuno da je stvar samo u glavi. Ja s tim nemam nikakvih problema (rekoh već, položila vozački u manjem gradu, pa mi je otvorena cesta bila standardna, a gradska vožnja druga priča... U ono vrijeme bio je u gradu samo jedan semafor i zafrkavali smo se da je postavljen samo i jedino zbog autoškole, hehehe). Ja imam problem u glavi s ulascima u garaže, podzemne i nadzemne, kao i vožnjom po centru gdje ne poznajem prometnu regulaciju. I da, ne volim se parkirati na rep i bočno ako imam ikakvog izbora. Ako nemam - obavim to, ali polako, tako da svi oko mene izgube živce, hehehe...

  26. #376
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,488

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja i dalje mislim da je premalo nastavnih sati. U "moje vrijeme" bilo je minimalno 30 sati baš vožnje, a sad je 20 i u tome je još utrpano štošta drugo (zamjena kotača i slično) što mi ne pada na kraj pameti. Imam HAK-ovu karticu.
    Kolko ja znam 35 sati voznje je u standardnoj autoskoli

  27. #377
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kolko ja znam 35 sati voznje je u standardnoj autoskoli
    Jest, od toga je 5 predviđeno za poligon i poligonske radnje. Barem sam se toga rijesila, hvala Bogu.
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 18.04.2019. at 10:59

  28. #378
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Nekako kao i Peterlin,instruktor je bio prijatelj moga brata,pa i ne znam koliko sam sati vozila.Dooosta više nego što je predviđeno.I nisam iz prve položila,nego iz treće.I rekao mi je neke ne baš pohvalne stvari (polagala sam u Bosni):da ispitivači dobiju koliko kandidata prolazi,usput dobiju i imena onih koji moraju proći.Otvoreno mi je rekao da tražim vezu.Nisam imala koga.

    I nije bilo poligona ni noćne vožnje,sva sreća.
    Posljednje uređivanje od silkica : 18.04.2019. at 11:21

  29. #379
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,488

    Početno

    Zakaj
    Poligonnije losa stvar napose za nekog ko nije nikad bik u autu na vozackom mjestu

  30. #380
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,488

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Jest, od toga je 5 predviđeno za poligon i poligonske radnje. Barem sam se toga rijesila, hvala Bogu.
    I u mojedoba je bilo tako

  31. #381
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zakaj
    Poligonnije losa stvar napose za nekog ko nije nikad bik u autu na vozackom mjestu
    Ovdje je obicaj da se na poligonu izvjezbaju te dvije radnje koje se ispituju i to je to. Nista vise se na poligonu ne radi. Zna biti stresno, ima ih sta taknu čunj i u startu si pao.

  32. #382
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja sam morala odvoziti 35 sati, polagala sam prije 2 godine.

    Isto imam neke blokade u glavi, zapravo malo više blokada. Bojim se voziti po noći, bojim se parkirati na uzbrdici/nizbrdici, a još više krenuti sa takvog mjesta. Bojim se i brze vožnje, još sam gora ako me netko drugi vozi pa stalno prigovaram i kočim u glavi.

    I imam veeliku blokadu od beogradske Slavije, ovdje sam više od pola godine, a još nijednom nisam prošla tu. Ovdje kažu da ako ne znaš voziti na Slaviji, da ne znaš voziti uopće. Tako da ja očito ni ne znam voziti haha. Evo ako nekog zanima slika.

    Smajlich, tebi sretno!

  33. #383
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    O Riri bome.gužvovito, bjež ti od te Slavije da se ne zblokiraš i stojiš u mjestu pa svi krenu trubit

    Ajmo Smajlich go, go, go! Možeš ti to, držimo fige!!!

  34. #384
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Riri, pa vježbaj. Nedjeljom, kad je sunčano i suho. Ako ne udpiješ izaći od prbe kruži, sve dok ne uspiješ. Nije da netko broji
    I već se prije ulaza u kružni tok prestroji.
    Nakon 10 prolazaka, sve će ti sjesti.
    I, ne zaboravljaj žmigavac u kružnom. Kod nas to stalno kažnjavaju u zadnje vrijeme.

  35. #385
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Riri, u Beogradu je uopsteno tesko voziti. Nama je Zagreb uvek bio mirna luka kad bismo dosli tamo. Ali sve su ti forumasice dobro rekle, prvih xy puta bude napeto, ali tako se uci. Moras se naterati da pokusavas.

  36. #386
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Hvala, cure!

  37. #387
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha ja kakva sam, kad bi mi počeli trubiti, samo bih izašla iz auta i stala sa strane pa da vidim kako se snalaze u obilaženju kad već znaju trubiti.

    Ma da, slažem se, moram se natjerati i proći par puta da mi sjedne.

  38. #388
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Moj muž koji ima ihaha vozačkog iskustva,prekaljeni vozač i snalazi se ko riba u vodi.Ali kaže da je Beograd noćna mora za vozače.Vozi on i tu bez probleme,ali zastaneš li sekundicu,e kad ti krenu trubiti...
    Tako da te razumijem .

  39. #389
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Mi iz takvog Beograda dosli u Kaliforniju prepunu bilborda s natpisima ‘Stop honking madness.’ Iščudjavali se mesecima jer realno cujes jedan ‘honking sound’ dnevno Ispocetka nismo culi ni to, nego samo tisinu. Covek se na dobro lako navike, pa mi posle 7 godina fakat zasmeta kad neko svirne.

  40. #390
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni su super one zemlje gdje ne dobiješ odmah full vozačku nego ograničenu pa jos neko vrijeme moraš imati poseban znak na autu da ostali znaju da je u pitanju vozac-pocetnik, mislim da imaju i neka druga ograničenja. Realno 20-40h vožnje je dovoljno za uspješno proc 10min ispita ali treba još puuuno km i situacija za dobro svladati vožnju (automatizirano, da se "slijedi" tempo ostalih sudionika, za voznju po pljusku u mraku na autocesti, za vožnju po nepoznatom gradu uz navigaciju i sl).

  41. #391
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Smajlich, i meni se čini da su to male greške. Možda je do općeg dojma, a možda je i do novca. Ja sam isto pala prviput. Tada nas je 10 polagalo, a prošlo je 2. Taman su mijenjali s jednog sustava na drugi i njima je bilo jako bitno financijski da nas poruše. Ja se sjećam - polagala sam oko 16 sati u vrijeme najveće gužve, na samom kraju, morala sam skrenuti lijevo preko prometne ulice, stala, sačekala, procijenila kad mogu krenuti i krenula, a instruktor mi je stao na kočnicu jer kao nije bio dobar trenutak, trebala sam još čekati. A mogla sam sigurno normalno proći. Čekala bih valjda 20 minuta dok se stiša gužva, tu nikad nije da nema auta (nije baš Slavija ). I kad ti stanu na kočnicu, znaš na čemu si. Uglavnom, ja sam polagala kad sem prelazilo s YU na HR i tu je bila neka fora u zaradi. Isto su bili fini...

    Da ja imam školu gdje mi samo 20 % prođe, zapitala bih se gdje sam pogriješila.
    Postoje li uopće statistike autoškola? Bilo bi OK da postoje, a bome i za instruktore. Na 100 kandidata je već relevantna statistika.

    Smajlich, samo hrabro!

  42. #392
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Smajlich, i meni se čini da su to male greške. Možda je do općeg dojma, a možda je i do novca. Ja sam isto pala prviput. Tada nas je 10 polagalo, a prošlo je 2. Taman su mijenjali s jednog sustava na drugi i njima je bilo jako bitno financijski da nas poruše. Ja se sjećam - polagala sam oko 16 sati u vrijeme najveće gužve, na samom kraju, morala sam skrenuti lijevo preko prometne ulice, stala, sačekala, procijenila kad mogu krenuti i krenula, a instruktor mi je stao na kočnicu jer kao nije bio dobar trenutak, trebala sam još čekati. A mogla sam sigurno normalno proći. Čekala bih valjda 20 minuta dok se stiša gužva, tu nikad nije da nema auta (nije baš Slavija ). I kad ti stanu na kočnicu, znaš na čemu si. Uglavnom, ja sam polagala kad sem prelazilo s YU na HR i tu je bila neka fora u zaradi. Isto su bili fini...

    Da ja imam školu gdje mi samo 20 % prođe, zapitala bih se gdje sam pogriješila.
    Postoje li uopće statistike autoškola? Bilo bi OK da postoje, a bome i za instruktore. Na 100 kandidata je već relevantna statistika.

    Smajlich, samo hrabro!
    S obzirom da sam odvozila cijelu rutu od 30min, nisam ucinila nijednu diskreditacijsku pogresku, ali vidio je da sam prestravljena. Bit ce bolje, valjda, drugi put ! Hvala!!

  43. #393
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Super si ti Smajlich, oseti se da ti ide. Ubrzo ce i vozacka

  44. #394
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Super si ti Smajlich, oseti se da ti ide. Ubrzo ce i vozacka
    Hvala puno Iako, na dane se osjecam totalno nesposobnom i mislim da necu nikad poloziti pa mi puno znaci ohrabrenje

  45. #395
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,488

    Početno

    Bas tako imenjakinja 20 posto je jako nizak postotak prolaznosti

  46. #396
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Smajlich, da sad moram polagati, sa ovom vožnjom, sigurno ne bi prošla. To što si ti napravila je ništa, zato sljedeći put je tvoj dan, sigurno

    Prošli april smo bili u Beogradu, mm je vozio. Da mu se šta desilo, pa da sam kojim slučajem morala ja, vjerojatno ne bi mrdnuli
    Noćna mora, nad morama, parkirali smo se na uzbrdici, naravno bočni parking. Tu bi se uprakirala jedino kad bi bila zadnja ili prva u nizu . Krenuti pod ručnom još auto iza mene, uhh. O gužvi i sviranju ni ne moram, Riri je linkala Slaviju.
    Čim vidim da je svako drugo auto ogrebano ili ulubljeno, znam kako se tu vozi, a takvih sam dosta vidjela u Beogradu.

  47. #397
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Nadam se, hvala!! I sretan Uskrs svima koji slave

  48. #398
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Nazalost, nije bilo bolje “iduci put”...pala sam danas po drugi put i napravila diskreditacijsku na raskrizju. Kiša je pljustala, trebala sam propustiti auta s desne i ici ravno. Od panike dignem nogu s kocnice prerano i instuktor je morao reagirati. Parkiranje isto losije ovaj put, iako sam uspjela iz druge. Rusio me zbog raskrizja. Mogla sam izazvati sudar. Toliko sam ljuta i tuzna na sebe i naravno, osjecam se najnesposobnije na svijetu. Probat cu jos jednom...ako ne uspijem, ostavljam za iza poroda.
    Posljednje uređivanje od Smajlich : 09.05.2019. at 16:31

  49. #399
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Smajilich
    Baš mi je žao
    Želim ti od sveg srca da bude treća sreća.

  50. #400
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Žao je i meni.
    Želim ti da sljedeći put upali.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •